Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Brutál meccs volt, mi is agresszívek voltunk, de sztem a Rams egy fokkal már túltolta... Nagyon értékes győzelem, és jól látszik Teddy-vel mennyivel jobban halad az #O, még ha néha homályokat is dob, ő legalább értelmes drive-okra is képes... Nem szidom én Hill-t, hisz padról beállva sose könnyű, de vele a támadások egyszerűen reménytelenek voltak, az OT-ban is Sherels visszahordása kellett ahhoz, hogy halvány remény legyen az FG-re... De 6-2 és boldogság, ez azért dícsérendő win volt. Teddy-nek és Cole-nak jobbulást, 2 ilyen dirty play-t... na mindegy, get over it.

Szerkesztette: Go Vikings!

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Barr és Kendrics sem játszanak? 😕
Ez nagyon nem jó hír....
több mint 8 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Ma előrehozott PO meccset játszunk, már ami a fontosságát illeti. Akárhogy is, de nyerjük meg 1 ponttal, és ne legyen komoly sérülés egyik oldalon sem. A többi nem számít. Skol! 😊

több mint 8 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Simán nyerünk ma !!!
ZoliZoltán
a kötelező írás 😀
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Simán nyerünk ma !!!
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
ha az emlékeim nem csalnak a mi kezdő O falunkból első mecs után 5 ből 3 sérült lett/volt 😕
De mikor lesz már vasárnap? 😀
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Szerintem a nagyképűsködés annak szólt, hogy néhányan egyenesen azzal jöttetek, hogy síma W volt stb... Aki látta a meccset az tudja hogy ez nagyon messze volt a símától... Abban viszont igazatok van, hogy mind 1 ki mennyire érdemel vagy nem érdemel győzelmet, az nyer aki neve melett több pont van a végén és azok most ti voltatok...Én pl. sose mondtam hogy szar csapat lennétek, sajnos szépen épültök Zimmer kezei alatt, a védelmetek tán mondható, hogy elit... Támadó oldalon viszont vannak gondok dögivel és a jobb védelmek ellen nem lesz sok esélyetek, főleg az O fal miatt...
A mi O szerintem erősebb ha éppen hem tizedelik sérülések, de hát ilyen a foci. Remélem hogy az új rezsim alatt elindulunk mi is felfelé és a vasárnapihoz hasonló izgalmas derbiket játszunk majd. Ez a 2 nagyon szoros utolsó percekben elveszített meccs főleg csoport riválisok ellen nagyon fájó tud lenni...
Tomcsik
Ezt 1 meccs alapján azért meredek kijelenteni. Főleg hogy pl. a Broncos ellen is volt, igaz akkor Teddyben maradt.
Nekünk a falunkból sérült sajna már mindenki.
A ti O-tok meg akkor erősebb ha megfelelően van használva. Pl. 2.féldiőben már egész jó volt, de 1. félidő elején ezekkel a screenekkel, hát az én agyam ledobta a láncot, hát még a tietek ...
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Szerintem a nagyképűsködés annak szólt, hogy néhányan egyenesen azzal jöttetek, hogy síma W volt stb... Aki látta a meccset az tudja hogy ez nagyon messze volt a símától... Abban viszont igazatok van, hogy mind 1 ki mennyire érdemel vagy nem érdemel győzelmet, az nyer aki neve melett több pont van a végén és azok most ti voltatok...Én pl. sose mondtam hogy szar csapat lennétek, sajnos szépen épültök Zimmer kezei alatt, a védelmetek tán mondható, hogy elit... Támadó oldalon viszont vannak gondok dögivel és a jobb védelmek ellen nem lesz sok esélyetek, főleg az O fal miatt...
A mi O szerintem erősebb ha éppen hem tizedelik sérülések, de hát ilyen a foci. Remélem hogy az új rezsim alatt elindulunk mi is felfelé és a vasárnapihoz hasonló izgalmas derbiket játszunk majd. Ez a 2 nagyon szoros utolsó percekben elveszített meccs főleg csoport riválisok ellen nagyon fájó tud lenni...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Diggs sérüléséről tudunk valamit?

