Minnesota Vikings
40 feliratkozó
több mint 11 éve
Mi folyik itten? o_oAdrian Peterson indicted on chargers of reckless or negligent injury to a child
Arrest of Adrian Peterson (reported by @MarkBermanFox26) stems from the disciplining of a son with a switch, source says. He’s been indicted
több mint 11 éve
Futojatekunk is harapni fog,es meg mas finomsagok is lesznek!! :-pCsipazom Bradat de most sokat fog menekulni...kapni,fekudni!:-p
SKOL!
több mint 11 éve
Egy szó mint száz Róma sem virágzott örökké,PaulusVicces, hogy pont ezt idézted, pár hete angliában találtam egy fasza újságot, a patriots elemző résznél pont ezzel indult.. Pontosabban egy kérdéssel, hogy vajon a Pats uralma az AFC East-ben, vagy a Romai birodalom virágzása tart tovább? 😊 Jó meccs lesz, félek nagyon a Vikes futójátéktól, ha egy Dolphins is szét tudta futni a Pats védelmet. (plusz A. Peterson ellenem kezd fantasyben 😀)
több mint 11 éve
Azért egy Viking ennél drágábban adja a szakállát 😉 😊 Mondjuk legalább egy Pats elleni sikerért. 😀
több mint 11 éve
Jó írás! Szerintem idén Cassel jobb lesz sokkal. Neki fontos milyen edzők állnak mögötte, és ez kicsit frankóbbnak tűnik mint az előző osztag. Reménykedem.OFF: A nőkről jut eszembe: Első győzelmünknek a jelenlegi barátnőm örült a legjobban. Utolsó győzelmünk óta nő a szakállam és megfogadtam hogy az első győzelemnél levágatom. Nagyon szurkolt.
több mint 11 éve
Visszatérve a hétvégi meccsre most elválik hova lehet minket sorolni ebben a szezonban. A Rams ugye több problémával is küzd jelenleg, így még mindig sokan legyintenek az ott elért eredményre. Nekünk ez mindegy a W ami számít, ez már nem előszezon. Ha most is meghatározó produkciót nyújtunk, és látható lesz a csapat ereje, akkor kerülünk fel a radarra. Szerintem ha a D-line hozza az eddig látott formáját, el lehet venni Brady kedvét a játéktól. Ott kell lihegni a nyakában, amikor el is mennek a passzok akkor is érezze, hogy majdnem ott voltunk. Ha haladnak is, sok sok apró játékkal menjenek, ne adjunk könnyen egy yardot sem. Szét kell előtte tolni a zsebet, és elkapkodja a gyors dobásait is. Nem ő fog kirohangálni, hogy futásból dobáljon. Vannak ilyen irányítók, de Tom jó játékához szükséges a stabil zseb. Ha ezt meg tudjuk oldani az O és a Spec team is felrak annyi pontot ami miatt változtatni kell a rövid yardos passzjátékokon. akkor meg kezdődhet az igazi terror. Jönnek Griffenék a zsákokkal.
Ami kulcsfontosságú az új stadion milyen atmoszférát jelent majd, a csarnokban brutál hangosak voltak a nézők, ezt hozni kell kint is valahogy, mert nagyon nehéz gyors robbanékony D-line ellen passzt védeni, ha nem hallja az O-line az indítást. Nekünk pedig bármelyik oldalról becsaphat a villám ha valamelyik O-line elalszik az indításra, amikor meg rizikózik, bizonytalankodik jönnek a false startok.
Offense részről könnyebb dolgunk lesz szerintem mint a Rams ellen, itt nincs olyan front seven és főleg D-line mint ott, hiába jobbak a Secunderyben, ha a futások kimennek open fieldre sem Petersont, sem Pattersont nem tudják fogni. Casseltől game manager szerepkör kell, semmi túlvállalás, ki útvonalak lead-elése az oldalvonal felé ahol nem lehet Int, max incomplete passz, Rb útvonalak, TE kifele menő útvonalainak gyors megdobása, a megürített LB helyekre. Nyilván, ha pontháború lesz, és nem megy a védelem akkor veszíteni fogunk, kicsi az esély, hogy ha nekünk kell futni az eredmény után akkor azt passzokkal teljesíteni tudjuk, nem azért mert nem lenne hozzá emberanyag, mert van kraft a Wr és Te állományban is, de az már nem a mi játékunk.
