Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Szerintem Bortles nem lesz már benn. Ha nem bukik felmérőkön Carr előtt megy ki.
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Azért Bridgewater meg Carr kimegy előttünk, van pár QB need-es csapat. Nekem Manziel nem kellene egy AP-vel felálló csapatba. Szóval bárki lesz az új HC, máris rizikósan indít, Bortles vagy Hundley behúzásával. Mindkettő k*rvajó játékos lehet, de simán benne van, hogy elponderezzük a QB-felépítést.

A két coordinátornak repülni kell, nincs mese. A védelem újraépítése lesz a jövő év nagy feladata. Nem megoldhatatlan persze, de nem is 1szerű. Allen-t valóban meg kellene tartani. Cook? Nem tudom... Túl sokat sérült, és ha játszik is, ritkán 100%-os. Egy 100%-os Cook kellene. De szegény ritkán az, így a fizuja lesz a meghatározó sztem. És igen, azt a mocsok LB-sort rendbe kell rakni!! Kezdjen Mauti!!😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Az előbb olvastam facebook-on egy érdekes bejegyzést. Komolyan egyetértek vele. A lényege, hogy tulajdonképpen nem Frazier bukott most meg, hanem az a rendszer, amiben ő volt a Hc. A legnagyobb hiba az volt, hogy Ponder-ből franchise irányítót akartak csinálni, és ehhez ragaszkodtak is. Ezt megelőzően volt a McNabb fiaskó, ami talán elő is idézte a bajt, hiszen nem volt Ponder-nek olyan rookie éve amikor nem kellett rögtön pályára lépni, nem volt felépítve. Ezzel persze nem védeni akarom őt, de lássuk be, amikor bizonyítani kellett volna ő még nem volt kész az Nfl-re. Persze mindenki azt várta el, hogy Farve után nem szakad meg a sikeres sorozat, egy kis megtorpanás után azonnal oda vártuk a csapatot a rájátszásba és sikert akartunk. Nem jött be, mert Ponder nem volt rá képes. Persze nem lehet azt mondani hogy minden baj melegágya ő volt, de egy kiváló QB szerepe megkérdőjelezhetetlen egy csapat egész éves teljesítményét nézve. Példaként hozták fel hogy amint kiderült hogy Rodgers játszik a Bears ellen a fogadóirodák azonnal komolyan változtattak az odds-okon, míg a Denver-ben az odds-ok szinte nem is mozdultak a Hc egészségügyi problémájának hírére, tudván, bízhatnak Payton Manning-ben. Nos, az igazi kérdés most valójában nem is az hogy miért ment Frazier, hanem az, hogy aki helyette jön képes lesz-e megtalálni azt az irányítót, aki nálunk be tudja tölteni azt a szerepet amit Rodgers, Brady, Manning, Brees.stb. Ilyen szemmel érdemes nézni a lehetséges HC-k neveit, valójában akárki is lesz ha nem talál egy olyan kaliberű QB-t mint az emlegetett urak akkor kevés jót jósolok neki. Hozzáteszem, ez esetben nekünk is inkább a bosszankodás marad semmint az örömködés.

