Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 242 — Vikings fan
Ha bent is marad valamelyikuk ki tudja,hogy bevalik-e!?

Cassel kozepes idenye meg mire lesz eleg?ZoliZoltán
Most ilyen alapon ne draftoljunk se kit mert kitudja beválik-e?

Norv es Zimmer is biztosan tudja mert hoztak vissza Casselt es azt is, hogy a drafton ki az akire lecserelnék vagy ki az akit úgy gondolják képes elirányítani akár septembertől.
Viszont nem tudjatják, hogy ki fog bent maradni mert hat masik 31 csapat is kinezte mar a dolgokat.
Mack amúgy ha bemt van szerintem baromság lenne nem kipickelni.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ha bent is marad valamelyikuk ki tudja,hogy bevalik-e!?

Cassel kozepes idenye meg mire lesz eleg?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 242 — Vikings fan
LB van, kérdés bent lesznek-e akkor amikor mi jövünk.
QB-t meg tuti draftolunk és szerintem Turner jól befogja építeni, a kérdés.
Azért a mi remdszerünkbe nem olyan nehéz szerintem QBt találni, legrosszabb esetben Cassel fut egy kőzepes idényt az is elég lehet.
több mint 10 éve
helmet Minnesota Vikings 247
2 komoly hiányposztunk van ha mind2 betömjük kétlem hogy ne lenne nagy javulás jövőre, de hogy ez mire elég?
Ha már csak annyira hogy nem kapo agyfaszt mindeneccsen akkor jóToca
A kérdés csak az, hogy vannak-e olyan játékosok a drafton, akikkel maradéktalanul be lehet tömni azt a két lyukat...
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 242 — Vikings fan
...es meg a draft is jon! (2 het)

amugy koszi.ZoliZoltán
Esküdj!
Halkan jegyzem meg, hogy elméletileg minden csapatnak ugyanannyi esélye van erősödni a drafton.Bazzani
Nem, mert akinek több pickje van annak több 😛
2 komoly hiányposztunk van ha mind2 betömjük kétlem hogy ne lenne nagy javulás jövőre, de hogy ez mire elég?
Ha már csak annyira hogy nem kapo agyfaszt mindeneccsen akkor jó
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Eskü!Anyuapu!

Úgy gondoltam,hogy egy jó drafttal (úgy ,hogy másoknak nem jön össze annyira) még jobbak leszünk/lehetünk!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
...es meg a draft is jon! (2 het)

amugy koszi.ZoliZoltán
Esküdj!
Halkan jegyzem meg, hogy elméletileg minden csapatnak ugyanannyi esélye van erősödni a drafton.

több mint 10 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
TV-s meccs nem lesz egy kicsit sok?

Kemeny sorsolas! :-/

Amugy nem ertem....mar par honapja volt egy lista,hogy kik az ellenfelek...ahoz kepest ez a lista teljesen mas....akkor most mivel keverem?vagy mi volt az?ZoliZoltán
Igen kevered, tudni lehetett, hogy a NFC South és AFC Eastel találkozunk, ezen kívül még a két NFC csoport utolsóval (Rams-Skins)
3-1 el kéne menni a Lembóra ezt várom 😀Toca
pofátlanság de meg kell kérdeznem: kitől (nem) fogtok kikapni szerinted az első négy meccsen? 😛davemayer
Otthon ütni kell mindenkit szezonnyiton meg el kell kapni a Ramst.
Idegenben a Saints ellen total eselytennek latom magunkat.Toca
Nagyjából hasonlóan gondolom, de a Pats/Panthers ellen necces lesz nyerni az itthoniak közül. Amúgy meg:
I guess even two wins would be okay as long as theyre against those pricks from Green Bay.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 242 — Vikings fan
TV-s meccs nem lesz egy kicsit sok?

Kemeny sorsolas! :-/

Amugy nem ertem....mar par honapja volt egy lista,hogy kik az ellenfelek...ahoz kepest ez a lista teljesen mas....akkor most mivel keverem?vagy mi volt az?ZoliZoltán
Igen kevered, tudni lehetett, hogy a NFC South és AFC Eastel találkozunk, ezen kívül még a két NFC csoport utolsóval (Rams-Skins)
3-1 el kéne menni a Lembóra ezt várom 😀Toca
pofátlanság de meg kell kérdeznem: kitől (nem) fogtok kikapni szerinted az első négy meccsen? 😛davemayer
Otthon ütni kell mindenkit szezonnyiton meg el kell kapni a Ramst.
Idegenben a Saints ellen total eselytennek latom magunkat.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
...es meg a draft is jon! (2 het)

amugy koszi.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
idenis étettem 😉davemayer
Nem árt némi optimizmus 😀 reálisan nézve nem lesz egyszerű szezon, az tuti...spiczi
persze, főleg hogy minden évben van egy csapat amelyik borítja a papírformát, most simán lehettek azok ti

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
idenis étettem 😉davemayer
Nem árt némi optimizmus 😀 reálisan nézve nem lesz egyszerű szezon, az tuti...
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
TV-s meccs nem lesz egy kicsit sok?

