Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Akkor elég enyhe lehetett.
több mint 8 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
 www.facebook.com/minnesotavikings/photos/a.106413462835.95713.64444137835/10153694103307836/?type=3&theater

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Egyáltalán Teddy játsszon. Lehet, hogy jobban van elmondása szerint, de agyrázkódás után egy-két hetet nem nagyon engedik pályára az érintetteket.
Stez
Best scenariot irtam le 😊
Azért nem mindig van így persze jónagyot kapott szóval nem lepődnék meg azon se ha nem játszana.
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Rizikós....nehogy később jöjjön ki emiatt valami...
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyáltalán Teddy játsszon. Lehet, hogy jobban van elmondása szerint, de agyrázkódás után egy-két hetet nem nagyon engedik pályára az érintetteket.

több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Tudjuk ki ott a DC amíg ő munkát kap addig ilyen lesz.
Anno Saintsben is ez volt, 2 Arizona QB és Favre látta a baját csak a playoffban. De azóta is szedett már áldozatot az ő D-je.
Viszont szerintem egyelore nem nagyon kell foglalkoznunk vele mert kb1,5 de nagy eséllyel 4 évig nem nagyon fogunk találkozni velük.

Foglalkozzunk inkább azzal hogy a liga legerősebb sorsolása áll előttünk az Oaklanddel kezdve.
Carr zseniálisan játszik, viszont egy ilyen meccsen mutathatja mwg Teddy hogy azérg nem marad el tőle annyira.
Tökéletes felvezető meccs ( Raiders drukkerek ne vegyék fel isten ments hogy lebecsüljem őket).
Remek passzjáték egy ingadozó futójátékkal, még hátul elég gyenge futás elleni D-vel ami AP-nek kellemes lehet.
Teddy sérülése miatt remélem rá megyünk a kicsit rush heavy offensere és mikor töltődik a box Teddy megtalálja végre Wallacet vagy Diggset.
Kiegyensúlyozott és szoros meccset várok jóval kevesebb hiba kell majd a győzelemhez.
több mint 8 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Happy 23rd birthday, Teddy! 😊


 www.facebook.com/minnesotavikings/photos/a.106413462835.95713.64444137835/10153691960452836/?type=3&theater

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Esetleg meg kéne büntetni az érintetteket....akár példát statuálóan (súlyosan).akkor nem esnének vissza mindig,talán.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 932 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sajnálom a sérülést.
A Rams pedig ilyen csapat. Fisher is és Mr.BountyGate is ilyen mentalitású. Állandó late hitek és OOB ütések/lökések. Egyrészt gyanúsan sokszor csinálnak Rams védük brutális late hitet, másrészt állandó jellegel arra törekednek, hogy felhergeljék ezzel az ellenfelet.
Szerencsétek, hogy nem meccseltek velük évi 2x.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Na, megnéztem újra a meccset, bele-beletekerve. Az fájt, mikor Teddy-t kiütötték, és nem sokkal utána mutatták a Rams kispadot, és ott nevetgéltek... De túltettem magam rajta. Bár nálunk mikor Barr pár meccsel ezelőtt csinált hülyeséget, és a pályáról pont kilépő labdás játékoson taszított egy jókorát - sárga zászlóért - nem ez volt a reakció. Barr-t lehívták a kövi snap előtt, és még egy pofont is kapott az egyik edzőtől. És az messze nem volt ilyen durva eset, bár dirty play kategóriába besorolhatjuk... Mindegy, reméljük a Macikkal majd jól összekarmolják egymást, és ha van isten, ellenük se nyernek, és pápázhatják a PO-t.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Kell kihagynia meccset TeddyBearnek?
steelwolf
Sok teszt van ilyenkor de hivatalos bejelentés alapján Teddy átment az első teszteken így nő az esélye a Raiders elleni visszatérésnek!

Más: A D-re baormi büszkék lehetünk nagyon ott vannak :S
SKOL!
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 329 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kell kihagynia meccset TeddyBearnek?
több mint 8 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Köszönöm azoknak, akik segítettek nyomon követni tegnap a meccs állást! Hálás vagyok...


Teddybe belement egy őrült, megvadult kos... Hogy legyen itt feljegyezve: "Örök tanúságúl: / Habár fölűl a gálya, / S alúl a víznek árja, / Azért a víz az úr!"

 www.youtube.com/watch?v=rGFmv5CMtzU


"Valhalla, I am coming!"

SKOL !

