Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 10 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Okos draft ez kérem! 😊

Valaki lőjön légyszi egy videót a draft party reakciókról! 😍ZoliZoltán

M. Vikings
Always open!
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
Azt hiszem idén nézni fogom a meccseiteket, így hogy Teddy után Chricton is ide került. Zimmer hatalmas állatot fog belőle faragni!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
koszi 😉

RB....nem tudom...azert tenyleg raert volna...AP moge a padra....
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Crichton jó játékos, vele kész is van a DL, ami alapos renováláson esett át, és elég komoly ütőerőt képvisel. Végülis 2 pick-kel megerősítettük a front 7-t, ami a legnagyobb gyengénk volt, és Barr és Crichton is remek játékosok lehetnek.

McKinnon szerintem egyértelműen Darren Sproles 2.0-nak érkezik Norv rendszerébe, annyi különbséggel, hogy Jerick még passzolni is tud.😊 4. kör végére, 5. kör elejére saccolták sokan, de nagyon beindult az RB run, lépni kellett, nekünk ráadásul pickünk sincs a 4. körben. Reach volt, persze, de az a fajta, amiből akár egyszer steal is lehet. A játékos maga egyértelműen nem BUST kategória, nagyon sok fantázia van benne, de éppen most megmondani, mire is viheti, senki se tudná... egyedül talán Norv Turner.😊

Szóval Crichton egy B+ nálam, McKinnon meg egy U mint UNKNOWN, mert fogalmunk sincs a srácról, azon kívül, hogy gyakorlatilag egymaga megverte a Floridát tavaly.

Számomra elfogadható draft, nem vártam, hogy kezdő játékost hozzanak, mivel minden kezdő játékosunk adott.😊 OL depth-et sose itt húzzuk be, hanem a draft végén, project figurákat, hamár miénk a liga egyik legjobb OL edzője. 2-3. körben rendre bust DB-ket hozunk, amit már írtatok is, helyettük BÁRKI, akiben van kis fantázia, JOBB. Még egy 3. körös DB pick és alighanem visszatermelem az elfogyasztott sörmennyiséget, szóval ettől megkímélt a csapat!😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Szoval akkor DE es RB! RB-t mondjuk RB-t tudtuk.😀

Roluk valami?
több mint 10 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
2.-3. körös DB pickjeink az elmúlt 10 évből...helmet
Szerencsére Zimmernek van pár év tapasztalata DB coachként, bízom benne, hogy megtalálja a megfelelő embert.
több mint 10 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Szerintem feljovunk 2. korre...Guardert talan?ZoliZoltán
Minek, Baca és Fusco kezd, és Charlie Johnson rotációban ott van. Értelmetlen feltrédelni egy NEM kezdő játékosért (kivétel QB poszt) 1-2. körben, anno asszem Loadholt meg talán Gerhart volt ilyen feltréd, na most ezt nem érzem nálunk. Főleg, mert DL, OL-t fel kellene tölteni 4-5 project játékossal, amit megtehetünk 5-6-7. körben is. Jöjjenek BPA játékosok 3. körben.😊Go Vikings!
Baca biztos, hogy hozna egy jó kezdő szintet? Felfelé én sem cserélnék guardért, de ha pl Gabe Jackson elérhető lesz, őt be lehetne húzni.

Egy corner vagy egy safety jó lenne ma, de ha ránézek erre a listára akkor nem vagyok bizakodó:
2005 3/80 Dustin Fox
2006 2/48 Cedric Griffin
2007 3/72 Marcus McCauley
2008 243 Tyrell Johnson
2009 3/86 Asher Allen
2010 2/34 Chris Cook
2012 3/86 Josh Robinson

2.-3. körös DB pickjeink az elmúlt 10 évből...
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
Bridgewater: "You best believe I'll continue to wear my gloves."

