Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 242 — Vikings fan
Itt az én kis mockom a bowl.hu draft gameről. 2.körben lehet inkább OG kellett volna.

1.kör Khalil Mack (alternatíva Teddy) én Mackben jobban bízom
2.kör Dee Ford (alternatíva Tre Mason RB / Gabe Jackson OG) kiment mindenki akit akartam
Megvan a két kezdő DE-nk de rotációba tökéletes ráadásul tuti lesz sérülés. 2.körbe AP mögé húzni valakit nekem necces volt 😀 Gabe Jackson-on nagyon gondolkoztam, de Ford ha már bent volt nem volt szívem nem elvinni 😊
3.kör Zach Mettenberger QB kell, a legjobb aki bent volt, sőt szerintme ha nem lett volna sérült hamarabb kiment volna.
3.kör KaDeem Carey AP mögé kell egy RB mert Toby elment 😕. Sokat tanulhat AP mögött.
4.kör Craig Loston SS. Sanford mögé kell valaki, ha a sérülékenységét llevetkőzné simán kezdőben is találhatná magát akár.
5.kör Ricardo Allen CB. Passz 😀 Speciel teamben jó ás talán nickel CB-t is lehet belőle faragni
6.kör Spencer Long OG Nah ez az amit talán lehetett volna hamarabb is, de a 2.kör óta folyamatosan kipotyogtak akiket akartam. Ha a sérülése rendbe jön és a formája nem esik vissza Fuscoval simán párbajozhat.
7.kör John Brown WR, Gyors 😀
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
 goingdeep.taccs.hu/2014/03/28/johnny-manziel-boom/#more-1852
több mint 10 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Nálam Carr az, akit semmiképp nem akarok itt látni.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 242 — Vikings fan
Nagy dilemma lenne ha bent maradna, de nem fog, így nem is lesz kérdés. Eddig úgy tűnik tudatosan építkezünk, remélem a draf-ton ezt folytatjuk. Ha QB-t húzunk 1/8-ra akkor csak tutira szabad menni, kérdés van-e olyan aki tuti... én nem tartom Manziel-t annak, aztán lehet ő lesz a jövő nagy játékosa....vsanyi132
Manziel,Teddy,Bortles trióból bárki bent van kérdés nélkül be kell húzni.
Carr-t 2.körben esetleg de kétlem hogy addig bentlesz.
McCarrontól mentsen meg minket az isten!
Ha hátul QBt húzunk inkább Garropolo vagy Mettenberger
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Johnny-Manziel-Pro-Day/7ef76f0b-a4aa-4df9-ac37-f33fcf2cc130
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Lemerném fogadni,hogy kimegy előttünk és akkora játékos lesz belőle,hogy csak pislogunk majd!
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Nagy dilemma lenne ha bent maradna, de nem fog, így nem is lesz kérdés. Eddig úgy tűnik tudatosan építkezünk, remélem a draf-ton ezt folytatjuk. Ha QB-t húzunk 1/8-ra akkor csak tutira szabad menni, kérdés van-e olyan aki tuti... én nem tartom Manziel-t annak, aztán lehet ő lesz a jövő nagy játékosa....

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
kint sok helyen es rengetegen irjak,McCarron lenne a tokeletes francQB nekunk!(en ehhez nem tudok mit szolni.tovabbra sem erdekel az ncaa)
valaki?De Derek Carrt is....

Ha vmi csioda folytan lecsuszna Johnny Football gondolkodas nelkul behuznam!
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Nem tudom Manziel-lel mi lesz. Szerintem egyik QB se ér top 10 picket, de mivel ott sok a need-es csapat és a QB prémium poszt, lehet 3 is kimegy mire mi jövünk. Akkor meg jöhet Mack vagy Barr LB-posztra!😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Most, hogy lelassult a FA, amúgy is lehet kicsit beszélni a jelenlegi keretről.

QB: Cassel, Ponder, ? - lerágott csont, ha jön a franchise QB drafton akkor minden fasza, ha nem, akkor jövőre fog jönni és akkor örvendezünk.

RB: Peterson, ?, Asiata; Felton - kérdőjel középső körös rookie, többiről kár beszélni. Nem hiszem, hogy fájni fog nekünk Gerhart elengedése, amennyit játszattuk, azt rábízhatjuk egy újoncra is. Zimmer ugye megszellőztette, hogy AP-nek kevesebb snapje lesz, ez pedig csak jól jön az új futónknak, hadd szokja az NFL-t.

