Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
No azt már szeretem, mikor vissza is szúrkálnak 😀.

Én már múltkor is leírtam, hogy jelenleg nem látom azt a játékost, akiért felmennék. Persze játékból eljátszhatsz vele. Még 1/2-re sem. Idén nincs Andrew Luck szintű karakter. Mondjuk pechetek van abban, hogy 5 csapat is húzhat QB-t nagyobb meglepetés nélkül (Texans, Jags, Browns, Raiders, Tampa). Nyilván mind az 5 nem fog, de mondjuk kiveszik a 3 legjobbat, utána én nem erőltetnék még egy Ponder féle besülést, sokkal inkább túrbóznám a D-t, vagy az OL-t.
több mint 10 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Meg először egy HC sem ártana, aki egyáltalán eldönti mit akar a csapat 😊

M. Vikings
Always open!
több mint 10 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
 www.draftcountdown.com/features/Value-Chart.php
Ez alapján kb az idei összes pickünk sem elég az 1/1-hez, szóval ahhoz még játékost, vagy jövő évi picket is kéne adni.

M. Vikings
Always open!
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Patterson pedig Patterson nimcs miért hasonlitgatni. Legyen ilyen eredeti és a fejlődése folytatódjon töretlenül sérüléamentesen

Nem szeretnék 1/1-be belegondolni mert az sokba kerülne nekünk nagyon.Paulus
Sokba kerülne, de van benne ráció. A csapatnak igazi meghatározó, hosszú távon használható QB-ra van szüksége. Ilyen igen régen játszott nálunk, mondhatni örök problémánk ez az elmúlt években, talán Farve feledtette kicsit, de ő ugye nem volt hosszú távú megoldás. Na, ha ezt meg tudnánk oldani mert van olyan játékos a drafton akkor mi a megfelelő ár? Mi az ami sok egy franchise irányítóért? Persze csak akkor ok, ha beválik, és nem lesz belőle bust. Ha nem is húzunk elsőre, és nincs olyan akiért érdemes kockáztatni csak akkor jutunk el erre a következtetésre ha végignézzük és gondoljuk a lehetőségeket. Gondolom a csapatnál ugyanez zajlik, megy a sakkozás. Ha a drafton akarunk QB-t akkor meg kell nézni ki lehet a legjobb, őt hol lehet behúzni. Ha csak az első helyen akkor annyi az ára ami az 1/1-é. Lehet hogy ez sok, de hol szerzünk máshonnan olcsón és jót? A kérdés hogy van-e olyan akiért áldozni érdemes.

több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Tegyük fel hogy első helyen választunk... Ti kit húznátok? Tudom hogy erre nincs sok esély - minimális azért van - de kíváncsi vagyok ki lenne a legkívánatosabb.vsanyi132
Giga bustot 😀.tüsi91
Arra ott van nektek Cutler a következő 7 évre 😊😛

több mint 10 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Patterson pedig Patterson nimcs miért hasonlitgatni. Legyen ilyen eredeti és a fejlődése folytatódjon töretlenül sérüléamentesen

Nem szeretnék 1/1-be belegondolni mert az sokba kerülne nekünk nagyon.
több mint 10 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Tegyük fel hogy első helyen választunk... Ti kit húznátok? Tudom hogy erre nincs sok esély - minimális azért van - de kíváncsi vagyok ki lenne a legkívánatosabb.vsanyi132
Giga bustot 😀.tüsi91
Kár hogy Cutler szerződését meghosszabbítottátok, mert mi köztudottan szeretünk közepes képeségű vagy karrier végén járó irányítókat leszerződtetni, így viszont kénytelenek leszünk értelmes lehetőségek közül választani 😊

M. Vikings
Always open!
több mint 10 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Köszi tüsi a te kivánalmad amúgy is sejtettük volna... 😀
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Tegyük fel hogy első helyen választunk... Ti kit húznátok? Tudom hogy erre nincs sok esély - minimális azért van - de kíváncsi vagyok ki lenne a legkívánatosabb.vsanyi132
Giga bustot 😀.
több mint 10 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Moss papa azért a nagypofája ellenére simán örökös TOP3 elkapó, szóval még Patterson előtt hosszú út áll, hogy azért egy lapon lehessen említeni vele.
Viszont stílusilag WR+RB+KR nem is tudom, hogy egyáltalán ki volt ilyen sokoldalú sok évet megért játékos.
Most így hirtelen csak a ROY-t kívánnám neki, meg hogy maradjon még 10-15 évig makk egészséges. 😊

M. Vikings
Always open!
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Tegyük fel hogy első helyen választunk... Ti kit húznátok? Tudom hogy erre nincs sok esély - minimális azért van - de kíváncsi vagyok ki lenne a legkívánatosabb.

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Persze.Nem sokan szeretik ha mashoz hasonlktjak...mondjzk en buszke lennek ra ha Randyhez hasonlitananak.YD

Bizzunk benne ,hogy rendben lesz a srac palyaja folyaman.

