Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Simán nyerünk ma !!!
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 948 — no es importante
Ez pl kapásból nem igaz, amikor játszott, mindig zseniális volt, és ezen nem változtat az, hogy a több kihagyott meccs miatt egy-egy teljes idényre levetítve nem hozott kiugró számokat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 992 — WHO DAT!!!!
Én PR-eknél is megnézném.
Toca
 www.youtube.com/watch?v=GdAB2b-CzQc
szerintem nem lenne ügyetlen
kapitnono
Már az egyetemen is jó returner volt, ez nem meglepő.
De szerintem nem akarják beküldeni plusz egy darálóba, amikor látják, hogy milyen jó játékos, viszont nála mindig is a sérülések voltak aggasztóak, volt neki elég sok.
Stez
Hát igen mert ugye a sérülések miatt nem tudta hozni azt az egyetemen ami miatt a 2.legjobb elkapónak titulálták a high schoolban, a rookie éve az jó volt de aztán a sérülések megakadályozták az igazi kiugrásban.


több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Én PR-eknél is megnézném.
Toca
 www.youtube.com/watch?v=GdAB2b-CzQc
szerintem nem lenne ügyetlen
kapitnono
Már az egyetemen is jó returner volt, ez nem meglepő.
De szerintem nem akarják beküldeni plusz egy darálóba, amikor látják, hogy milyen jó játékos, viszont nála mindig is a sérülések voltak aggasztóak, volt neki elég sok.

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
The Vikings have downgraded RB Adrian Peterson to questionable vs. the Lions because of an illness.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 992 — WHO DAT!!!!
Én PR-eknél is megnézném.
Toca
 www.youtube.com/watch?v=GdAB2b-CzQc
szerintem nem lenne ügyetlen


több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Végre van egy jó WR-ünk!Ne használjuk túl...
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Én PR-eknél is megnézném.
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Diggs kezd beválni, aminek nagyon örülök. A draft előtt írtam egy szösszenetet róla, hátha érdekel Titeket:  kickoff.blog.hu/2015/04/13/a_draft_elfeledett_sztarjai_1_stefon_diggs

