Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Mit gondoltok?Tred
Baca - Trattou - Guion nem lesz kezdő ez fix. Greenway komoly underrated. Josh Robison over. Sherels - Robison duótól én nagyon félnék, bár mindenkettőben van potenciál hátha Zimmer kihozza.
Cole jónak tűnik, de Hodges még nagyon kérdéses.Toca
Mautiról nem lehet tudni valamit, hogy hogyan fejlődik? Cole tavaly az utolsó pár meccsen ahogy emlékszem nem mozgott rosszul, de Mautit anno mikor behúztuk az emberek nagy része hatalmas stealnek gondolta, sokkal többre tartották mint pl. Hodgest, a sérülései nélkül akár 1. körös is lehetett volna (de legalább 2. napos), de én még csak ST-ben láttam.
Másrészt, az alapján amit írtál, terveben van Johnson újraigazolása, vagy FA? Baca talán 6. körös volt, gondolom még nem NFL kezdő szint, ha egyáltalán az lesz valaha.spiczi
Johnson újraigazolása nálam alap és Everson Griffené is. Allen - Williams duót mindenki azt írja elengedjünk, én közel sem vagyok benne biztos.
Mautit és Hodgest nem nagyon lehetett látni, bizakodóak, de még nem NFL ready-k. Majd nyáron reméljük őket is sikerül beépíteni.
több mint 10 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Mit gondoltok?Tred
Baca - Trattou - Guion nem lesz kezdő ez fix. Greenway komoly underrated. Josh Robison over. Sherels - Robison duótól én nagyon félnék, bár mindenkettőben van potenciál hátha Zimmer kihozza.
Cole jónak tűnik, de Hodges még nagyon kérdéses.Toca
Mautiról nem lehet tudni valamit, hogy hogyan fejlődik? Cole tavaly az utolsó pár meccsen ahogy emlékszem nem mozgott rosszul, de Mautit anno mikor behúztuk az emberek nagy része hatalmas stealnek gondolta, sokkal többre tartották mint pl. Hodgest, a sérülései nélkül akár 1. körös is lehetett volna (de legalább 2. napos), de én még csak ST-ben láttam.
Másrészt, az alapján amit írtál, terveben van Johnson újraigazolása, vagy FA? Baca talán 6. körös volt, gondolom még nem NFL kezdő szint, ha egyáltalán az lesz valaha.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan

Mit gondoltok?Tred
Baca - Trattou - Guion nem lesz kezdő ez fix. Greenway komoly underrated. Josh Robison over. Sherels - Robison duótól én nagyon félnék, bár mindenkettőben van potenciál hátha Zimmer kihozza.
Cole jónak tűnik, de Hodges még nagyon kérdéses.
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Nekem az ilyen és hasonló elemzések nem nagyon számítanak, az évnek ebben a szakaszában csak a múltbeli teljesítmények alapján lehet megítélni a játékosokat, a keret teljesen át fog alakulni és az igazi teszt és értékmérő most az edzők kezében van. Mi annyit tehetünk hogy szorítunk egy jó FA tevékenységért és draft-ért, és belenézünk egy-két régi meccsbe hogy gyógyítsuk kicsit a focihiányunkat. Azért izgatottan várom hogy mi lesz, például a stadion bontása is érdekes, szépen haladnak a rombolással 😊

több mint 10 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Mit gondoltok?Tred
Hááát, egyfelől, némelyik értékelés azért szerintem fura, én legalábbis Greenwayt és Rudolphot többre tartom annál, mint amit kaptak.
Viszont ha úgy nézem, hogy mit szólnék ahhoz, ha ez lenne a kezdőfelállás jövőre, akkor sok múlik a fiatal LB-ken, hogy megmutassák mit is tudnak (Cole/Hodges/Mauti), Sherels helyett is jöhetne egy rendes CB, Trattou neve meg ciki vagy sem, de nem is nagyon ismerős... Van lyuk bőven, de szerintem nem reménytelen a helyzet. Okosan kell igazolgatni/draftolni, Spielman az eddigiek alapján nem tűnik rossznak, én bízom benne. Meg nem is értek annyira az egészhez, hogy FA/Draft nevekkel dobálózzak, csak bízom benne hogy megoldják.
több mint 10 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist

Mit gondoltok?

