Minnesota Vikings
40 feliratkozó
több mint 11 éve
Jó volt az idei bemutatkozó meccs. Persze lesz ennél jóval nehezebb találkozó is, de elsőre azért elég jól sikerült. egy sok sebből vérző Kosokat vertünk meg, ezt nem szabad elfelejteni, viszont legalább meggyőző erővel, nem nyögvenyelősen.Pár gondolat:
Védelem:
A passz támadásunk volt az egyik legkritikusabb kérdés külső elemzőknek. Azt hiszem ezzel nem lesz gond. Olyan srácok vannak a falban akik egytől egyig tudnak menni, és akarnak is. Motiváltak és vért itatnak velük. Ráadásul a rotációba is olyanok vannak, akik pályára lépésével is lehet ezt a szintet vinni. Lesznek jobb O-line-ok is ellenük, de mivel nem 1-2 embert kell megoldani a nyomás meglesz szerintem mindig, ha nem is 5 sack-el, és még több szabályos ütéssel. Aki viszont gyengélkedő O-line-al jön az szét lesz kapva, és a QB érezni fogja, hogy jönnek az Északiak.
Az LB sor nem lett igazán tesztelve, nekik egy erősebb támadógépezetnél kell igazán bizonyítani, amíg a D-line szétkapja a zsebet, addig teljesen jól dolgoznak mögöttük ők is-
A sec pedig élt a lehetőséggel, a nagy nyomás hozta nekik a nagy játék lehetőségeit. Azért ott vannak az embereik körül, és ha megvan az elkapás legalább a szerelést megcsinálják.
Támadók:
Az O-line összeségében jól tette a dolgát. A snap hibák persze csúnyák, ilyet nem szabad elkövetni, mert megöli a drive-okat. Kalil párszor hibára lett kényszerítve, de az elején lévő zaj, és az, hogy tényleg kiváló sebességű DE volt vele szemben magában hordozza a false start veszélyeit. Azért túl nagy gond nem volt. egy sacket nyeltünk azt pont rossz snap miatt. Cassel nem lett agyonverve sem, bár volt egy forró szituáció amit végül is eldobott. Segített mondjuk a playhívás is mert sok futás volt, meg rövidebb passzok, A futásnál voltak hibák, ezt főleg AP nyelte be de hozzá kell tenni a box még mindig tele van ellene.
A Wr-ek megtették a dolgukat, bár a főszerep nem a passzé volt, de amit lehetett kihozták a játékokból. A TE-kel együtt, még Ellison is szép elkapó játékot hozott. Patterson egy állat, hihetetlen érzéke van betáncolni a szabad helyekre a védők mögé visszavágva még blokkok nélkül is rengeteg yardot tud hozni.
AP-re nagyon rámentek, ez nem változott, de volt egy két hibás döntése is amikor a szél felé vágott ki nem használta a blokkhátkat, ami lehúzta a védőket a blokkokról. Még ebben a rosszabb döntésekkel is hozott majdnem 80 yardot, plusz elkapásokból is hozzátett. Ez folyamtosan fog javulni, semmi gond nincs. Asiata bár nem sokat futott, de Patterson TD futása előtt kökeményet blokkolt, ami kulcsfontosságú volt. Valószínű ezért maradt msot ő a rosteren nem Banyard, mert ő erősebb felépítésű, míg Banyard, McKinnon tipus amiből elég egy a keretbe.
Cassel hiba nélkül hozta a meccset, egy nagyon rossz dobása volt amiből lehettt volna INT is, amikor AP-nek szánt passzot jóval mellémérte a helyének, de azért ilyen mindenkinek benne lehet a játékában. Hülyeséget nem vállalt be és ez a fontos.
Az O döcögős volt azért többször, van még mit csiszolni, javítani, sok büntetés, rossz snappek, ezeket rendbe kell rakni, de van egy csomó lehetőség az egységben, és ezt Norv ki is hozhatja belőlük.
Spec team sok extrát nem hozott, A rúgásokat Walsh betette (magabiztosan), a visszahordásokat a Rams megölte, de cserébe ők sem hordtak vissza. Két jó Spec team találkozott. (Azért Austin két ejtéséből egyet megszerezhettünk volna.)
Ami külön fontos, hogy jó a csapat morál, a játékosok mennek, harcolnak, akár rutinos, akár fiatalról van szó, és ez a siker egyik kulcsa. Jól motiváltak. Lesznek biztos rosszabb találkozók is, de az első csata bíztató, a háború még csak most kezdődik. A kincseket berakodni, evezőket megragadni, aztán irány a tenger, az újabb ütközet. Szóljanak a kürtök, mert a Bátrak örökké Élnek!
SKOL VIKES!
