Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Kevés időm volt foglalkozni a meccs utóéletével, de volt egy bejegyzés ami Zimmer meccs után adott interjújával foglalkozott. Azt kifogásolták, hogy úgy tűnt mintha kibújt volna a felelősség alól, szerinte a meccsre jól felkészült a csapat, stb... Érdekelne mit mondott, ha valakinek megvan és összefoglalná jó lenne. Nagyon kíváncsi vagyok a Lions ellen mit tudunk felmutatni, az edzők munkáját sokan kritizálták a tengerentúlon, vajon mi lehet a gond....

több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Azért az nonszensz feltételezés, hogy dirket beáldoztuk a Frisco elleni meccset. Ezt nem engedheti meg magának senki ez NFL-ben. Itt minden vereség óriási veszteség, nem lehet eldobni találkozókat ha rájátszásra törő álmai vannak valakinek.
Egyszerűen szarok voltunk, de nagyon bízom benne, hogy ez inkább mentális probléma volt, mint a tényleges tudásunk.

A védelem a legnagyobb fegyverét a változatos blitz sémákat nem alkalmazta a célpont mozgékonysága miatt. Az O meg egyszerűen rossz straégiát állított össze, és azt nem tudtuk kivitelezni. AP-t most rosszul használták, és keveset. Nagyon bízom benne, hogy ez nem az O-line impotens futás nyitási képessége miatt volt, mert az előszezonban ez katasztrófális volt. Ha ezért volt, hogy Norv a tőle szokatlan game plant álítota össze akkor nagyon nagy bajban vagyunk...
több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Én is arra gondoltam meccs közben, hogy beáldozzuk a 49ers ellenit, és ez abszolút nem a valós Vikings... Azt majd a Lions ellen tartogatjuk, mert az a meccs duplán számít... Vasárnap kiderül.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 236 — Vikings fan
Sokat gondolkodom a meccsen, de még mindig nem tudom összerakni, hogyan lehet ezzel a csapattal 3 azaz 3 pontot felrakni a meccsen.
Norv playhívásai számomra elég gyatrák. AP-t nem úgy használjuk ahogy kell, a szélső / rörvid elkapások tetszenek de sokszor mire Teddy megtalálja már a szertáros néni is azt ordítja, a védőnek, hogy kire menjen.
Legnagyobb baj viszont Teddy, gyakorlatilag Ponder szinten dobált, semmi konzekvencia. Rüvideket lövöldözi ami tavaly nagyon ment 10-15 yardra bedobott passzok azok nagyon hiányoztak.
3rd down eff: 1/9 ami amellett hogy szar, rendszeresen megse próbálta megcsinálni, odadobta 3-4 yardra a marker végétől azt a WR majd oldja meg, hogy elérjen odáig...
Na miután kiírtam minden bajom, remélem a Lions ellen visszajövünk és Teddy visszatér a helyes útra.
több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Azon ment el, hogy nem volt meg bennünk a győzni akarás. Úgy nem lehet kimenni a pályára, ahogy mi tettük.

Az OL játékát figyeltem, egyszerűen sokszor nem fejeztük be a blokkokat, nem volt meg az, amit úgy szoktak hívni, hogy finish the play. Amikor odatették magukat, akkor volt 5-6 másodperce is Teddy-nek. Ezt a hullámzó, inkonzisztens játékot sztem lehet javítani. Teddy szar volt, elizgulta sokszor, és a playhívás sem segítette, szégeld magad Turner! Alig, és rosszul használtuk a futókat, de ez is javítható.

A Védelemben a Barr - Hodges - Greenway sor NEM MŰKÖDIK!! Egyszerűen nincs összhang, és így nem lehet értelmes front 7 játékról beszélni. Vagy Hodges, vagy Greenway legyen a pályán, ezt el kell dönteniük, gyakorlatilag ugyanazt a posztot játszák, gyakran egymás ölében voltak, miközben a futó 5 méterrel arrébb száguldott el, így nem lehet. A két DE is szar napot fogott ki, de ők lesznek jobbak is, pláne ha bízhatnak abban, hogy mögöttük jól takarítanak az LB-k. Crichton jó lehet, jobb runstopper, mint B-Rob, akin látszott, hogy messze nem 100%-os. A secondary-t nagyon nem szidnám, bár alulmúlták magukat, mint mindenki más, de rajtuk nem múlott semmi.

Walsh meg fejben szedje össze magát, tuti csaj miatt nincs ott fejben, azon pedig lehet segíteni.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
nem hiszem, hogy ennyire gyenge ez a csapat, tuti jobbak lesztek. Sok sikert.
(Nem ezen uszott el, de Bethea PI-re dobni kellett volna a sárgát)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Mint a cigányok... sokan egy ellen... valakinek az se elég, ha nyer a csapata.😕

 www.facebook.com/brandon.cosio.98/videos/975926635761334/
Go
Igazad van szégyen (csikánók).


