Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
De most tenyleg jol gatyaba razza a D-t!!!(azert gondolom a vedelem a fo nala)
Hoz egy jo OC-t es megvagyunk!!! 😀
Johet az elso koros QB!
FA CB....aztan meg a tobbi kprben is vedok!!!Jovore PO!!! 😀

Bizom benne,hogy nem lesz nagy pofaraeses! :-/ 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Ennek a csapatnak csak egy jó irányító hiányzik, ami idén sem lesz meg...bár ki tudja, 3., 7. körös QB-ból is azonnal sztár lett 😊Chargers LT
És ezt te honnan a pöcsb találtad ki?

Fuu nagyon örülök amúgy nekem a kirúgás óta Zimmer a favoritom. Remélem jól választ stábot.
Én Turnerrel nem nagyon vagyok kibékülve, de Linehan ne jöjjön az fix 😀
Az álmom még mindig Roman elhozatala lenne valahogy Friscoból persze erre kicsi az esély 😊Toca
Nos, nem a pöcsből találtam ki, ha már így megkérdezted.....de emlékeim szerint az idén (tavaly) "használt" 3 irányítóból egyikkel sem vitte sokra a csapat, és nem voltak túl elégedettek a fanok sem. A drafttal meg arra céloztam, hogy nyilván se Bridgew. se Johnny nem marad nekik, de attól még találhatnak valakit, aki meglepetést okoz 😊Chargers LT
Nem is kell, mi beérjük Bortles-sel is. Elég jó irányítók vannak idén tudom, hogy sokan csak a Bridgewater és Manziel hypeon vannak, de őket nagy meglepetések érhetik.
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Turner jöhet OC-nak, Linehan inkább ne.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
igen az O-ba egy megbízható QB hiányzik, hogy jól működjön a dolog, meg jó playhívások amik kihasználják a skill playerek képességeit. Egyik sincs most még meg, de meglehet, ha jól építkezik Zimmer. Az O töketlen playhívással, teljesen kiszámíthatatlan QB helyzettel sem volt olyan rossz.

De a legnagyobb előrelépést a védelem rendberakásával lehet elérni. Azért egy brutális védelem kell.
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Ennek a csapatnak csak egy jó irányító hiányzik, ami idén sem lesz meg...bár ki tudja, 3., 7. körös QB-ból is azonnal sztár lett 😊Chargers LT
És ezt te honnan a pöcsb találtad ki?

Fuu nagyon örülök amúgy nekem a kirúgás óta Zimmer a favoritom. Remélem jól választ stábot.
Én Turnerrel nem nagyon vagyok kibékülve, de Linehan ne jöjjön az fix 😀
Az álmom még mindig Roman elhozatala lenne valahogy Friscoból persze erre kicsi az esély 😊Toca
Nos, nem a pöcsből találtam ki, ha már így megkérdezted.....de emlékeim szerint az idén (tavaly) "használt" 3 irányítóból egyikkel sem vitte sokra a csapat, és nem voltak túl elégedettek a fanok sem. A drafttal meg arra céloztam, hogy nyilván se Bridgew. se Johnny nem marad nekik, de attól még találhatnak valakit, aki meglepetést okoz 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Ennek a csapatnak csak egy jó irányító hiányzik, ami idén sem lesz meg...bár ki tudja, 3., 7. körös QB-ból is azonnal sztár lett 😊Chargers LT
És ezt te honnan a pöcsb találtad ki?

Fuu nagyon örülök amúgy nekem a kirúgás óta Zimmer a favoritom. Remélem jól választ stábot.
Én Turnerrel nem nagyon vagyok kibékülve, de Linehan ne jöjjön az fix 😀
Az álmom még mindig Roman elhozatala lenne valahogy Friscoból persze erre kicsi az esély 😊
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Ennek a csapatnak csak egy jó irányító hiányzik, ami idén sem lesz meg...bár ki tudja, 3., 7. körös QB-ból is azonnal sztár lett 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Remek hír, kezdődhet a munka 😊 Remélem jövő januárban is ennyire fogunk örülni ennek a hírnek 😊vsanyi132
ez még ilyenkor megmondhatatlan, de most bizakodásra ad okot a választás. aztán majd meglátjuk a stábot, és az építkezést
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Remek hír, kezdődhet a munka 😊 Remélem jövő januárban is ennyire fogunk örülni ennek a hírnek 😊

