Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Valaki nem tudja, hogy pontosan mi ez a rookie minicamp? Mi jót csinálnak az újonnan ledraftoltak itt - már edzenek?

Vikings-nek van rookie minicamp-je? Valami hír onnan?Zoli
Mától van rookie mini camp nálunk. Semmi extrát nem csinálnak, nincs kontakt, szóval amolyan NFL-es tornaórák és konditermezés. Ezek mellett ilyenkor van teljes egészségügyi felmérés, mindenki testreszabott felszerelést kap, sokan egyéni étkezési stb. útmutatókat is, szóval elég zsúfolt ez a pár nap.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
Aztán Las Vegasba, Los Angeles és San Francisco, de ott már nincsenek meccsek augusztus végén. Amúgy nekem sincs kint ismerősöm ... 😊Zoli
hogyne lennének, augusztus 30-án pl. USC Trojans vs Fresno State Bulldogs a Los Angeles Memorial Coliseumbanbaggio
Köszi a tippet ! Ez nagyon jól jött ! 😀 Huhhh, örülök neki ...
Baggio, ezek a NCAA meccsek mégis mennyibe kerülhetnek ?Zoli
stubhubon 50 dollár alatt kapható még jegy, szerintem ennyiért érdemes lecsapni rá
 www.stubhub.com/usc-football-tickets/usc-vs-fresno-state-8-30-2014-4445504/

Amúgy amerikai sporteseményekre a jegyárak igen-igen változóak, ha nagy a kereslet (jól megy a hazai csapatnak, kiemelt mérkőzés, stb.), akkor hamar az égbe tudnak szökni az árak a másodlagos piacon, ellenkező esetben viszont nem érdemes előre megvenni őket, mert a stadion előtt mindig vannak jegyüzérek...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Valaki nem tudja, hogy pontosan mi ez a rookie minicamp? Mi jót csinálnak az újonnan ledraftoltak itt - már edzenek?

Vikings-nek van rookie minicamp-je? Valami hír onnan?

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 10 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Aztán Las Vegasba, Los Angeles és San Francisco, de ott már nincsenek meccsek augusztus végén. Amúgy nekem sincs kint ismerősöm ... 😊Zoli
hogyne lennének, augusztus 30-án pl. USC Trojans vs Fresno State Bulldogs a Los Angeles Memorial Coliseumbanbaggio
Köszi a tippet ! Ez nagyon jól jött ! 😀 Huhhh, örülök neki ...
Baggio, ezek a NCAA meccsek mégis mennyibe kerülhetnek ?

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Zimmer sémájában WLB lesz Greenway, SLB pedig Barr. Egyedül a Mike (középső) LB kérdéses, én bízom benne, hogy a Mauti / Cole páros megoldja.Go Vikings!
Egyelőre Cole lehet a befutó, bár Mauti ha nagyot alkot az előszezon alatt ...
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Zimmer sémájában WLB lesz Greenway, SLB pedig Barr. Egyedül a Mike (középső) LB kérdéses, én bízom benne, hogy a Mauti / Cole páros megoldja.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Eddig nem Greenway wolt a SLB???^ ^ ._.ZoliZoltán
Pont most erről chat-elek egy ismerősömmel. Az egész arra épül, hogy az író szerint Greenway túlértékelt és kifejezetten rossz ahhoz képest hogy hány snap-pet tölt a pályán. És gondolom emiatt azt gondolja a szerző, hogy idén már limitálni fogják a szerepét.
Itt bővebben is kifejti gif-ekkel... stb
 vikingsterritory.com/2014/analysis/minnesota-vikings-chad-greenway-has-been-bad-at-football-for-three-years
Nem mondom, hogy nincs benne igazság, sőt. De azért meglepne, ha idén Greenway nem lenne ismét a védelem alappillére.

