Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 10 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Most meg az van,hogy trade 1/2-re!
Clowney!!!
Zimmer elit D-t akar!!!ZoliZoltán
Én meg pont azon gondolkozom, hogy hogyha kimegy Clowney és a 3 Top Prospect QB, akkor lehet megérné lejjebb tradelni on the fly draft közben egy +2. körös pickért és akkor mondjuk 1 első (DE) és 2 második körös(CB+LB) pickkel, már a D-t fullban rendbe lehetne rakniTred
És esetleg Kevin Williams-t is jó lenne megtartani 2-3 milláért a tavalyi 5 helyett.

M. Vikings
Always open!
több mint 10 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Most meg az van,hogy trade 1/2-re!
Clowney!!!
Zimmer elit D-t akar!!!ZoliZoltán
Én meg pont azon gondolkozom, hogy hogyha kimegy Clowney és a 3 Top Prospect QB, akkor lehet megérné lejjebb tradelni on the fly draft közben egy +2. körös pickért és akkor mondjuk 1 első (DE) és 2 második körös(CB+LB) pickkel, már a D-t fullban rendbe lehetne rakni

M. Vikings
Always open!
több mint 10 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Most meg az van,hogy trade 1/2-re!
Clowney!!!
Zimmer elit D-t akar!!!ZoliZoltán
Várható volt, hogy felröppennek ilyen pletykák is. Esélytelennek tartom, hogy Spielman egy ilyenbe belemenjen, az eddigi ténykedéseit tekintve. Túl drága lenne ez a lépés az RGIII trade adatait ismerve.
Maradunk a helyünkön és ha nem lesz bent favorizált QB, akkor húzunk a védelembe. Szívem szerint LB-t hoznék, nagyobb need, mint a DE (amit FA piacról is hozhatunk, mondjuk Michael Johnson Cincyből)
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Most meg az van,hogy trade 1/2-re!
Clowney!!!
Zimmer elit D-t akar!!!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Allen tuti elmegy....(állítólag)Semmi olyan nincs,hogy meg akarnánk tartani....mondjuk ha most 10 millát felugrik a cap....hát megtartanám!Végül is ugyan ott lennénk....
Willy helyére is olvastam már oylat,hogy a Gophers(ebben most nem vagyok biztos) DT-t kéne behúzni....és akkor Floyddal elég bitang volna a DL!

Még 2 hónap....
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Rengeteg variáció van, én a draft-tal csak akkor fogok foglalkozni ha már túl vagyunk rajta 😊 Inkább az érdekelne hogy a nálunk FA játékosokkal van-e valamilyen tárgyalás, tervezzük-e hogy megtartunk valakit, itt elsősorban Jared Allen-re és Kevin Williams-re gondolok, de a többiek is érdekelnek. Valamikor kb 2 hete olvastam valahol hogy Jared Allen ügynöke egyeztetett valamit valakivel (írták de nem emlékszem kivel), érdekelne mi történhetett.

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Uj nfl.com Mock szerint Teddyhenger lecsuszik Nekunk! 😀)) :-P Na az durva lenne...
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nekem is tetszett !! 😊 Jó volna...
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Ez a Mock nálam nagyom ül. Mosley-t az 1.körben, QB a 2.ban, 3.ban meg egy jó CB. Remélem Spiel is így gondolja 😊
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Titokban Viking vagy? 😛
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ravens, 14. hét. Az Eagles-Lions a leghírhedtebb, de a KC-Redskins meccsen is havazott.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Szervusztok! Idén ki ellen játszották a vikingek a havas meccset és hányadik héten? Ha tudtok más havasat mondani azt is megköszönném.

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Bojd miert nem tetszik? YD 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Engem kiráz a hideg mindkettőtől. Boyd nem tetszik, McCarron meg egy Alabamaba jó volt, de kérdés, hogy máshol is megállná-e a helyét? Szerintem nem
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Esetleg Bojd vagy McCarron???
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ez lesz biza!Ha 1/8-ra lesz jo kube akkor behuzzuk ha nem akkor D!
Es szetintem akkor jon be Spielman fele 10 pick....1/8-at eltradeeljuk...
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Ha idén D-t építünk akkor azt is meg lehet kockáztatni hogy Ponder mellé visszajön Cassel és csak valahol 3. 4. körben húzunk QB-t, aki ha nem válik be később jó lehet backupnak. Akárhogy is reménykedünk, a jövő szezon lehet hogy még nyögvenyelősebb lesz mint az idei, lehet hogy a következő drafton még jobb pozícióból húzhatunk QB-t.... Nyilván nem erre játszunk, de idén csak akkor használjuk el az első körök egyikét ha bent van egy nagyon jó QB. Szerintem.