xD mondjuk a tcf-ben ez nem is lehetett kérdéses 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
nfl_lover 912
Nézegetem a Barr-os videókat vikings.com-on, és ami feltűnt elsőre, ez egy ritka értelmes csávó... semmi suör, yeah, ju nó... Minden szavát kristálytisztán érteni, és van szókincse is. Tökéletes interjúalany, nem beszél félre, nem makog, semmi szleng. Ritkán látni ilyet NFL-ben.😊Go Vikings!
Kíváncsiságból rákattintottam egyre, hát kb a harmadik és negyedik szó a jú nó volt. 😀😀
De amúgy tényleg értelmesnek tűnik. 😊
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Okos draft ez kérem! 😊

Valaki lőjön légyszi egy videót a draft party reakciókról! 😍
több mint 10 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Nézegetem a Barr-os videókat vikings.com-on, és ami feltűnt elsőre, ez egy ritka értelmes csávó... semmi suör, yeah, ju nó... Minden szavát kristálytisztán érteni, és van szókincse is. Tökéletes interjúalany, nem beszél félre, nem makog, semmi szleng. Ritkán látni ilyet NFL-ben.😊Go Vikings!
Ami azt illetti én is valami hasopnlót akartam írni vagyis teljesen egyetértek veled
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Nézegetem a Barr-os videókat vikings.com-on, és ami feltűnt elsőre, ez egy ritka értelmes csávó... semmi suör, yeah, ju nó... Minden szavát kristálytisztán érteni, és van szókincse is. Tökéletes interjúalany, nem beszél félre, nem makog, semmi szleng. Ritkán látni ilyet NFL-ben.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Teddyvel is bőven jól jártatok szerintem. Remélem beváltja a hozzá fűzött reményeket itt.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Na akkor csak jol olvastam,hogy mi is Johnny Footballt akartuk.
Magyarul QB mindenkepp jott volna! 😀
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Zimmer Barr-t akarta, Turner meg Teddy-t.😊

Állítólag mi is cserélni akartunk az Eagles-szel és 1/22-re vinni hídvízt, de a Browns jobb picket ígért nekik. Igaz, ők aztán Manzielt választották. Mi pedig kicsit kivártunk, aztán némi puhatolózás után kiderült a Seahawks szeretne extra picket, és ott feltudtunk jönni.😊Go Vikings!
Ti is Manzielt akartátok.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/mqqppijbd9mo8bcissu4
Vikings draft Teddy Bridgewater after missing Manziel
The Minnesota Vikings selected quarterback Teddy Bridgewater No. 32 overall, acquiring it from the Seahawks by sending Seattle their 2014 second-round pick (No. 40 overall) and fourth-round pick (No. 108 overall).


NFL Media's Albert Breer reported Thursday that the Vikings tried to trade with the Philadelphia Eagles at No. 22 to draft Manziel, but the Cleveland Browns made a better offer. The Vikings rated the Texas A&M signal-caller as the top quarterback on their board, according to team sources.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
én eddig nagyon örülök a Draftunknak! Skol
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Egyetem: UCLA
Született: 1992. március 18. (San Pedro, Kalifornia)
Magasság: 6 ft 5 in (1.95 m)
Tömeg: 255 lb (115 kg)

Erősségek:
Kiváló pass rusher, az utóbbi két idényben összesen 19.5 sacket szerzett. Jó az első lépése, megvan a sebessége ahhoz, hogy megkerülje az offensive tackle-t. Jó futás ellen, lezárja a szélső futások sávját. Jók az ösztönei, mindig a labda közelében van. Hajtós játékos, nem jellemző, hogy feladja játék közben. Alacsonyan játszik, kemény ellenfél a falembereknek. Jók az atletikus képességei, akár az irányváltásokat akár az üldözési készségeit nézzük. Nagyon jó edzők kezei alatt játszott. Számos komoly Pac-12 támadósor ellen edződött.