A Spec Team pedig hozza a formáját, és ott baj nem lehet, akár döntő tényezővé nőhetnek elő.
Egy szó mint száz Róma sem virágzott örökké, minden birodalom megrogyhat egyszer, ha új agresszív, fosztogatók érkeznek a falai alá. Szóljanak a kürtök Róma falai előtt és tömjük meg a sárkányhajókat kincsekkel. Odin lándzsája, Thor kalapácsa, és Heimdal kürtje kísérje harcba harcosainkat. Mert a bátrak örökké élnek! Aki harcban esik el, azt várja a Walhalla örök csatamezeje, minden hajnalban háborúkkal, és este étellel, sörrel gazdagon rakott asztalokkal, no meg nőkkel. 😊
SKOL VIKES!
több mint 11 éve
nem sérülés miatt nem edzett a hírek szerintPaulusKöszi....
több mint 11 éve
nem sérülés miatt nem edzett a hírek szerint
több mint 11 éve
AP-vel mi a történet? Elvileg nem edz... fog játszani?
több mint 11 éve
Szerintem fog. Max többet lesz fenn Johnson a rotációban
több mint 11 éve
Floyd fog jatszani?Tudtok valamit rola?
több mint 11 éve
Inkább bízok benne, hogy valamely Pson megoldja 😀mikor a pályán van csukd be a szemedKmetyGCassellel ugyan igy vagyok ,viszont Teddyt meg feltem,nehogy Ponder2.0 legyen a vege....mas stab tudom,csak annyira szeretnem ha egy kesz francQBkent szallna be!ZoliZoltánHát a Rams meccs végén én megnéztem volna, sok bukni valónk nem volt. Nah mindegy Zimmer tartogatja, amíg az eredmények jönnek én nem vitatkozom vele, csak kiráz a hideg Casseltől 😊Toca
több mint 11 éve
Plusz hang le... XDmikor a pályán van csukd be a szemedKmetyGCassellel ugyan igy vagyok ,viszont Teddyt meg feltem,nehogy Ponder2.0 legyen a vege....mas stab tudom,csak annyira szeretnem ha egy kesz francQBkent szallna be!ZoliZoltánHát a Rams meccs végén én megnéztem volna, sok bukni valónk nem volt. Nah mindegy Zimmer tartogatja, amíg az eredmények jönnek én nem vitatkozom vele, csak kiráz a hideg Casseltől 😊Toca
több mint 11 éve
mikor a pályán van csukd be a szemedCassellel ugyan igy vagyok ,viszont Teddyt meg feltem,nehogy Ponder2.0 legyen a vege....mas stab tudom,csak annyira szeretnem ha egy kesz francQBkent szallna be!ZoliZoltánHát a Rams meccs végén én megnéztem volna, sok bukni valónk nem volt. Nah mindegy Zimmer tartogatja, amíg az eredmények jönnek én nem vitatkozom vele, csak kiráz a hideg Casseltől 😊Toca
több mint 11 éve
Cassellel ugyan igy vagyok ,viszont Teddyt meg feltem,nehogy Ponder2.0 legyen a vege....mas stab tudom,csak annyira szeretnem ha egy kesz francQBkent szallna be!ZoliZoltánHát a Rams meccs végén én megnéztem volna, sok bukni valónk nem volt. Nah mindegy Zimmer tartogatja, amíg az eredmények jönnek én nem vitatkozom vele, csak kiráz a hideg Casseltől 😊
több mint 11 éve
Cassellel ugyan igy vagyok ,viszont Teddyt meg feltem,nehogy Ponder2.0 legyen a vege....mas stab tudom,csak annyira szeretnem ha egy kesz francQBkent szallna be!
több mint 11 éve
Nem tudom ki hogy van vele, de én nagyon várom Teddyt, mert Cassel továbbra sem tetszik. Fogunk még vele csúnyán megégni.D-Line viszont üt, ahogy vártam, a blitzeink is elég jól ülnek, a hátsó sor meg nem most derült ki mit tud.