Szerkesztette: Zoli

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Elég sok volt a hiba az O-tól. Azért ismét ők fizetik a vacsorát a D-nek minimum.
Teddy végig félt futni aztán ő is észrevette a lyukakat és ez döntött.
Ahogy letaglózták undorító volt, én nem egy meccsre meszelném el a Rams-est.
De ami a védelem csinált az egyszerűen félelmetes. Gurley-t azért elég keményen megfogtuk.
Newman amíg meg nem sérült kilógott kicsit lefele viszont Waynes egész magabiztosan szállt be. College faultjain fogunk még szörnyülkődni, de jól felvette az iramot.
A D-Line meg amit művelt zseniális már a Williams Wallos éra jutott eszembe.
Következő meccs remek felkészülés lesz a GB ellen, remélem Teddy is Kendricks is rendbe lesz.
Vezetjük a csoportot oh yeah!!!
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
18-15-nél a 4. negyed elején kiütik Teddy-t, akkor azt hittem elment a meccs. A védelem nagyon odatette magát, egy FG-t engedhettek max, mert Hill-lel esély sem volt pontot feltenni (persze nem lehet érte hibáztatni), és végül kibrusztolták... Második félidőben 3 pontot engedtünk a Rams-nek, úgy, hogy nyugisan játszhattak azzal a tudattal, hogy a rúgójuk 60+ ról is bevágja, ergó nem kell olyan sokat haladniuk, mégse jutottak közel - a sors iróniája, hogy egyszer azért mégis, és akkor kimaradt a mezőnygól.😊 Zimmer is nagyot húzott azzal, hogy OT-ban átadtuk nekik a kezdés lehetőségét, és a védelem 3 & out-tal tolta le a Rams #O-t a pályáról... L. Joseph élete meccsét tolta, és Greenway a sok sérülés miatt szinte végig pályán volt, és parádésan játszott, régi önmagát idézte, esküszöm, még könnycseppet is csalt a szemembe, kár, hogy már nem képes konzisztensen erre a teljesítményre, de azért jó az öreg a háznál.😊 Ja, és Newman agyrázkódása után Waynes jól szállt be a meccsbe, bár volt 1-2 rookie hiba, de azért mutatott elképesztően jó védőjátékokat is.

Szerkesztette: Go Vikings!

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Nem véletlenül írtam a meccs előtt hogy sérülésektől mentes találkozót szeretnék, nézzétek meg ki a Rams defensive coordinator-a. Nocsak, nem tán ugyanaz a Greg Williams aki a bounty botrány idején a Saints-nél tevékenykedett? Debizony hogy ő az, így én nem lennék meglepve ha komolyabban is megnéznék az esetet, és el is tiltanám a védőt. Ez nem nekem jutott eszembe, számos hozzászólást láttam a témában amerikai oldalakon és kapásból ezzel kezdték...

vsanyi132
Tisztán látszik, hogy direkt fejre ment a védő, ami még normál esetben is elfogadhatatlan lenne, de tekintve, hogy a QB-csúszás volt, még durvább. A védőt elmeszelném, és ismét a körmére néznék Williamsnek, mert bár nagy defenziív elme, de a módszerei...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
H Smith nem játszott?
Janek
Mért ne játszott volna ?
Toca
Fantasy kérdés 0 tackle 😊

több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
H Smith nem játszott?
Janek
Mért ne játszott volna ?
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
H Smith nem játszott?

több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
hat az elozo ket meccsunkon az ellenfel 3 QB-a is megserult
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
végigizgultuk,végigszenvedtük, sajnos láttuk milyen a dirty play
Zimmer kellően ki volt akadva a végén de az öltőzőben büszkébb volt mint valaha.
Kívánom hoyg Teddy mielőbb talpra álljon és hogy a rams védő megkapja a kellő büntetést a sunyi def coordinátorával együtt.
ettől függetlenül megvan az idei 6dik győzelem 😀
A Raiders a következő és remélem win 😀
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ezt rendesen kiszurkoltuk este! 😀
Ez a Rams D# már eddig is többször bizonyította,hogy egy alattomos,sunyi,c....ny banda!

Teddynek mielőbbi gyógyulást!Remélem már a hétvégén vissza is tér,mert nélküle homály az O#,sajnos. 😕

(továbbra sem értem,hogy ilyen Hilleknek,hogy lehet egyáltalán csapata?Hiáéba padról jön be...nem egy fiatalka már....és ennyire reménytelen...)

Vezetjük a csoportot! 😀 8)
több mint 8 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Nem véletlenül írtam a meccs előtt hogy sérülésektől mentes találkozót szeretnék, nézzétek meg ki a Rams defensive coordinator-a. Nocsak, nem tán ugyanaz a Greg Williams aki a bounty botrány idején a Saints-nél tevékenykedett? Debizony hogy ő az, így én nem lennék meglepve ha komolyabban is megnéznék az esetet, és el is tiltanám a védőt. Ez nem nekem jutott eszembe, számos hozzászólást láttam a témában amerikai oldalakon és kapásból ezzel kezdték...
A win nagyon fontos, így hogy kikapott a Packers vezetjük a csoportot 😊 jövő héten megyünk Oakland-be, nem tudom ki fog irányítani de az sem lesz ennél könnyebb. Tartok tőle hogy a hazai pálya nélkül ott még nehezebb dolgunk lesz, kellene hogy Teddy és a védelemből Floyd és Kendricks is felépüljön addigra. Skol!

Szerkesztette: vsanyi132

több mint 8 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Sajnos a győzelem ellenére nem teljesen örülhetünk, mert Mike Zimmer megerősítette a hírt, hogy a Vikings LB-jének, Audie Cole-nak, sajnos eltört a bokája. Idén már nem játszik.
több mint 8 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
2 ilyen dirty play-t..
Go Vikings!
Lehet keverem már a dolgokat de Colera nem a saját falembere esett rá?