Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
sima? hát elég gyengetámadójátékot produkáltunk. Spec team jó volt és a védelem jól nyomta.
győztünk és ez jó de a továbbiakban ilyen játékkal csúnya vereségek elé nézünk
Persze a lényeg hogy 5:2 és csak egy győzelemmel maradunk le a sajtfejüektől 😀
Skol és Go vikes!
Pyrrus
Nov 22 - Jan 3, a szezon egyik legjobb meccsei lehetnek. Nagyon várom már! : )
alatriste
Ámen! Remélem legalább egyet hozunk a kettőből 😀 de hol van az még addig még picit össze kell szednünk magunkat!
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
én is olvastam mennyire ki van akadva hogy ilyen mecsen maradtak alul, de nem az a jó csapat ismérve hogy szar formában is nyerni tud? 😀 Sorry a maciknak de ilyen ez a popszakma az nyer akinek a sípszó urán több pont van a mérlegén.
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Macik gyengén szidnak minket!(itt fórumon)
De hát tavaly mi kaptunk ki GWD-al...amit aztán marhára nem érdemeltek meg! 😀
ZoliZoltán
Ezt nem is értem. Győztetek, ezért okolnánk titeket(??) A saját csapatunk reménytelen végjátékával nem vagyunk megelégedve finoman szólva. Az, hogy most ki mit érdemelt volna teljesen szubjektív, szerintem végig jobbak voltunk, és ti kb 2 percre támadtatok fel, de ez is elég volt. Győztetek, ezen nincs mit magyarázni. Lesz még egy meccs nálatok, majd ott eldőlnek a további kérdések, addig is verjetek életet hídvízbe, mert ilyen játékkal a nálunk jobb csapatok simán nyernek. Na további jókat a szezonra.
hpeter93
Az a helyzet, hogy részben igazat adok, részben nem.
Gyakorlatilag végig kezünkben volt a meccs. Egy kicsit erősebb O játékkal simán zárható lett volna hamarabb is. Lehet persze a D-teket is dícsérni, de azért Teddy hóthomály volt a meccs nagyrészében. Ennek ellenére 1x vezettetek (Sorry ezt benéztem a 3.negyedben is). Igaz azt majdnem a legjobbkor.
Persze ha talán nem ilyen idióta playhívásokkal kezdtek mint ahogy.( Pl. a 3.Royal 0 yardos screennél már én is fogtam a fejem), akkor lehetett volna mondani, hogy jobbak voltatok, így azért...
Egál meccs volt. Csak mi a végén megtudtuk csinálni a 2 driveot, ti meg nem.
Nem csodálom, hogy ki vagytok akadva, mondjuk szerintem minket nem bántottatok akkor sem és utána sem.
Teddy pedig hát kretén gyenge volt. Wallace-t pedig el kéne felejteni. Johnsonnal tavaly sokkal jobbak voltunk, idén meg Diggs-sel rájuk kéne építeni, ahogy a meccs végén tettük és akkor lehetne stabilabb O.
Mondjuk ahhoz az is jó lenne, ha nem a csere-cseréjének cseréje lenne lassan RT poszton, de sajna ez az évünk már ilyen, ebből kell kihozni valamit. Viszont ebből akkor lehet ha a gyors rövid passzokat és nem a hosszú nagy játékokat erőltetjük.

Szerkesztette: Toca
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 403 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Macik gyengén szidnak minket!(itt fórumon)
De hát tavaly mi kaptunk ki GWD-al...amit aztán marhára nem érdemeltek meg! 😀
ZoliZoltán
Ezt nem is értem. Győztetek, ezért okolnánk titeket(??) A saját csapatunk reménytelen végjátékával nem vagyunk megelégedve finoman szólva. Az, hogy most ki mit érdemelt volna teljesen szubjektív, szerintem végig jobbak voltunk, és ti kb 2 percre támadtatok fel, de ez is elég volt. Győztetek, ezen nincs mit magyarázni. Lesz még egy meccs nálatok, majd ott eldőlnek a további kérdések, addig is verjetek életet hídvízbe, mert ilyen játékkal a nálunk jobb csapatok simán nyernek. Na további jókat a szezonra.

több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Macik gyengén szidnak minket!(itt fórumon)
De hát tavaly mi kaptunk ki GWD-al...amit aztán marhára nem érdemeltek meg! 😀
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 236 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
sima? hát elég gyengetámadójátékot produkáltunk. Spec team jó volt és a védelem jól nyomta.
győztünk és ez jó de a továbbiakban ilyen játékkal csúnya vereségek elé nézünk
Persze a lényeg hogy 5:2 és csak egy győzelemmel maradunk le a sajtfejüektől 😀
Skol és Go vikes!
Pyrrus
Nov 22 - Jan 3, a szezon egyik legjobb meccsei lehetnek. Nagyon várom már! : )