több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Persze mindenki úgy örül ahogy akar. Én nem szeretem eltaposni az ellenfelet, van aki keménynek érzi magát ha leírhatja hogy az ellenfél bekaphatja. Szurkolói kultúra kérdése.
Teddy témában engem meg nem kell győzködni majd ő vagy meggyőz vagy nem. Isteni Rodgers is tud fos meccset játszani ahogy mindenki. Teddyt megítélni 3 . éve végéig szerintem nem lehet és nem is szabad. Zimmer és Norv is akkora rakja össze a teamet mert azért még messze van a késztől.

Szerkesztette: Toca
több mint 8 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
érdekes volt végigolvasni a soraitokat. nekem ez a harmadik évem mint Vikes szurkoló és nem azért választottam mert 6 superbowlt nyert a csapat vagy mert mindenből a legjobb van nálunk.
Örülök hogy ezt a csapatot válaszottam a Zimmer-Tedddy érának.
Zimmer mondta ha egy győzelem könnyű akkor az a sapat szerncsésnek mondhatja magát.
Vannak mélypontok és vannak csúcsidőszakok.
Ez a csapat még épül de az építkezés szépen halad. sajnálom hogy johnsont kevesebbet látom a kelleténél de Wallace-t mgé nem temetem. nem látok a színfalak mögé de gondolom nem véletlen hogy még mindig kezdő WR. Széepn alakulunk és ez a lényeg. Szerintem senki nem olyan nagy arcú hogy kijelentse hogy bajnok csapat vagyunk mert még nincs meg a teljes szinkron. De ahogy alakulnak a dolgok már PO csapat lehetünk és az is fejlődés.
És törjön pálcát a fejem felett aki akar de a faarcú Frezier után Zimmer örömteli kirohanásai és ideges kiabálásai csak megerősíti hogy jó csapatnak szurkolok 😀
SKOL és GO VIKES!

js és még egy utolsó megjegyzés: a legszebb ebben a sportban hogy ha a nézőteret nézem és látom hogy a két szurkoló tábor egymás melett reménykedik a csapata sikerében és nem a pocskondiázás megy az kölön öröm. itt nem elleségek lépnek a pályára hanem ellenfelek! nagy különbség! 😀
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nyertünk és kész!Ennyi!Örülün!
Az,hogy sz@r csapatunk van....az erősen vicces kijelentés.Aki szerint igen ,az nyugodtan bekaphatja.


Nagyképű szurkolók....uram isten....


Szerintem Wallace simán egy nagy nulla!Semmit nem csinált eddig(fél szezon).
Pattersonnal együtt....
több mint 8 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Olyan könnyen tudunk itthonról pálcát törni játékosok felett. Teddy még csak másodéves. Vannak jobb és rosszabb meccsei,de ami fontos, hogy megvan benne az a képesség, hogy győzelemre vezeti a csapatot. Akkor is, ha előtte agyonverték, mint most már több meccsen is sajnos. Ez a nagyobb gond, mert egyszerűen túl sokat kap passzjátékoknál.
Ami nagyon fontos, hogy odaáll a huddlebe, és vezeti a csapatot, akkor is ha ő hibázott, és akkor is ha más hibájából nem lett meg a játék, akkor is ha belezuhantak oldalról a lábába ami elég szalag sérülés veszélyes. Ez sokkal fontosabb, emrt a játékokon, időzítéseken, az összhagon lehet javítani, de aki mentálisan gyenge, az meghal az NFL-ben. Ezen nem lehetne változtatni.

A másik témához, hogy kinek nagy az arca meg kinek nem. Ez szerintem eldönthetetlen. Csoportokon belül szerintem mindenhol úgy érzik egymásról a csapatok hívei ha a másik örül a rivális legyőzésének, hogy a másik tetemén táncol. Így duplán fájó a vereség, és egyre ellenszenvesebb a másik szurkoló csoport. Persze ez szerintem kölcsönös tud lenni, csak kérdés éppen ki a vesztes fél.