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Igen!Mindig erre jutunk a végén! 😊
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Messze van még a draft, értem én, hogy mindenki QB-t visz előttünk, de még azért sok víz le fog folyni a dunán.
Tavaly hány QB-t mondtak első körben aztán mi lett...
Combine-on is sok minden kiderül majd, és attól hogy hátsó körös még nem kell előre leponderezni főleg, hogy őt az 1.ben hoztuk 😊
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ez a bajom nekem is...ilyen Ponder szintu kubevel semmi uj nem lesz....most akkor tenyleg elit D#...aztan meglatjuk!
több mint 10 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000325921/article/vikings-gm-christian-ponder-will-be-here-next-season
Ponder marad, de jön még 2 QB, legalábbis a cikk szerint. Ha ez igaz akkor Cassel nem hiszem hogy visszajön, és Freeman is megy... egyre érdekesebb ez, így nem hiszem hogy 8. helynél hamarabb választunk, és akkor sem QB-t csak ha nagyon bent marad valamelyik kihagyhatatlan ász 😊 Ebből betonvédelem lesz, az offense amíg AP egészséges elmuzsikál valahogy 😊vsanyi132
Casselt a Houstonnal, Freemant meg az Oaklanddel boronálták össze. Utóbbi tűnik nekem esélyesebbnek, lehet hogy Cassel végül itt köt ki, kezdő helyre szerintem sehol sem számíthat.
A draftra kíváncsi leszek, nem hiszem hogy feltradelünk, Spielman aszondta hogy az eddigi 8 pickhez még szeretne hozzácsapni. Vagy lehet hogy pont azért akar szerezni, hogy utána előremozogjunk? Inkább hagyom is mielőtt belebonyolódok... 😀 Az a baj, hogy ha nem a "jobb" QB-k közül hozunk el egyet, hanem mondjuk 2.-3. körből egy Jimmy (Gerappaaa) Garoppolo-t vagy akárkit, akinek megint nem lesz tanulóideje, akkor ugyanott leszünk, ahol a part szakad.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000325921/article/vikings-gm-christian-ponder-will-be-here-next-season
Ponder marad, de jön még 2 QB, legalábbis a cikk szerint. Ha ez igaz akkor Cassel nem hiszem hogy visszajön, és Freeman is megy... egyre érdekesebb ez, így nem hiszem hogy 8. helynél hamarabb választunk, és akkor sem QB-t csak ha nagyon bent marad valamelyik kihagyhatatlan ász 😊 Ebből betonvédelem lesz, az offense amíg AP egészséges elmuzsikál valahogy 😊vsanyi132
És a 2 QB-t akkor honnan hozzuk ? 😀
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/vekjkir7swdr4tgusgyc
Vikings GM: Christian Ponder 'will be here' next season
Minnesota Vikings GM Rick Spielman said he plans to keep quarterback Christian Ponder in 2014. But expect him to get competition from two other QBs, including possibly a young signal-caller.

Ponder marad, de jön még 2 QB, legalábbis a cikk szerint. Ha ez igaz akkor Cassel nem hiszem hogy visszajön, és Freeman is megy... egyre érdekesebb ez, így nem hiszem hogy 8. helynél hamarabb választunk, és akkor sem QB-t csak ha nagyon bent marad valamelyik kihagyhatatlan ász 😊 Ebből betonvédelem lesz, az offense amíg AP egészséges elmuzsikál valahogy 😊

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Jó a főoldali Vikings cikk!!!

QB,DE,ILB,OLB,CB,SS....ez nagyon sok!

Remélem megtaláljuk a franchise irányítónkat...valahogy valami csoda folytán....fel kell tradelnünk...Spielmanban bízom nagyon,megint! 😊

és akkor D# !!! plusz egy késői backup RB!

2 év múlva azért elég erős kis team lehetünk!!!
Zimmer is be fog válni!Be kell,hogy váljon !!! 😊
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Mauti pedig egy allat lesz! :+)