Még egy gondolat a Frazier éráról. Bennem az az érzés marad meg, hogy azokat a meccseket amiket láttam szinte mindet végig kellett izgulni. Kevés egyértelmű meccs volt ahol nagyon nyertünk volna, de kevés olyan is ahol agyonvertek minket. Persze akadt mindkettőből, de a többségben igazi küzdelem, harc volt a jellemző. Az eredmény nagyon sokszor hajszálon múlott, és talán pont ezek a apró döntések hiányoztak ahhoz hogy sikeres HC legyen ő nálunk. Az idei szezon második fele, sőt második és harmadik harmada már inkább 50%-os volt. 1-6 nál még azt mondták Frazier nem megy sehová. Azóta a mérlegünk 4-4-1. 50%-os éves mérleggel a csoportot majdnem meg lehetett volna nyerni. Nem sokon múlott, aki látta a meccseket az tudja. Sajnálom Fraziert, de remélem megtaláljuk azt az embert akit keresünk a helyére, és azokat is akik úgy tudják segíteni a munkát hogy végre nyerjen a csapat. Mindenhol azt hangsúlyozzák, hogy nem olyan HC és stáb kell aki jó. Olyan kell, aki képes NYERNI. Komoly, és egyben elgondolkodtató elvárás is ez, és jelzi hogy a türelem nem lesz tartós akárki is lesz a kiválasztott. Győztes HC-nak hívják az illetőt. Ha nem, akkor 2-3 év múlva ismét keresgélünk.... Skol!vsanyi132
Az elejével egyetértek, annyit tennék hozzá hogy nem a HC-re hozzák a rendszert, hanem a HC hozza a rendszert. Én is kedvelem Fraziert de döntő kérdésekben mindig rossz emberekre támaszkodott és rossz döntéseket hozott.
Gondolhatunk a Ponder-Cassel-Freeman trióra, gondolhatunk OC és DC kérdésre, gondolhatunk az össze leadott meccsre idén, amit kis odafigyeléssel simán behúzhattunk volna, így akár playoffért is harcolhattunk volna, még ezzel a QB állománnyal is.
Vastagon kiemelt rész meg hülyeség, felsoroltál 5 elit QB-t, ilyen szintű QB-t nehéz hozni majdhogynem lehetetlen, de nem is erre kell építeni. Nekünk van egy APnk emellett egy normális rendszerben (Musgravé nem volt az, szegény annyira bugyután alkalmazkodott bármihez is hogy az már fáj) egy a felsoroltaknál rosszabb QB is elég, mert itt nem feltétlen nekik kell nyerni.
A másik ami miatt egy védő szakembernek nagyon örülnék mondjuk Zimmernek az a védelem.
Gyakorlatilag a védelmet nem tudom hány éve nem tudjuk megoldani. DL ember anyaga szerintem rohadt jó, Greenway mellé kéne egy nagyon jó főleg futás ellen jó MLB, illetve CB sorba még 1 ember legalább aki Rhodes-on kívül képes 1on1-be emberen védekezni és kész. Korántsem, olyan rossz ez az állomány hogy 30 pontokat kapjon, egy jó védő guru összetudná rakni és remélem össze is fogja rakni.

Viszont azért azt is nézni kell hogy jó pár embernek lejár a szerződése, főleg a védelemből.
UFA lesz csak a
D-lineből: Allen, Williams, Evans, Griffin
LB sorból Bishop
CB-S Cook és Sherels(ő csak RFA)
Támadóknál:
Simpson, Gerhart, Charlie Johnson

Ezek pótlásáról is gondolkodni kell.
Allent mindenképpen meg kéne tartani, Williams szerintem nem fog elmenni, de ha mégis Floyd ott van, Evans és Griffen meg szituációs emberek inkább csak mélyítették a falat mint erősítették, de azért Griffen megtartanám.
Bishop mehet felőlem, semmit nem láttam tőle, max olcsón érdemes megtartani
Sherels mindenképpen magunkhoz kell láncolni, Cook meg nehéz kérdés, szerintem gyenge a sérülése óta különösen, túl nagy pénzt nem adnék neki se.
Simpson szerintem jól érzi magát, de nem fiatal már szerintem megfogjuk tartani.
Gerhart szerintem el fog menni, biztos lesz olyan csapat aki lát benne fantáziát, szerintem is itt az idő hogy kilépjen AP árnyékából.
Charlie Johnsont meg szintén megtartanám, idén nem volt annyira formában, de guardként elég jó.

