Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Cassel kilépett a piacra nem irta alá az opcios évet.Paulus
Kezdődik a tánc... nyilván jobb szerződést akar, vagy hosszabb időtartamot vagy több pénzt. Nyilván ő valamit már sejthet a tervekből, vagy csak előre akar menekülni. Kíváncsian várom.

több mint 10 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Cassel kilépett a piacra nem irta alá az opcios évet.
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Epitsunk egy " Időh ghépet! " es akkor nem kell tovabb tűkön ülni...
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Két módon lehetséges hogy nekünk legyen a csoportban a legjobb QB-nk. Első, és nem túl valószínű, hogy szerzünk egy elit QB-t, bárhogyan, bárhonnan. A másik, hogy megtartjuk Cassel-t, draftolunk egy tehetséges újoncot, és felbérelünk valakit hogy szedje össze Green Bay-ből, Detroit-ból és Chicago-ból az összes épkézláb QB-t és szeptembertől februárig szervezzen nekik az ausztrál sivatagban egy túlélőtúrát. Na megoldottam? 😀 Skol!vsanyi132
Hagyjuk már ezt az elit QB-t. Kell egy jó QB és kell egy Zimmer által felépített D és kész.
Stabil D nélkül nem érünk semmit, egy közepes QB-t meg jól belehet rakni egy rendszerben amiben él mint hal a vízben.Toca
Ööö lehet hogy nem gondoltam komolyan? Nem lehet, hanem biztos. Lazíts egy kicsit 😀vsanyi132
Tudom én azt csak próbálok távolodni ettől a QB témától mert már körüljártuk. Nézzük a védelmet inkább 😊
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Két módon lehetséges hogy nekünk legyen a csoportban a legjobb QB-nk. Első, és nem túl valószínű, hogy szerzünk egy elit QB-t, bárhogyan, bárhonnan. A másik, hogy megtartjuk Cassel-t, draftolunk egy tehetséges újoncot, és felbérelünk valakit hogy szedje össze Green Bay-ből, Detroit-ból és Chicago-ból az összes épkézláb QB-t és szeptembertől februárig szervezzen nekik az ausztrál sivatagban egy túlélőtúrát. Na megoldottam? 😀 Skol!vsanyi132
Hagyjuk már ezt az elit QB-t. Kell egy jó QB és kell egy Zimmer által felépített D és kész.
Stabil D nélkül nem érünk semmit, egy közepes QB-t meg jól belehet rakni egy rendszerben amiben él mint hal a vízben.Toca
Ööö lehet hogy nem gondoltam komolyan? Nem lehet, hanem biztos. Lazíts egy kicsit 😀

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Két módon lehetséges hogy nekünk legyen a csoportban a legjobb QB-nk. Első, és nem túl valószínű, hogy szerzünk egy elit QB-t, bárhogyan, bárhonnan. A másik, hogy megtartjuk Cassel-t, draftolunk egy tehetséges újoncot, és felbérelünk valakit hogy szedje össze Green Bay-ből, Detroit-ból és Chicago-ból az összes épkézláb QB-t és szeptembertől februárig szervezzen nekik az ausztrál sivatagban egy túlélőtúrát. Na megoldottam? 😀 Skol!vsanyi132
Hagyjuk már ezt az elit QB-t. Kell egy jó QB és kell egy Zimmer által felépített D és kész.
Stabil D nélkül nem érünk semmit, egy közepes QB-t meg jól belehet rakni egy rendszerben amiben él mint hal a vízben.
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Két módon lehetséges hogy nekünk legyen a csoportban a legjobb QB-nk. Első, és nem túl valószínű, hogy szerzünk egy elit QB-t, bárhogyan, bárhonnan. A másik, hogy megtartjuk Cassel-t, draftolunk egy tehetséges újoncot, és felbérelünk valakit hogy szedje össze Green Bay-ből, Detroit-ból és Chicago-ból az összes épkézláb QB-t és szeptembertől februárig szervezzen nekik az ausztrál sivatagban egy túlélőtúrát. Na megoldottam? 😀 Skol!

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nem tudom...majd lesz valami.
Az a kijelentes enyhen szolva rejtely... 😀
több mint 10 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Ezt n em gondoltam volna...így lenullázni őket....pfff


Azért,hogy nekünk mikor lesz egy ennyire ütős ,állat csapatunk?! Jó kérdés.... :/ZoliZoltán
Lehet csak nekem van rózsaszín szemüvegem, de nem vagyunk mi olyan messze attól, hogy erős csapatunk legyen, mint amennyire az 5-10-1 mutatja, pár helyre ráfér a foltozás persze. Viszont a QB kérdésre szánt választ tényleg tűkön ülve várom, azért azt kijelenteni, hogy a csoportban nekünk lesz a legjobb QB-nk elég meredek volt, nem sejtem, hogy mire készülnek.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ezt n em gondoltam volna...így lenullázni őket....pfff


Azért,hogy nekünk mikor lesz egy ennyire ütős ,állat csapatunk?! Jó kérdés.... :/
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Funfact: Targaris Jackson pályára lépett egy Super Bowl-on. Mindig van lejjebb 😀Toca
Nekem is ez ugrott be egyből amikor pályára küldték, baszki Tarvaris Jackson gyűrűt nyer...spiczi
Super Bowl utolsó 2 percében a győztes csapat irányítója T-Jack, Harvin a kegyelemdöfést jelentő Td-t hordja vissza, Bevell az OC... S. Rice a pálya szélén ünnepel.... és egy eddig nyeretlen csapaté a Lombardi Trophy....

