Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
A hideggel a legnagyobb baj, hogy mindent másképp érzel, a -20-hoz meg nem is lehet hozzászokni, sem nekünk, sem a Hawks-nak. Bár maga a pálya ugye alulról fűtött, de az max annyit segít, hogy ne törjenek a csontok, ha földre visznek. Ráadásul nem a hagyományos felszerelésben kell majd játszanod, és végig ügyelni kell rá, hogy ne kerülj közel a kihülés állapotához - bár ekkora stábokkal ez ma már nem lehet gond. Teddy alapból kesztyűben játszik, szóval ez őt biztos nem fogja zavarni, bár a hideg és a mérsékelt szél miatt deep pass-ra ne is számítson senki (ergó a 2 safety is közelebb fog játszani a LOS-hoz). A futójáték lesz erőltetve, az meg nem túl kellemes, kapsz egy gyomrost, vennél mély levegőt, és a fasza jeges lélegzettől még a tököd is lefagy 1 másodperc alatt, szóval szar lesz ez, na... Csak ússza meg mind2 fél sérülés nélkül.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Elmúlt hetekben 2x otthon 1x a Lambeau-n toltuk, és bár hideg volt, de ami vasárnap lesz..... mínusz 20-23 fok, az kemény. Mák, hogy hazai meccs, mert a héten lehet hozzászokni, bár mint írtam, hetek óta hidegben toljuk, de a -20 az még szerencsét is hozhat....
Go Vikings!
Ez kérem a futball. Ennek lesz meg a feelingje. Persze jövőre már ezt is maga mögött hagyja a franchise. Gyönyörű lesz az új stadion szó se róla, csak számomra egy dómnak nincs meg a hangulata.

Olvasgattam erről a hidegről és sokan teljesen úgy adják elő, mintha pl. a hidegben rendszeresen magfagyó Saints látogatna Twin Citybe a jó meleg dómból. A Hawks sem az a passzoló csapat, igazi régi módi smash foci, aki le tudja nyomni az ellenfél torkán a labdát az nyer. Valami 13-10 körüli eredményt tudok elképzelni valamelyik csapat javára, de azt inkább le se írom melyikére, mert gondolom úgy is sejtitek. 😀
tüsi91
Nem láttál mostanában Hawks meccset.
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Komolyan mondom az eddigi legvártabb meccs lesz számomra vasárnap. Győzzön a jobbik😊 Remélem a bírók okosan, tisztességesen dobálnak, nehogy a hideg az agyukra menjen😊
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Elmúlt hetekben 2x otthon 1x a Lambeau-n toltuk, és bár hideg volt, de ami vasárnap lesz..... mínusz 20-23 fok, az kemény. Mák, hogy hazai meccs, mert a héten lehet hozzászokni, bár mint írtam, hetek óta hidegben toljuk, de a -20 az még szerencsét is hozhat....
Go Vikings!
Ez kérem a futball. Ennek lesz meg a feelingje. Persze jövőre már ezt is maga mögött hagyja a franchise. Gyönyörű lesz az új stadion szó se róla, csak számomra egy dómnak nincs meg a hangulata.

Olvasgattam erről a hidegről és sokan teljesen úgy adják elő, mintha pl. a hidegben rendszeresen magfagyó Saints látogatna Twin Citybe a jó meleg dómból. A Hawks sem az a passzoló csapat, igazi régi módi smash foci, aki le tudja nyomni az ellenfél torkán a labdát az nyer. Valami 13-10 körüli eredményt tudok elképzelni valamelyik csapat javára, de azt inkább le se írom melyikére, mert gondolom úgy is sejtitek. 😀
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
marad.
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Az assistant GM-eteket, George Patont a Titansnál interjúztatják a GM-posztért. Bár ez még nem jelent semmit, van pár jelölt, akit meghallgatnak.
Nandito
Nem örülnék ha elmenne, mondjuk meg is lepődnék, gyakorlatilag 20 éve Spielmennel párban dolgoznak.
Toca
Pont erre gondoltam én is, k*rva rég együtt tolják...

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Az assistant GM-eteket, George Patont a Titansnál interjúztatják a GM-posztért. Bár ez még nem jelent semmit, van pár jelölt, akit meghallgatnak.
Nandito
Nem örülnék ha elmenne, mondjuk meg is lepődnék, gyakorlatilag 20 éve Spielmennel párban dolgoznak.
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Az assistant GM-eteket, George Patont a Titansnál interjúztatják a GM-posztért. Bár ez még nem jelent semmit, van pár jelölt, akit meghallgatnak.

