Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Akárki akármit mond az,hogy Walsh közelről bénázik két ok miatt lehet.
A. Vaganynak erzi magat es nem koncentral
B. Locke ennyire balfasz.
Majdnem ugyanannyi kihagyott XPje van mint FG-je ami azert nonszensz.

Azon gondolkoztam ma, hogy mi a hiány posztunk.
OL, OL ... OL, LB (Barr es Kendricks melle) , WR, csere CB Robi helyere esetleg Sandejo helyere Safety de szerintem ő bőven jó.
Remélem arra megy rá az offseason hogy az OL-t rendbebasszuk esetleg egy WR draftot is eltudnék viselni aztán jövőre a seed 1-2. Alatti célról hallani se akarok.
Toca
Amúgy mennyit számít egy 27 yardos field goalnál, hogy fűzővel befelé jön a labda? Lehet erre fogni, hogy kimaradt a mezőnygól?
bebop
Lehet, csak kurvára nem érdekel senkit . Zimmer is elmondta ezt be kell rúgni és kész.
több mint 8 éve
bebop 413 — Packers fan
Akárki akármit mond az,hogy Walsh közelről bénázik két ok miatt lehet.
A. Vaganynak erzi magat es nem koncentral
B. Locke ennyire balfasz.
Majdnem ugyanannyi kihagyott XPje van mint FG-je ami azert nonszensz.

Azon gondolkoztam ma, hogy mi a hiány posztunk.
OL, OL ... OL, LB (Barr es Kendricks melle) , WR, csere CB Robi helyere esetleg Sandejo helyere Safety de szerintem ő bőven jó.
Remélem arra megy rá az offseason hogy az OL-t rendbebasszuk esetleg egy WR draftot is eltudnék viselni aztán jövőre a seed 1-2. Alatti célról hallani se akarok.
Toca
Amúgy mennyit számít egy 27 yardos field goalnál, hogy fűzővel befelé jön a labda? Lehet erre fogni, hogy kimaradt a mezőnygól?

GB
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 233 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Toca!

Annyit fuznek hozza, hogy a csoport sem fog tetlenul ulni holtszezonban. A Packersnek amig ott van a liga egyik legjobb iranyitoja, eselyuk van a csoportgyozelemre. Iden pechuk is volt, ki tudja jovore mi lesz. A Lions detto veszelyes ellenfel, ha nem szivatjak magukat az idiota Lombardi fele arcokkal. A Bears akik nincsenek konnyu helyzetben rovid tavon, bar ok is par jo igazolassal kozepmezonyben tomorulhetnek. Aztan nem tudom en sem, de en ovatos duhaj vagyok.
ulpianus
Persze, szezon elejére lejebb is fog menni az elvárásom, csak most kibaszott dühös vagyok.
Mondjuk a D játékát elnézve nem elérhetetlen a cél, idén is 1 meccsre voltunk tőle és Zimmer is folyamatos fejlődést vár. Persze ahhoz szintet kell lépnie az offense-nek.
Meghát offseason előtt mindig necces a kijelentés az ilyen, de ha az O-Line helyrepofozása megtörténik én látom, hogy miért ne legyen ez a cél. Hogy összejön-e az majd kiderül.
A sorsolásunk is talán szerencsésebb, új stadion is biztos nagyon brutál lesz, persze minden csoport meccs főleg a GB elleniek iszonyat kemény lesz, dehát idén is az volt és nem csak ők, de mi sem fogunk tétlenül ülni 😉
Toca
Sok packers drukker álmodik róla, de mi általában inkább csak tétlenül ülünk.
Re-Sign a játékosaink dandárjának és draft.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Toca!