Kemeny sorsolas! :-/

Amugy nem ertem....mar par honapja volt egy lista,hogy kik az ellenfelek...ahoz kepest ez a lista teljesen mas....akkor most mivel keverem?vagy mi volt az?ZoliZoltán
Igen kevered, tudni lehetett, hogy a NFC South és AFC Eastel találkozunk, ezen kívül még a két NFC csoport utolsóval (Rams-Skins)
3-1 el kéne menni a Lembóra ezt várom 😀Toca
pofátlanság de meg kell kérdeznem: kitől (nem) fogtok kikapni szerinted az első négy meccsen? 😛davemayer
Sztem ezek hozhatóak: rams, saints, falcons 😊Tred
idenis étettem 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
TV-s meccs nem lesz egy kicsit sok?

Kemeny sorsolas! :-/

Amugy nem ertem....mar par honapja volt egy lista,hogy kik az ellenfelek...ahoz kepest ez a lista teljesen mas....akkor most mivel keverem?vagy mi volt az?ZoliZoltán
Igen kevered, tudni lehetett, hogy a NFC South és AFC Eastel találkozunk, ezen kívül még a két NFC csoport utolsóval (Rams-Skins)
3-1 el kéne menni a Lembóra ezt várom 😀Toca
pofátlanság de meg kell kérdeznem: kitől (nem) fogtok kikapni szerinted az első négy meccsen? 😛davemayer
Sztem ezek hozhatóak: rams, saints, falcons 😊

M. Vikings
Always open!
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
TV-s meccs nem lesz egy kicsit sok?

Kemeny sorsolas! :-/

Amugy nem ertem....mar par honapja volt egy lista,hogy kik az ellenfelek...ahoz kepest ez a lista teljesen mas....akkor most mivel keverem?vagy mi volt az?ZoliZoltán
Igen kevered, tudni lehetett, hogy a NFC South és AFC Eastel találkozunk, ezen kívül még a két NFC csoport utolsóval (Rams-Skins)
3-1 el kéne menni a Lembóra ezt várom 😀Toca
pofátlanság de meg kell kérdeznem: kitől (nem) fogtok kikapni szerinted az első négy meccsen? 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 242 — Vikings fan
TV-s meccs nem lesz egy kicsit sok?

Kemeny sorsolas! :-/

Amugy nem ertem....mar par honapja volt egy lista,hogy kik az ellenfelek...ahoz kepest ez a lista teljesen mas....akkor most mivel keverem?vagy mi volt az?ZoliZoltán
Igen kevered, tudni lehetett, hogy a NFC South és AFC Eastel találkozunk, ezen kívül még a két NFC csoport utolsóval (Rams-Skins)
3-1 el kéne menni a Lembóra ezt várom 😀
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Pár hónapja csak azt adták meg, hogy ki-kivel fog játszani jövőre. Most már azt is tudjuk, hogy mikor 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
TV-s meccs nem lesz egy kicsit sok?

Kemeny sorsolas! :-/

Amugy nem ertem....mar par honapja volt egy lista,hogy kik az ellenfelek...ahoz kepest ez a lista teljesen mas....akkor most mivel keverem?vagy mi volt az?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idei menetrend:
Kezdés St Louisban, TNF Október 2.-án a Lambeau Fielden a Packers ellen.

1 szept. 07 MIN @ STL Edward Jones Dome 1:00 PM FOX
2 szept. 14 NE @ MIN TCF Bank Stadium 1:00 PM CBS
3 szept. 21 MIN @ NO Mercedes-Benz Superdome 1:00 PM FOX
4 szept. 28 ATL @ MIN TCF Bank Stadium 4:25 PM FOX
5 okt. 02 MIN @ GB Lambeau Field 8:25 PM CBS
6 okt. 12 DET @ MIN TCF Bank Stadium 1:00 PM FOX
7 okt. 19 MIN @ BUF Ralph Wilson Stadium 1:00 PM FOX
8 okt. 26 MIN @ TB Raymond James Stadium 1:00 PM FOX
9 nov. 02 WAS @ MIN TCF Bank Stadium 1:00 PM FOX
10 Bye
11 nov. 16 MIN @ CHI Soldier Field 1:00 PM FOX
12 nov. 23 GB @ MIN TCF Bank Stadium 1:00 PM FOX
13 nov. 30 CAR @ MIN TCF Bank Stadium 1:00 PM FOX
14 dec. 07 NYJ @ MIN TCF Bank Stadium 1:00 PM CBS
15 dec. 14 MIN @ DET Ford Field 1:00 PM FOX
16 dec. 21 MIN @ MIA Sun Life Stadium 1:00 PM FOX
17 dec. 28 CHI @ MIN TCF Bank Stadium 1:00 PM FOX
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Még jó ,hogy elkezdődött a felkészülés....

csodásan kezdődik....
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Josh Samuda a kedd reggeli edzésen eltörte a bokáját.