Puntjaink viszont nem tetszenek és lehet Thielent kéne inkább visszahordatni, mert Sherels megint csinált egy buta hibát.
több mint 11 éve
A hét kérdése. Mit teszel ha két benga nagy O-line jön veled szembe, és mögöttük indul a screen elkapás??Ezt most megnéztem párszor...ez tényleg egy vadállat! 8-)
Megoldás Barr módra, becsapódsz a két torony közé, egyet beseggeltetsz, és átesik rajta a labdás... 😀 Állat ez az ember.
thevikingage.com/2014/09/09/rams-vs-vikings-rewind-anthony-barr-blows-screen-gif/Paulus
több mint 11 éve
bowl.hu Power Ranking9. Minnesota Vikings (1-0)
Ha Cassel dacára 28 ponttal nyersz, ott valami nagyon megy.
:rolleyes:
több mint 11 éve
Jaja. És azért most jó kis DL van itt is (és persze ott is), szóval nincs ok a panaszra, inkább örüljünk Johnson sikerének is, és annak, hogy a kemény melónak még mindig van gyümölcse.
több mint 11 éve
Van ilyen, hogy egy játékosnak egyik helyen nem jön be az NFL másik helyen meg tud produkálni.Sok minden lehet e mögött, játékosnak jobb rendszer, jobb felkészülés, jobban motivált, jobb környezet, jobb élethelyzet, meg még ezer dolog.
Szerintem ezzel nincs miért foglalkozni, sokszor bukkannak elő ékkövek a semmiből az NFL-ben, és vannak akik a csillagok közül zuhannak le egy pillanat alatt.
több mint 11 éve
A nap meglepetésember
George Johnson! Az edzőtábor legnagyobb meglepetése volt az ő játéka. A vikingeknél nem marasztalták, nálunk már az előszezon meccseken is megmutatta, hogy az ellenfelek irányítóinak siettetése remekül fekszik neki. Tegnap is gyakran láttuk Eli nyakában (néha szó szerint). Teljesítménye (3 tackles, 1.5 QB sacks, 2 QB hits) elismerésre méltó. Bazzani
több mint 11 éve
A hét kérdése. Mit teszel ha két benga nagy O-line jön veled szembe, és mögöttük indul a screen elkapás??Megoldás Barr módra, becsapódsz a két torony közé, egyet beseggeltetsz, és átesik rajta a labdás... 😀 Állat ez az ember.
thevikingage.com/2014/09/09/rams-vs-vikings-rewind-anthony-barr-blows-screen-gif/
több mint 11 éve
Nem lesz gyenge a csoport, a Lions nagyot alakított és simán nyert. A szakértők által PO-ba várt 2 csapat kapott ki az első fordulóban, a csoportmeccseken nagyon sok fog múlni. Tudunk valamit a sérültekről? Fontos lenne ha egyben maradna a Defense legalább addig amíg az ellenfél is kitart 😊 Persze az Offense is fontos, de ott nem láttam nagy sérülést, értük csak szimplán aggódom 😊 😊 SKOL!!!
több mint 11 éve
Pats topikban vilag vege hangulat.XDTanulni kell 1 dolgot a Ramstől, amit megtapasztalhattunk. Én házam, én váram!! Keményen, agresszívan odatenni magunkat (az alattomos dolgokat azért hanyagolni), ha nyerni is tud a Pats, NAGYON fájjon nekik, Hugyozzanak vért, legyenek úgy szétzúzva, hogy minden levegővétel égessen. Hogy a meccs után ne tudják nyugodtan álomra hajtani a fejüket, és minden mozdulat a jeges pakolásért kiáltson. Igen, harcoljunk az otthonunkért. Én házam, én váram!!
Hetvegen elso igazi hazai meccse Zimmereknek!Nem lenne semmi oket is elkapalni!:-p
Ott is a masodik felidoben esett szet az OL! :-pZoliZoltán
Ha úgy kapunk ki, hogy mindent kitettünk a pályára, és az ellenfél így is jobb volt, akkor nem lesz okunk panaszkodni, minden csatát nem lehet megnyerni.