Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Fred Evans egy évre vissza.
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Azt azért hozzá kell tenni, hogy Cook sosem volt egy rendes fickó, verte az asszonyt, kezdetben gyakran csinált hülyeségeket is, más csapatnál könnyen lehetett volna még balhésabb is... Nálunk úgy voltak vele, hogy inkább nem ragaszkodnak hozzá. Szarnak azért nem volt szar, azért egy csere cseréjénél jobb kategória, de egészében véve nem az a játékos, akivel egy hosszútávú szerződést köt az ember.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Cook-ról írnátok pár szót?😊Montana
4 év alatt semmi maradandót nem tudott alkotni. Összességében a passzok 80%-a sikeres volt ellen, ezt az irányítók hamar levették és állandóan rá dobálták. Tavaly 9 TD született róla. Rendszerint pontatlan az emberfogásban és csak kíséri az ellenfelet. Olyan, mintha nem merne ütközni. 4 év alatt 0 interception, mondjuk volt 13 elütött labdája. Úgy vélem a csere cseréjének jó lesz majd valahova. Ma nálatok van viziten szóval lehet megmarad a roster mélyítésére. Az biztos, hogy Zimmer nyíltan megmondta neki, hogy nem számít rá. Cook ezt kirakta twitterre, majd lett egy kis összeszólalkozás is belőle, mert Zimmer nem igazán díjazta ezt.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nem arra ment,na.
Ot nem erdeklik a statisztikak.
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Cook, 4 év alatt 0 interception... amúgy átlagos CB.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
vigyetek. 😀 😉
több mint 10 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Cook-ról írnátok pár szót?😊Montana
Maximum keresetlent tudunk, ha jól emlékszem ő volt az egyik legrosszabb CB az egész NFL-ben.

"Chris Cook ahhoz képest mekkora reménnyel indult még nálunk a 2010-es kiválasztás után úgy el is tűnt a süllyesztőben. Tavaly borzalmasan játszott, ráadásul 9 TD született róla, ami a liga legrosszabb teljesítménye, ha a CB-ket nézzük. Rendszerint lemaradt az emberéről vagy éppen csak ímmel-ámmal tartózkodott annak közelében."
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Cook-ról írnátok pár szót?😊
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
En is Macket varom.Dde erte vsloszinuleg fel kell mennunk....
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
1. Verner - system CB, nem tudom mennyire lett volna nálunk beilleszthető, én azért sosem voltam elolvadva a sráctól, Chris Cook pepitában, vmivel jobb kezekkel. Xavier Rhodes sztem már most jobb, mint Verner.😊 Persze ettől még kellene még egy jó CB...
2. Allen - sajna nem maradhatott, bármennyire is ikon, Griffen volt az észszerűbb megoldás, amíg Allen van, Griffen nem kezdő, Allen meg sose ment volna bele a rotációba, el kellett engednünk. Pechjére az igényei túl nagyok, hogy könnyen találjon magának csapatot.
3. MJ és a Bucs nagyon egymásra találtak, hiába Zimmer nálunk a HC, még az se segített ezek szerint. A srác szimplán Bucs-hoz akart menni, és ott jó lóvét is vágtak hozzá, Epic védelem épül arrafelé...
4. Gerhart - remélem lesznek sikerei Jaguárként. Drafton pótoljuk majd, Asiata is maradt, szóval nem égető kérdés azért.
5. Robison - Joseph - Floyd - Griffen : elég ütős négyes ez, de semmit se ér, ha az LB sort nem turbózzuk fel. Ide nekem Mack-et!!!😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Allen rendesen beoblákolta....
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
van hat.draft 3.kor
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Én Toby miatt vagyok szomorú, így AP nélkül nincs futójátékunk, kell valaki a helyére. Remélem van valami megoldás ha AP netán kiesne.

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Verner miatt szomoru vagyok...Ot nagyon szerettem volna... 😕

MJ-t is....de az a penz sok....