Szerkesztette: Paulus
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Azért egy kicsi győzelmi tánc belefér sztem, már mint a saját topikunkban persze.😊
10 évente egyszer nyerünk Chicago-ban, ki kell élvezni!XD
Itt azért nem akkora probléma, ha ekézzük egy kicsit a riválisainkat, mint ha náluk trollkodnánk, és ami nekik bánat, az nekünk boldogság hehe.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Kicsit erzekenyek itt a lelkek.
Én kb a Bears drukkereket bítom a legjobban és emlékszem még pl. tavalyról (de idén a Frisco meccset is mondhatnám), milyen szar amikor úgy érzed a csapatnak jobbnak kéne lennie és mégis kikaptok.
Ezután én nem fogok táncolni a macik sírján.
Teddy nélkül nyertünk egy meccset életbe tartva a playoffot, ugyanakkor én azt látom még mimdog nagyon inkonzisztens a játéka, amire a fal és az elkapók ( hello Mike Wallace alias Corda 2.0).
Persze azt ne az ő nyakulba varjuk hogy a full üres elkapót 2-4 m-rel túldobja illetve pl.az elszakadó Diggs mögé repíti az 5yardos passzt ahogy a TE-knek is sokszor csak 5 -10 cm-vel de már pont leüti a védő.
Norv is tehet egy szívességet, hogy amikor látja hogy nem megy is idiótaságokat hív.
Rövidpasszok nuku, RB passzok amik be lettek harangozva nuku.
Viszont ha már ekézem tegyük hozzá, hogy végig állta a sarat, nem esett össze és a végén megcsinálta amit kellett.
Egyelőre ennyit tud Zimmer és a D-je mellett ez elég. Van benne még potenciál idén ha hoz egy playoffot utána még stabilabb lesz.
Toca
Világos, érthető, korrekt.
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Kicsit erzekenyek itt a lelkek.
Én kb a Bears drukkereket bítom a legjobban és emlékszem még pl. tavalyról (de idén a Frisco meccset is mondhatnám), milyen szar amikor úgy érzed a csapatnak jobbnak kéne lennie és mégis kikaptok.
Ezután én nem fogok táncolni a macik sírján.
Teddy nélkül nyertünk egy meccset életbe tartva a playoffot, ugyanakkor én azt látom még mimdog nagyon inkonzisztens a játéka, amire a fal és az elkapók ( hello Mike Wallace alias Corda 2.0).
Persze azt ne az ő nyakulba varjuk hogy a full üres elkapót 2-4 m-rel túldobja illetve pl.az elszakadó Diggs mögé repíti az 5yardos passzt ahogy a TE-knek is sokszor csak 5 -10 cm-vel de már pont leüti a védő.
Norv is tehet egy szívességet, hogy amikor látja hogy nem megy is idiótaságokat hív.
Rövidpasszok nuku, RB passzok amik be lettek harangozva nuku.
Viszont ha már ekézem tegyük hozzá, hogy végig állta a sarat, nem esett össze és a végén megcsinálta amit kellett.
Egyelőre ennyit tud Zimmer és a D-je mellett ez elég. Van benne még potenciál idén ha hoz egy playoffot utána még stabilabb lesz.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 236 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kár, hogy ti is és mi is 19.00 órától játszunk majd, megnéztem volna mind a két meccset élőben, de hogy hétfőn töltöm is le az biztos.
5-2 és 4-3, nagy tétű meccs lehet a későbbiekre kivetítve.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Érdekes, hogy én meg pont titeket tartalak nagyarcúnak, főleg az olyan drukkereket, akik amikor megy a szekér itt verik a mellüket, amikor nem, hát akkor inkább háttérbe vonulnak. Akinek nem inge természetesen ne vegye magára.