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
micsoda videóösszevágás: kiráz tőle a hideg de megnézem 100szor tuti 😀
 www.vikings.com/media-vault/videos/Sounds_of_the_Game_Vikings_Take_The_Division/48672d8a-cc3d-4bbd-adaf-0b0790e59a6e
Pyrrus
Nagyon hidegrázós ,tényleg. 😊

SKOOOOL !!!
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Mindenki leír minket a Seahawks ellen, szóval az esélytelenek nyugalmával játszhatunk, de érzem, hogy lesz ebben a csapatban tűz vasárnap, én szikrázó, kemény és szoros összecsapást várok, nem lesz ez olyan sima meccs, mint sokan gondolják.
Go Vikings!
Én nem bánom ha leírnak,hiszen annál nagyobbat fognak nézni ha nem jönnek be a "jóslatok" 😀
Pyrrus
Én pont mindenhol azt olvasom,hogy ha gyozunk sem lesz sima.
undisputedly
Ámen! Legyen egy nagyon kemény meccs! és legyen fair! és győzzőn a jobbik! SKOL 😀
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mindenki leír minket a Seahawks ellen, szóval az esélytelenek nyugalmával játszhatunk, de érzem, hogy lesz ebben a csapatban tűz vasárnap, én szikrázó, kemény és szoros összecsapást várok, nem lesz ez olyan sima meccs, mint sokan gondolják.
Go Vikings!
Én nem bánom ha leírnak,hiszen annál nagyobbat fognak nézni ha nem jönnek be a "jóslatok" 😀
Pyrrus
Én pont mindenhol azt olvasom,hogy ha gyozunk sem lesz sima.
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Én alapból Iowa fan vagyok egyetemi foci terén, de azért szoktam Gophers meccseket is nézni. Azt tudni kell, hogy sok stadiont úgy építenek, hogy vmennyire védve legyen a széltől meg ilyesmi, na a TCF Bank Stadium pont nem erről híres.😊 Ez a Gophers esetében nem gáz, hiszen ők már nem nagyon játszanak a pályán decemberben, mi meg most pont beleesünk bakker, -20 fok, és csontig hatoló jeges szél, hát csak ez hiányzott... Reménykedjünk, hogy legalább egy kis napfény legyen, mert a hazai kispad a TCF-ben pont a napos oldalra esik. XD

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 234 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mindenki leír minket a Seahawks ellen, szóval az esélytelenek nyugalmával játszhatunk, de érzem, hogy lesz ebben a csapatban tűz vasárnap, én szikrázó, kemény és szoros összecsapást várok, nem lesz ez olyan sima meccs, mint sokan gondolják.
Go Vikings!
Ne is! Három csapatnak drukkolok idén a rájátszásban első körben. Sajnos a GB ha netán tovább is jut WC-on messzebbre biztos nem jut, a Chiefs remek szériában van, de pont a remek széria miatt féltem is kicsit őket, hogy nehogy a PO-ban jöjjön elő hamar az egy meccsen minden balul sül el hatás.
Aztán maradt a Vikings, akiknek a WC-on a legnehezebb a dolga, de igazán okozhatnátok egy meglepetést. A fenének sincs kedve végignézni újra egy Hawks runt a SBig.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Mindenki leír minket a Seahawks ellen, szóval az esélytelenek nyugalmával játszhatunk, de érzem, hogy lesz ebben a csapatban tűz vasárnap, én szikrázó, kemény és szoros összecsapást várok, nem lesz ez olyan sima meccs, mint sokan gondolják.
Go Vikings!
Én nem bánom ha leírnak,hiszen annál nagyobbat fognak nézni ha nem jönnek be a "jóslatok" 😀
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Mindenki leír minket a Seahawks ellen, szóval az esélytelenek nyugalmával játszhatunk, de érzem, hogy lesz ebben a csapatban tűz vasárnap, én szikrázó, kemény és szoros összecsapást várok, nem lesz ez olyan sima meccs, mint sokan gondolják.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
micsoda videóösszevágás: kiráz tőle a hideg de megnézem 100szor tuti 😀
 www.vikings.com/media-vault/videos/Sounds_of_the_Game_Vikings_Take_The_Division/48672d8a-cc3d-4bbd-adaf-0b0790e59a6e
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Ha lehozzuk komoly sérülés nélkül a Seahawks elleni PO meccset az csoda lesz, a hideg és az agresszív védők miatt nagyon kemény lesz 😊 Azt mondom addig nem vesznek minket komolyan amíg nem nyerünk ellenük, az alapszakaszhoz képest sokkal komplettebb csapattal állunk ki és biztos hogy még egyszer nem játszhatunk annyira gyengén mint akkor. Tetszik a kezdési időpont, izgalmas lesz 😊 A védelem fogja meg Wilsonékat, a spec team hozzon egy td-t és mutassuk meg hogy kell futtatni a labdát van 3 jó RB-nk köztük a legjobb AP-vel. Skol!
vsanyi132
Mióta Banyard elment csak 2, de elég lesz 😀
több mint 8 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Ha lehozzuk komoly sérülés nélkül a Seahawks elleni PO meccset az csoda lesz, a hideg és az agresszív védők miatt nagyon kemény lesz 😊 Azt mondom addig nem vesznek minket komolyan amíg nem nyerünk ellenük, az alapszakaszhoz képest sokkal komplettebb csapattal állunk ki és biztos hogy még egyszer nem játszhatunk annyira gyengén mint akkor. Tetszik a kezdési időpont, izgalmas lesz 😊 A védelem fogja meg Wilsonékat, a spec team hozzon egy td-t és mutassuk meg hogy kell futtatni a labdát van 3 jó RB-nk köztük a legjobb AP-vel. Skol!