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Mint a cigányok... sokan egy ellen... valakinek az se elég, ha nyer a csapata.😕

 www.facebook.com/brandon.cosio.98/videos/975926635761334/

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Mindenki nyugodjon le... kaptunk egy nagy fülest, a szezon még nem dőlt el.
A második héten sem fog, de nyilván a Lionst otthon fogni kellene, ha playoffot szeretnénk. (Ami nehezebb lesz mint a mai feladat lett volna) Valamit nagyon elszúrtak szerintem fejben a srácoknál, otthon harapni fognak. Reméljük ez elég is lesz.

Ap nyilatkozta, hogy számára lassú a gunból való játék, nem szokta meg, nem érzi az indulást. Ezt figyelembe kellene venni, hiszen tényleg mindig fenék mögül futott, még egyetemen is. Ő is szörnyűnek tartja a teljesítményt, nem fog megengedni magának még egy ilyet.

mert kaptunk egy léket a hejóra, nem kell a Ragnarokot vizionálni, inkább erősebben kell húzni, hogy partot érjünk!

SKOL VIKES!
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
AP nem játszott, vagy mi ez a 3 pont már? :/

több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Ez csak egy egyszerű viking évkezdet volt, amit már sokszor át kellett élni a Vikings szurkolóknak. Ezt nem én mondom, hanem egy amerikai blogon olvastam..... Nagy remények, szép kilátások, a pályán meg csőd...

Jövő héten az a helyzet hogy eldől a szezon.... a szintén vesztes Lions jön és ha kikapunk a csoporton belül el is megy a hajó. Tudom hogy a második forduló, de 0-2-ről nem lesz PO, és nem hiszem hogy annyit javulnánk hogy majd idegenben hozzuk a csoportot a riválisok ellen. Na meglátjuk, megpróbálok hinni és bízni abban hogy csak kisiklás volt ez a teljesítmény. Ja, Walsh cut lesz ha így folytatja. Skol

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Teddy karjával mivan? pálya közepéről nem tudott eldobni az end zoneba, sőt 10 yardosra leesett, és több labdájára is rászart a légy.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Meg jo ,hogy biztam az O-ban is es a D-ben is....erre minketto egysegunk hulladek volt ma.

Bridge 5 sacket kapott csak ma....

Vajon mennyi uj Viking lett a TV-s meccsnek hala? :-/

Igy mar csak 15-1 lehet a vegen!
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 236 — Vikings fan
Nem vártam egetrengető játékot, nem vártam pont zuhatagot.
Amit vártam, hogy konzekvens játék hívások legyenek. Blitzeket ne nyaljuk be szemből full speeddel (Sullivan sokkal nagyobb szopó hogy kiesett mint Loadholt). Teddy lásson a pályán és ne 3-4 méterekkel dobálja túl a WR-eit. Ha félpálya környékéről puntolunk, de a 25 yardosról jüjjön az ellenfél. Top 5-s salaryvel megáldott kicker berőgja az FG-ket legalább közelről. AP-nek legalább felgyorsulni legyen ideje. A D-fal valami dominanciát mutasson.

Ehhez képest Teddy úgy bevolt szarva mintha rookieként lenne az első meccse. Passzainál rendszeresen túldobta az embereit. Igen sokszor nem volt ideje, de mikor volt is sokszor rosszul döntött. A 10-15 yardos embereket nem találta, valszeg nem is volt nagyon hívva ilyen play, de többször láttam, hogy gondolkozik Wright már integet, de inkább odadobja oldalra a már álló futónak esetleg 5 yardra Rudinak.
Persze lehet ezzel a játékkal is haladni, de ahhoz ezeket konzisztensen kell hozni, illetve a hosszú pasznál legalább a játékos környékét eltalálni...
Középen futást nem tudom mért erőltetjük, jobbra húzásból jobban mehetne a futás. Illetve az RB passzok is ha ütemesen mennének (Falcons - Phili meccs jó példa) sokkal több yardot lehetne hozni.
Remélem fejben összerázzuk Teddyt, a 2 hazai meccsen felszed egy kis önbizalmat. Na meg persze az se árt ha az O-Line megis fogja a rárohanó ember(eke)t.

Ja és mielőtt valaki azt hinné, hogy a D legalább jó volt. 6,4-es átlaggal futott Hyde, úgyhogy 18 yardos volt a leghosszabb, tehát 4-5-6-7 yardokat rendre nyaltuk ami a 2 évvel ezelőtti D-t idézte. Front7 is kb mintha preseasonbe maradt volna.

Lions ellen legalább lesz bizonyítási vágy és mégiscsak csoportrangadó ébredjünk fel!!!
több mint 9 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Hát nem ez volt az a meccs amiéfenn akartam maradni. Nem tudok olyan részét a csapatnak aki a várt teljesítményt hozta volna. Nem volt rosz a 49ers de azt hiszem az Ő gyözelmük a mi hihetelen gyengeségünknek volt köszönhető. Gratula nekik és remélem a fiúk tanulnak ebből mert itt minden szerepelt amit legközelebb ne csináljunk!

