Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 267 — 49ers GM
Én csak egyet nem tudok elviselni, hogy Teddy ilyen véreshurka. Az a "francot keresek én itt" nézése meccs közben kiborít. Nem tudom volt-e valaha ilyen típusú QB, aki sokra vitte, majd a történészek megmondják. Remélem volt... 😊
pluhi
 www.google.hu/search?q=eli+manning&rlz=1C1CHWA_huHU647HU647&espv=2&biw=1366&bih=667&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj_obn-m8rJAhWLjiwKHX3mDmEQ_AUIBigB#imgrc=ePYWUgdxNtdeAM%3A


Azt csak nyert 2 gyűrűt... 😊

több mint 8 éve
pluhi Minnesota Vikings 25
Én csak egyet nem tudok elviselni, hogy Teddy ilyen véreshurka. Az a "francot keresek én itt" nézése meccs közben kiborít. Nem tudom volt-e valaha ilyen típusú QB, aki sokra vitte, majd a történészek megmondják. Remélem volt... 😊
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 932 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem szeretném, ha úgy tűnne, hogy a győztes csapat szurkolója nagy mellénnyel van, vagy, hogy trollkodik, DE

innen úgy tűnik, hogy ti is nagyjából azon az úton jártok, mint amin mi végig jöttünk az elmúlt 3 évben. Semelyik másik csapat sem hordozza ennyire magán ugyanazokat a jeleket, mint ti.

Védelem orientált edző
D#-re alapozó roster
Mobilis fiatal Qb
Gyenge passprot fal, gyenge elkapók és run heavy O#

Mint Hawks fan, úgy tűnik, hogy ugyanúgy építkeztek, ezért nagyjából ugyanazokat az akadályokat kell kikerülnötök majd. Nem biztos, hogy eredményben is ugyanaz az út lesz nektek is, mint nekünk, de a következőkre kell felkészülni egy ilyen hátterű csapatnál.

1. A védelem a meccsek nagyobbik felében leveszi vagy erősen korlátozza a támadókat. Ha ez nincs meg, jön az adok-kapok, és oda már special team és D# pontok is kellenek.

2.Ha van futás, úgy tűnik, hogy konzisztensen és jól halad az O#. Kemény brusztolós runheavy playcall, bootlegekkel és playaction passzokkal fűszerezve, amik következtében a QB magas hatékonysággal, kevés eladott labdával és nagy játékokkal dolgozik.

3. Amint fogják a futást, a fiatal QB-nak kell, kvázi rendszeridegen passheavy playcallt tolnia, arra alkalmatlan fallal, ami valószínűleg nem fog menni, lehet bízni a scrambleben és a broken playben (nálunk ez a Russ-magic volt évekig).

4. Még ha megy is a futás, decemberben és a playoffban előjön egy olyan szegmense a játéknak, ami nélkül nem lehet komoly sikert elérni. Hatékony 3rd down számok. Ehhez bizony kell pár biztos kezű elkapó és egy Qb, aki ha kell lábbal, ha kell passzolva, de megoldja.

Jelenlerg én úgy látom, hogy ti még az út elején jártok. Nekünk ugye RW második évében volt a SB győzelem, de akkor korszakos védelem volt mögötte, és volt egy Tate-Baldwin páros elkapónak.

Nektek jelenleg van egy nagyon jó védelmetek, akik egészségesen esélyt adnak arra, hogy a runheavy lowscore meccseken a stratégia működjön, de amint passhappy játékra kell váltani, az még túl sok a falnak és a Qb-nak is. Nekünk idénre, Russ 4. évére sikerült úgy ahogy az, hogy konzisztensen tudjunk passzjátékkal haladni, ne csak playactionből vagy broken playből.
Ehhez idő kell, tapasztalat a Qb-tól, kémia az elkapókkal. Szerintem jó úton jártok, de be kell látni, hogy jelenleg mik a csapat teljesítményének a határai. Ezek a határok feltehetőleg tágulnak, ha szakmai állandóság lesz, és az O# odlalán lesz legalább 1 vagy 2 elkapó akivel meg van a kémia, de jelenleg egy pontháborúra még kevés önmagában Teddy és az O#.