több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
futuunk...jó lesz az!
Sima liba!
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Elmúlt hetekben 2x otthon 1x a Lambeau-n toltuk, és bár hideg volt, de ami vasárnap lesz..... mínusz 20-23 fok, az kemény. Mák, hogy hazai meccs, mert a héten lehet hozzászokni, bár mint írtam, hetek óta hidegben toljuk, de a -20 az még szerencsét is hozhat....

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Kis lépésekben kell gondolkodni. Zimmer idekerülése óta azért vmi tervszerűség körvonalazódik. Első évben a ligaucsó védelemből kellett faragni egy tűrhető egységet, és sikerült, olyannyira, hogy ma már elmondhatjuk, hogy ez a #D top 10-es alakulat. Nem mellesleg egy franchise kaliber QB-ra is sikerült szert tenni, mert attól, hogy Teddy (még) nem elite vagy probowler szint, azért elég jól elkaristol, és van jövője ebben a ligában. Zimmer második évére már 11-5-ös mérleg, és NFC NORTH királyság, ezzel azt hiszem bőven teljesítettük a tervet, innen már minden győzelem csak hab a tortán. Pár kirakósdarabra vagyunk attól, hogy igazi SB-esélyesek legyünk, az út java már mögöttünk van. Reményteljes a jövő, én most így látom.
Go Vikings!
Egyetértek, viszont most vagyunk playoffban, most nincs jelentősebb sérültünk, most kell megragadni a lehetőséget.
Én azt remélem, hogy tökös játékkal bukunk el, Teddy hibázni fog benne van, fumble elejtett int benne van. Csak tegyük ki a lelkünket ne beszari módon álljunk az egészhez.
Rams bizonyította meg lehet verni a Hawks-t, itthon vagyunk merjünk vállalni és ha elbukunk bukjunk el úgy, hogy legalább az esélyt megadtuk.
Turner most mutathatja meg, hogy tényleg jó OC.
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Na nem megmondtam? : P
ZoliZoltán
Nem, azt mondtad sima lesz, nem volt az. Te hazug! 😀
Toca
: D A trónt viszont megmondtam,na. : P
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Kis lépésekben kell gondolkodni. Zimmer idekerülése óta azért vmi tervszerűség körvonalazódik. Első évben a ligaucsó védelemből kellett faragni egy tűrhető egységet, és sikerült, olyannyira, hogy ma már elmondhatjuk, hogy ez a #D top 10-es alakulat. Nem mellesleg egy franchise kaliber QB-ra is sikerült szert tenni, mert attól, hogy Teddy (még) nem elite vagy probowler szint, azért elég jól elkaristol, és van jövője ebben a ligában. Zimmer második évére már 11-5-ös mérleg, és NFC NORTH királyság, ezzel azt hiszem bőven teljesítettük a tervet, innen már minden győzelem csak hab a tortán. Pár kirakósdarabra vagyunk attól, hogy igazi SB-esélyesek legyünk, az út java már mögöttünk van. Reményteljes a jövő, én most így látom.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Na nem megmondtam? : P
ZoliZoltán
Nem, azt mondtad sima lesz, nem volt az. Te hazug! 😀
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Na nem megmondtam? : P

Szerkesztette: ZoliZoltán