Gyengeségek:
Limitált tapasztalt. 2012-ig futó volt, bizonyos nüanszoknál még mindig feltűnően nyers. Blokkokról való leválásnál rosszul használja a kezeit. Coverage-ben nincs sok tapasztalata, ennek megfelelően kérdéses a megbízhatósága ezen a téren. Misdirection futásoknál hajlamos elnézni a játékot. Aldon Smithhez hasonlóan nem valószínű, hogy első évében every down játékosként lehet alkalmazni. 4-3-as védelemben rendszeridegennek tűnik.

Megjegyzések:
Középiskolában a foci mellett atletizált, a teljes végzős idényét kihagyta bokatörés miatt. Csapattársa volt HS-ben többek között Chris Conte (Chicago Bears safety), Cameron Walker (California Golden Bears safety), Colin Tanigawa (Washington Huskies guard) és Jordan Hanson (Nevada Wolf Pack DT) is. 2010-ben 4-csillagos recruitként érkezett a UCLA-re, az első két évében futóként és special teamben használták, 2011-ben Pac-12 All-Academic 2. csapatba került. 2012-ben került át a védelembe, minden meccsen kezdő OLB volt, az edzők szavazatai alapján All-Pac-12 első válogatott, a collegefootballnews.com szerint Az Év Védője a Pac-12-ben, emellett honorable mention a konferencia Academic válogatottjában. 2013 novemberében a CBS szakírója Bruce Feldman a college foci legfélelmetesebb játékosának nevezte, ebben a szezonban is All-Pac-12 első csapatos az edzőknél, ebben az idényben ő nyerte el a Lott Trophyt (annak a védőjátékosnak jár ez a trófea, aki a pályán mutatott teljesítménye mellett az emberi tulajdonságaival is kiemelkedik a mezőnyből), All-American csapattag lett a Walter Campnél és a CBS-nél. Példaképei Ricky Williams és Kobe Bryant. Szabadidejében legszívesebben strandol és kosarazik. Édesapja Tony Brooks és 2 nagybátyja Reggie Brooks és Cedric Figaro egyaránt a Notre Dame-en focizott és onnan kerültek az NFL-be. Tony Brooks fullback volt, az 1992-es draft 4. körében vitte el a Philadelphia Eagles, Reggie Brooksot az 1993-as draft 2. körében választotta ki a Washington Redskins, újonc szezonjában kapásból 1000 futott yard fölé jutott, Cedric Figaro 7 évet húzott le LB-ként az NFL-ben, az 1988-as draft 6. körében vitte el a San Diego Chargers. Atletikus tehetsége és kivaló sebessége miatt benne van a potenciál, hogy elit pass rusher legyen, de egyelőre még nyersnek mondható, 1-2 évbe bele fog telni mire kiteljesedik a profik között, de passzsiettetésben már kezdettől fogva impact játékos lehet. Jelenleg TOP10 prospectnek tűnik, de impresszív felmérőkkel (és néhány Clowney-balhéval) akár a TOP5-ig is felkúszhat.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Egyetem: Louisville
Született: 1992. november 10. (Miami, FL)
Magasság: 6 ft 2 in (1.88 m)
Tömeg: 214 lb (97 kg)

Erősségek:
Közel prototípus méret. Okos, futni is tudó irányító. Nagyszerű döntéshozó, aki mindig kiegyensúlyozottan játszik. Felismeri a védelem felállását, olvasni tudja azt, és a blitzre is számít. Kiválóan lát a pályán, gyorsan végig tudja nézni a játék menetét és időben elindítja a labdát. Hibátlan lábmunka jellemzi, és a zseben kívül is képes hasznot hozni a lábával. Ismeri a pass protection folyamatát, és új tanácsokat tud adni a falának, hogy a blitzet elkerülje. Szívós, benn ragad a zsebben, felvállalja az ütéseket és utána elengedi a hosszú passzt. Olyan rendszerben edződött, amely NFL-közeli szisztémát alkamaz, passzjátékok, play-actionök, stb. tekintetében. Csodálatos vezető, aki a meccsen igazi hadvezér és a munkamoráljával sem lehet gond. Nem egy rakéta, de ahhoz elég gyors, hogy a védőfal játékosait lefussa.