Kb olyan volt ez a meccs, mint ha egy Seahawks Jr.-al játszottunk volna -nem sértésből, pusztán a tükörkép miatt. Szóval én nem lennék elkeseredve a helyetekben, a PO meg lehet még bőven, ott meg simán kijöhet a lépés a védelemnek, és a Panthers-Hawks kettősön kívül kevés NFC csapat van most, aki képes lenne megállítani AP-t.

Lassan pedig lehet felkészíteni Teddyt, hogy felé gravitáljon az O#. Nálunk ez most van folyamatban, RW 4. évében, igaz eddig nem is volt rá szükség, szóval lehet, hogy nálatok már jövőre is megvalósítható.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Nem kell világvége hangulat. Kaptunk egy bazi nagy ütést, dolgozni kell tovább. Felesleges sírni.
Tényleg megmagyarzhatná valaki aki a passz miatt jajveszékel, hoyg egy atom rossz offense fal mögött milyen passzjátékot vár? Egyfolytában agyonverik az irányítót, ha passz van hívva az idény alatt teljesen mindegy ki az ellenfél. Egyértelmű ha nem tudunk futással és erre hívott play action passzal alapozni akkor nem fog az O tudni haladni.
A passzjáték sok összetevős tényező, és egy ementáli sajt mögött csak sérülések születhetnek, ha erőltetve van. Ez a passzolás alappillére.
Ez van, Rendbe kell tenni a támadó falat jövőre, hogy vagy atom futás nyitó legyen, vagy képe legyen a futás mellett passzot is védeni, nem véletlenszerűen, hanem viszonylag konzisztensen.
A győztes meccsek után si lehetett látni, hogy az az O-line képtelen a minimális passzvédésre is, futásbna néha elkapjáka fonalat és képessé teszika futót eljutni a LOS-ig is védő nélkül, amiből AP feltesz nem kevés yardot, de Teddy ekkro is agyon van verve mindig.

Jöjjenek rendbe a sérültek é szezon végén még lehet egy két szép momentumunk, mérkőzésünk.
Paulus
Megjegyzem az alap O-Lineból 3 ember nincs a helyén.
2 AllPro falemberünk van Loadholt és Sullivan mindkettő sérült. Berger Guardnak jó, Centernek nem, helyén Harris botrány. Clemmings rookie RT nem lesz szerintem rossz de sokat kell tanulnia még.
Ezt valamilyen szinten a QB persze kontrolálhatja, de Teddy 2.éves, néha contact nélkül kapja a pofájába a védőt csodalkozunk ha pontatlan?
Valaki azt mondta jó elkapó sorunk van, milyen alapon? Nevek alapján lehet.
Wallace nem bírja elkapni a labdát. Rudi egész jó persze nem a szerződéséhez képest. C. Johnson idén semmi.
Wright néha csinál dolgokat, de nem igazán használjuk. Corda sose szakadok el az embertől Patterson KR-nek jó max. Van egy Diggsünk, aki tényleg jó, de rookie. Szóval ez a félelmetes corpunk hmm.
több mint 8 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nem kell világvége hangulat. Kaptunk egy bazi nagy ütést, dolgozni kell tovább. Felesleges sírni.
Tényleg megmagyarzhatná valaki aki a passz miatt jajveszékel, hoyg egy atom rossz offense fal mögött milyen passzjátékot vár? Egyfolytában agyonverik az irányítót, ha passz van hívva az idény alatt teljesen mindegy ki az ellenfél. Egyértelmű ha nem tudunk futással és erre hívott play action passzal alapozni akkor nem fog az O tudni haladni.
A passzjáték sok összetevős tényező, és egy ementáli sajt mögött csak sérülések születhetnek, ha erőltetve van. Ez a passzolás alappillére.
Ez van, Rendbe kell tenni a támadó falat jövőre, hogy vagy atom futás nyitó legyen, vagy képe legyen a futás mellett passzot is védeni, nem véletlenszerűen, hanem viszonylag konzisztensen.
A győztes meccsek után si lehetett látni, hogy az az O-line képtelen a minimális passzvédésre is, futásbna néha elkapjáka fonalat és képessé teszika futót eljutni a LOS-ig is védő nélkül, amiből AP feltesz nem kevés yardot, de Teddy ekkro is agyon van verve mindig.