Annyit fuznek hozza, hogy a csoport sem fog tetlenul ulni holtszezonban. A Packersnek amig ott van a liga egyik legjobb iranyitoja, eselyuk van a csoportgyozelemre. Iden pechuk is volt, ki tudja jovore mi lesz. A Lions detto veszelyes ellenfel, ha nem szivatjak magukat az idiota Lombardi fele arcokkal. A Bears akik nincsenek konnyu helyzetben rovid tavon, bar ok is par jo igazolassal kozepmezonyben tomorulhetnek. Aztan nem tudom en sem, de en ovatos duhaj vagyok.
ulpianus
Persze, szezon elejére lejebb is fog menni az elvárásom, csak most kibaszott dühös vagyok.
Mondjuk a D játékát elnézve nem elérhetetlen a cél, idén is 1 meccsre voltunk tőle és Zimmer is folyamatos fejlődést vár. Persze ahhoz szintet kell lépnie az offense-nek.
Meghát offseason előtt mindig necces a kijelentés az ilyen, de ha az O-Line helyrepofozása megtörténik én látom, hogy miért ne legyen ez a cél. Hogy összejön-e az majd kiderül.
A sorsolásunk is talán szerencsésebb, új stadion is biztos nagyon brutál lesz, persze minden csoport meccs főleg a GB elleniek iszonyat kemény lesz, dehát idén is az volt és nem csak ők, de mi sem fogunk tétlenül ülni 😉
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Toca!

Annyit fuznek hozza, hogy a csoport sem fog tetlenul ulni holtszezonban. A Packersnek amig ott van a liga egyik legjobb iranyitoja, eselyuk van a csoportgyozelemre. Iden pechuk is volt, ki tudja jovore mi lesz. A Lions detto veszelyes ellenfel, ha nem szivatjak magukat az idiota Lombardi fele arcokkal. A Bears akik nincsenek konnyu helyzetben rovid tavon, bar ok is par jo igazolassal kozepmezonyben tomorulhetnek. Aztan nem tudom en sem, de en ovatos duhaj vagyok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Akárki akármit mond az,hogy Walsh közelről bénázik két ok miatt lehet.
A. Vaganynak erzi magat es nem koncentral
B. Locke ennyire balfasz.
Majdnem ugyanannyi kihagyott XPje van mint FG-je ami azert nonszensz.

Azon gondolkoztam ma, hogy mi a hiány posztunk.
OL, OL ... OL, LB (Barr es Kendricks melle) , WR, csere CB Robi helyere esetleg Sandejo helyere Safety de szerintem ő bőven jó.
Remélem arra megy rá az offseason hogy az OL-t rendbebasszuk esetleg egy WR draftot is eltudnék viselni aztán jövőre a seed 1-2. Alatti célról hallani se akarok.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Azt nem értettem, hogy Walsh mi a túróért nem szemből rúgta?
ThundersNFL
Ez nem választás kérdése. Azon az oldalon ért véget a játék. (Ahogy AP brusztolt a 1st down-ért, kikeveredett középről.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Most kéne egy jó draft / FA mert jövőre elkezdenek lejárni a contractot és félek nem mindenkit fogunk tudni megtartani.
több mint 8 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Kicsit dézsavű érzés fogott el...a FG előtt volt egy érzésem, hogy kihagyja, ahogy annó Cundiffnál is. Sajnálom a Vikiest, nektek szorítottam az NFC-ből, de majd jövőre. Zimmer szerintem fasza HC, a védelem brutál és tovább fejlődhet, ahogy Tedy is, AP-ben szerintem még 1-2 jó év van...a jövő a tiétek csak pár napig van ok szomorkodni srácok!
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Azt nem értettem, hogy Walsh mi a túróért nem szemből rúgta?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nagyon sajnáltam a Vikingst tegnap este és főleg Petersont. Nagyon reménykedtem benne, hogy a nagy visszatérést egy szép PO meneteléssel zárja idén.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Nem tudom elhinni....hogy lehetunk ennyire szerencsetlenek?
ZoliZoltán
Hagyjuk már ezt a szerencsét. Ez nem azon múlt.
Az, hogy Wilson megcsinálta azt a playet Lockett-tel Wilson zsenialitása, illetve annak a cornernek/safetynek hibája aki full üresen hagyta (tippre Robinson...).
Az meg, hogy 27 yardról úgy, hogy kvázi ő választhatta meg milyen szögből, hogy szeretné rúgni és nem hirtelen kb. ezt gyakorolta a pálya mellett az elmúlt 10-15 percben be kell rúgni fűzővel kifele vagy befele van. Persze Locke baszódjon meg és remélem kivágjuk a picsába mert nem az első volt, hogy szarul tette le és a puntjai is bottom3-asok.
Zimmert és a védelmet sajnálom mérhetetlenül, a D-fal dominált, Rhodes mellett végre Waynes is király volt, Kendricksre meg nem is találok szavakat.