WR: Jennings, Patterson, Simpson, Wright, ? - tiszta sor, jó nevek, 5 elkapó azért kell, nem tudom, ki lesz az 5. Webb elengedése annyira nem zaklatott fel, hogy el is felejtettem volna, ha nem nézem meg, kik távoztak tőlünk.

TE: Rudolph, Ellison, Ford, ? - Ide még elférne valaki, de akkor sem bánkódom, ha Ford lesz a 3. számú TE, voltak jó megmozdulásai

OL: Kalil - Johnson (Baca) - Sullivan (Berger) - Fusco (Ducasse) - Loadholt - Ducasse jó lesz tölteléknek, ha összeszedi magát, és leveri Fuscot a TC-ben (ami azért nem lehetetlen), jó párost alkothatnak Loadholttal. Arra futni egy élmény lesz, az irányítónak azonban nem árt majd figyelni a két bengát. Van egy olyan érzésem, hogy jövőre nagy needünk lesz a G.

DL: Griffen (?) - Joseph (Evans) - Floyd (Tom Johnson) - Robison (Wootton) - ? szintén újoncot takar, valami pass-rusher freak a második/harmadik körből. Az új DT-k jó igazolások, ha Johnson roster helyre kerül, azt meg is fogja érdemelni, Joseph pedig egyértelmű upgrade az öreg K-Will helyén.

LB: Greenway (Hodges) - ? (Mauti, Brinkley) - ? (Cole, Dean) - ugyanott vagyunk, ahol eddig is, szerintem a fennmaradó OLB poszton Hodges/Cole fog kezdeni (nickelbackre úgyis nagyobb szükség van, mint OLB-re). Hogy ki lesz az MLB, az jó kérdés.. Azért elég nagy gond, hogy az O és a D is "irányító" nélkül áll jelenleg..

CB: Rhodes, Cox, Munnerlyn, Prater, Sherels - rég volt ilyen jó secondary Minneapolisban. Későbbi körökben még jöhet ember, CB-ből sosem elég

S: Smith (Sendejo, Blanton), Sanford (Raymond) - én hoztam volna valami veterán SS-t FA-ről, de így sem vészes

K, P, LS posztokon megvagyunk

Ha jól számolom ez pont 53 ember a ?-ekkel.
És 7 ? (QB, backup RB, 5.WR, backup TE, backup DE, ILB, OLB) van a 8 pickünkre. Ha muszáj sorrend: QB, ILB, DE, OLB, RB, TE, WR, akárki.

sz: kiemeltem, ahol szerintem erősödtünk, aláhúztam, ahol gyengültünk


Ti Manziellel hogy álltok? Ha lecsúszik hozzánk, behúznátok?

több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Az mondjuk nagy kérdés, hogy az új edzői rezsim mit fog tudni kihozni a játékosokból. Szerintem a védelem már Zimmer miatt is nagyobb diót fog jelenteni mindenkinek. Allent meg Zimmerék nem akarták megtartani, annyira nem küzdöttek érte ha jól tudom.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Azért megkérném a többi kedves szurkolótársamat segítsenek eddig értékelni a FA igazolások után a csapat alakulását. Tudom már többször mondtam hogy még csak egy éve vagyok Vikings fun, de ez kb takarja is hogy annyira nem is értek még hozzá így jó lenne ha tudnám vajon milyen reményekkel várjam a következő szezont az eddigiek alapján.
KösziPyrrus
Gyorsaban ami eszembe jut. Joseph nagy erősítés a fal közepèn. Megtartottátok Griffent ( szerintem túl fizetve, de jó játékos) Jött Wootton, viszont elvesztettétek Allent. Összeségében a D fal tán egy picit erősödött. Hoztatok 1 jó CB-t, ami nagy need ebben a csoportban...A legnagyobb needet (QB) azonban nem orvosoltátok. Ha nem vállaltok be egy feltradet a drafton onnan sem lesz kezdő szintű prospect...Bár Ponderhez mérten....LB poszt lyukas oda is krll majd draftolnotok. AP mögül elengedtétek Gerhart -ot. Imádkozzatok, hogy AP egészséges maradjon... RB posztra is várható draft. Én úgy látom a D tán erősödött, de van rengeteg lyuk...Szerintem kb olyan évetek lesz, mint tavaly... Persze a draft még sokmindent eldönt, de az még hátra van...Minden esetre a jó draft nagyon fontos lenne...Tomcsik
Köszönöm. ennél derűsebben láttam az eddigieket! 😀
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Azért megkérném a többi kedves szurkolótársamat segítsenek eddig értékelni a FA igazolások után a csapat alakulását. Tudom már többször mondtam hogy még csak egy éve vagyok Vikings fun, de ez kb takarja is hogy annyira nem is értek még hozzá így jó lenne ha tudnám vajon milyen reményekkel várjam a következő szezont az eddigiek alapján.
KösziPyrrus
Gyorsaban ami eszembe jut. Joseph nagy erősítés a fal közepèn. Megtartottátok Griffent ( szerintem túl fizetve, de jó játékos) Jött Wootton, viszont elvesztettétek Allent. Összeségében a D fal tán egy picit erősödött. Hoztatok 1 jó CB-t, ami nagy need ebben a csoportban...A legnagyobb needet (QB) azonban nem orvosoltátok. Ha nem vállaltok be egy feltradet a drafton onnan sem lesz kezdő szintű prospect...Bár Ponderhez mérten....LB poszt lyukas oda is krll majd draftolnotok. AP mögül elengedtétek Gerhart -ot. Imádkozzatok, hogy AP egészséges maradjon... RB posztra is várható draft. Én úgy látom a D tán erősödött, de van rengeteg lyuk...Szerintem kb olyan évetek lesz, mint tavaly... Persze a draft még sokmindent eldönt, de az még hátra van...Minden esetre a jó draft nagyon fontos lenne...