Jöjjenek rendbe a sérültek é szezon végén még lehet egy két szép momentumunk, mérkőzésünk.
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Teddy-t ne írjátok le, nagyon jó lesz Ő... meg a mutatótok azért jobb, mint a miénk, mert többet nyertetek, ez ilyen egyszerű... mindegy, h ki ellen, mindegy, h mi miatt, a 8-4 az 8-4... a tegnap nem ment, ennyi. De ebben a csapatban nagy a potenciál... azért is mondom, h ne mondjatok le Teddy-ről, mert RW is gyalázatos formát mutatott idén, mert a falunk nagyon rossz... nálatok is nagyon gyenge a fal. Ezért is mondom, h Teddy-t azért felmenti, h sérült is és a fal sem segít... sőt sztem az elkapó sor sem remekelt nálatok... főleg Wallace, árnyéka önmagának.
Na de fel a fejjel, lesz ez még jobb is... egy nagy pofon, de ez is csak egy meccs, nem több. 1 L.
Hajrá és higgyetek, mert Zimmer bandája még sok jó élményt fog ajándékozni nektek.
SeaSzilaHawk
Köszi! Ezért is szertem az nfl-t! Jóhogy nem ellségek lépnek a pályára hanem ellenfelek! 😀
így ehhez már csak egy hozzászólás: grat a győzelemhez! 😀
több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Teddy-t ne írjátok le, nagyon jó lesz Ő... meg a mutatótok azért jobb, mint a miénk, mert többet nyertetek, ez ilyen egyszerű... mindegy, h ki ellen, mindegy, h mi miatt, a 8-4 az 8-4... a tegnap nem ment, ennyi. De ebben a csapatban nagy a potenciál... azért is mondom, h ne mondjatok le Teddy-ről, mert RW is gyalázatos formát mutatott idén, mert a falunk nagyon rossz... nálatok is nagyon gyenge a fal. Ezért is mondom, h Teddy-t azért felmenti, h sérült is és a fal sem segít... sőt sztem az elkapó sor sem remekelt nálatok... főleg Wallace, árnyéka önmagának.
Na de fel a fejjel, lesz ez még jobb is... egy nagy pofon, de ez is csak egy meccs, nem több. 1 L.
Hajrá és higgyetek, mert Zimmer bandája még sok jó élményt fog ajándékozni nektek.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Én végignéztem a meccset, de hiába. Mi egyszerüen nem voltunk a pályán a Seahawks meg remekelt. 😕
Nagyon szépen játszottak minden téren mi pedig nagyon szarul minden téren.
Hiába a 8:4 nem látom ebben az offensben a győzni akarás szikráját sem. Persze most lehet mondani hogy na ez csak egy vereség, de szerintem csak világossá vált hogy a győzelmeink többéségét a defensenek köszönhetjük mert az offensünk nagyon szar. és lám ha a defense nincs a pályán akkor itt az eredmény. Bizakodó ember lévén hiszek ér reménykedem a csapatban,de.... látáván a meccsen Teddy kontra Wilson-t és nem tudom mi kell hoyg Teddy végre klasszis QB legyen. vagy egyszerüen Ő nem az 😕
Na de van még 4 meccs és fel kell állni,küzdeni kellm hinni kell bennünk és nyújtani 110%-ot
SKOL és GO VIKES!
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Egy félidőt bírtam....pedig egyből fumblit harcoltunk ki.(akkor még úgy gondoltam,hogy na igen!Ez ma egy atom D# lesz....)
Aztán 1 perc alatt 3&out.....O# borzalom.....
Folyton futunk....pedig elég jó WR sorunk van ,ott van Rudi is...nem értem ,komolyan.
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Hasonló 2 csapat, ők elorébb járnak perpill ennyi.
3 kulcs emberünk van a D-ben (jo legyen 4) , ebből 3 sérült.
O-fal nincs Teddy is kb 60%-os. Ezekutan eleg sima lesz a Cards meccs is, de inkabb mindenki epuljon fel december kozepe /vegere aztan mutassuk meg underdogkent.
több mint 8 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Nem bírtam végignézni, mészárlás volt a javából, és tényleg nem hiányzott a zebrák segítsége hozzá. Sokkal jobb volt a Seahawks, a D még csak csak meccsben tartott volna minket kb az első félidő hajrájáig, de akkor öngyilkos módba kapcsolt az O és vége is lett. Attól tartok a sérülések nélkül se nyertünk volna ma, egy egészséges D megnehezítette volna a Seahawks dolgát de AP-t levették a pályáról, és nélküle nincs offense-ünk, ezt ma láthattuk. Teddy csalódást okozott, sokat kapott de nem volt benne meg a tűz ami ilyen meccseken lelket öntene a többiekbe. Vesztes meccs volt az első 5 perc után, így nem léphetünk pályára ha PO-ban akarunk valamit. El kéne felejteni ezt a meccset, de tanulni kéne belőle és gyorsan itt a Cards elleni meccs, így nyalogatni a sebeket kevés időnk van. A becsületünkért is kell játszani, ekkora verést pedig egyszerűen nem szabad kapni.

