Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Minnesota Vikings

40 feliratkozó

több mint 10 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Legalább egy fű+DUI kéne hozzá, de tényleg poén lenne egy full UCLA sor 😀
Egyébként örömmel tölt el, hogy végre nem needként beszélünk az LB sorról.
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Myles Jack jöhetne DRAFT-on és akkor a teljes LB sorunk a UCLA-ről való lenne, ráadásul mind fiatal, mind kiváló. Barr és Kendricks is örülnének neki.
KmetyG
Sajnos képtelenségnek látom, hogy lecsússzon hozzánk.
Toca
Feltradelhettek érte a top5- be 😀

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Myles Jack jöhetne DRAFT-on és akkor a teljes LB sorunk a UCLA-ről való lenne, ráadásul mind fiatal, mind kiváló. Barr és Kendricks is örülnének neki.
KmetyG
Sajnos képtelenségnek látom, hogy lecsússzon hozzánk.
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Myles Jack jöhetne DRAFT-on és akkor a teljes LB sorunk a UCLA-ről való lenne, ráadásul mind fiatal, mind kiváló. Barr és Kendricks is örülnének neki.
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 2 034 — Vikings fan
Megvan az új erőnléti edző is, Brent Salazar személyében. Kansasből jön, ott assistant strength coach volt, nálunk lehetőséget kapott. Remélem jó választás, sok sikert neki (nekünk 😊 )

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Szép lesz,az tuti! 😛
Mikor is adják át pontosan?Július?
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 745
Épül az ékszerdoboz. Rohadt jó lesz! 😊

 fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtf1/t31.0-8/10683511_10153662046811263_6728589926200448159_o.jpg
 fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t31.0-8/12697403_10153662041706263_6679272730250353427_o.jpg
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Erről van itt nagyba szó! : )
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 15 972 — a new hope (again)
Marvin Jones - Wallace csere sztem jobb volna mind a klubnak mind wallacenak. Így mike jöhetne óccsóért atlantába. Ami meg neki meg nekünk volna jó. 😊 sztem is cutolni kéne...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Akkor CB tuti jön,D-t mindig rotálja Mike bácsi! 😛
Csiszolatlan gyémántokhoz ért az emberke!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Ügyesek "odafönt".
Én Wallacet már most kibasznám,ennyi pénzből hozhatnánk 2 ugyan ennyire közepes WR-t...
ZoliZoltán
Nincs értelmes WR a piacon akiért értelme lenne. Ráadásul közepes WR-ünk van elég. Én még bízok benne, Zimmer is kedveli max akkor fogunk megválni tőle ha szükség lesz a pénzére valamelyik másik poszton való erősítéshez.
Igazából LB vagy CB poszton tudnánk talán erősíteni FA-ról.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Ügyesek "odafönt".
Én Wallacet már most kibasznám,ennyi pénzből hozhatnánk 2 ugyan ennyire közepes WR-t...
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Lassan kiheverem a szezon végén jelentkező bénultságot, és elkezdtem foglalkozni a jövővel. Látva az edzők mozgását, az O fal érdekességeket hozhat, azt hiszem valamire készülnek amit csak az igazolások, a draft és talán a pre-season meccsek alatt fogunk megtudni. Mit gondoltok igazolunk nagy nevet FA-ről? Remélem a tőlünk felszabaduló játékosok közül csak az marad aki valóban érték. Az elmúlt években rendre átgondolt stratégia jellemezte a játékospolitikát, remélem idén sem lesz ez másként. Okos draft, és célirányos FA. Mert jövőre már egyértelműen az NFC North bajnoki cím megvédése a cél, és irány az SB 😊 Skol!
vsanyi132
Én nem hiszem, hogy nagyon piszkálni fogják a falat.
Ha azt nézzük ,hogy AP 2000 yardos szezonjához képest 1 ember különbség van (amit Berger akár be is tölthet) én nem látom értelmét újrahúzni az egészet.
Ráadásul Kalilnak Loadholtnak és Bergernek contract year jön, szóval extrán motiváltak lesznek.
Nagy FA-t kétlem, hogy hoznánk Zimmer a jövő csapatát építi inkább említettek mellett Captain, HS és Rhodes (na meg Patterson de belőle már kétlem hogy lesz bármi is 😕 😕 ) új szerződésért játszanak jövőre.
Szóval most max 1 éves vagy könnyen bontható szerződéseket fogunk kötni ha FA-n jön valaki.
Mondjuk jövőre Kalil szerződése lejár és ha pénz szükében leszünk Wallace is simán ki lesz baszva (bazzeg ketten a cap 15 % -át elviszik...) szóval azért valamennyi mozgásterünk van.
Spillmanben bízok, nem fogja elbaszni amit eddig felépített.
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 2 034 — Vikings fan
Lassan kiheverem a szezon végén jelentkező bénultságot, és elkezdtem foglalkozni a jövővel. Látva az edzők mozgását, az O fal érdekességeket hozhat, azt hiszem valamire készülnek amit csak az igazolások, a draft és talán a pre-season meccsek alatt fogunk megtudni. Mit gondoltok igazolunk nagy nevet FA-ről? Remélem a tőlünk felszabaduló játékosok közül csak az marad aki valóban érték. Az elmúlt években rendre átgondolt stratégia jellemezte a játékospolitikát, remélem idén sem lesz ez másként. Okos draft, és célirányos FA. Mert jövőre már egyértelműen az NFC North bajnoki cím megvédése a cél, és irány az SB 😊 Skol!

