Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 10 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Természetesen vannak nagyobb reménységek a drafton de remélem nem kell túl nagy áldozatot vállalni a megszerzésükèrt ès mèg akkor is csak igéretünk van.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Azert egy Menziel,Cousins,Cassel komoly lenne.😀)
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Eddig úgy néz ki biztatóan alakulnak a dolgaink.
Megint felvetődött Cousins megszerzése a Washingtontól. Ha nem jutunk első körben irányitóhoz én látok bent fantáziát elhozni. Érte nem kell beáldozni két év draftot.Paulus
Igen mentő ötletnek nem rossz, de Cousinsra nem építenék franchise-t. Én maradnék továbbra is a Manziel/Bortles/Teddy esetleg Carr 4-esnél 😊
több mint 10 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Eddig úgy néz ki biztatóan alakulnak a dolgaink.
Megint felvetődött Cousins megszerzése a Washingtontól. Ha nem jutunk első körben irányitóhoz én látok bent fantáziát elhozni. Érte nem kell beáldozni két év draftot.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Akkor hamarosan szintet lepsz....Raiders rangbol Vikingge avanzsalsz! 😉 😀
több mint 10 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Gyorsan összeállt a stáb és nem is akármilyen nevekkel! Idén is figyelgettem a csapatot, de jövőre azt hiszem még több meccset kell követnem.

több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
A védelmet Zimmer fogja rendbe tenni, nem aggódok. Az, hogy hozott egy jómunkásembert hogy a DC poszt is be legyen töltve, nem zavar. Nem egy őstehetség ez az Edwards, de Zimmer-nek ő kellett, ha vele lesz kerek a stáb, hát legyen, vmi pluszt biztos ő is hoz majd, régóta a szakmában van, csak ragadt rá is vmi.😊

Itt 2 ember fog számítani, Zimmer és Turner, a többiek azért vannak, hogy az ő munkájukat megkönnyítsék és segítsék. Nyilván jöhetett volna nagyobb név is DC posztra, de egy nagyobb név több beleszólást és saját kezet is akarna, Edwards meg valszeg amolyan bólogató jános lesz, aki előjön saját ötletekkel is a gameplan-ek összeállításánál, de dönteni úgyis Zimmer fog.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Utóbbinak utána kellett néznem, ahogy látom a LB poszt a fő szakterülete, ez pedig a D-nk legnagyobb hiánya, így jó húzásnak tűnik Zimmertől. Zimmer ugye ezer éve DB coach volt, így várhatóan e téren is javulunk majd.gyalu
A Billsnél elég pocsék koordinátor volt, kb. elsőszámú közellenség lett a szurkolók között (pedig Chain Gailey volt a HC), ha jól emlékszem -- bár ebben közrejátszhatott, hogy Perry Fewelt meg mindenki szerette, így túl nagy, elviselhetetlen mértékű volt a kontraszt.DoM
Az nem túl jó hír, viszont a védelem playhívásában biztos nagy szerep jut majd Zimmernek.gyalu
nem hát. ha a DL nem tudta ledönteni a futót, akkor nagy eséllyel az LB-ken is átment.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Azta miket latok!!!
Na a stab adott!!! 😀 Amiert mar oktobertol fohaszkodunk!!! 😀)
Izgatott a Zoli! 😀))

Iszok is egy paleszt...faj a torkom.na jo egy sort is raguritok.csak,hogy ledugozzam.
több mint 10 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Utóbbinak utána kellett néznem, ahogy látom a LB poszt a fő szakterülete, ez pedig a D-nk legnagyobb hiánya, így jó húzásnak tűnik Zimmertől. Zimmer ugye ezer éve DB coach volt, így várhatóan e téren is javulunk majd.gyalu
A Billsnél elég pocsék koordinátor volt, kb. elsőszámú közellenség lett a szurkolók között (pedig Chain Gailey volt a HC), ha jól emlékszem -- bár ebben közrejátszhatott, hogy Perry Fewelt meg mindenki szerette, így túl nagy, elviselhetetlen mértékű volt a kontraszt.DoM
Az nem túl jó hír, viszont a védelem playhívásában biztos nagy szerep jut majd Zimmernek.