Allenre is kivancsi leszek mi lesz vele?! 😀

KW meg valoszinuleg elmegy...ez van.
Joseph - Floyd azert nem rossz! :-p

Gerhartnak pedig sok sikert!!! 8-)
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Gyors áttekintés az átigazolásokról, amikben érintettek voltunk, vagy lettünk volna:

Linvel Joseph (NYG) => Minnesota Vikings
Jairus Byrd (BUF) => New Orleans Saints
Alterraun Verner (TEN) => Tampa Bay Buccaners
Toby Gerhart (MIN) => Jacksonville Jaguars
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
1. Brinkley - sztem csak idehoztuk, opciónak, 1 éves szerződés, lehet training camp után repül, ha lesznek nála jobbak a keretben. Remélem lesznek...😊
2. Joseph - jó kis DT, pont amit a doki rendelt nekünk, kellett mint egy falat kenyér. Kevin Williams-t sajnálom, de már nem a régi. Ha belátja, és maradni szeretne rotációba, az süti lenne, de ha kezdő akar lenni, nem lesz neki szerződés tőlünk.
3. Griffen - nagyon jó játékosnak tartom, emlékszem milyen fiatalember volt, mikor hozzánk került, és hova fejlődött (emberileg is), sajna tavaly kicsit stagnált a fejlődése, de ugye az a szezon levesbe ment. Remek, hogy maradt, de túlfizettük. Szinte biztos, hogy más csapatoktól is volt ajánlata, a jövő dönti el, megérte-e a pénzét. Én bízom a srácban, leginkább azért, mert azon kevés játékosok egyike, akit nagyon nem csíptem, mikor NFL-be került, és valahogy mégis megkedveltem az évek alatt...
4. Remélem, lesz még aktivitás a piacon.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Vikings gave former Giants DT Linval Joseph a 5-yr, $31.5 million deal, per source. Big loss for NYG.

Korrekt az ár, üdv nálunk!
Még egy nagy halra várunk Mr. Spielman 😉
több mint 10 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Így akkor Kevin Williamsnek reszeltek? Vagy Floyd még nem kezdő szint?
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
@Vikings agree to terms wit DT Linval Joseph

Korrekt. Ha nem fizetitek túl.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Sproles???
több mint 10 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
nekem csak az első évem volt a "tavalyi" szóval csak lelkes figyelő szerepét töltöm még, de mivel még 9és fél óra és nyit az FA remélem ér pár kellemes meglepetés. Ha jól sejtem az hogy kiket igazulnk le már az új edzőstáb hozzáértésést is bemutathatja...remény 😀
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Epp ez az.Akkor miert nem probalunk ki valaki mast??? :-/
Ez tok erthetetlen...
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 245 — Vikings fan
Nem mondanam,hogy ilyen Brinkley igazolasokrol almodoztam....

....es hat sajnos Johnson sem fog igy jonni.... 😕:-/ZoliZoltán
Brinkleyt nem értem, mikor elment se volt jó, most sem lesz. Mondjuk olcsó legrosszabb esetben benchre jó lesz.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nem mondanam,hogy ilyen Brinkley igazolasokrol almodoztam....

....es hat sajnos Johnson sem fog igy jonni.... 😕:-/
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 245 — Vikings fan
Robison és elődje is abból élt,hogy Allenre meg a Williamsekre figyelt az OL.
Szerintem ez a Robison-Griffen páros nem lesz világverő.
Aztán persze símán tévedhetek is.Bazzani
Edwards ebből élt. Robison mar rohadtul nem. Kezdjük ott hogy DT poszton miota ittvN robison ,igazabol sulytalanok voltunk. Allen is azert visszabb esett.
Nem lesz rogton Allen szint nyilvan de o menni akar, Griffennek meg óriási az upsideja, Zimmer alatt kivirágozhat, bár más is lesz a feladata szerintem.Toca
Zimmer Cincyben úgy rakott össze jó passrusht, hogy rotálta folyamatosan a népet, nem 1 emberre épült.Amadeus91
Ezért mondtam, hogy nem ez lesz a feladata...