Ha ez pár évvel ezelőtt történik most mi ünnepelünk, így elég fura érzés, eléggé frusztráló. Gyorsan fel kell építeni a stadiont és az abban SB-t játszó csapatot, valóban egy brutál védelemmel 😊 Skol!

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Viszont ez a meccs azt mutatja, hogy ha keresni akarunk NFCben valamit akkor kell egy bitang D-t építeni mert a Hawks/Frisco/Panthers ellen máshogy esélyünk nem lesz.
Ezért is volt jó vasztás Zimmer már várom hogy pörögjenek a dolgok 😀
több mint 10 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Funfact: Targaris Jackson pályára lépett egy Super Bowl-on. Mindig van lejjebb 😀Toca
Nekem is ez ugrott be egyből amikor pályára küldték, baszki Tarvaris Jackson gyűrűt nyer...
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Nah ki kinek szurkol ma?
Mivel Bevellel és Carrollal is játszottunk NFC döntőt + Harvin akármennyire is rinyagép nagy kedvenc én amondó vagyok go SeattleToca
Sokkal több kötődése van a Seahawks-nak hozzánk, már ami a nálunk megfordult játékosokat és edzőket illeti, így én is inkább nekik szorítok. A mások oldal Decker mint Gophers játékos miatt nem bánom ha nyer. Tulajdonképpen mindegy, legyen jó meccs, korrekt játékvezetés mellett. Skol! 😊vsanyi132
Tebow-val meglett volna nekik!😊

Ahogy néztem a meccset, egyértelmű volt, Manning felett eljárt az idő.Go Vikings!
Bár ő fogja a legtöbb kritikát kapni, de abban a Denverben ez ellen a Seahawks ellen bárki lehetett volna QB.
WReket ahogy szamitottam megfogtak Demarius es Welker tudott 1-1 jo playt osszehozni de annyi.
A fal folyamatosan osszeomlott mindkét intnél arcában voltak hozzáért Avril. Fumblenál is vicc volt a pass prot.
Futás gyenge volt a rövid yardos szituk meg demoralizáló ütközésekbe, stopokba végzőttek.
Harvin pedig adott egy kegyelemdöfést szünetből kijőve.
Az ilyen szinten pörgő Seahawks ellen 1 csapatnak lett volna esélye. Őket megverték 2 hete.

Funfact: Targaris Jackson pályára lépett egy Super Bowl-on. Mindig van lejjebb 😀
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Nah ki kinek szurkol ma?
Mivel Bevellel és Carrollal is játszottunk NFC döntőt + Harvin akármennyire is rinyagép nagy kedvenc én amondó vagyok go SeattleToca
Sokkal több kötődése van a Seahawks-nak hozzánk, már ami a nálunk megfordult játékosokat és edzőket illeti, így én is inkább nekik szorítok. A mások oldal Decker mint Gophers játékos miatt nem bánom ha nyer. Tulajdonképpen mindegy, legyen jó meccs, korrekt játékvezetés mellett. Skol! 😊vsanyi132
Tebow-val meglett volna nekik!😊

Ahogy néztem a meccset, egyértelmű volt, Manning felett eljárt az idő.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Nah ki kinek szurkol ma?
Mivel Bevellel és Carrollal is játszottunk NFC döntőt + Harvin akármennyire is rinyagép nagy kedvenc én amondó vagyok go SeattleToca
Sokkal több kötődése van a Seahawks-nak hozzánk, már ami a nálunk megfordult játékosokat és edzőket illeti, így én is inkább nekik szorítok. A mások oldal Decker mint Gophers játékos miatt nem bánom ha nyer. Tulajdonképpen mindegy, legyen jó meccs, korrekt játékvezetés mellett. Skol! 😊

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Nah ki kinek szurkol ma?
Mivel Bevellel és Carrollal is játszottunk NFC döntőt + Harvin akármennyire is rinyagép nagy kedvenc én amondó vagyok go Seattle
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ezt nem tudtam! :/
Így már érthető!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Hogy egy ilyen,hogy jon letre!?
Mibol gondoljak,hogy RB edzonek jo lesz?ZoliZoltán
Előtte a Titansnál volt RB edző, illetve korábban a Rutgersnél is látott el hasonló feladatot.
Mondjuk nekem nem fog hiányozni!
több mint 10 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Hát, QB edzőnek nem volt nagy szám, Ponderrel egyszerre került ide és láttuk milyen jó munkát végzett 😀

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Hogy egy ilyen,hogy jon letre!?
Mibol gondoljak,hogy RB edzonek jo lesz?
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Craigh Johnson (Vikings QB coach) > Giants RB coach
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
A Browns allitolag nagyon akarja Menzielt....fel akarnak trade-elni St.Louise 1/2-re!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
 www.vikings.com/stadium/new-stadium/webcam.html