több mint 10 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Azért megkérném a többi kedves szurkolótársamat segítsenek eddig értékelni a FA igazolások után a csapat alakulását. Tudom már többször mondtam hogy még csak egy éve vagyok Vikings fun, de ez kb takarja is hogy annyira nem is értek még hozzá így jó lenne ha tudnám vajon milyen reményekkel várjam a következő szezont az eddigiek alapján.
Köszi
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
DE bakker a Denver 10mila/év -et adott volna neki ott pénz és gyűrű is esély lett volna...
annak sem örültem de pont csoportriválsihoz? idén még ittam előre a medve bőrére de jövőre? 😀Pyrrus
Ment volna ő Denverbe, de amint a Dallas kitette Ware-t rácsaotak. Jobban kellett nekik, mint Allen. Az a dolog nem Allenen múlt.

több mint 10 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
DE bakker a Denver 10mila/év -et adott volna neki ott pénz és gyűrű is esély lett volna...
annak sem örültem de pont csoportriválsihoz? idén még ittam előre a medve bőrére de jövőre? 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 242 — Vikings fan
Jó azért mi se csináljunk már úgy mintha nagyon meg akartuk volna tartani. Griffen pénzét ő is kaphatta volna, Zimmer a fiatalabb erőben hisz és hosszú távon gondolkozik.
Szép éveket töltött itt, bajnok akart lenni és pénzt keresni, 2 együtt nem megy, a pénzt választotta, nekem kicsit csalódás, de hát ki ne tenné.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1

.....hát nem is tudom....
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ez most eléggé szíven ütött....pont a macikhoz???8 nyomorult millióért??
4 évre???

ááááh.......ez kegyetlen.....(túlzással szíven szúrás.....keserű száj...)
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Ennyi pénzt mi nem adtunk volna Allen-nek, már csak max egy közepes (fizetésű) FA-re van keret nálunk, plusz az újoncok.

A Seattle 4-5 milliót adott volna neki, egyértelmű, hogy a több lóvét választotta.

Szerintem szar éve lesz, 4-5 sack maximum.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Amúgy ha megnézed, akkor egy divízión belül nagy a vándorlás. Őket ismerik a legjobban az ellenfelek közül, évi 2x játszanak velük, tudják mit várhatnak.

Nem hiszem, hogy nagyon lerombolta a szobrát, Pepperst sem cseszegeti senki, mert a Packersbe ment. Ott fizették meg, ilyen egyszerű.tüsi91
Azért Peppers és Allen státusza a csapatukon belül közel sem volt ugyanaz. Allen a Vikes D, sőt a franchise arca volt, aki ehhez méltón is játszott, nem emiatt távozott. Peppers viszont kvázi most kapott még egy esélyt, hogy kivirágozzon, mert az utóbbi időben nem hozta az elvárt teljesítményt.
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Allen, Allen...
A csoport riválisokon kívül örültem volna bárhova is megy, sőt kiemelt figyelemmel követtem volna az új csapatában is, de ez így hatalmas csalódás. Kíváncsi vagyok odakint milyen a hír fogadtatása, de úgy érzem, hogy pillanatok alatt rombolta le a magáról felépített képet Minneapolisban és egész Minnesotában.Vito
Amúgy ha megnézed, akkor egy divízión belül nagy a vándorlás. Őket ismerik a legjobban az ellenfelek közül, évi 2x játszanak velük, tudják mit várhatnak.