A meccsről annyit, hogy az első félidő tietek, második inkább mienk volt. Az elsőben sztem eldönthettétek volna. A végén éltetek a mi hibáinkkal, így felétek billent a mérleg nyelve. Nem játszottatok jól, sztem nálunk is lehet bőven hiányérzet. Számunkra kellemetlen ez a vereség.
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Hát a Rams elleni meccs az olyan lesz, mintha az ikertesónkkal meccselnénk, ugyanaz a #D, hasonló alapokon mozgó #O, és még a ST is egy kategória. Annyi az előny, hogy a Rams nagyon nem szeret nyitott stadionban játszani. Mi otthon azért odatesszük magunkat, sokkal jobban, mint idegenben, és az se tarthat örökké, hogy ne szerezzünk turnovert (ucsó két meccsen ez a szám ugye 0), én bizakodó vagyok. De addig még alszunk párat.😊

Ja, és én is örülök, hogy a nagyarcú Bears-t elküldtük 2-5-re, most már aztán tényleg koncentrálhatnak arra, amire méltók, a draftra!!😊 Nekünk meg marad a további izgalmas PO hajsza!!😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Az én szemem is csípte az hogy hányszor elmondták a Bears topicban hogy mekkora szar csapattól kaptak ki, ez akinek nem világos az olvasson ott vissza. Értem a frusztráltságot, és tényleg benne volt a meccsben hogy kikapunk, de az azért érdekes hogy kijelentik hogy ők a jobbak, majd oldalakon keresztül kritizálják a saját csapatukat mennyire gyengék voltak. Mindegy, de ha már szóba került leírtam a véleményem.

A győzelmet nem kell megmagyarázni, nem volt szép meccs, de 2007. október már régen volt, utoljára akkor vertük meg a macikat idegenben. Volt jobb csapatunk amelyiknek ez azóta nem sikerült, most ez megtörtént.

Minden meccs más, de azért azt is nézzétek meg hogy a Denver ellen mi milyen közel voltunk a végén, és hogy vérzett el a Packers....

Keményen kell készülni a Rams ellen, az egy nagyon komoly meccs lesz, mellettünk szól a hazai pálya és az hogy az Offense egymás után két meccset nem hoz le ilyen gyengén. Skol! 😊

több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Rams ellen meglátjuk.
Gurley állatkodik, a D-nek jo kis feladat.
Teddynek meg ezbellen a védelem ellen kevesebb hiba fér bele.
Wallacet kicsit hanyagolni kéne, mondjuk tegnap elég nagy szél is volt, de Teddynek nem vele van meg a chemistry.
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Sajtfejű Áronka meg 76 yardot passzolt tegnap 4 negyed alatt, ez van, Teddy-nek is lehet rossz napja. Lions ellen fasza volt, tegnap meg pihizett, és csak ucsó 5 percre kapcsolt normál NFL fokozatba. Bőven elég is volt a győzelemhez.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Wallace-t pedig el kéne felejteni. Johnsonnal tavaly sokkal jobbak voltunk, idén meg Diggs-sel rájuk kéne építeni, ahogy a meccs végén tettük és akkor lehetne stabilabb O.

Toca
Nem láttam Wallace teljes idei munkásságát, de tegnap 2 TD-t vett el tőle Teddy.
tüsi91
Csak emellett meg volt vagy három dropja, ami egyébként minden meccsen megvan nála.

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Wallace-t pedig el kéne felejteni. Johnsonnal tavaly sokkal jobbak voltunk, idén meg Diggs-sel rájuk kéne építeni, ahogy a meccs végén tettük és akkor lehetne stabilabb O.

Toca
Nem láttam Wallace teljes idei munkásságát, de tegnap 2 TD-t vett el tőle Teddy.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
sima? hát elég gyengetámadójátékot produkáltunk. Spec team jó volt és a védelem jól nyomta.
győztünk és ez jó de a továbbiakban ilyen játékkal csúnya vereségek elé nézünk
Persze a lényeg hogy 5:2 és csak egy győzelemmel maradunk le a sajtfejüektől 😀
Skol és Go vikes!
Pyrrus
Nov 22 - Jan 3, a szezon egyik legjobb meccsei lehetnek. Nagyon várom már! : )
alatriste
Ámen! Remélem legalább egyet hozunk a kettőből 😀 de hol van az még addig még picit össze kell szednünk magunkat!
Pyrrus
Hát még nekünk!