M. Vikings
Always open!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Jöhetnek szépen lassan a játékos kategorizálások:
 vikingsterritory.com/2014/general-news/2014-minnesota-vikings-color-coded-projected-depth-chart


Tred
Eddig nem Greenway wolt a SLB???^ ^ ._.
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Halljátok Emberek ! 😊
Valamelyikőtök már volt kint meccsen ???
Egyik ismerősömet rávettem, hogy New Yorkban menjen el nyáron az előszezonban a Giants - Jets meccsre. A kérdésem: a legfelső szektorból milyen lehet a kilátás (fent a magasban) a Met Life Stadium-ban ???Zoli
Ott is szuper!
Én 2x voltam igaz rendes meccsen.
hihetetlen volt

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Az komoly! 😛

Nem ők pózoltak veled? 😀
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Halljátok Emberek ! 😊
Valamelyikőtök már volt kint meccsen ???
Egyik ismerősömet rávettem, hogy New Yorkban menjen el nyáron az előszezonban a Giants - Jets meccsre. A kérdésem: a legfelső szektorból milyen lehet a kilátás (fent a magasban) a Met Life Stadium-ban ???Zoli
Én tavaly és tavalyelőtt is voltam kint a Wembleyben, felejthetetlen élmény volt mind2. Ha gondolkozol egy londoni mecsen és hangulatot is szeretnél, akkor érdemes elkerülni a mainstream csapatokat (Patriots, Green Bay...), mert hiába van arányaiban sok drukkerük, mégtöbb az elendrukker a neutrális helyszín miatt, így kb végig csak fújolás van a meccsen (ez a Rams - Pats-en így volt). Ezzel a Pittsburg - Minnesota-n szerencsére nem volt gond, és elénekelni minden TD után a tömeggel a "Skol Vikings"-t felejthetetlen.

A hangulattól eltekintve pedig nyílván összehasonlíthatatlan a TV-n adott mérkőzésekkel, hogy bármelyik játékost végigkövetheted bármelyik play során, és nem csak a labdásra zoomolt képet látod, ami miatt te is megállapíthatod, hogy kik játszották üresre magukat akiknek mehet a passz, milyen blokkokat olvas egy futó.... stb

Szóval ha van ilyen lehetősége bárkinek az ajánlom mindenkép éljen vele.Tred
Én a Jags 49ers meccsen voltam. Sokkal több vokt a 49 rrs fan. Jags most nagyon ráfeküdt, hogy megnyerje a londoni közönséget. Folysmatos eventek stb. Hangsúlyozzák hogu London a 2. otthonuk mert 2016-ig minden évben van itt hazai meccsük... A végén már én is nekik szorítottam hogy legyen TD -nekik is 😀... Amúgy a Jags playak nagyon rendesek. Múltkor a draft eventen vagy 10 percet dumáltam velük. Széles vigyorral közös képek. Autogram stb.... 😀

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
Aztán Las Vegasba, Los Angeles és San Francisco, de ott már nincsenek meccsek augusztus végén. Amúgy nekem sincs kint ismerősöm ... 😊Zoli
hogyne lennének, augusztus 30-án pl. USC Trojans vs Fresno State Bulldogs a Los Angeles Memorial Coliseumban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Ez nagyon tetszett nekem 😀 !!!

 www.facebook.com/photo.php?v=10152397478322836&set=vb.64444137835&type=2&theaterZoli
Énis! Én is! 😀
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Sajnos nem jott ossze a szeptemberi Vikes meccs...hajszalon mulott...
Egyszer ugy is ott leszunk! 😀
több mint 10 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Halljátok Emberek ! 😊
Valamelyikőtök már volt kint meccsen ???
Egyik ismerősömet rávettem, hogy New Yorkban menjen el nyáron az előszezonban a Giants - Jets meccsre. A kérdésem: a legfelső szektorból milyen lehet a kilátás (fent a magasban) a Met Life Stadium-ban ???Zoli
Én tavaly és tavalyelőtt is voltam kint a Wembleyben, felejthetetlen élmény volt mind2. Ha gondolkozol egy londoni mecsen és hangulatot is szeretnél, akkor érdemes elkerülni a mainstream csapatokat (Patriots, Green Bay...), mert hiába van arányaiban sok drukkerük, mégtöbb az elendrukker a neutrális helyszín miatt, így kb végig csak fújolás van a meccsen (ez a Rams - Pats-en így volt). Ezzel a Pittsburg - Minnesota-n szerencsére nem volt gond, és elénekelni minden TD után a tömeggel a "Skol Vikings"-t felejthetetlen.

