Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Szép lesz,az tuti! 😛
Mikor is adják át pontosan?Július?
több mint 8 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Épül az ékszerdoboz. Rohadt jó lesz! 😊

 fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtf1/t31.0-8/10683511_10153662046811263_6728589926200448159_o.jpg
 fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t31.0-8/12697403_10153662041706263_6679272730250353427_o.jpg
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Erről van itt nagyba szó! : )
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
Marvin Jones - Wallace csere sztem jobb volna mind a klubnak mind wallacenak. Így mike jöhetne óccsóért atlantába. Ami meg neki meg nekünk volna jó. 😊 sztem is cutolni kéne...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Akkor CB tuti jön,D-t mindig rotálja Mike bácsi! 😛
Csiszolatlan gyémántokhoz ért az emberke!
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Ügyesek "odafönt".
Én Wallacet már most kibasznám,ennyi pénzből hozhatnánk 2 ugyan ennyire közepes WR-t...
ZoliZoltán
Nincs értelmes WR a piacon akiért értelme lenne. Ráadásul közepes WR-ünk van elég. Én még bízok benne, Zimmer is kedveli max akkor fogunk megválni tőle ha szükség lesz a pénzére valamelyik másik poszton való erősítéshez.
Igazából LB vagy CB poszton tudnánk talán erősíteni FA-ról.
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ügyesek "odafönt".
Én Wallacet már most kibasznám,ennyi pénzből hozhatnánk 2 ugyan ennyire közepes WR-t...
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Lassan kiheverem a szezon végén jelentkező bénultságot, és elkezdtem foglalkozni a jövővel. Látva az edzők mozgását, az O fal érdekességeket hozhat, azt hiszem valamire készülnek amit csak az igazolások, a draft és talán a pre-season meccsek alatt fogunk megtudni. Mit gondoltok igazolunk nagy nevet FA-ről? Remélem a tőlünk felszabaduló játékosok közül csak az marad aki valóban érték. Az elmúlt években rendre átgondolt stratégia jellemezte a játékospolitikát, remélem idén sem lesz ez másként. Okos draft, és célirányos FA. Mert jövőre már egyértelműen az NFC North bajnoki cím megvédése a cél, és irány az SB 😊 Skol!
vsanyi132
Én nem hiszem, hogy nagyon piszkálni fogják a falat.
Ha azt nézzük ,hogy AP 2000 yardos szezonjához képest 1 ember különbség van (amit Berger akár be is tölthet) én nem látom értelmét újrahúzni az egészet.
Ráadásul Kalilnak Loadholtnak és Bergernek contract year jön, szóval extrán motiváltak lesznek.
Nagy FA-t kétlem, hogy hoznánk Zimmer a jövő csapatát építi inkább említettek mellett Captain, HS és Rhodes (na meg Patterson de belőle már kétlem hogy lesz bármi is 😕 😕 ) új szerződésért játszanak jövőre.
Szóval most max 1 éves vagy könnyen bontható szerződéseket fogunk kötni ha FA-n jön valaki.
Mondjuk jövőre Kalil szerződése lejár és ha pénz szükében leszünk Wallace is simán ki lesz baszva (bazzeg ketten a cap 15 % -át elviszik...) szóval azért valamennyi mozgásterünk van.
Spillmanben bízok, nem fogja elbaszni amit eddig felépített.
több mint 8 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Lassan kiheverem a szezon végén jelentkező bénultságot, és elkezdtem foglalkozni a jövővel. Látva az edzők mozgását, az O fal érdekességeket hozhat, azt hiszem valamire készülnek amit csak az igazolások, a draft és talán a pre-season meccsek alatt fogunk megtudni. Mit gondoltok igazolunk nagy nevet FA-ről? Remélem a tőlünk felszabaduló játékosok közül csak az marad aki valóban érték. Az elmúlt években rendre átgondolt stratégia jellemezte a játékospolitikát, remélem idén sem lesz ez másként. Okos draft, és célirányos FA. Mert jövőre már egyértelműen az NFC North bajnoki cím megvédése a cél, és irány az SB 😊 Skol!

több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Úgy-úgy! : D
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Kéne egy SB ring a franchisenak!
ZoliZoltán
Nyerünk simán 😉
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Kéne egy SB ring a franchisenak!
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Mainabazdm*gstatisztikaiérdekesség.

Adrian Peterson has 7,339 career rushing yards AFTER contact. That would rank 9th among active players in TOTAL career rushing yards.

Szevasz! 😀
alatriste
Kéne egy SB win a HoF-hoz. Meg amúgy is kéne 😀
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 232 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mainabazdm*gstatisztikaiérdekesség.

Adrian Peterson has 7,339 career rushing yards AFTER contact. That would rank 9th among active players in TOTAL career rushing yards.

Szevasz! 😀


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Harris azert ne maradjon mert szar.
Igazabol új OL edző van meglátjuk mit akar.
Kalil - Sullivan - Loadholt helye biztos. ( Kalilt mondjuk nem ertem miert de ez van...)
Én Berger - Fusco guard parost sem bantanam de mogottuk nagyon nincs senki.