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
sima? hát elég gyengetámadójátékot produkáltunk. Spec team jó volt és a védelem jól nyomta.
győztünk és ez jó de a továbbiakban ilyen játékkal csúnya vereségek elé nézünk
Persze a lényeg hogy 5:2 és csak egy győzelemmel maradunk le a sajtfejüektől 😀
Skol és Go vikes!
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Az év legrosszabb játékával úgy sikerült nyernünk, hogy húztunk egy zseniálisat - elhitettük a bocsokkal, hogy nyertek.
Aztán ucsó pár percben felkapcsoltuk a sebességet, és lezúztuk őket, ahogy azt kell. Sima ügy volt!!😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Simán nyerünk ma !!!
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Hát ez bitang kemény meccs lesz. Remélem végre áttudunk lépni a saját árnyékunkon.
Bears mindig keresztbe tud tenni, még ha szar szezonjuk van akkor is szóval kemény meccsre számítok.
Remélem Diggs megint ficánkol, lesz helye, AP-t meg jó lenne sokat pihentetni, mondjuk ő imádja szétfutni a Macikat 😊
több mint 8 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Harcra fel ma győzni kell 😊 Izgalmas meccset várok, és további javulást az O részéről, a D-től pedig a múlt hetihez hasonló dominanciát és hatékonyságot. A secondary most megmutathatja mire képes, Cutler remélem ma int-eket fog szórni 😊 AP jól szokott futni a Bears ellen, remélem kijön ma is a lépés és bőven 100+-t hoz. Skol!

több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Serif nagyon fog hiányozni.... :/
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 236 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Cole és a Serif is Out a meccsre.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Igen, volt már erről szó, hogy Peterson nem jó gunból. De nem csak eza probléma, mert, ha így lenne a többi futó elfogadható számokat hozna. Csakhogy ez nincs így, sajnos az O-line nem képes futást nyitni. Meg kell nézni, hogy Peterson az utóbbi meccsen is, a handoff pillanatában kell ekrülje az első védőt, aztán ha sikerül akkor mínusz egyen már a másodikat. Az esetek nagy többségében nem jut el odáig, hogy a falon próbáljon átmenni. Aztán persze ha mégis akkor még lehet el is rontja a felvágást.
Ha ennyire egyszerű lenne, de sajnos nem az. Az O-line gyenge a jelenlegi felállásban. Futás nyitásban átlag alatti, de passzvédésben si túl sok hiba van, aminek Teddy issza a kárát.

A TE természetesen kedvezőbb egy Qb-nak, de azért a Lions ellen nagyon el volt adva Zach Line passzjátéka amiből 4+-ot hozott. Az nagyon szép volt-
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Köszi az összefoglalót!
Azt hiszem pontossan ez a cél. jelenleg Teddynek több lehetséges célpontja van RB,WR,TE téren is. Bár Freziernél 8elnézést ha rosszul írtam) ott főleg futójáték volt de ha csak egyféleképpen támadsz előbb utóbb megtalálják a védekezést és onnantól vége, de így hogy a támadások repertoárja ennyit szélesedett lehetünk sokkal hatékonyabbak.
Nekem ez a harmadik évem mint Vikigns szurkoló és nagyon tetszik amit az idei évben látok.
Zimmer és Teddy nagyon kelett nekünk és persze a másik 52 játékos is 😀
SKOL és irány a PO! 😀
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
Megvan a győzelem. Az eleje csúnyán indult, de aztána védelem keményen bedarálta az Oroszlánokat. Félelmetesen ülteka változatos blitz sémák. Amíg az elején hagytuk érvényesülni Staffordot addig vígan szétdobott minket.

Ami rossz hír, hogy az O-line sajnos nagyon gyenge. Mind futásnyitásnál agyonverik őket, mind passzvédésben veszélyben van Teddy élete. Lehet ezt magyarázni sokféleképp, de a lényegen nem változtat, hogy így ez a ötös nagyon gyenge. Peterson legtöbbször minuszokon kapja az első védőt, és hamarosan érkezik még rá két három másik is. Egyszer tudott kijutni akkor futott egy nagyot, de egyébként átlagon alluli a fal teljesítménye futásnyitásban. Passzban néha még mutatnak valamit, de ott is túl sok a homály. Pedig lenne fegyver ebben az O-ban, csak Teddynek nem sok elhetősége van használni őket. Stabil futás nélkül pedig erősebb elennfelek ellen nem fog működni a játék
Paulus
Van most egy cikk a témában Robert Klemko-tól, olvasásra érdemes.
 mmqb.si.com/mmqb/2015/10/28/nfl-adrian-peterson-minnesota-vikings