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gratulálok, komolyan.
Itt legalább van esze a tulajnak/vezetőknek.
Norv Turner az OC jelölt, de bedobták Linehan nevét is.

több mint 10 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Szerintem ez jó döntés. Rendberakja a védelmet, stabilizálja, az O-hoz meg hívjon egy agilis tökös kordinátort.
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ha az előző Bengals DC nem is vált annyira be, ez majd befog!!

a legjobb edzőt vittétek és Xavier Rhodes-ból meg geci nagy sztár lesz, most szólok.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Üdvözlet Misi !!! 8-)

Vegre !!!
több mint 10 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Mike Zimmer az uj HC az ESPN szerint!
Kabbe Zolika! 😀 15 mp-vel gyorsabb voltál! 😀

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Zimmer az új HC


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nem tetszik,hogy meg mindig nincs megallapodas! :-/


Spielmen ennyire ragaszkodik Musgrave-hez? :-/ YD
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Oh.koszi 😉
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Van mar olyan link ami elo kepet ad az uj stadion munkalatairol(webcam) ?ZoliZoltán
nincsen, de elvileg lesz egy 24/7 -es élő képes és olyan is lesz ami 15 percenként frisst majd képet. Egyelőre csak a dec 30-i képet tudod nézni. (Január 18-án eresztik le a tetejét a stadionnak)
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Van mar olyan link ami elo kepet ad az uj stadion munkalatairol(webcam) ?
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ma alair MZ/X évre! 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Mike Zimmer lesz! :-pZoliZoltán
Vagy Greg Roman. Ahogy követem a híreket köztük vacilálunk.
Mondjuk jöhetne mindkettő mondjuk Zimmer HC-nak, Roman meg megkapná a teljes offenset tejhatalommal.
Persze OC posztért kétlem, hogy eljönne Friscoból, mondjuk ha nincs más lehetősége akár ezt is meglépheti, ha már unja Haribó árnyékát.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Mike Zimmer lesz! :-p
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ezert fogunk feltradelni.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Én 1/8-ra elvinném Bortles-t.😊Go Vikings!
Nem lesz bent akkor szerintem, perpill Bortles és Teddy a top2 QB.
Szerintem mi max Manziel vagy Carr marad bent.Toca
Nem tudom, múlt heti 4 play off meccsből 3-at a vendégek nyertek, szóval tényleg, lehet amcsiknál már szarnak bele az emberek kimenni a stadionba, de Manziel nem rossz QB, és k*rva sok mezt meg jegyet eladnának vele. Hogy a Raiders vagy a Jax egy sztárt draftoljon, ki nem nézném belőlük, így is háromszoros túljelentkezés van arrafelé a jegyekért. Egy Heisman győztes irdatlanul népszerű QB sajna túl snassz arrafelé, szerintem Jax punter lesz 1/3-ra, Raiders meg vmi visszahordó gyereket visz. Mert hát zsenik draftolnak arrafelé is.Go Vikings!
Azért ez kicsit erős kifejezés. 2 jobb mérlegű csapat jutott tovább, ráadásul GB annyi sebből vérzett, az Eagles meg 1.évében van Kellynek aért már a playoff is erős túltejesítés.
Chargers meg hát kapott kis segítséget Mr.Redhead-től.
Amúgy a Jagset ne nézd le azért ott már új rezsim van. Tavaly első 2 körben jót húztak.
Raiders meg majd kiderül. Maradjunk annyiba, hogy tök mindegy kit szeretnénk várhatóan 1/8on nem lesz túl sok választási lehetőségünk.
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Én 1/8-ra elvinném Bortles-t.😊Go Vikings!
Nem lesz bent akkor szerintem, perpill Bortles és Teddy a top2 QB.
Szerintem mi max Manziel vagy Carr marad bent.Toca
Nem tudom, múlt heti 4 play off meccsből 3-at a vendégek nyertek, szóval tényleg, lehet amcsiknál már szarnak bele az emberek kimenni a stadionba, de Manziel nem rossz QB, és k*rva sok mezt meg jegyet eladnának vele. Hogy a Raiders vagy a Jax egy sztárt draftoljon, ki nem nézném belőlük, így is háromszoros túljelentkezés van arrafelé a jegyekért. Egy Heisman győztes irdatlanul népszerű QB sajna túl snassz arrafelé, szerintem Jax punter lesz 1/3-ra, Raiders meg vmi visszahordó gyereket visz. Mert hát zsenik draftolnak arrafelé is.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0