több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Szánalmas #O, lesérülő védelem, sokkal jobb Seattle, sima vereség. A bíráskodás pedig.... rég láttam, hogy egy egyértelműen jobban játszó csapatot ennyire támogassanak... mert felesleges volt, nem szorultak rá. Erre megfogod a QB-t hogy ne fusson tovább - roughing the passer, egy másik futásnál def holding-os zászló, persze azt törölték, mikor a főbíró rájött, hogy futásnál ilyen szabálytalanság NEM LÉTEZIK... Istenem, hogy mennyire utálnak minket a zebrák, az hihetetlen.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Vikings inactives: DT Linval Joseph, S Andrew Sendejo, C Nick Easton, T Jeremiah Sirles, LB Edmond Robinson, QB Taylor Heinicke, DE Justin Trattou.

Sharrif Floyd egész héten edzett.
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Simán nyerünk ma !!!
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Az igaz, hogy idén egy meccsünk se volt, ami a bírókon múlt, így pláne dühítő pl. hogy a Packers-t tolták a mi pályánkon is - ezt utálom amúgy a legjobban, ha vki hazai pályán játszik, legalább egálra hozzák már ki a zászlózást...

Hétvégén biztos minden zebra kap majd fejmosást, hogy akkor most "maximális odafigyelés", de ha nincs retorzió, akkor úgy se ér semmit. Azért ennek tükrében érdekes lesz a hazai pályán megvívandó rangadónk a bírók egyik kis kedvence ellen, reméljük, hogy nem ezen fog múlni.😊