Szóval van itt dolog bőven amiben a QB egy fontos lépés ugyan, de korántsem egyedüli.
több mint 10 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Nos, az igazi kérdés most valójában nem is az hogy miért ment Frazier, hanem az, hogy aki helyette jön képes lesz-e megtalálni azt az irányítót, aki nálunk be tudja tölteni azt a szerepet amit Rodgers, Brady, Manning, Brees.stb. Ilyen szemmel érdemes nézni a lehetséges HC-k neveit, valójában akárki is lesz ha nem talál egy olyan kaliberű QB-t mint az emlegetett urak akkor kevés jót jósolok neki. vsanyi132
Nem reális elvárás, hogy ilyen kaliberű irányítót találjunk és nem is kell, hogy olyan szerepet töltsön be, mint az emlegetett ligaelitek. Nem kell meccsenként 400 yardokat passzolni és nem kell minden felelősséget a QB nyakába rakni, amíg Adrian Peterson fut a csapatban. Elit QB nélkül is lehet rájátszásba menni, SB-t nyerni (Persze nem árt egy jó D is, de az most más kérdés). Csak ehhez egy olyan stáb kell ami a rendelkezésre álló állományhoz szabja a playbookot. Nem elkövetni olyan baromságokat, hogy AP jó, ha 15-ször megkapja a labdát, a friss irányítónak ~60 passzkísérletet adni vagy 3&2-re RB nélkül felállni, stb.
Személy szerint egy mobilis, gyorsan döntő, labdától gyorsan szabaduló irányítót hoznék. Az elkapóállomány szerintem eléggé irányítóbarát, ehhez kell majd a stábnak egy remek playbookot szabni. Ha ezt nem tudják megtenni, akkor viszont én sem jósolok sok jövőt a HC-nak.
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Az előbb olvastam facebook-on egy érdekes bejegyzést. Komolyan egyetértek vele. A lényege, hogy tulajdonképpen nem Frazier bukott most meg, hanem az a rendszer, amiben ő volt a Hc. A legnagyobb hiba az volt, hogy Ponder-ből franchise irányítót akartak csinálni, és ehhez ragaszkodtak is. Ezt megelőzően volt a McNabb fiaskó, ami talán elő is idézte a bajt, hiszen nem volt Ponder-nek olyan rookie éve amikor nem kellett rögtön pályára lépni, nem volt felépítve. Ezzel persze nem védeni akarom őt, de lássuk be, amikor bizonyítani kellett volna ő még nem volt kész az Nfl-re. Persze mindenki azt várta el, hogy Farve után nem szakad meg a sikeres sorozat, egy kis megtorpanás után azonnal oda vártuk a csapatot a rájátszásba és sikert akartunk. Nem jött be, mert Ponder nem volt rá képes. Persze nem lehet azt mondani hogy minden baj melegágya ő volt, de egy kiváló QB szerepe megkérdőjelezhetetlen egy csapat egész éves teljesítményét nézve. Példaként hozták fel hogy amint kiderült hogy Rodgers játszik a Bears ellen a fogadóirodák azonnal komolyan változtattak az odds-okon, míg a Denver-ben az odds-ok szinte nem is mozdultak a Hc egészségügyi problémájának hírére, tudván, bízhatnak Payton Manning-ben. Nos, az igazi kérdés most valójában nem is az hogy miért ment Frazier, hanem az, hogy aki helyette jön képes lesz-e megtalálni azt az irányítót, aki nálunk be tudja tölteni azt a szerepet amit Rodgers, Brady, Manning, Brees.stb. Ilyen szemmel érdemes nézni a lehetséges HC-k neveit, valójában akárki is lesz ha nem talál egy olyan kaliberű QB-t mint az emlegetett urak akkor kevés jót jósolok neki. Hozzáteszem, ez esetben nekünk is inkább a bosszankodás marad semmint az örömködés.

Még egy gondolat a Frazier éráról. Bennem az az érzés marad meg, hogy azokat a meccseket amiket láttam szinte mindet végig kellett izgulni. Kevés egyértelmű meccs volt ahol nagyon nyertünk volna, de kevés olyan is ahol agyonvertek minket. Persze akadt mindkettőből, de a többségben igazi küzdelem, harc volt a jellemző. Az eredmény nagyon sokszor hajszálon múlott, és talán pont ezek a apró döntések hiányoztak ahhoz hogy sikeres HC legyen ő nálunk. Az idei szezon második fele, sőt második és harmadik harmada már inkább 50%-os volt. 1-6 nál még azt mondták Frazier nem megy sehová. Azóta a mérlegünk 4-4-1. 50%-os éves mérleggel a csoportot majdnem meg lehetett volna nyerni. Nem sokon múlott, aki látta a meccseket az tudja. Sajnálom Fraziert, de remélem megtaláljuk azt az embert akit keresünk a helyére, és azokat is akik úgy tudják segíteni a munkát hogy végre nyerjen a csapat. Mindenhol azt hangsúlyozzák, hogy nem olyan HC és stáb kell aki jó. Olyan kell, aki képes NYERNI. Komoly, és egyben elgondolkodtató elvárás is ez, és jelzi hogy a türelem nem lesz tartós akárki is lesz a kiválasztott. Győztes HC-nak hívják az illetőt. Ha nem, akkor 2-3 év múlva ismét keresgélünk.... Skol!