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Úgy-úgy! : D
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Kéne egy SB ring a franchisenak!
ZoliZoltán
Nyerünk simán 😉
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Kéne egy SB ring a franchisenak!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Mainabazdm*gstatisztikaiérdekesség.

Adrian Peterson has 7,339 career rushing yards AFTER contact. That would rank 9th among active players in TOTAL career rushing yards.

Szevasz! 😀
alatriste
Kéne egy SB win a HoF-hoz. Meg amúgy is kéne 😀
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers 11 929 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mainabazdm*gstatisztikaiérdekesség.

Adrian Peterson has 7,339 career rushing yards AFTER contact. That would rank 9th among active players in TOTAL career rushing yards.

Szevasz! 😀


Liverpool Fc
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Harris azert ne maradjon mert szar.
Igazabol új OL edző van meglátjuk mit akar.
Kalil - Sullivan - Loadholt helye biztos. ( Kalilt mondjuk nem ertem miert de ez van...)
Én Berger - Fusco guard parost sem bantanam de mogottuk nagyon nincs senki.

Mondjuk en a trendeket kovetve en tovabbra is a D-re gyurnek. Persze egy jo WR se lenne rossz,de Wallacet 1 ev utan nem fogjuk kukazni. Mondjuk o melle is elfeene meg 1 WR.

Nyomni kéne tovább a D-t, hogy meg brutalabb legyen.
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 601 — Bowl Winner
Sztem pont azért nem marad Harris, mert Kalil sokba kerül.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers 11 929 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tudom, hogy már érintve lett a téma, de hogy nézhet majd ki jövőre ez az OL?
Ha csak a jelenlegi keretet nézem Kalil helye biztosnak tűnik, hisz bár az nfl átlagot is csak időszakosan éri el, alternatíva egyenlőre nincs.
RT-be Loadholt szinte biztos visszakapja a kezdő posztot, de ő már 14-ben is sérüléssel fejezte be a szezont, idén már előszezonban IR. Rég volt már egészséges... Clemmings jó nem volt, de legalább van csere a posztra, aki fiatal is.
Középen viszont nagy a katyvasz.
Berger jó volt, és bár 33 éves érdemes lehet kezdetni, de Sullivan amikor tud játszani már évek óta kezdő C, és abból is a jobbak közül való bőven, szvsz ő lesz a C.
M. Harris a 22. guard lett a ligában és mind a futást mind a passzt jól támogatta a számok alapján, de lejár a szerződése.
Fusco idén a gyengébbek közül való volt, de 13-ban még ott volt az élmezőnybe. Azóta egy sérülés és egy idei szar szezon.

Ha Harris megy, akkor valóban kellene guard, de ha esetleg marad akkor a fal nagy része igazából adott.
Kalil - Fusco/Berger/Harris - Sullivan - Fusco/Berger/Harris - Loadholt (Clemmings)

Szerintetek ha marad Harris akkor is jön upside a falba? Azt meg már csak nagyon zárójelesen jegyzem meg, hogy Kalil 11M-ért játszik majd...(((DM nem lenne)))


Liverpool Fc
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Na ez a hozzáállás! : D
több mint 10 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Lesz ő majd ott első körben szavazva is, akkor meg már abban reménykedünk majd, hogy le kelljen mondania.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Lehet ,hogy van akit még is.Valamiért csak ő lett ott....
ZoliZoltán
Nem vmiért hanem azért mert mindenki lemondta 😁
*troll mode OFF*


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...