A lényeg röviden, Petersonnak shotgunból nem megy és a nagy futásai rendre I-formationből jönnek, Bridgewaternek viszont pont fordítva jobb, hasonló a helyzet azzal, h FB vagy TE van-e a pályán (előbbi jobb leadblock AP-nak utóbbi extra célpont Bridgewaternek)
A jelenlegi rendszerben Peterson nem látja, hogy fog lyuk nyílni előtte és/vagy nincs meg a tapasztalta, h bízzon abban, hogy ott lesz a lyuk...
Az undercetner snappeknél 5,3-mas a futásonkénti átlaga, a shotgun snappeknél 2,5 //Ellenünk is előbbiből jött a hosszú TD-je 4&1-re

Több meccsel a háta mögött jelen sémában shotgun snappeknél is javulhat Peterson hatékonysága. Jelenleg azonban a liga legjobb futója úgy van használva, ahogy nem ő a legjobb futó, ugyanakkor a sémát most már inkább a 23 éves QB-ra kell szabni, mint a 30 éves RB-re...
A Vikes 4-2-vel áll, harcban a POért, nekik/nektek ez így jó, azoknak akik csak Peterson miatt szurkolnak a Vikesnak vagy maga a Vikes semleges és csak Petersonnak szurkolnak, nos nekünk egy fokkal kevésbé, de egyelőre legalább meg tudjátok lepni az ellenfeleket ezekkel az I-formation-ös felállásokból egy-egy hosszú futással, TD-vel...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Kirúgattuk Lombardit 😊 Sajnos nem láttam a meccset, a win-nek örülök nagyon. Hozni kell a Bears elleni meccset is, és jól fogunk állni a szezon fele körül. Ami engem nagyon érdekel hogy fog ez a D muzsikálni Áron-ék ellen, az megmutatja hol is tartunk. Skol!

több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Üdv Wolf!

Azért a D tényleg elég kemény lett!Retteghet mindenki!
A többi meg nem érdekel,amíg nyerünk! 😛

Perpill simán WC helyen vagyunk! 😛
több mint 8 éve
Mr. Wolf Minnesota Vikings Oklahoma State Cowboys 7
Azért nagyon kíváncsi leszek, hogy egy mondjuk a detroititól erősebb támadósor ellen is meg tudja e tartani a #D azt a fajta konzisztenciát, amit az első negyed után láttam bennük, valamint, hogy Teddy inkább ennek a meccsnek vagy inkább a KC elleni meccsnek a számait fogja e hozni. Remélem a Chicago elleni meccs inkább erre fog hajazni, mind a mutatott játékban, mind az eredményben. Skol! 😊

Szerkesztette: Mr. Wolf
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
üdv Nálunk és SKOL!

hát ahogy haverom foglamazott megint kihordtam lábon 3 agyvérzést és 2 szivrohamot de megérte.
Az első negyed nema mienk volt de utána drasztikusan megváltoztunk!
A D csodás volt és Walsh is végre jó teljesítményt nyujtott. az tuolsó 2 perc taktikai csatája elképesztő. Szóval elégedetten és boldogan feküdtem le! 😀
jöhet a Bears 😀
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Üdv nálunk, és Skol Vikings!

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Sziasztok! Már egy ideje figyelem a csapatot (mivel alapvetően a minnesotai caapatok a kedvenceim,lásd Wild, Timberwolves) és a mai meccs után már határozottan tudom hogy nekik fogok szurkolni! Szóval Go Vikings!
Mr. Wolf
Üdv a sárkányhajón!
több mint 8 éve
Mr. Wolf Minnesota Vikings Oklahoma State Cowboys 7
Sziasztok! Már egy ideje figyelem a csapatot (mivel alapvetően a minnesotai caapatok a kedvenceim,lásd Wild, Timberwolves) és a mai meccs után már határozottan tudom hogy nekik fogok szurkolni! Szóval Go Vikings!
több mint 8 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Megvan a győzelem. Az eleje csúnyán indult, de aztána védelem keményen bedarálta az Oroszlánokat. Félelmetesen ülteka változatos blitz sémák. Amíg az elején hagytuk érvényesülni Staffordot addig vígan szétdobott minket.

Ami rossz hír, hogy az O-line sajnos nagyon gyenge. Mind futásnyitásnál agyonverik őket, mind passzvédésben veszélyben van Teddy élete. Lehet ezt magyarázni sokféleképp, de a lényegen nem változtat, hogy így ez a ötös nagyon gyenge. Peterson legtöbbször minuszokon kapja az első védőt, és hamarosan érkezik még rá két három másik is. Egyszer tudott kijutni akkor futott egy nagyot, de egyébként átlagon alluli a fal teljesítménye futásnyitásban. Passzban néha még mutatnak valamit, de ott is túl sok a homály. Pedig lenne fegyver ebben az O-ban, csak Teddynek nem sok elhetősége van használni őket. Stabil futás nélkül pedig erősebb elennfelek ellen nem fog működni a játék
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Gyengén kezdtünk, de aztán a #D felpörgött (7 sack!), míg a Lions offense leolvadt, és ennyi elég is volt a győzelemhez. Azért sok volt még a hiba, és nem ártana a nagy játékokból sok pontot szerezni, nem csak FG-ket.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0