A hangulattól eltekintve pedig nyílván összehasonlíthatatlan a TV-n adott mérkőzésekkel, hogy bármelyik játékost végigkövetheted bármelyik play során, és nem csak a labdásra zoomolt képet látod, ami miatt te is megállapíthatod, hogy kik játszották üresre magukat akiknek mehet a passz, milyen blokkokat olvas egy futó.... stb

Szóval ha van ilyen lehetősége bárkinek az ajánlom mindenkép éljen vele.

M. Vikings
Always open!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ez nagyon tetszett nekem 😀 !!!

 www.facebook.com/photo.php?v=10152397478322836&set=vb.64444137835&type=2&theaterZoli
Ma reggel neztem meg en is...lol

tenyleg jo video!Jo otlet.Tetszett! 😀

😀 Esküszöm jó! 😊

ZoliZoltán
tanuld meg 😀Carmeloman
Még az osztódást is meg kell tanulnom! 😊ZoliZoltán
Volt szerencsém ezt élőben 1 méter távolságból látnom tavaly a Wembley mellett.... hatalmas feelingje van. 😀silent7939
Na jol van am...hagyjal beken.😀 😉
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
😀 Esküszöm jó! 😊

ZoliZoltán
tanuld meg 😀Carmeloman
Még az osztódást is meg kell tanulnom! 😊ZoliZoltán
Volt szerencsém ezt élőben 1 méter távolságból látnom tavaly a Wembley mellett.... hatalmas feelingje van. 😀
több mint 10 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Ez nagyon tetszett nekem 😀 !!!

 www.facebook.com/photo.php?v=10152397478322836&set=vb.64444137835&type=2&theater

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 10 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
....hat a facom eldobalom....mindenkinek van kint ismerose???
(csak nekem nincs...)ZoliZoltán
Csak az unokatesom megy ki dolgozni nyárra. S pont augusztus 22-én ér be New Yorkba - mondtam neki hogy menjen - 50 dollár még nem olyan vészes (talán). Aztán Las Vegasba, Los Angeles és San Francisco, de ott már nincsenek meccsek augusztus végén. Amúgy nekem sincs kint ismerősöm ... 😊

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
....hat a facom eldobalom....mindenkinek van kint ismerose???
(csak nekem nincs...)
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
Halljátok Emberek ! 😊
Valamelyikőtök már volt kint meccsen ???
Egyik ismerősömet rávettem, hogy New Yorkban menjen el nyáron az előszezonban a Giants - Jets meccsre. A kérdésem: a legfelső szektorból milyen lehet a kilátás (fent a magasban) a Met Life Stadium-ban ???Zoli
 aviewfrommyseat.com/venue/MetLife+Stadium/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Halljátok Emberek ! 😊
Valamelyikőtök már volt kint meccsen ???
Egyik ismerősömet rávettem, hogy New Yorkban menjen el nyáron az előszezonban a Giants - Jets meccsre. A kérdésem: a legfelső szektorból milyen lehet a kilátás (fent a magasban) a Met Life Stadium-ban ???Zoli
Azt nem tudom, de a Wembley-ben fasza

több mint 10 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Halljátok Emberek ! 😊
Valamelyikőtök már volt kint meccsen ???
Egyik ismerősömet rávettem, hogy New Yorkban menjen el nyáron az előszezonban a Giants - Jets meccsre. A kérdésem: a legfelső szektorból milyen lehet a kilátás (fent a magasban) a Met Life Stadium-ban ???

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
😀 Esküszöm jó! 😊

ZoliZoltán
tanuld meg 😀Carmeloman
Még az osztódást is meg kell tanulnom! 😊
több mint 10 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Nem is tudtam, hogy vannak Rams szurkolók is Magyarországon ! 😀 😛 😀 Üdv itt, pici világunkban ! Skol Vikings ! Skol Minnesota ! 😀

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!