Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Sendejo érthetetlen számomra!
Wallace tökéletes döntés.

Boone ?Az ki?
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/PSchrags/status/707629025414549509


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Alex Boone érkezik.
Beki
Az nem is rossz, pont ilyen guard kellett.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Alex Boone érkezik.
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Sendejo üzletet azért nem értem, mert abba bíztam ráhajtunk Ilokára. Zimmer mégis csak ismeri, pénz is lenne rá.
De akkor ezekszerint nem mi voltunk a legjobb pozicióban ha túlfizettók Sandejo-t.
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Wallace semmit se tett hozzá az #O-hoz, nem is nagyon illett a rendszerbe. Diggs fan vagyok én is, a srác nagyon jó, Charles Johnson pedig simán megteszi 3. számú WR-nek, slot-ba meg vannak páran, akik olcsó pénzért jól dolgoznak. Egy 2. számú WR-nek nem illik 11 milliót fizetni, ez van. Ráadásul Wallace már 2. számúnak se volt elég jó, sajna.
Go Vikings!
Azt hiszem eldőlt 1. körben kit húzunk.
Amúgy Berger szerintem simán elfog karistolni Guard pozicióban, jobban mint egy rookie guard.
Mondjuk Charles Johnson sem volt túl nagy szám sőőt.
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Wallace semmit se tett hozzá az #O-hoz, nem is nagyon illett a rendszerbe. Diggs fan vagyok én is, a srác nagyon jó, Charles Johnson pedig simán megteszi 3. számú WR-nek, slot-ba meg vannak páran, akik olcsó pénzért jól dolgoznak. Egy 2. számú WR-nek nem illik 11 milliót fizetni, ez van. Ráadásul Wallace már 2. számúnak se volt elég jó, sajna.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Wallace távozásával viszont felszabadult 11 milla, kezd izgalmassá válni a dolog 😊

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/WillBrinson/status/707300228140044288


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Akkor az OL-ből szinte mindenki marad, az nem rossz dolog ám. Jöjjön draftról egy korai és egy hátsó körös választás, és rendbe lehet tenni azt az egységet.Még mindig úgy vélem, hogy Kalil-ból ki lehet hozni régi önmagát, így a Kalil - ??? - Sullivan - Fusco - Loadholt fal működhet, a kérdőjelek helyére kell egy jó játékos. A cserék meg akkor adottak, és Harris, Berger, Clemmings azért elég jó backup névsor.

Sendejo meg túl lett fizetve kb. úgy évi 1 milkával. Két előnye van, hogy mindkét safety posztot meg tudja oldani (épp megüti a kezdő szintet), és hogy futás ellen nagyon fasza. ST-ben kurva jó, az nem kérdés, de oda van sok jó emberünk. Nála szerintem a biztonság és a folytonosság volt a mérvadó, régóta itt van, ismeri a rendszert, még talán fejlődőképes is, bár a korlátai adottak. Sose lesz belőle probowler, de kellett vki Smith mellé, hogy ne úgy menjünk a draftra, hogy még a hülye is tudja rólunk, hogy 1. körben safety-t húzunk. Persze, lehet hogy az lesz, de így már nem akkora need, hogy feltréd legyen egyért vagy ilyesmi. Bár a feltréd safety-ért Harrison-nál elég jól bevált.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Loadholt masszív paycutot vállalt:  www.profootballweekly.com/2016/03/07/minnesota-vikings-rt-phil-loadholt-agrees-to-restucture-contract/avpcun/
empty taxi
Két ilyen sérülés utána nem is baj, gondolom felmerült a cut lehetősége is, ha ekkora csökkentésbe belement.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Loadholt masszív paycutot vállalt:  www.profootballweekly.com/2016/03/07/minnesota-vikings-rt-phil-loadholt-agrees-to-restucture-contract/avpcun/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Mondjuk úgy, hogy Zimmer rászolgált arra, hogy bízzak benne. Ha neki Sendejo kell ilyen áron, oké.
A nagy gond, hogy ezzel magunk alatt vágtuk a fát, csak Smith szerződése lesz drágább.
Blantonnak meg akkor megköszöntük.
több mint 8 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Mindenki kapaszkodjon meg a karosszékében. A Vikings 4 éves szerződéshosszabbítást kötött Andrew Sendejo-val, mindezt 16 millió dollárért.
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Mautival nem nagyon lettünk előrébb,sajnos : (
több mint 8 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Nyugi, LB-nek majd behúzzák Jaylon Smith-t, ha a sérülése miatt lecsúszik a 4. körre, vagy annál is tovább, az ilyeneket úgyis szereti Spielman, lást Clemmings tavaly, vagy pár éve Mauti; a Notre Dame is csak előnyt jelent.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 232 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
No QB faced more pressure than Teddy Bridgewater, 46.9% of dropbacks.PFF
Előkelő...
És ennek ellenére csoport győzelem, sima PO és csak nüanszokon múlott a PO win is.

Mi lesz itt, ha csak egy közepes szintre tudjátok feljavítani a falat PassProtban...


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Myles Jack jöhetne DRAFT-on és akkor a teljes LB sorunk a UCLA-ről való lenne, ráadásul mind fiatal, mind kiváló. Barr és Kendricks is örülnének neki.
KmetyG
Sajnos képtelenségnek látom, hogy lecsússzon hozzánk.
Toca
nyugi, meg lehet oldani  www.uclabruins.com/ViewArticle.dbml?ATCLID=207914058 😀

több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Tényleg poén lenne.De szerintem nem lesz meg.
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Mondjuk én szívesebben látnék egy WR-t.
Mondjuk a legutóbbi WR álmom is jól sikerült...
több mint 8 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Legalább egy fű+DUI kéne hozzá, de tényleg poén lenne egy full UCLA sor 😀
Egyébként örömmel tölt el, hogy végre nem needként beszélünk az LB sorról.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Myles Jack jöhetne DRAFT-on és akkor a teljes LB sorunk a UCLA-ről való lenne, ráadásul mind fiatal, mind kiváló. Barr és Kendricks is örülnének neki.
KmetyG
Sajnos képtelenségnek látom, hogy lecsússzon hozzánk.
Toca
Feltradelhettek érte a top5- be 😀

több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Myles Jack jöhetne DRAFT-on és akkor a teljes LB sorunk a UCLA-ről való lenne, ráadásul mind fiatal, mind kiváló. Barr és Kendricks is örülnének neki.
KmetyG
Sajnos képtelenségnek látom, hogy lecsússzon hozzánk.
több mint 8 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Myles Jack jöhetne DRAFT-on és akkor a teljes LB sorunk a UCLA-ről való lenne, ráadásul mind fiatal, mind kiváló. Barr és Kendricks is örülnének neki.
több mint 8 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Megvan az új erőnléti edző is, Brent Salazar személyében. Kansasből jön, ott assistant strength coach volt, nálunk lehetőséget kapott. Remélem jó választás, sok sikert neki (nekünk 😊 )