Gyerünk tovább! SKOL!
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Ezt nehéz szavakba szedni. Lélektelen gyenge játék volt, minimális tűz nélkül ez a legfájóbb. A védelem direkt nem küldött sok blitzet tartva Kap mozgékonyságától, ez még talán be is jöhetett volna, ha a támadók hozzátesznek valamit is a találkozóhoz. De azért sok hiba volta védekezésben.
Egy nagy momentum lehetett volna, ah Teddy dobása megtalálja Wallace-t ami ordas nagy szabálytalanság miatt nem valósult meg, de ezen kívül semmit nem tudtunk az asztalra lerakni. A fal szar sajnos. Ami az előszezonban jellemző volt az most még inkább. Futásblokkolásban nullák, mindegy ki lenne a futó mögöttük az csak szenvedne, mint ahogy szenvedett is, Ellenben a passzvédés is kritikán aluli volt, legalább ne középpen tépne be a blitz érintés nélkül, de sajnos ez történt, bele a QB arcába. Teddy egy drive-ban mutatott életjeleket, de amúgy pontatlan volt.
A spec team mutatott életjeleket, szép dolgokat, de Walsh sajnos beárnyékol mindent, teljesen kiszámíthatatlan mit rúg be meg mit nem. A Puntok is gyengék..

Nagy munka kell innen felállni, de a játékosok nem rosszabbak mint eddig, csak fejben rendet kell rakni.
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Aki látta majd írja le mi történt, valahogy olyan érzésem van hogy elhittük hogy ez a meccs a pályán kívül megvan....erre jött a 49ers védelem és megmutatta hogy mit érünk, ráadásul szépen elvertek minket mert offense-ben annyit hoztak amivel már lehet nyerni. Szóval ébresztő az öltözőben, Zimmer mester kezdheti a rendcsinálást a fejekben. NIncs fal, AP sehol, Teddy a legfontosabb pillanatban int-et dob.... Jó reggelt, legalább itt már nem hétfő van...

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Lesz ez jobb is! (Sokkal rosszabb mondjuk már nem igen lehet ez tény.)
Az OL mind runblock mind passprot terén nagyon gyenge volt. Loadholt és Sullivan hiánya rettentően meglátszott.
A tavalyi év végi D se volt sehol. Floyd nagyon szürke volt, Griffen-re is csak azért emlékszem, mert többször mentek el mellette mintha csak az utcán sétálna. Hyde nagyon megette a front7-t. Greenway is csak a füvet ette. Ericnek minél hamarabb bele kellene tanulnia a rendszerbe és mehetne a Barr-Kendricks-Hodges LB sor, mert Chad már tavaly is csak egyre rosszabb volt.
Sec szvsz nagyjából rendben volt, de ők is játszottak már jobban, de 165engedett yard TD nélkül jónak mondható, nagy játékot nem engedtek.

Teddy-nek AP-nek fel kell magát szívnia, és az OL-el kezdeni valamit. Sok sikert a cicusok ellen!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Ezért kár volt korán kelni, 3 pont... az szép. Nagyon gyengék voltunk, ilyen játékkal ez 1/1. közeli.
Go
még hogy korán kellni, le sem feküdni. Katasztrófa volt ma ez az egész. Kezdve Walsh bénázásával, Teddy homályain át egészen a béna futójátékkal bezárólag. Jövő héten Lions.
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Sajnos ez szánalmasan gyenge volt... Minden részről. Mint ha csak a mezeket rakták volna ki a pályára.

Na mindegy, ennél csak feljebb lehet az út, mert ez lélektelen játék volt. Tűz nélküli.
több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Ezért kár volt korán kelni, 3 pont... az szép. Nagyon gyengék voltunk, ilyen játékkal ez 1/1. közeli.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Hát persze, hogy nézem élőben. Alszom előtte egy jót, és felkelek a kezdés előtt. Ki nem hagynám.

Sokat várok a csapattól, bizakodó vagyok. Végre újra Vikingek a pályán, éles meccsen. Ünnepnap!

SKOL VIKES!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
En iden minden meccs elott be fogom irni,hogy sima W lesz!!!Jo a csapat!!!Optimista leszek veluk!!!

SKOL!!!
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
"A jég és a hó birodalmából jövünk
Az éjféli naptól, ahol forró források folynak
Az istenek kalapácsa vezeti hajónkat új földekre
Hogy harcoljunk a hordákkal, énekelve és kiáltva: Valhalla, jövök!

És tovább evezünk lapátjainkkal,
Az egyetlen célunk a nyugati part."

SKOL! SKOL!
 www.youtube.com/watch?v=hC-T0rC6m7I

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Szerintem is kemény meccs lesz... Fel kell készülni mindenre... Az első mérkőzésnek komoly mentális hatásai vannak a szezon további részét tekintve...
Lásd: Bills... Jó, hogy nem adjuk oda nekik már az SB gyűrűket...

Fenn az égben, máskor lent - a pokolban... Vigyázó szemetek nyugatra vessétek! S bizakodjunk!!!...

SKOL!

Szerkesztette: Zoli

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!