Loadholt és Sullivan visszajön, kell egy jó guard / lehet Kalilon is el kell gondolkozni aztán jövőre dominálunk.
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nekem is elcsuklott a hangom,mikor ezt a szep rugast ecseteltem a vegen...ez egy sima FG volt.Es el tudtuk b@szni....

Mar iden rakjuk rendbe,oke? ; )
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Nem tudom elhinni....hogy lehetunk ennyire szerencsetlenek?
ZoliZoltán
Sírni tudtam volna a meccs végén. bennem is az votl hoyg elhetünk ennyire szerencsétlenek!
Nagyon szeretem ezt a csapatot és így még fájóbb a vereség, főleg hogy így történt. nehéz lessz ezen túltenni...
De akkor is szuper csapat ez és amíg lehet nekik fogok szurkolni. Remélem jövőre az O falat rendbe rakjuk és akkor megerősödve visszatérünk! SKOL VIKES!
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
Tudom, hogy tele van már a padlás együttérzéssel és sajnálkozással, és általában nem is szoktam ilyeneket írogatni, de most annyira sajnáltam a Vikingeket, hogy muszáj leírnom!
Nagyon sajnálom, hogy kiestetek! Megérdemelteték volna a továbbjutást. A D brutális, Zimmernek pedig nagy taps azért, amit két év alatt elért!
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nem tudom elhinni....hogy lehetunk ennyire szerencsetlenek?
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
sorry srácok az én hibám. haveroknak mondtam 7-9-nél, hogy a tegnapi Bengals meccsnél drámaibb befejezés csak egy kihagyott FG lenne 😕 a seattle-nek volt kb 2 nagy playe amivel meccsben maradtak, nektek meg a TD nem akart összejönni 😕 cserébe szombaton megverjük a Packerst

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 720
Locke mi a faszt lepődött meg?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Valaki tudna majd fordítani nyilatkozatokat (persze csak röviden), hogy ki-mit mondott a mérkőzésről...
Zoli
Zimmer nyilatkozata elég szomorúra sikeredett.

Elmondta, hogy büszke a csapatára, jól küzdöttek, egy ilyen "chipshotot" be kell rúgni, és sajnálja, hogy ezen ment el egy playoff meccs. Kordában akarták tartani RW-t, szerinte jól fogtátok a futást is, és offense oldalon is sikerült megvalósítani a gameplant, azaz elfogadni azt amit a Hawks védelem ad, és Teddyvel nem dobatni a hosszút. Azt mondta ez az ő csapata és nagyon büszke rájuk. Néhol elcsuklott a hangja, látszott rajta, hogy még nagyon a hatása alatt van.
undisputedly
Zimmeren egyértelműen érződött hogy haragszik Walshra, Bridgewater "elnézőbb" volt, hogy így fogalmazzak.
spiczi
Hogy ne lenne, O-Line , Locke és Walsh is ássa el magát.
AP-t nem tudom hibáztatni a fumble miatt az inkább egy hihetetlen nagy play volt Cancellortól.
Ezt a vereséget asszem egy jó ideig nem fogom tudni feldolgozni.
Locke-t cutolni kell, Walshnak meg talán a nagyképű fejének egy utolsó kibaszott pofon, hogy odakoncentráljon.
Jövőre visszajövünk, de ez még akkor is fájni fog.
több mint 8 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Valaki tudna majd fordítani nyilatkozatokat (persze csak röviden), hogy ki-mit mondott a mérkőzésről...
Zoli
Zimmer nyilatkozata elég szomorúra sikeredett.