több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Tekitve hogy a Lions végre nyert gondolom fel vannak tüzelve, a Bears-et sem írnám le mert az nagy hiba lenne. Azt hiszem teljesen jól vág ide amit Zimmer az öltözőben mondott: nincs könnyű meccs és ha mégis akkor szerencsé csapatnak monthatja magát a nyertes.
DE ha a védelem hozza az eddigi formáját (ha jól tudom a második legkevesebb pontot kaptuk az egész ligában) és Ha Teddy,AP sem nyeglik botlik akkor meglehet a 2:0.
szerencsére nem építhetünk. a PO hoz hozni kell a következő 4 meccset és a csoporton belüli győzelem különösen fontos.
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Zimmer-rel értek egyet, az NFL-ben nincs olyan, hogy lefutott meccs, vagy előre borítékolható eredmény, minden W-ért meg kell dolgozni. Ez most egy ilyen kínnal-keservvel összedolgozott győzelem volt. Lesz még ilyenre példa.
Go Vikings!
Tavaly az ilyenek rendre elcsúsztak,már tavaly PO-ban lett volna a helyünk(kis túlzással)
ZoliZoltán
AP nélkül Teddy és Zimmer első évében ? Elég nagy túlzással 😀
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Zimmer-rel értek egyet, az NFL-ben nincs olyan, hogy lefutott meccs, vagy előre borítékolható eredmény, minden W-ért meg kell dolgozni. Ez most egy ilyen kínnal-keservvel összedolgozott győzelem volt. Lesz még ilyenre példa.
Go Vikings!
Tavaly az ilyenek rendre elcsúsztak,már tavaly PO-ban lett volna a helyünk(kis túlzással)
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Érdekes elemzése volt a meccsnek hogy Teddyt lehúzták hogy idén nagyot nem alkotott, Wallace-t is fikázták hogy messze vana csúcsformájától, Rudolphot leszólták hogy sehol sem volt és Petersonnál még Asiata is többet mutatott. Nem azt mondom hogy nincs igazuk bár azért ennyire lehúzni minket kissé felidegesített. 49ers óta nem tartanak minket veszélyesnek pedig a második legkevesebb pontot kaptuk a ligába,. igaz a második legkevesebb pontot is szereztük 😕
De 3:2 szóval reszkessen mindenki Odin fiatól! SKOL
Pyrrus
Lions és Bears jön idegenben, senkit nem fog érdekelni, hogy a KC-t hogy vertük, ahogy most is valszeg fejben úgy gondoltuk megvan a meccs és majdnem ráfáztunk.
Reálisan egy 1-1 , viszont ha a playoffba akarunk jutni egy 2-0-t kéne hozni, figyeljenek erre a fiúk.
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Érdekes elemzése volt a meccsnek hogy Teddyt lehúzták hogy idén nagyot nem alkotott, Wallace-t is fikázták hogy messze vana csúcsformájától, Rudolphot leszólták hogy sehol sem volt és Petersonnál még Asiata is többet mutatott. Nem azt mondom hogy nincs igazuk bár azért ennyire lehúzni minket kissé felidegesített. 49ers óta nem tartanak minket veszélyesnek pedig a második legkevesebb pontot kaptuk a ligába,. igaz a második legkevesebb pontot is szereztük 😕
De 3:2 szóval reszkessen mindenki Odin fiatól! SKOL
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Zimmer-rel értek egyet, az NFL-ben nincs olyan, hogy lefutott meccs, vagy előre borítékolható eredmény, minden W-ért meg kell dolgozni. Ez most egy ilyen kínnal-keservvel összedolgozott győzelem volt. Lesz még ilyenre példa.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
A védelem előtt le a kalappal, ezt a meccset nekik köszönhetjük.
A falunk most sem volt jó és Teddy többet hibázott a keleténél.
Diggs és Kendricks játéka felemelő volt. azért az offense gyenge teljesítménye melett mégis nyertünk és ez a fontos! 3:2 jöhet a többi win
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ez a Peterson belül fusson,aztán bumm tackle ez botrány...
több mint 8 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Azért a pihenő héthez képest ez gyenge produktum volt. egy csomót lehetett volna készülni a Chiefsből, de ez nem nagyon látszott. A győzelem megvolt, lehetnek ilyen meccsek is, ilyen szenvedősek, de ennél azért többet vártam volna. a futásnyitás katasztrófális...
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Simán nyerünk ma !!!
több mint 8 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
GAMEDAY! Ma mindenképp győzelmet várok, hazai pályán meg kell vernünk a Chiefs-t. A vendégek a legfőbb fegyverüket vesztették el JC személyében, a védelmünk meg kell hogy tudja állítani őket. Az Offense-től azt várom hogy AP 100+-os meccse mellett legyen egy labdavesztés nélküli nyugodt játék. Látszani kell a fejlődésnek, és úgy is lesz 😊 SKOL! 😊

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 236 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 twitter.com/PFF/status/654420383974727680

Az álmos könyv alapján a 0-ás engedett passer rating jó.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
😮
több mint 8 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Toca
Banyard -> Jaguars
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Az a vicc, hogy sokszor azt erőltetjük túl amiben ő jó lehetne, de mégsincs a pályán...
több mint 8 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Megszellőztették több helye is, hogy cserealap lehet.
Valami gond lehet, hogy Turner nem tudja ennyire a rendszerébe berakni. ez edzői hiba is, mert gyors oldalpasszokból biztosan tudna hozni, illetve egyszerűbb útvonalakra is lehetne használni. Ha hozzá kerül a laszti nagyon veszélyes. De nyilván ha ennyire rendszeridegen akkor nincs miért tartani. Viszont ne valami 4+-os körért passzolják el mert az pazarlás lenne.

Egyébként bírom a fejét, és sok lehetőség lehetne benne, de úgy néz ki nem nálunk sajnos.
Paulus
Én egy Percy Harvin-hoz hasonló játékra tudnám elképzelni, voltak is hasonló játékok ahol úgy használtuk, de valóban hanyagolja Turner. Szükség lenne az elkapások után szerzett yardokra, ezt tőle lehetne várni, remélem megtaláljuk a módját. Sajnálnám ha elmenne tőlünk.