Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Szerintem 1/1 lesz! :-/
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Én 1/8-ra elvinném Bortles-t.😊Go Vikings!
Nem lesz bent akkor szerintem, perpill Bortles és Teddy a top2 QB.
Szerintem mi max Manziel vagy Carr marad bent.
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Én 1/8-ra elvinném Bortles-t.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Mádzsárszkájá? :-/ZoliZoltán
Táblázatokat ha tudod értelmezni akkor le se kell fordítani.
Kis segítség:
1. Screen,1-5,5-10,10-19,20+ yardos passzok arányának összehasonlítás
2. Fentebb írt passzokat mennyire pontosan dobálják (zöld jó, sárga többi qb-he mérten átlagos, piros rossz)
3. Nyomás illetve nyomás nélkül, hogy dobnak, blitz ellen , vagy blitz nélkül hogy passzolnak.

A szövegben meg ezt hosszan elemzik.Toca
Van második oldala is, ahol a rendszertől való függőséget próbálja százalékosan kifejezni a szerző. A rajzok pedig azt mutatják, hogy merre milyen pontosan és milyen gyakran dobálnak a srácok.gyalu
Akkor végig olvasom 😀
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
köszi Toca!
Az igazat megvallva meg se nyitottam...mert láttam,hogy angol nyelvű oldal!
De tényleg nem kell nagy nyelvtudás hozzá...

Bortles azért meggondolandó!

ZIMMER for President !!!
több mint 10 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Mádzsárszkájá? :-/ZoliZoltán
Táblázatokat ha tudod értelmezni akkor le se kell fordítani.
Kis segítség:
1. Screen,1-5,5-10,10-19,20+ yardos passzok arányának összehasonlítás
2. Fentebb írt passzokat mennyire pontosan dobálják (zöld jó, sárga többi qb-he mérten átlagos, piros rossz)
3. Nyomás illetve nyomás nélkül, hogy dobnak, blitz ellen , vagy blitz nélkül hogy passzolnak.

A szövegben meg ezt hosszan elemzik.Toca
Van második oldala is, ahol a rendszertől való függőséget próbálja százalékosan kifejezni a szerző. A rajzok pedig azt mutatják, hogy merre milyen pontosan és milyen gyakran dobálnak a srácok.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Felmerült, hogyha Allen elmegy akkor ne maradjon csoporton belül.
Szerintem ez elképzelhetetlen.
A Bears örül ha Peppersel tud kezdeni valamit azon a poszton, 3-4be szerintem nem menne Allen így a GB is kiesik. Nálunk a DL-ben vannak a legkisebb gondok és alighanem Ansah lesz a hosszútávú megoldás a posztján.
Én remélem, hogy az AFC-be megy, legyen mostmár a mások gondja. 😊

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Mádzsárszkájá? :-/ZoliZoltán
Táblázatokat ha tudod értelmezni akkor le se kell fordítani.
Kis segítség:
1. Screen,1-5,5-10,10-19,20+ yardos passzok arányának összehasonlítás
2. Fentebb írt passzokat mennyire pontosan dobálják (zöld jó, sárga többi qb-he mérten átlagos, piros rossz)
3. Nyomás illetve nyomás nélkül, hogy dobnak, blitz ellen , vagy blitz nélkül hogy passzolnak.

A szövegben meg ezt hosszan elemzik.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Mádzsárszkájá? :-/
több mint 10 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
 www.rotoworld.com/articles/cfb/45952/349/2014s-quarterback-conundrum

aki nem nézi a draft topikot, érdekes írás a - jelenlegi - top 4 QB-ról.. Bortles nagy fogás lenne 1/8-ra

több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Fú de örülök, hogy Gruden nem jött ide. A bent maradt nevek között már csak jobbak vannak.
Mondjuk Zimmer párti vagyok 😀Toca
Zimmer fog jönni ne aggódjatok, már le van beszélve
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Fú de örülök, hogy Gruden nem jött ide. A bent maradt nevek között már csak jobbak vannak.
Mondjuk Zimmer párti vagyok 😀
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1


több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Azert ha a szivere hallgat akkor itt marad akar 7-8 millaert is....annyit ajanlanek neki kb.
Ha meg csak a penz erdekli ,menyjen nyugodtan!(akkor magyarazkodhat majd,hogy O szivbol viking...meg imad itt lenni)Ki hiszi majd el azt?
kiugrik a szog....hogy penzehes.es ennyi
több mint 10 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Allen akkor maradjon ha ésszerű keretek közt tudjuk tartani. Griffen fiatal nagyon komoly fizikális képességekkel. Imádom Allent nem lenne jó máshol látni de ha túl sokat akar akkor nem érdemes megtartani. Ami pénzt kifizettünk neki azért viszont megdolgozott.