18+!


....
....
....
....
....
....
....
....
....
....

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Visszajött tőlünk Allen Reisner. Gondolom nem kell bemutatni itt senkinek.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
1 hónap...
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 242 — Vikings fan
Itt az én kis mockom a bowl.hu draft gameről. 2.körben lehet inkább OG kellett volna.

1.kör Khalil Mack (alternatíva Teddy) én Mackben jobban bízom
2.kör Dee Ford (alternatíva Tre Mason RB / Gabe Jackson OG) kiment mindenki akit akartam
Megvan a két kezdő DE-nk de rotációba tökéletes ráadásul tuti lesz sérülés. 2.körbe AP mögé húzni valakit nekem necces volt 😀 Gabe Jackson-on nagyon gondolkoztam, de Ford ha már bent volt nem volt szívem nem elvinni 😊
3.kör Zach Mettenberger QB kell, a legjobb aki bent volt, sőt szerintme ha nem lett volna sérült hamarabb kiment volna.
3.kör KaDeem Carey AP mögé kell egy RB mert Toby elment 😕. Sokat tanulhat AP mögött.
4.kör Craig Loston SS. Sanford mögé kell valaki, ha a sérülékenységét llevetkőzné simán kezdőben is találhatná magát akár.
5.kör Ricardo Allen CB. Passz 😀 Speciel teamben jó ás talán nickel CB-t is lehet belőle faragni
6.kör Spencer Long OG Nah ez az amit talán lehetett volna hamarabb is, de a 2.kör óta folyamatosan kipotyogtak akiket akartam. Ha a sérülése rendbe jön és a formája nem esik vissza Fuscoval simán párbajozhat.
7.kör John Brown WR, Gyors 😀Toca
Jónak tűnik. 😊 Mettenbergert sokat szidják, bár ha nem volt bent jobb QB akkor jó a szamár is. Fuscoról azt olvastam, hogy sokat fejlődött, bár ettől még jöhet OG, csak talán jobb ott ahol te húztál, valahol hátul, a Dee Ford húzás nem rossz.spiczi
Carr és Garopolo volt a cél, mind2 2-3 hellyel ment ki előttem.
Teddyn gondolkoztam, de Macket én nem tudtam benthagyni.
2.körre inkább safetyt akartam amúgy, de az meg nem maradt olyan akiért megéri.
több mint 10 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Itt az én kis mockom a bowl.hu draft gameről. 2.körben lehet inkább OG kellett volna.

1.kör Khalil Mack (alternatíva Teddy) én Mackben jobban bízom
2.kör Dee Ford (alternatíva Tre Mason RB / Gabe Jackson OG) kiment mindenki akit akartam
Megvan a két kezdő DE-nk de rotációba tökéletes ráadásul tuti lesz sérülés. 2.körbe AP mögé húzni valakit nekem necces volt 😀 Gabe Jackson-on nagyon gondolkoztam, de Ford ha már bent volt nem volt szívem nem elvinni 😊
3.kör Zach Mettenberger QB kell, a legjobb aki bent volt, sőt szerintme ha nem lett volna sérült hamarabb kiment volna.
3.kör KaDeem Carey AP mögé kell egy RB mert Toby elment 😕. Sokat tanulhat AP mögött.
4.kör Craig Loston SS. Sanford mögé kell valaki, ha a sérülékenységét llevetkőzné simán kezdőben is találhatná magát akár.
5.kör Ricardo Allen CB. Passz 😀 Speciel teamben jó ás talán nickel CB-t is lehet belőle faragni
6.kör Spencer Long OG Nah ez az amit talán lehetett volna hamarabb is, de a 2.kör óta folyamatosan kipotyogtak akiket akartam. Ha a sérülése rendbe jön és a formája nem esik vissza Fuscoval simán párbajozhat.
7.kör John Brown WR, Gyors 😀Toca
Jónak tűnik. 😊 Mettenbergert sokat szidják, bár ha nem volt bent jobb QB akkor jó a szamár is. Fuscoról azt olvastam, hogy sokat fejlődött, bár ettől még jöhet OG, csak talán jobb ott ahol te húztál, valahol hátul, a Dee Ford húzás nem rossz.