Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Robison és elődje is abból élt,hogy Allenre meg a Williamsekre figyelt az OL.
Szerintem ez a Robison-Griffen páros nem lesz világverő.
Aztán persze símán tévedhetek is.Bazzani
Edwards ebből élt. Robison mar rohadtul nem. Kezdjük ott hogy DT poszton miota ittvN robison ,igazabol sulytalanok voltunk. Allen is azert visszabb esett.
Nem lesz rogton Allen szint nyilvan de o menni akar, Griffennek meg óriási az upsideja, Zimmer alatt kivirágozhat, bár más is lesz a feladata szerintem.Toca
Zimmer Cincyben úgy rakott össze jó passrusht, hogy rotálta folyamatosan a népet, nem 1 emberre épült.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 245 — Vikings fan
Robison és elődje is abból élt,hogy Allenre meg a Williamsekre figyelt az OL.
Szerintem ez a Robison-Griffen páros nem lesz világverő.
Aztán persze símán tévedhetek is.Bazzani
Edwards ebből élt. Robison mar rohadtul nem. Kezdjük ott hogy DT poszton miota ittvN robison ,igazabol sulytalanok voltunk. Allen is azert visszabb esett.
Nem lesz rogton Allen szint nyilvan de o menni akar, Griffennek meg óriási az upsideja, Zimmer alatt kivirágozhat, bár más is lesz a feladata szerintem.
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Jasper Brinkley is visszatért 1 év távollét (Cardinals) után. 1 éves szerződést írt alá.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Robison és elődje is abból élt,hogy Allenre meg a Williamsekre figyelt az OL.
Szerintem ez a Robison-Griffen páros nem lesz világverő.
Aztán persze símán tévedhetek is.

több mint 10 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Cassel szerződését illetően továbbra is tartom, hogy perpill nem volt jobb választásunk, de ezt én is sokallom. A Robison-Griffen páros nem hangzik rosszul azért, bízom Zimmerben, hogy tudja mit csinál.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 245 — Vikings fan
Ennyi volt az ára. Szerintem megérte én üdvözlöm a döntést.
A fal brutál lesz most lehet feltölteni a hátsóbb részlegeket!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ez egy hulyeseg volt most.....mondjuk valoszinuleg lat benne Zimmer valamit ami tetszik neki.Remeljuk kihozza belole az allatot!
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Griffen eddig egy jó rotációs játékos volt. S oké, hogy kezdőként számolnak vele, de évi 8,5 millió nagyon sok. Persze ha maradéktalanul pótolja Allent akkor meg apró pénz lesz.
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Zimmert lenyűgözhette EG filmje. Kíváncsi leszek azért rá.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
13,5 milla évente Casselre és Griffenre. Atyaég.

több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
valszeg MJ többet kért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ez kisse sok,igen....:-/
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Huhh Jesus. Ez nagyon sok.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
😊

több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Vikings re-signed DE Everson Griffin, as @rapsheet reported. Told it's a 5-year, $42.5 million deal that includes $20 mil gtd, per source.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Meg akarjuk szerezni Alterraun Vernert!!! 😀

Nem volna semmi ha Johnsonnal jonnenek! :-P
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
FK!

Nem elhanyagolandó szempont!!!

1/8 Minnesota Vikings
Khalil Mack
OLB,Buffalo

Mike Zimmer, a frissen kinevezett főedző szereti, ha az erősoldali linebackerét pass rushra küldheti (pl. tavaly James Harrison), Mack pedig ezt tökéletesen meg tudja valósítani. Zimmer biztosan nagy figyelmet fog fordítani a védelmére és ugyan a cornerback posztot is erősíteni kell, Mack fölött nem fog elsiklani és vele megerősíti a gyengécske linebacker sorát és a pass rusht.ZoliZoltán
Ha Clowney kimegy 1/3 előtt, Mack sanszosan nálunk fog kikötni 1/3on. Viszont egyre többen mondogatják, hogy Michael Johnson nálatok fog kikötni Zimmer miatt.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Tegyuk hozza gyorsan ,hogy most nem egy Musgrave fogja iranyitani!Szerintem nem lesz rossz szezonunk ha a D fel lesz turbozva!

Ja es iden is 10-6-al nyertuk volna a csoportot ha 5 alkalommal nem az utolso percekben kapunk ki!!!