Én alapból jó meccset várok, sztem ez a Seattle verhető csapat, meglehet őket fogni... ha hagyják.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Nem teljesen értek egyet, meg volt tolva a GB ellenünk is picit és a Lions ellen is van ez a fújás.
Ugyanakkor egyik meccs sem ezen múlt. A mienken AP fumble vagy 1-2 hülye holding de akár az első félidei inkopetens playhívást is lehet mondani.
Itt meg azon felül hogy 20-0 volt a Lionsnek a félidőben és dobtak a végén kamu flaget ilyen hail maryt nem lehet beszopni.
Ha mákos pattogo TD-t nyal be a Lions azt mondom oké, de itt totál inkopetens playhívásnak köszönhette a Lions hogy TD lett. Full üres elkapó huzta le a labdat mikozben 2 Lion-os fogta az oldalvonalat.
Persze ettől még kurvaidegesítőek ezek a hibák, de ha valamit el akarunk érni túl kell lépni ezeken. ( Ezutan tuti beszopunk valami ordito biroi hibat a Hawks ellen 😀).
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Azért egyszerű meccs innen már nem lesz, vagy olyan, amire rámondhatjuk, hogy tuti win (kivéve talán az idén harmatos Giants ellenit), azért az utóbbi napok alapján látható volt, hogy sok mérkőzés kiegyensúlyozott, és végül az dönt, kinek a szekerét húzzák majd a zebrák. Lehetsz te partiban bárkivel, ha fifti-fifti a helyzet, akkor a bírók lesznek a mérleg nyelve. Mindenféle pártállás nélkül, ha az esti meccsen nem dobnak zászlót a facemask-ra, akkor mi van? Simán el lehetett volna intézni azzal, (márha tényleg lett volna szabálytalanság és elmarad a zászló) hogy naistenem, hát a Lions kapott egy kis hazai pályát. De szerencsétleneknek semmi esélyük ilyesmire egy Packers ellen, sőt, szerintem a Lions az egyetlen csapat az NFL-ben, akikkel szemben még mi is kapunk némi hazai pályát, ha egymással játszunk.😊 Azért ez marhára nincs jól így. Pláne, hogy címlapos téma a bíráskodás ultra tré minősége, és szarnak rá, hát vmit azért ki kellene erre találni, mert úgy tűnik, büntetlenül lehet ezt nagyiparban űzni.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Szerintem nagyon nem mindegy, hogy hanyadik helyen kerülünk a playoffba.
Bár kurvaszar a sorsolásunk, azért amíg a 2.hely elérhető arra kell hajtani.
Seahawksot valamiért úgy érzem űtni fogjuk aztan jöhet majd a 2.helyért a meccs Arizonaban.
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Szinte tuti mar igy is a 2 WC hely sorsa úgyh senki sem fog ratok nagyon haragudni, max ha nyertek tolodik a dontes par hettel.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Azért az komoly, hogy a héten mindenhol téma volt a bíráskodás, még a tulajok meetingjén is, aztán első meccs, és adtak a szarnak egy pofont...😊 Nekünk sztem érdektelen, hogy a Packers nyert, így óriási eséllyel mi vagy ők leszünk az egyik wild card-os (másik viszi a csopit). Ha hétvégén nyer nálunk a Seahawks, elnézve a sorsolásukat (Browns, Ravens, otthon a Rams), 99% hogy a másik WC hely is gazdára talál. Szóval lesz egy csomó extra "rajongónk" vasárnap, akik bíznak bennünk - ilyenkor általában jó nagyot hasalunk.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Én már annak is örülnék, ha egyenlő feltételek lennének a bíráskodásban is, mert ami hétvégén az NFL-ben folyt, hát ahhoz képest a "mennyei" maga a kiegyensúlyozottság csúcsa. Remélem megmosták az érdekeltek fejét, és végre láthatunk egy normális fordulót.😊

Ha sikerül kordában tartanunk a Wilson gyereket, meglehet a meccs. Azért a Seahawks védelem már nem olyan, mint volt, vasárnap 500+ yardot nyeltek be, azért az komoly. Nálunk asszem 320 körül volt a max idén.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Izgalmas két meccs következik, abban bízom hogy hazai pályán a Seattle ellen sem vagyunk esélytelenek, jó a védelem és ha Teddy és AP a labdára is vigyáz és okosan játszunk képesek lehetünk feltenni a táblára 2-3 td-t, és most már Walsh sem hibázhat, mert az a néhány Fg most már nagyon hiányozna. Kellenek azok a hosszú drive-ok amiket az Atlanta ellen is játszottunk, és nem lehet gond. Szerintem tudja a csapat hogy mi vár rájuk, Zimmer-éknek is kell legyen erre a szituációra válaszuk, és Turner remélem tartogatja ezekre a meccsekre az igazi nagy hívásokat (remélem vannak ilyenek 😊 ). Nincs nagy alapszakasz győzelem ahogy kis vereség sem, csak win or loss. Nekünk a W pont elég, a lényeg hogy emberáldozat nélkül legyen, Teddy-re vigyázni kell mert már látszott az Atlanta ellen is a sérülése, inkább kapjunk ki de könyörgöm vigyázzunk a "gyerekre" 😊