Elmondta, hogy büszke a csapatára, jól küzdöttek, egy ilyen "chipshotot" be kell rúgni, és sajnálja, hogy ezen ment el egy playoff meccs. Kordában akarták tartani RW-t, szerinte jól fogtátok a futást is, és offense oldalon is sikerült megvalósítani a gameplant, azaz elfogadni azt amit a Hawks védelem ad, és Teddyvel nem dobatni a hosszút. Azt mondta ez az ő csapata és nagyon büszke rájuk. Néhol elcsuklott a hangja, látszott rajta, hogy még nagyon a hatása alatt van.
undisputedly
Zimmeren egyértelműen érződött hogy haragszik Walshra, Bridgewater "elnézőbb" volt, hogy így fogalmazzak.
több mint 8 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Valaki tudna majd fordítani nyilatkozatokat (persze csak röviden), hogy ki-mit mondott a mérkőzésről...
Zoli
Zimmer:
"Soha nem voltam még olyan büszke a csapatra, mint amilyen ma....Mindig nehéz egy ilyen meccsen kikapni, a védelmünk mindent megtett....A srácok ma igazi szívvel harcoltak, akárcsak az egész idényben....A szurkolók lelkesedése elképesztő volt ma, még a Vikings történetében a leghidegebb meccsen is lelkesen szurkoltak, nagyon nagy közönség....Elég jól játszottunk ahhoz, hogy ma nyerjünk, kiábrándító, hogy nem sikerült....Ez most sajnálatos módon így alakult, de előre kell tekintenünk és felemelt fejjel menni a következő szezonban....Függetlenül attól, hogy mit mondanak az emberek, vagy hogyan éreznek, mi jó csapat vagyunk, jól játszottunk."

Locke:
"Ez talán a legnagyobb meglepetés az életemben, hogy Blair kihagyta. Ő a valaha volt legjobb kicker, akivel együtt dolgozhattam...Ilyen kürölmények között nem a legegyszerűbb a játék. Az én feladatom, hogy ellenőrizzem a fűzőket. Nem végeztem a munkámat."

Griffen:
"Ez az a meccs volt, amit meg kellett volna nyernünk. Nem tudom mit mondhatnék. Küzdöttünk. Nyernünk kellett volna."

Greenway:
"Nem érhet ezzel véget, kell játszani még egy évet... Ez egy kemény vereség, de túl kell tennünk magunk rajta és a jövőre koncentrálni, hogy az jobb legyen."

Peterson:
"Remélhetőleg Isten akarja, hogy a következő szezonban visszatérjünk a rájátszásba, de akkor az első hetet a fotelből nézhessük végig."

Sherman:
"Olyan hideg volt, hogy miután a szempillám megfagyott azt hittem a kontaktlencsém megfagy."

Szerkesztette: KmetyG
több mint 8 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Köszönöm, undisputedly !

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Valaki tudna majd fordítani nyilatkozatokat (persze csak röviden), hogy ki-mit mondott a mérkőzésről...
Zoli
Zimmer nyilatkozata elég szomorúra sikeredett.

Elmondta, hogy büszke a csapatára, jól küzdöttek, egy ilyen "chipshotot" be kell rúgni, és sajnálja, hogy ezen ment el egy playoff meccs. Kordában akarták tartani RW-t, szerinte jól fogtátok a futást is, és offense oldalon is sikerült megvalósítani a gameplant, azaz elfogadni azt amit a Hawks védelem ad, és Teddyvel nem dobatni a hosszút. Azt mondta ez az ő csapata és nagyon büszke rájuk. Néhol elcsuklott a hangja, látszott rajta, hogy még nagyon a hatása alatt van.
több mint 8 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Bar Hawks drukker vagyok, es orulok a gyozelmunknek, de nagyon sajnalom a Vikingset es a szurkoloit! Borzaszto erzes az ilyen. Ha nem hibaztok, akkor tietek a mecs. Ami nem volt se szep se latvanyos.
Jobb csapatot lattunk mint osszel.

-- TIME I'AM! --
több mint 8 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Valaki tudna majd fordítani nyilatkozatokat (persze csak röviden), hogy ki-mit mondott a mérkőzésről...

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!