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Jason La Canfora @JasonLaCanfora
The Vikings are double dipping on Seattle coordinators - have asked for interviews with both Darrell Bevell and Dan Quinnempty taxi
Bevellnek ugye ugrott a NY, viszont azon komolyan meg vagyok lepődve,hogy DQ ennyi érdeklődést von maga után.
Előző idényben még pozíciós edző, most először DC, jövőre már HC?undisputedly
Dennis Allen dettó ugyanígy került a Raiders élére.empty taxi
És láttuk is az eredményét 😀undisputedly
Szarból nem lehet várat építeni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jason La Canfora @JasonLaCanfora
The Vikings are double dipping on Seattle coordinators - have asked for interviews with both Darrell Bevell and Dan Quinnempty taxi
Bevellnek ugye ugrott a NY, viszont azon komolyan meg vagyok lepődve,hogy DQ ennyi érdeklődést von maga után.
Előző idényben még pozíciós edző, most először DC, jövőre már HC?undisputedly
Dennis Allen dettó ugyanígy került a Raiders élére.empty taxi
És láttuk is az eredményét 😀
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MAGYAR VIKINGEK !!!


Képek Frazier mai sajtó tájèkoztatójáról ;

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Össze lehet vágni persze,akárkiről...de be vagyok sózva,na! 😊
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Jason La Canfora @JasonLaCanfora
The Vikings are double dipping on Seattle coordinators - have asked for interviews with both Darrell Bevell and Dan Quinnempty taxi
Bevellnek ugye ugrott a NY, viszont azon komolyan meg vagyok lepődve,hogy DQ ennyi érdeklődést von maga után.
Előző idényben még pozíciós edző, most először DC, jövőre már HC?undisputedly
Dennis Allen dettó ugyanígy került a Raiders élére.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Jo ez a lista!Tetszetős! 😀
Az elso 2 főleg!Aztan Jay Gruden ! :-p vannak jo nevek utanuk is!(nem csak nevek.)ZoliZoltán
Nekem akkor is Mark Zimmer a kedvencem 😊
Whisenhum,Gruden,Bowles,Roman,Shaw 5ösből is bárki jöhet.
Az se kutya....

--------


ZoliZoltán
Ez a videó olyan dolog amit nagyjából a legtöbb QB-ről össze lehet vágni, majd nézzük meg a felmérőkön aztán meglátjuk.
Mondjuk nagyon gyorsan hoz döntést és elég jókat, ami nálunk rohadt fontos. Nem lepődnék meg ha elhoznánk, de azon se ha már nem lenne bent mire mi jövünk.