FArol Johnson.1/8 Mack es kesz!
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Ja, Cassel azért tavaly csak 1x volt igazán szar, többi alkalommal úgy-ahogy tudta mozgatni az offense-t.
Ha nem kaptunk volna mindig ilyen 30+ pontokat, simán Cassel-lel is futhatott volna a szekér. Nem elit QB, de a 3-5 milka per év szvsz reális, és legalább most nem kell remegni május elején, hogy mi lesz, ha kimegy a 3 top QB (ki fog menni), és ott leszünk a nulla Ponderrel megáldva...

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 245 — Vikings fan
Sanford szamomra olyan semmilyen....

Ahogy Sheerels is....ZoliZoltán
Sanford jól fejlődik, nem azt mondom, hogy hú de tökéletes, de több sebből vérzik az a védelem, hogy erre picket pazaroljunk szerintem.
5milla/év. :-P
Carr elé tökéletes lesz.Bazzani
Háááát... tényleg az a baj, hogy a jelenleg elérhető opciók közül nem tudom ki lenne jobb, Vickkel sem lennék kibékülve, finoman szólva sem. Drafton 1/8ra úgyis kipereg az összes ügyes(nek tűnő) QB. Meglátjuk, tűzoltásnak nem rossz és a mostani QB árakhoz képest viszonylag occsóé marad itt.spiczi
Mondtam én hogy visszajön, csak szétnézett hátha kap valami értelmes pénzt, kezdő csak itt lehet. Ráadásul szerintem Norv-val nem is lesz olyan szar.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
FK!

Nem elhanyagolandó szempont!!!

1/8 Minnesota Vikings
Khalil Mack
OLB,Buffalo

Mike Zimmer, a frissen kinevezett főedző szereti, ha az erősoldali linebackerét pass rushra küldheti (pl. tavaly James Harrison), Mack pedig ezt tökéletesen meg tudja valósítani. Zimmer biztosan nagy figyelmet fog fordítani a védelmére és ugyan a cornerback posztot is erősíteni kell, Mack fölött nem fog elsiklani és vele megerősíti a gyengécske linebacker sorát és a pass rusht.
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
5milla/év. :-P
Carr elé tökéletes lesz.Bazzani
szvsz, teljesen érhető move. Cassel egy értelmes, okos játékos, más kérdés, hogy ezt a pályán nem tudja kamatoztatni, de egy tehetséges rookie QB-nak bőven tudhat segíteni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Zimmer már elmondta párszor,hogy elit D-t akar!
FA-ról is fog jönni szerintem valami "jóember" /Szerintem behúzzuk Michael Johnsont 8-) 😛/ meg pickek nagy része is védő lesz...
aztán jövőre jöhet a QB meg ,O.

Round 1: No. 8 (8 overall)
Round 2: No. 8 (40)
Round 3: No. 8 (72), No. 32 (96)

Azért ebből lehet turbózni a D-t! 😛

ja mondjuk egy RB is kéne!


-----------------------
Vontae Davis ???
Aqib Talib ???

Azért őket szívesen elnézném nálunk! 😊
több mint 10 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
5milla/év. :-P
Carr elé tökéletes lesz.Bazzani
Háááát... tényleg az a baj, hogy a jelenleg elérhető opciók nem tudom közül ki lenne jobb, Vickkel sem lennék kibékülve, finoman szólva sem. Drafton 1/8ra úgyis kipereg az összes ügyes(nek tűnő) QB. Meglátjuk, tűzoltásnak nem rossz és a mostani QB árakhoz képest viszonylag occsóé marad itt.spiczi
Én is így vagyok vele, szerintem Ponder így mehet, ha lesz rá vevő trade, ha nem cut. Ha mégis bent lesz valamelyik nekünk tetsző QB, akkor sem kell bedobni a mélyvízbe, úgysem jövőre akarunk itt PO csapatot.
És azért akárhogy nézzük, a lehetséges opciók (Teddy-n és Bortles-en kívül bármelyik újonc/Ponder) közül Cassel a legjobb. Vick vonuljon vissza, vagy mit bánom én, ide ne jöjjön!

sz: és ahogy látom, garantált nincs is (legalábbis eddig semmi infó nem volt erről) tehát bármikor ki is dobhatjuk. Ezt pedig lehet meg is lépjük, ha bennmarad egy kiskedvenc QB prospect.

több mint 10 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
5milla/év. :-P
Carr elé tökéletes lesz.Bazzani
Háááát... tényleg az a baj, hogy a jelenleg elérhető opciók közül nem tudom ki lenne jobb, Vickkel sem lennék kibékülve, finoman szólva sem. Drafton 1/8ra úgyis kipereg az összes ügyes(nek tűnő) QB. Meglátjuk, tűzoltásnak nem rossz és a mostani QB árakhoz képest viszonylag occsóé marad itt.