Nem hiszem, hogy nagyon lerombolta a szobrát, Pepperst sem cseszegeti senki, mert a Packersbe ment. Ott fizették meg, ilyen egyszerű.tüsi91
Mondjuk azért ennél kicsit komplexebb a dolog. Az volt lekomunikálva a részéről, hogy a pénz és a gyűrű miatt megy el tőlünk.
Pénz: Ennyit sztem lazán megadott volna neki a Vikes is (17 millás volt tavaly a Salary Capje)
Gyűrű: 2013-ban a Bears ugyanúgy nem volt rájátszásban mint mi, nem rossz csapat, de még NFC-North-ban sem ti vagytok a favoritok (nem is mi 😊 ), nemhogy a gyűrűért.
Az meg csak hab a tortán, hogy 2 szer már biztosan boldogítani fog minket idén...Tred
Inkább ment voltana Seattle-be, így meg ha nem sérül meg 4 évig lesz ellenfél. Képzelem ahogy Ponder-ünket üldözi.... Na remélem nem vele fog találkozni. Gutaütés kerülget, abban bíztam hogy valahová semleges helyre megy, ahol még szurkolhatok is neki. Így csak a sérülés mentes éveket, de jó játékot nem kívánok neki. Csalódtam, de ez egy profi világ, mi meg nem értjük.... Bár ha belegondolok mit éreztek a Packers szurkolók amikor Farve-ot lila-aranyban látták, hát már kezdem érteni. Jóvanna, legyen ahogy lennie kell, nálunk is lesz egy brutál védelem, és legyen olyan offense-ünk, aki kiröhögi Allen-t mackónadrágostul. Na Skol! 😊

több mint 10 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Allen, Allen...
A csoport riválisokon kívül örültem volna bárhova is megy, sőt kiemelt figyelemmel követtem volna az új csapatában is, de ez így hatalmas csalódás. Kíváncsi vagyok odakint milyen a hír fogadtatása, de úgy érzem, hogy pillanatok alatt rombolta le a magáról felépített képet Minneapolisban és egész Minnesotában.Vito
Amúgy ha megnézed, akkor egy divízión belül nagy a vándorlás. Őket ismerik a legjobban az ellenfelek közül, évi 2x játszanak velük, tudják mit várhatnak.

Nem hiszem, hogy nagyon lerombolta a szobrát, Pepperst sem cseszegeti senki, mert a Packersbe ment. Ott fizették meg, ilyen egyszerű.tüsi91
Mondjuk azért ennél kicsit komplexebb a dolog. Az volt lekomunikálva a részéről, hogy a pénz és a gyűrű miatt megy el tőlünk.
Pénz: Ennyit sztem lazán megadott volna neki a Vikes is (17 millás volt tavaly a Salary Capje)
Gyűrű: 2013-ban a Bears ugyanúgy nem volt rájátszásban mint mi, nem rossz csapat, de még NFC-North-ban sem ti vagytok a favoritok (nem is mi 😊 ), nemhogy a gyűrűért.
Az meg csak hab a tortán, hogy 2 szer már biztosan boldogítani fog minket idén...

M. Vikings
Always open!
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Allen, Allen...
A csoport riválisokon kívül örültem volna bárhova is megy, sőt kiemelt figyelemmel követtem volna az új csapatában is, de ez így hatalmas csalódás. Kíváncsi vagyok odakint milyen a hír fogadtatása, de úgy érzem, hogy pillanatok alatt rombolta le a magáról felépített képet Minneapolisban és egész Minnesotában.Vito
Amúgy ha megnézed, akkor egy divízión belül nagy a vándorlás. Őket ismerik a legjobban az ellenfelek közül, évi 2x játszanak velük, tudják mit várhatnak.

Nem hiszem, hogy nagyon lerombolta a szobrát, Pepperst sem cseszegeti senki, mert a Packersbe ment. Ott fizették meg, ilyen egyszerű.
több mint 10 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Allen, Allen...
A csoport riválisokon kívül örültem volna bárhova is megy, sőt kiemelt figyelemmel követtem volna az új csapatában is, de ez így hatalmas csalódás. Kíváncsi vagyok odakint milyen a hír fogadtatása, de úgy érzem, hogy pillanatok alatt rombolta le a magáról felépített képet Minneapolisban és egész Minnesotában.