Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Megszellőztették több helye is, hogy cserealap lehet.
Valami gond lehet, hogy Turner nem tudja ennyire a rendszerébe berakni. ez edzői hiba is, mert gyors oldalpasszokból biztosan tudna hozni, illetve egyszerűbb útvonalakra is lehetne használni. Ha hozzá kerül a laszti nagyon veszélyes. De nyilván ha ennyire rendszeridegen akkor nincs miért tartani. Viszont ne valami 4+-os körért passzolják el mert az pazarlás lenne.

Egyébként bírom a fejét, és sok lehetőség lehetne benne, de úgy néz ki nem nálunk sajnos.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Pletyka van.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 236 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Na jol van!Megint nem kaptunk ki!

Patterson trade-hez mit szolnatok?
ZoliZoltán
Volt valami pletyka vagy csak közvélemény kutatást tartasz?


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Na jol van!Megint nem kaptunk ki!

Patterson trade-hez mit szolnatok?
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Nem tudom, csak jó lenne nem elveszteni a srácot... Ponder-rel is PO-ba mentünk, aztán mi lett a fickóból, rossz belegondolni... Szóval, csak a rossz tapasztalat mondatta velem.😊
Go Vikings!
Én azt értem, de Ponderrel nem önmaga miatt mentünk, hanem mert AP egy állat volt. Ő nem elszállt magától csupán egy közepes QB aki 4meccsből 1 max 2-t tud jól letolni.
Hodges-t én bírtam, de elég ingázó teljesítménye volt. Valszeg a fal közepére akartak valakit nagyon hozni.
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Szerintem itt nem csak hibákról van szó. Egyszerűen van három fiatal LB középre. Kendricks nyilván beérett az első helyre, és Cole többször volt már jó ha előre kellett lépnie.
Nyilván ettől még maradhatott volna Hodges is, de feltehetőleg jó csere alapnak vélték amit kaptak érte. Remélem ez így is van és tényleg mélyítés az OL-nek a csere center.
Valakit felhúznak még a PS-ből védőt, oda emg betolnak egy FA-t.

sajnálom Hodgest, bírtam a fejét, de szerintem védelemben tudták mit vállalunk az elengedésével, én abban nem vagyok benne biztos, hogy a C beválik-e, csak remélem.
több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Hodges hibája volt a Denveri 70 yardos futott TD, meg gondolom nem voltak vele nagyon megelégedve... 49ers ellen is szétfutottak minket, és bár nem csak Hodges sara volt az a meccs, azért egy MLB lépjen elő, ha run stop kell... Én nem cseréltem volna el, mert az LB-sor frissen tartása a védelmünk kulcsa volt... gondolom, most akkor Cole lesz többet használva.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 236 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Greenway és Cole nekem jelen pillanatban Hodges alatt vannak képességben. Ráadásul Gerald 4-3be a LB sor bármelyik posztjára berakható kis jolly joker volt.
Ami viszont így érdekes, hogy 5 LB van csak roasteren, és az 5 emberből E. Robinson (rookie) még egy snapet se volt pályán (ST-be se), és Cole is csak 2 D snapet kapott.
Míg Barr legtöbbször végigtolja majd az egész meccset a Hodges-Greenway-Kendricks hármas cserélgetésével frissen tudták tartani a srácokat.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ugy emlekeztem egyutt jottek.Akkor semmi.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hodgest ,akkor minekk draftoltuk egyáltalán?
ZoliZoltán
mert akkor még nem volt itt Barr?

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
OL-t mindenkepp turbozni kell,az nem kerdes.
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Megdöbbentem a trade hallatán, de annyi minden lehet a háttérben amiről fogalmunk sincs hogy bíznunk kell abban hogy megfontolt döntés született. Kell az erősítés a falba, a remélem megérte. Skol!

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Hodgest ,akkor minekk draftoltuk egyáltalán?
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 236 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szerintem tudatos döntés. Remélem az ellenérték megfelelő erről nem tudok véleményt mondani. Bírom Hodgest de lehet neki is jót tesz ez, ha a Friscoban stabil kezdő tud lenni.
Nálunk ott van középre Kendricks, és Cole sem elveszett cserének, teljesen felesleges három fiatal tehetséges játékos egy helyre.
Szóval ha az OL erősödik akkor ez bőven megérte a csapat szempontjából egy C simán helyt állhat Guardként is.
Mondjuk megnyugtatóbb lett volna olyan csapatból Ol-t szerezni ahol az alap fal is faszán működik, tehát sejthető, hogy van mélység mögöttük. de remélem mégis gyöngyszemet kukáztunk elő 😀
Paulus
Nem vagyok otthon a 49ers keretével kapcsolatban, de Easton nem a kezdők között volt eddig számon tartva.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
 www.reddit.com/r/minnesotavikings/comments/3nl21m/stefon_diggs_rookie_debut_gifs_and_analysis/
Jó kis összefogalaó Diggs teljesítményéről
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Szerintem tudatos döntés. Remélem az ellenérték megfelelő erről nem tudok véleményt mondani. Bírom Hodgest de lehet neki is jót tesz ez, ha a Friscoban stabil kezdő tud lenni.
Nálunk ott van középre Kendricks, és Cole sem elveszett cserének, teljesen felesleges három fiatal tehetséges játékos egy helyre.
Szóval ha az OL erősödik akkor ez bőven megérte a csapat szempontjából egy C simán helyt állhat Guardként is.
Mondjuk megnyugtatóbb lett volna olyan csapatból Ol-t szerezni ahol az alap fal is faszán működik, tehát sejthető, hogy van mélység mögöttük. de remélem mégis gyöngyszemet kukáztunk elő 😀

Szerkesztette: Paulus
több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
 twitter.com/AdamSchefter/status/651489893688995840

What????