Mondjuk en a trendeket kovetve en tovabbra is a D-re gyurnek. Persze egy jo WR se lenne rossz,de Wallacet 1 ev utan nem fogjuk kukazni. Mondjuk o melle is elfeene meg 1 WR.

Nyomni kéne tovább a D-t, hogy meg brutalabb legyen.
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Sztem pont azért nem marad Harris, mert Kalil sokba kerül.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 232 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tudom, hogy már érintve lett a téma, de hogy nézhet majd ki jövőre ez az OL?
Ha csak a jelenlegi keretet nézem Kalil helye biztosnak tűnik, hisz bár az nfl átlagot is csak időszakosan éri el, alternatíva egyenlőre nincs.
RT-be Loadholt szinte biztos visszakapja a kezdő posztot, de ő már 14-ben is sérüléssel fejezte be a szezont, idén már előszezonban IR. Rég volt már egészséges... Clemmings jó nem volt, de legalább van csere a posztra, aki fiatal is.
Középen viszont nagy a katyvasz.
Berger jó volt, és bár 33 éves érdemes lehet kezdetni, de Sullivan amikor tud játszani már évek óta kezdő C, és abból is a jobbak közül való bőven, szvsz ő lesz a C.
M. Harris a 22. guard lett a ligában és mind a futást mind a passzt jól támogatta a számok alapján, de lejár a szerződése.
Fusco idén a gyengébbek közül való volt, de 13-ban még ott volt az élmezőnybe. Azóta egy sérülés és egy idei szar szezon.

Ha Harris megy, akkor valóban kellene guard, de ha esetleg marad akkor a fal nagy része igazából adott.
Kalil - Fusco/Berger/Harris - Sullivan - Fusco/Berger/Harris - Loadholt (Clemmings)

Szerintetek ha marad Harris akkor is jön upside a falba? Azt meg már csak nagyon zárójelesen jegyzem meg, hogy Kalil 11M-ért játszik majd...(((DM nem lenne)))


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Na ez a hozzáállás! : D
több mint 8 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Lesz ő majd ott első körben szavazva is, akkor meg már abban reménykedünk majd, hogy le kelljen mondania.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Lehet ,hogy van akit még is.Valamiért csak ő lett ott....
ZoliZoltán
Nem vmiért hanem azért mert mindenki lemondta 😁
*troll mode OFF*


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Lehet ,hogy van akit még is.Valamiért csak ő lett ott....
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
Persze az, hogy Teddy probowler jópofa dolog, de valóban nem top 10 QB (jelenleg). A visszafelé fejlődő Ponder-rel ellentétben Hídviz játéka sokkal magabiztosabb, és szerintem egyre jobb lesz majd. Persze nem akarom összehasonlítani sajtfejű Áronkával, de valszeg Teddy-nek is jót tett volna 2-3 év a padon, nem így alakult, de bánatra nincs okunk. 11-5-ös mérleg nem megy azért bárkivel, lásd elite támadófalas, "tuti SB contender" Cowboys, ahol Romo kiesésével top 5 draft pick lett.
Go Vikings!
Persze, ebből is látszik, hogy milyen a rendszer, mennyire qb dimenziós egy csapat. A boys ilyen meg pl. az atlanta is. Ellenben sztem ez a vikings bridgewater kiesése esetén is po contender lenne egy értelmes back up qb-val, mint pl hasselbeck. Én nem vagyok bridgewater ellenes, de neki sztem még kell 1-2 év, hogy rá lehessen bízni a csapatot. Sztem jelenleg egy alex smith light amit tud.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
Arról nem is beszélve, hogy bridgewater probowl tagsága még viccnek is rossz. És ezzel nem akarok itt senkit megbántani, csak jelzem...
peach
Köszönjük az észrevételt, enélkül a hasznos komment nélkül már hátradőlve néztük volna az offseasont, hogy nem kell semmi fejlődés hisz pro-bowler a QB-nk. Még szerencse, hogy rávilágítottál, hogy ez nem áll fent.
Toca
Gondoltam, hogy lesz egy "szemellenzős hülye" aki nem fogja kibírni szó nélkül... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Persze az, hogy Teddy probowler jópofa dolog, de valóban nem top 10 QB (jelenleg). A visszafelé fejlődő Ponder-rel ellentétben Hídviz játéka sokkal magabiztosabb, és szerintem egyre jobb lesz majd. Persze nem akarom összehasonlítani sajtfejű Áronkával, de valszeg Teddy-nek is jót tett volna 2-3 év a padon, nem így alakult, de bánatra nincs okunk. 11-5-ös mérleg nem megy azért bárkivel, lásd elite támadófalas, "tuti SB contender" Cowboys, ahol Romo kiesésével top 5 draft pick lett.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Arról nem is beszélve, hogy bridgewater probowl tagsága még viccnek is rossz. És ezzel nem akarok itt senkit megbántani, csak jelzem...
peach
Köszönjük az észrevételt, enélkül a hasznos komment nélkül már hátradőlve néztük volna az offseasont, hogy nem kell semmi fejlődés hisz pro-bowler a QB-nk. Még szerencse, hogy rávilágítottál, hogy ez nem áll fent.