A kov. mezem Patterson lesz.😀
Pedig Allent akartam
. 😀
több mint 10 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Csak az uj Elit,Klasdzis WR-re gondoltam...nem osszehasonlitasnak.(eg es fold....)ZoliZoltán
gondolom nem statokra gondoltál de Patterson is többször elmondta, hogy imádta Mosst de ő Patterson szeretne lenni az NFL-ben és meg is érdemli hogy őt önmagához hasonlitsuk. Ha fejben az erő jó oldalaán marad klasszissá válhat ő is.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Csak az uj Elit,Klasdzis WR-re gondoltam...nem osszehasonlitasnak.(eg es fold....)
több mint 10 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
mondjuk futni nem ők tanitották meg. csak elfelejtették használni. arról meg kit mennyire tudott Musgrave használni kiváló példa Rudolph. Sehogy. elég volt elmenni a Pro Bowlra és több irányitó is eltalálta több útvonalon. 5 palyből amiből 3 futás egy fake utáni bootleg TE passz nehéz nagyot alkotni. Természetesen biztos van mit csiszolni Pattersonon kin nincs. De van ami a vérében van és ezt is csak spec teamben használtuk.
több mint 10 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Tekintve, hogy Pattersont alig rakták fel a szezon első felében a pályára ez nem semmi. Sajnos Musgrave nem csak az ő képességeit nem tudta kiaaknázni. Allen lehet az OROY de Flash a ROY ez egyértelmű. Önmagában hogy pályán volt 40 yardra tolta az indulási lehetőségeinket spec teamben. O-ban pedig ahogy elkezdték használni elkapásban és futásban is villantott.Paulus
Azért ne felejtsétek el, hogy csak egy év NCAA tapasztalattal jött az NFL-be, úgyhogy valószínűleg nagyon sok téren nyers volt a technikája, és Percy Harvin után az év végére a legjobb mindenes skill player-ré nőtte ki magát NFL szinten.
Nem feltétlenül jó az ha mindenkit egyből bedobnak a mély vízbe, és el tudom képzelni, hogy elkapóként nem tett volna jót a karrierjének. Biztos vagyok benne, hogy sokat segített neki az is, hogy Greg Jennings mellett kezdhette az első évét.
Szóval sok hibája volt az edzői karnak, de úgy vélem, hogy őt jól kezelték.

M. Vikings
Always open!
több mint 10 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nem. Ő Patterson. Nem hasonlítható Mosshoz, leginkább csak a számában. Van amiben Moss jobb volt első évében. De Patterson sokoldalúbb és emberileg is többnek tűnik szerencsére. Reméljük megkapják AP-vel együtt azt ami ahhoz kell, hogy a többiekkel együtt a csúcsra jussanak egyszer és a Vikingek közt 😀
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Mert O az uj Moss! 😀
több mint 10 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Tekintve, hogy Pattersont alig rakták fel a szezon első felében a pályára ez nem semmi. Sajnos Musgrave nem csak az ő képességeit nem tudta kiaaknázni. Allen lehet az OROY de Flash a ROY ez egyértelmű. Önmagában hogy pályán volt 40 yardra tolta az indulási lehetőségeinket spec teamben. O-ban pedig ahogy elkezdték használni elkapásban és futásban is villantott.
több mint 10 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Lehet szavazni Patterson-ra az év újonca címért:  www.nfl.com/voting/rookies/2013/Year/0?module=HP11_content_stream_voting_pepsi#playerId:0ap2000000271009
Ja és végül beelőzte 1 TD-vel Keenan Allen-t.
"Fűzővel Kifelé!" vs Patterson 0:1 😉

M. Vikings
Always open!
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Frazier végül Tampában landolt, gyorsan elkelt. Jó lenne már látni hogy a többi edző sorsa mi lesz, ami a HC-től függ ugyan, de azt hogy kit rúgunk ki már most meg lehetne mondani. Nyugodtabb lennék ha Musgrave már csomagolna....

több mint 10 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Csak ne szórjunk el két évnyi Draftot Qb-ért aki be is sülhet ráadásul. Ebben talán lehet bízni a vezetőségben mert ebben mutattak már ügyes dolgokat. Az biztos a leendő HC irányvonala is mérvadónak kell lennie. Ha nem akkor megette a fene.
Qb kérdésben már olvastam elég sok találgatást variációt amiben lehet igazság is de mivel nem lehet még a mi helyzetünket sem ismerni ezért inkább spekulációk.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Nyilván minden picknél szóbafogunk kerülni mert tudják hogy QB kell, ezért minden hírben beleraknak valakit.
Még HC-nk sincs...
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
A #Texans tulajdonosa, Bob McNair nyitott az első draft cetli elcserélésére, ha megfelelő ajánlat érkezik. Houstonban ma mutatták be hivatalosan a főedzőt, Bill O'Briant, aki elmondta, hogy most kezdődik az edzői stáb és a játékosok kiértékelése és csak utána kezdhetnek el arról beszélni, hogy milyen irányba mozogjanak a Drafton.
Szóba kerültünk mi is.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Cordarelle Patterson Pro Bowler 2014 !!!!