6-os draft pickért + Nick Easton (C)
alatriste (ex-balazs799)
Gondolom Spielman tudja mit csinál, de ez nekem sehogy se jön ki jól...
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 236 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 twitter.com/AdamSchefter/status/651489893688995840

What????

6. körös draft pickért + Nick Easton (C)

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Nem tudom, csak jó lenne nem elveszteni a srácot... Ponder-rel is PO-ba mentünk, aztán mi lett a fickóból, rossz belegondolni... Szóval, csak a rossz tapasztalat mondatta velem.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Teddy-től még nem várom, hogy elite legyen, hogy őszinte legyek ez a "pofon" a meccs végén KELLETT. Jó lett volna nyerni, de én nem akarok egy egoista, nagyképű QB-t, Teddy-ben pont az a szimpatikus, hogy a földön jár, és semmilyen allűrje nincs, azzal, hogy az egóját nem emeli az egekbe egy Broncos elleni GW drive, talán még hasznunkra is válhat. Jobb egy folyamatosan dolgozó és fejlődő QB, mint vki, aki elhiszi magáról, hogy szuper, és már elég jó ahhoz, hogy csak félgőzzel tolja. Ez még csak a 2. éve Teddy-nek, ha nem lesz PO a végén, csak 8-8, akkor sem fogok sírni - csak mutassa a folyamatos fejlődés jeleit. Igazság szerint egy jobb OL és eredményesebb Spec team játék választ el minket a topcsapatoktól. Jövőre ez simán abszolválható lehet.😊
Go Vikings!
Ezzel nem értek egyet, ne csináljon GW drivot mert túlnagy lesz az önbizalma? Profi játékos tudja kezelni azt is, hogy lent és azt is ha fent van. Nem aggódom, hogy elszállna.
Perzse lehet mindig negatívan nézni a dolgokat, de szerintem pont hogy kurva jót tett volna az önbizalmának, hogy egy rakás fos fallal is GW drivot vezet a liga talán legjobb D-je ellen.
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Valaki tudja, hogy Zimmer, Nagy Úr hogyan értékelte, hogy nem tudtuk befogni a vadlovakat? Mit mondott a fiúknak?

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Teddy-től még nem várom, hogy elite legyen, hogy őszinte legyek ez a "pofon" a meccs végén KELLETT. Jó lett volna nyerni, de én nem akarok egy egoista, nagyképű QB-t, Teddy-ben pont az a szimpatikus, hogy a földön jár, és semmilyen allűrje nincs, azzal, hogy az egóját nem emeli az egekbe egy Broncos elleni GW drive, talán még hasznunkra is válhat. Jobb egy folyamatosan dolgozó és fejlődő QB, mint vki, aki elhiszi magáról, hogy szuper, és már elég jó ahhoz, hogy csak félgőzzel tolja. Ez még csak a 2. éve Teddy-nek, ha nem lesz PO a végén, csak 8-8, akkor sem fogok sírni - csak mutassa a folyamatos fejlődés jeleit. Igazság szerint egy jobb OL és eredményesebb Spec team játék választ el minket a topcsapatoktól. Jövőre ez simán abszolválható lehet.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Megnéztem az összefoglalót, és egyik szemem sír a másik üveg.... Itt volt a nagy lehetőség, nincs mit szépíteni ezt a meccset be lehetett volna húzni. Most még jobban fáj a 49ers elleni betli, a 2-2 helyett a 4-0 is meg lehetett volna, de a 3-1 simán. Így most a saját dolgunkat nehezítettük meg, a bravúr elmaradt és nagyon keményen kell tolni a Wild Card helyért. Teddy-nek egy gamewinning drive-ot kellett volna vezetni, erre talán még egy Broncos D ellen nem képes, de nagyon kellene hogy ezekben a szituációkban tudjon nyerni a csapat. Nálunk volt a labda fél perccel a meccs vége előtt, a legrosszabb forgatókönyv volt a labdavesztés ami bekövetkezhetett. Remélem tanult belőle ő és Turner is, mert apróságoknak tűnnek, de PO-t bukhatunk ezeken a szituációkon. Ahogy Walsh-on is, a kihagyott FG után futották a 72 yardos td-t, ha berúgja teljesen más a szitu.... döntő momentum volt, lehet a védők fejében is az járt még hogy na ezt hogy nyerjük meg ha ez se ment be.... Itt az idő a pihenésre, és remélem felépülnek a sérültek és nekivágunk a PO felé a nagy menetelésnek. Skol! 😊

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Igen!Walami nincs rendben vele....egy X lehetett volna,onnan akármi.

Amúgy meg eszembe jutott ma...nem írtam be,hogy Simán nyerünk! 😕
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Walsh-sal ha nem kezdunk valamit nem vargatunk semmit.
Oriasi gany amit iden csinal.