Gyengeségek:
Alacsonyan engedi el a labdáit, ami lehetőséget biztosít a védőknek, hogy játékba avatkozzanak, vagy már eleve leütik a falban. Olykor elnyújtja a dobómozdulatát, ezzel könnyebb lesz a védőnek belépni a passzsávba. Átlag feletti a karja ereje, mégse nagyon passzolt hosszúkat. Nem erőssége a nagy játékok; túldobja az emberét, a belső vállra céloz és sokszor a mélyen álló safety is odaér rá. Nem találkozott heti rendszerességgel olyan erős védelmekkel, mint sok más irányító. Kérdés, hogy hol áll most a tömeg növelésben.

Megjegyzések:
Keresztneve Theodore. 2011-ben freshman all-American volt szinte minden szervezetnél. 2012-ben a Big East év támadója díj nyertese és a Louisville színeiben Sugar Bowlt nyert a Florida ellen. 2013-ban csak a konferencia 2. számú csapatába fért be, miután Blake Bortles és a UCF elvette veretlenségüket. Számai minden évben javultak, juniorként 31 TD mellett csak 4 INT került a statisztikái közé. 2012 decemberében szerzett diplomát Sportadminisztráció szakon. Édesanyja egyedül nevelte, ráadásul mellrákkal diagnosztizálták mikor Teddy középiskolás volt. Bridgewater a 2014-es draftosztály legtöbbre tartott irányítója volt egész évben, játéka jobban hasonlít Luckhoz, mint Griffinhez és előélete alapján belőle is franchise QB lehet, annak ellenére, hogy messze nem volt olyan hangzatos egyetemi karrierje, mint a legtöbb újonnan NFL-be érkező quarterback prospectnek.


8-) 8-) 8-)
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Na jó.Akkor nem G-ért! 😊
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Szerintem feljovunk 2. korre...Guardert talan?ZoliZoltán
Minek, Baca és Fusco kezd, és Charlie Johnson rotációban ott van. Értelmetlen feltrédelni egy NEM kezdő játékosért (kivétel QB poszt) 1-2. körben, anno asszem Loadholt meg talán Gerhart volt ilyen feltréd, na most ezt nem érzem nálunk. Főleg, mert DL, OL-t fel kellene tölteni 4-5 project játékossal, amit megtehetünk 5-6-7. körben is. Jöjjenek BPA játékosok 3. körben.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Szerintem feljovunk 2. korre...Guardert talan?
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
DB kell, meg egy fiatal RB. A többi mehet a jövő építésére, developing is important.😊
Szóval várok egy CB-t 3. körben, meg LB-t vagy RB-t, amelyik jobb érték lesz. Hátul meg DL, OL depth. Lehet lesz WR is, ha marad rá pick.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Zsinórban a 3. év, ahol felcserélünk az első kör végére. Egy 4. köröst kellett csak beáldozni, és mi választhattuk ki a QB-nkat, ahelyett, hogy megvártuk volna, melyik esik le hozzánk. Nagyon jó csere volt szerintem, főleg úgy, hogy előtte Barr-nál ingyen szereztünk egy 5. körös picket.

Ma jöhet DB, OG, akár egy cover LB, de engem egy magas WR se lepne meg.
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Zimmer Barr-t akarta, Turner meg Teddy-t.😊

Állítólag mi is cserélni akartunk az Eagles-szel és 1/22-re vinni hídvízt, de a Browns jobb picket ígért nekik. Igaz, ők aztán Manzielt választották. Mi pedig kicsit kivártunk, aztán némi puhatolózás után kiderült a Seahawks szeretne extra picket, és ott feltudtunk jönni.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Dehogy sajnos.😉 😀