több mint 8 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Természetesen mindegyik előttünk lévő meccs egy kihívás, de nagy csalódás lenn, ha 2-őt minimum nem húznánk be ezekből. Nem lenne baja ha fiatalok beleszagolhatnának a rájátszásba, még ha nyilván nem az idei év az amikor a csúcsra várnánk őket. Lesz ez a csapat még jobb is, erre garancia az edzői stáb és a tudatos GM munka ami már évek óta zajlik. Teli vagyunk fiatal jó és meghatározó játékossal. Persze lehet megint kezdeni majd hogy AP sem lesz fiatalabb, de ő nem 31 évesen lesz rosszabb mint 30 évesen. Élvezi, hogy jó team alakul körülötte és kellően motivált lesz, hogy felkészüljön a következő idényre. De azért tapossuk kia maximumot idén is, ami minimum playoff részvétel, és tisztes helytállás bármit jelent is ez majd.

Egy domináns és meghatározó védelem épül nálunk, amiben a D-line terror alatt udja tartani a backfieldet, és olyan LB sor van mögöttük akik több funkciósak, mind nyomást tudnak tenni blitz sémában, mind futás ellen is agresszívak, a db-k is azok, bele iscsúszik egy egy szabálytalanság ezért, de a lényeg, hogy igyekeznek a hosszú játékok lehetőségét is elfolytani, az ellenfél haladjon csak lassan és őrlődjön fel az ütésektől a miből igyekeznek stabilan és keményen adni. Nem leányálom elelnük játszani. Jövőre ez még jobb lesz, eg ykis plusz rutin és rendszer ismeret miatt.

Az O-ban a falat kell helyrepofozni, egy két meghatározó játékos kell még ide, sérülésből visszatérve, a draftról, vagy FA piacról Teddy pedig jó lesz egy komolyabb passzvédés mellett, neki sem a második évében kell csúcsokat dönteni, folyamatosan építik fel a karrierjét, és ebben a futómunka is hálás segítség, ha van futásnyitás. A WR állományban el kell gondolkodni jövőre kinek van haszna, de az biztos, hogy van egy két fiatal akikkel Teddy szeret dolgozni, és meg is találja őket, és még vagyonokat sem kell fizetni értük. Patterson mellőzése nekem fáj, de úgy látszik nincs helye Norv-nél sajnos bármi is legyen az oka.

A lényeg tehát, hogy ez egy tudatosan épülő rendszer, ami még nicns csúcsra járatva sem képességekben, sem minden mozaikjában, de nagyon jól menedzselhető a fizetési sapkánk is, és a folyamatos újonc piacon sem mozgunk rosszul. Remélem AP megkapja azt a gyűrűt az itteni karrierje során egy két éven belül amiért hosszú évek óta rengeteget tesz. Ő is,a csapat is megérdemli, meg mi is 😊

SKOL VIKES!
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nem a köv. 2 meccsre írtam,hanem,hogy még 2-t fogunk nyerni.10-6-al meg PO.
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Szép meccs volt bár ahogy írtam közben wallace számomra csalódás. Megint szép csapatmunka volt AP állat és Barr is!
Skol 8:3
remélem hogy tényleg meg tudjuk nyerni a következő két meccset de nyugtával dicsérd a napot. A PO nak nagyon tudnék örülni mert mióta Vikinges vagyok még nem voltunk PO-ba