Ja és a turnover mutató eddig +2. Ami szintén jó jel.
több mint 11 éve
Pats topikban vilag vege hangulat.XDHetvegen elso igazi hazai meccse Zimmereknek!Nem lenne semmi oket is elkapalni!:-p
Ott is a masodik felidoben esett szet az OL! :-p
több mint 11 éve
A D-line aprított rendesen, "öröm" lehetett ellenük játszani. Kezdetnek jó volt, lesz nagyobb kihívás, de éri pár meglepetés ezektől a srácoktól az ellenfeleket is.
több mint 11 éve
Nagyon nagy WIN 34:6 ide. A Green Bay és a Chicago is kikapott csoport elsőség a playoffig
több mint 11 éve
Végül kikaptak a macik! XD
több mint 11 éve
SKOL VIKES!!!
több mint 11 éve
Minnesota Vikings inaktív játékosok:QB Christian Ponder, CB Shaun Prater, FB Zach Line, LB Michael Mauti, LB Brandon Watts, G David Yankey és TE MarQueis Gray
St. Louis Rams inaktív játékosok:
QB Case Keenum, RB Tre Mason, S Maurice Alexander, OL Barrett Jones, TE Alex Bayer, DT Ethan Westbrooks és CB Trumaine Johnson
több mint 11 éve
Kíváncsi leszek arra a felkészültemre!
több mint 11 éve
Kalil - Quinn parharctól rettegek...Tocawww.startribune.com/sports/vikings/274185571.html
A fenti cikk szerint nincs miért aggódni, Kalil felkészült 😊 Ma gyorsan elválik a sz@r a baracklekvártól, tudni fogjuk mire képes az O-line, végre láthatjuk AP-t is játszani ami már kifejezetten hiányzott. Nem ma kell PO-ba jutni, de fontos lesz ez a mai, én bátor voltam és fogadtam az SB győzelmünkre, 80-as odds-szal 😊 😊 (a bukik szrint csak 2 csapat esélytelenebb erre mint mi, de ők nem szurkolók) SKOL VIKINGS!!!
több mint 11 éve
Kalil - Quinn parharctól rettegek...
több mint 11 éve
Fusco hosszabbított: 5 év, 25 millió $
több mint 11 éve
Viking ellen meccs tipp az NFL.com-ról: 26 - 20www.nfl.com/news/story/0ap3000000389183/article/nfl-week-1-game-picks-cowboys-upset-niners-saints-start-hot
több mint 11 éve
Plusz tobbszor olvastam PS alatt,hogy futas ellen botrany a D-jük! :-P
több mint 11 éve
Na vegre eles meccs. Ez a meccs nagyjabol be is arazza mit tudunk. Egy gyengebb O es egy bitang D. Kiderul mit er a pass rush es az O. Minden elfogultsag nelkul rohadt nagy under the radar csapat lehetunk.A Ramsnek van egy jó DL-je, de a secondary az nagyon gyenge, és az LB sor is éppen, hogy elmegy. Ellenben csere QB-val játszanak (bár Hill sztem semmivel sem rosszabb, mint Bradford), az OL nem a legjobb egységük.
Toca
több mint 11 éve
És erre kapott 2 évre 10 millát....ZoliZoltánAnnyit siman meger raadasul csak 1 ujonccal aki nem NFL ready meg ugy tunik necces neki menni a szezonjak. Cassel azert a backupok kozott nem rossz csak nem kezdo szint mert hullamzo.
több mint 11 éve
Ki lett volna jobb megoldás ennyi pénzért?Én nem bántam, hogy marad akkor sem mikor megkötötték a hosszabbítást és most sem bánom. Tavaly amikor berakták, akkor lehozott egy közepest teljesítményt, bár egy-két meccsen kétségkívül elég vakon játszott. De győzelmet csak vele hoztunk.
Jelenleg én is jobb megoldásnak tartom, hogy kezdjen ő, aztán remélhetőleg már nem nézzük egy szezonon keresztül.
több mint 11 éve
És erre kapott 2 évre 10 millát....
több mint 11 éve
Cassel megéghet, de sztem jó ötlet, hogy még ő kezd és nem Teddy. De az valóban igaz, hogy Cassel esetében sose lehet tudni, kijöhet egy 300+ yard épp úgy mint 8+ sack és 4 eladott labda benyelése, a végletek embere ő.😊
több mint 11 éve
Na vegre eles meccs. Ez a meccs nagyjabol be is arazza mit tudunk. Egy gyengebb O es egy bitang D. Kiderul mit er a pass rush es az O. Minden elfogultsag nelkul rohadt nagy under the radar csapat lehetunk.Casseltol egy baromi nagy egest varok. Egyszeruen keptelennek tartom Turner ide vagy oda,hogy egy ilywn D ellen o normalis szamokat hozzon. D es Spec team villogast varok, illetve hogy AP a nagy McCoy hype meett megmutassa ki az ur a futok kozott 😉
több mint 11 éve
Na az csodalatos....mikor maskor lenne beteg!?
több mint 11 éve
Már az idény elején kezdődik:Betegség miatt Everson Griffen (DE) hétvégi játéka a St. Louis Rams ellen még kérdéses. Szerda óta nem edzett.
több mint 11 éve
Köszi! 😊Ki fog kezdeni irányító poszton az első fordulóban?ervinatorMatt CasselKmetyG
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 11 éve
Ki fog kezdeni irányító poszton az első fordulóban?ervinatorMatt Cassel
több mint 11 éve
Ki fog kezdeni irányító poszton az első fordulóban?
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 11 éve
Brinkley a kezdo MLB!Kíváncsi vagyok mit tudnak. Főleg a futás megfogása érdekel.
Blanton pedig a kezdo SS!ZoliZoltán