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Utóbbinak utána kellett néznem, ahogy látom a LB poszt a fő szakterülete, ez pedig a D-nk legnagyobb hiánya, így jó húzásnak tűnik Zimmertől. Zimmer ugye ezer éve DB coach volt, így várhatóan e téren is javulunk majd.gyalu
A Billsnél elég pocsék koordinátor volt, kb. elsőszámú közellenség lett a szurkolók között (pedig Chain Gailey volt a HC), ha jól emlékszem -- bár ebben közrejátszhatott, hogy Perry Fewelt meg mindenki szerette, így túl nagy, elviselhetetlen mértékű volt a kontraszt.
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Ha sikerül egy jó irányítót szerezni (draft, vétel, bárhogy...), akkor a Vikings nagy előrelépés előtt áll, azonnal playoff is lehet egy kis szerencsével, mert jó edzőket sikerült szerezni, rajtuk nem fog múlni...csak az a QB kérdés...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Utóbbinak utána kellett néznem, ahogy látom a LB poszt a fő szakterülete, ez pedig a D-nk legnagyobb hiánya, így jó húzásnak tűnik Zimmertől. Zimmer ugye ezer éve DB coach volt, így várhatóan e téren is javulunk majd.

Turner kinevezésének én is örülök, maga is QB volt, így talán valamit konyít hozzá.

A legnagyobb needjeink - az OL-t leszámítva - kipipálva edző téren, már csak megfelelő játékosállomány kell a kezük alá. Spielman time!

több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Norv Turner az új OC, George Edwards az új DC.
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Turner amilyen szar HC volt, annyira jó OC, és a mi offense állományunkból szerintem ő hozná ki a legtöbbet a felmerült jelöltekből. Ráadásul Zimmer-nek akkor egyáltalán nem kellene meccsek közben az #O-val foglalkozni, ami másik nagy plusz. Linehan se rossz OC, de neki tuti nem adnék szabad kezet az offense felett, míg Turner-nek szemrebbenés nélkül, bármikor. Meg Linehan-t én amúgyse csipázom, persze jobb, mint Musgrave, de azért inkább Turner-t hozzuk, ha lehet. Nyugodtabban aludnék, az TUTI.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Multkor kerdeztem oket Romanrol.Egybol ez volt a valasz.Senkinek nem volt ellenvetese!Csak ennyi....

LB coachunk Singletary is honap vegeig marad csak....

Zimmert meg majd meglatjuk! :-p
Optimista vagyok ,mint a Vikingekkel mindig!
több mint 10 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
Gratula Zimmerhez! Szerintem idén ez lesz a Ti nagy fogásotok! Sokan nem szeretik a stílusát, de mint szakember szerintem megkérdőjelezhetetlen. Csak legyen egy kis ideje, és gatyába rázza a csapatotokat! Kiváncsi vagyok, hogy 1-2 éven belül, hova fogtok fejlődni, mert fejlődés az lesz TUTI!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
A Friscosok meg miert vannak ugy vele,hogy "Adná az ég,hogy elmenyjen Roman! " ???ZoliZoltán
Ezt honnan veszed? Szerintem egyáltalán nincs így. Pl. nézd meg a Panthers meccs 2. félidejét, hihetetlenül jól ültek a hívásai, sőt az 1.félidő utolsó dirvejától.
Amúgy esetleg ha mégse szeretnék Linehannél és Turnernél is jóval jobb választás, bár ha SB-be jutnak úgyse jön.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
A Friscosok meg miert vannak ugy vele,hogy "Adná az ég,hogy elmenyjen Roman! " ???
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
AP amúgy nem lesz ott a PB-n a sérülése miatt, mégegy ok hogy ne nézzem max ismétlésben 😀
Én továbbra is Romant akarom OC-nak 😀
több mint 10 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Örülök Zimmernek, lehet tudni hogy Turner/Linehan néven kívül került-e még név a kalapba (utóbbit én nem díjaznám, de esetleg Bazzani fel tud világosítani minket a tevékenységéről)?
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
DB edzőnek pápá lesz, mert Zimmer családon belül megoldja azt is, nem is baj.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Nagyon kíváncsi vagyok kik lesznek az edzők, OC és DC csere valószínű lesz, de a többiekkel mi történik. Teljesen új stáb épül?vsanyi132
Általában igen, persze van, hogy egy - egy jó poziciós edző a helyén marad.
Ugye attól is függ Zimmer milyen embereket akar hozni magával, ileltve az OC - DC igények is felmerülhetnek.
Mike Preifer ST edzőt mondjuk én nem bántanám ST-nk elég erős volt. WR edzőnket sem biztos hogy zargatnám 7 éve itt van már, a WR-einkkel nincsn agy gond (25 éve a pályán mozog).
A többi edző alatt inoghat a pad, érdekes pl. hogy a DB edzőnk 8 éve itt van, aztán ott elég botrányosak vagyunk már jó ideje.
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Nagyon kíváncsi vagyok kik lesznek az edzők, OC és DC csere valószínű lesz, de a többiekkel mi történik. Teljesen új stáb épül?

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet 35 perc

The #Vikings have received permission for interview Browns OC Norv Turner to be on new coach Mike Zimmer’s staff, source confirms.