M. Vikings
Always open!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nem tudom,hogy Derek Carral mennyire lennenk kisegitve...tenyleg kb Pondernek tunik....
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
 nfl.si.com/2014/02/10/nfc-north-free-agency/ZoliZoltán
Hát ez a cikk kb nem mondott semmit.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
 nfl.si.com/2014/02/10/nfc-north-free-agency/
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Vikings announce they've released linebacker Erin Henderson.BaltimoreDefense
Meglepő, hogy ennyire nem kavart vizet ez a kijelentés... azért Henderonson számai 2011 óta nem rosszak... és a szezononként 14-15 meccs sem rossz...Collapo
Nem rosszak a számok, de aki látta játszani azt nem vágja földhöz. Sőt plussz mozgásteret is ad szóval én örülök neki. Ennek a gyenge LB sornak központi alakja volt, anno a tesóját sokkal jobban sajnálom, ő egy jó csere LB semmi több.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Vikings announce they've released linebacker Erin Henderson.BaltimoreDefense
Meglepő, hogy ennyire nem kavart vizet ez a kijelentés... azért Henderonson számai 2011 óta nem rosszak... és a szezononként 14-15 meccs sem rossz...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Megint egy " csoda " igazolas....
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Szerintem Cassel meghallotta Sobri 😉 mantráját és most már ő is úgy látja, hogy Brady kiégett, eljött az ő ideje vissza Bostonba 😛 😀dande
Meghát PM is elég szar döntőt játszott, annyi lehetősége van hova menjen hogy csak na 😀 😛
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Akkor vajon kik jönnek?? :-pZoliZoltán
QB-k 😛Toca
Naneeee!o_o 😀


Cousins dologhoz mit szólunk ??? 😕




Hagyjad már a Sobrit... (ő már valami fórum isten lett vagy mi a pipa??)
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem Cassel meghallotta Sobri 😉 mantráját és most már ő is úgy látja, hogy Brady kiégett, eljött az ő ideje vissza Bostonba 😛 😀
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Vikings announce they've released linebacker Erin Henderson.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Norv szeretné AP-t többet használni elkapóként. Zseniális, úgy tűnik ilyenek csak 20-30 éve pályán lévő OC-knak jut eszébe...
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Akkor vajon kik jönnek?? :-pZoliZoltán
QB-k 😛
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Akkor vajon kik jönnek?? :-p
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Lehet nem számolnak se Ponderrel, se Cassellel. Egyik se az a világmegváltó klasszis.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Na ez most nagyon meglepett!
Azt hittem nem is kerdes neki,hogy marad-e!? :-o
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Szerintem Cassel visszafog jönni olcsóbban.
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Ha elmegy akkor mégis marad Ponder? Freeman távozását biztosra vettem, és Ponder is kérte a trade-et, így csak Webb maradna aki játszott már QB-t 😊 Itt bizony fel kell tölteni a keretet QB-kból ha ez így alakulgat....

több mint 10 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Megnézve a QB kínálatot FA piacon, gondolom még versenyképesnek érzi magát, de nem hinném, hogy ennél jobb pénzt kap, mint ami nálunk volt ütemezve. Végén az lesz, hogy visszajön hozzánk, már csak a létszám miatt is...vagy elviszi a Browns.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Cassel kilépett a piacra nem irta alá az opcios évet.Paulus
Kezdődik a tánc... nyilván jobb szerződést akar, vagy hosszabb időtartamot vagy több pénzt. Nyilván ő valamit már sejthet a tervekből, vagy csak előre akar menekülni. Kíváncsian várom.vsanyi132
Tőlünk nem fog kapni.