Örülnék Zimmernek. Egyetemi edző végül is nem került a képbe. Pedig a Stanford HC nagy guru szerintem, és a Sooners főedzője is komoly rendszert futtatt.
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Őszintén én már úgy vagyok Allennel, hogy ha értelmes szeződésen belül marad akkor ok. De idén pl 17 milla ment el rá annyi kb mint PM-re... Azért ő már túl van a zenitjén ha értelmes összegért marad ok, ha nem menjen 1-2 jó szezon van még benne, sokkal értelmesebben el lehet költeni a pénzét.Toca
Utólag könnyű okoskodni, de a legjobb az lett volna, ha a deadline előtt elcseréljük. Akkor már elég tisztán látszódott, hogy az egész szezon megy a levesbe, legalább tesztelhettük volna Griffent kezdő RDE-ként, ami az ő értékét is reálisabban belőtte volna.helmet
1. 17 millás szerződéssel azért korántsem volt ő olyan kapós mint amennyire azt sokan hitték. Ráadásul 3.kör alatt meg se éri, mert annyit kapunk érte igaz jövőre kompenzációsként.
2. Azért nem ment még el, alapjába ő szeret itt játszani viszont öregszik. Győztes típus és ha azt látja ez nem egy győztes csapat el fog menni
3. Szerintem ha Zimmer jön, ő is fog maradni, mert meg lehet majd őt győzni.Toca
Azt is érdemes megnézni hogy idén ki az, aki hajlandó nagy pénzt - vagy nálunk nagyobb pénzt- adni neki úgy, hogy valóban van esély a SB-ra. Ő azt nyilatkozta hogy gyűrűt szeretne, ugyanakkor a Vikings a csapat ahonnan vissza szeretne vonulni a pályafutása végén. Kötődik hozzánk, ha SB esélyes csapat hívná szerintem engedne a pénzből is, a kérdés hogy ki tudja elcsábítani. Vele minden védelem nagy pluszt kap, de azt kell megnézni hogy ahol az ő posztja need ott van-e olyan csapat ami képes lehet annyira megerősödni hogy ő is elhiggye velük odaérhet a SB-re. A kockázat a csapatoknak is ott van, egy esetleges sérülés kidobott pénzzé teheti az igazolást, új csapat, környezet, edzők stb.... nem biztos hogy sikerül azonnal a védelem vezérévé válni, ami nálunk azért már adott. Remélem tudunk annyit ajánlani neki hogy legalább meggondolja a távozást, ha pedig megy akkor ne a csoporton belül 😊

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Mar csak ket het a Bowlig(hogy meglegyen az uj HC-nk)
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Őszintén én már úgy vagyok Allennel, hogy ha értelmes szeződésen belül marad akkor ok. De idén pl 17 milla ment el rá annyi kb mint PM-re... Azért ő már túl van a zenitjén ha értelmes összegért marad ok, ha nem menjen 1-2 jó szezon van még benne, sokkal értelmesebben el lehet költeni a pénzét.Toca
Utólag könnyű okoskodni, de a legjobb az lett volna, ha a deadline előtt elcseréljük. Akkor már elég tisztán látszódott, hogy az egész szezon megy a levesbe, legalább tesztelhettük volna Griffent kezdő RDE-ként, ami az ő értékét is reálisabban belőtte volna.helmet
1. 17 millás szerződéssel azért korántsem volt ő olyan kapós mint amennyire azt sokan hitték. Ráadásul 3.kör alatt meg se éri, mert annyit kapunk érte igaz jövőre kompenzációsként.
2. Azért nem ment még el, alapjába ő szeret itt játszani viszont öregszik. Győztes típus és ha azt látja ez nem egy győztes csapat el fog menni
3. Szerintem ha Zimmer jön, ő is fog maradni, mert meg lehet majd őt győzni.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nem lesz Jay Grudenünk!!! 😕

Akkor jöjjön Zimmer !!! :p
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Őszintén én már úgy vagyok Allennel, hogy ha értelmes szeződésen belül marad akkor ok. De idén pl 17 milla ment el rá annyi kb mint PM-re... Azért ő már túl van a zenitjén ha értelmes összegért marad ok, ha nem menjen 1-2 jó szezon van még benne, sokkal értelmesebben el lehet költeni a pénzét.Toca
Utólag könnyű okoskodni, de a legjobb az lett volna, ha a deadline előtt elcseréljük. Akkor már elég tisztán látszódott, hogy az egész szezon megy a levesbe, legalább tesztelhettük volna Griffent kezdő RDE-ként, ami az ő értékét is reálisabban belőtte volna.helmet
Valószínű hogy akkor az első kör 8. helyénél hamarabb is húzhatnánk, nem hiszem hogy nyertünk volna annyi meccset akkor. Kaptunk is volna érte valamit.... de hát ő tényleg egy ikon, és tényleg jó lenne ha maradna 😊

több mint 10 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Őszintén én már úgy vagyok Allennel, hogy ha értelmes szeződésen belül marad akkor ok. De idén pl 17 milla ment el rá annyi kb mint PM-re... Azért ő már túl van a zenitjén ha értelmes összegért marad ok, ha nem menjen 1-2 jó szezon van még benne, sokkal értelmesebben el lehet költeni a pénzét.Toca
Utólag könnyű okoskodni, de a legjobb az lett volna, ha a deadline előtt elcseréljük. Akkor már elég tisztán látszódott, hogy az egész szezon megy a levesbe, legalább tesztelhettük volna Griffent kezdő RDE-ként, ami az ő értékét is reálisabban belőtte volna.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Mike Zimmer has emerged as a favorite in Minnesota as HC.Adam Schefter
megforgatják a kést a szívemben ha idejön 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Jo szezonja volt megint!Ikon! 😀
Nagyon fogom sajnalni ha elmegy...de talan megtalaljuk az uj Allent is,ahogy Harvint is hamarabb potoltuk,mint gondoltam/tuk volna.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Őszintén én már úgy vagyok Allennel, hogy ha értelmes szeződésen belül marad akkor ok. De idén pl 17 milla ment el rá annyi kb mint PM-re... Azért ő már túl van a zenitjén ha értelmes összegért marad ok, ha nem menjen 1-2 jó szezon van még benne, sokkal értelmesebben el lehet költeni a pénzét.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Allen esetleg Bucs??? :-/