Jason La Canfora @JasonLaCanfora
The Vikings are double dipping on Seattle coordinators - have asked for interviews with both Darrell Bevell and Dan Quinnempty taxi
Bevellnek ugye ugrott a NY, viszont azon komolyan meg vagyok lepődve,hogy DQ ennyi érdeklődést von maga után.
Előző idényben még pozíciós edző, most először DC, jövőre már HC?undisputedly
Ugye Bevell nálunk volt OC előtte, mi rohadtul anyáztuk anno, mondjuk Musgravehez képest egy csoda volt.
Azóta a Seahwaksban elég jó munkát végez, a vezetőség meg szereti a valamilyen szinten Vikings kötődésű edzőt akit ismernek, szóval nem lenne meglepő.
Ráadásul annak ellenére, hogy nem igazán kedvelték a szurkolók mégis csak NFC chmap gamet is toltunk és utólag inkább Chilly volt a hibás a sok fasz döntés miatt nem Bevell. (Kb 2 éve olvastam erről egy cikket, majd belinkelem ha megtalálom)
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Carr-t nem féltem, korrekt kis QB lesz ő a nagyok között is. Gyakorlatilag minden dobást képes kivitelezni, a gyors, rövid passzai pl. nekem nagyon tetszenek. A baj csak az, hogy 1/8.-ra már nem lesz elérhető.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
 www.nfl.com/voting/rookies/2013/REG/17?campaign=Facebook_rotw
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jason La Canfora @JasonLaCanfora
The Vikings are double dipping on Seattle coordinators - have asked for interviews with both Darrell Bevell and Dan Quinnempty taxi
Bevellnek ugye ugrott a NY, viszont azon komolyan meg vagyok lepődve,hogy DQ ennyi érdeklődést von maga után.
Előző idényben még pozíciós edző, most először DC, jövőre már HC?
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Az se kutya....

--------


több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Jason La Canfora @JasonLaCanfora
The Vikings are double dipping on Seattle coordinators - have asked for interviews with both Darrell Bevell and Dan Quinn


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Na most volt a sajtótájékoztató. Spielman elmondta, hogy a Senior Bowl-ig (január 25.) szeretne új vezetőedzőt a csapatnak és meg fog tenni mindent.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Jo ez a lista!Tetszetős! 😀
Az elso 2 főleg!Aztan Jay Gruden ! :-p vannak jo nevek utanuk is!(nem csak nevek.)
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
 www.startribune.com/sports/vikings/237987381.html

Íme 10 lehetséges jelölt a HC posztra.... ezek közül talán Love Smith-t nem szeretném, nekem ő beégett mint medve 😊

több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Musgrave az uj HC!ZoliZoltán
bakker ne igyál többet 😊 😊 (vizet) 😀

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Musgrave az uj HC!
több mint 10 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Szerintem pedig pont hogy passzközpontú HC, de legalábbis OC kéne, aki a frissen kiválasztott QB-nkat jó irányba terelgeti. AP egy passzorientált edző rendszerében is kurva nagy fegyver lesz, még 2-3 évig. Chudzinskinek, mint OC én személy szerint örülnék, de ő nem egy nagy QB mágus, viszont Newton rookie évében igen jó volt a rendszer, amit kreált.

A defense is ergya, meg a passzjáték is, nagyon nem tudunk mellényúlni

több mint 10 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Akkor ennyi jutott Fraziernek, csomagolhat Musgrave is minél előbb. Szegény Frazier nagyon nem tűnt HC-nak valónak, az irányítókérdéssel nem tudott mit kezdeni, határozatlan volt. Sok sikert neki máshol, jó D szakember.

Én egy O központú, kreatív HC-t hoznék, rossz a D is, de ez részben köszönhető annak is, hogy az O impotens játéka miatt, nagyon sokat vannak pályán. Az alapanyag megvan egy változatos, akár látványos O felépítésére: Pattersonra szabott (futó)játékokkal érdemes foglalkozni és folytatódjon a beépítése, 2. számú WR-nek már teljesen jó.
QB kérdést rendezni kell, olyan edző kell aki képes is rá. Nagyon okosan kell húzni a drafton és az első naptól be kell illeszteni az offensbe. Cassel marad cserének, Freeman kuka, Pondert meg talán valahova elsózzuk két zacskó szotyiért.
Kíváncsi vagyok hogy gondolkozik a vezetőség. Az biztos, hogy most egy ideig még nem unatkozunk így meccs hiányában sem.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nekem is ez az erzesem Frazierrel kapcsolatban.
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Sajnálom Fraziert, belebukott abba hogy Ponder nem jött be mint elsőkörös QB, és valóban nem választott jól maga köré kordinátorokat. Világos hogy a csapat nem várhatott vele tovább, kell valaki aki jó szakember és tud csapatot építeni. Kíváncsian várom ki lesz az, én nem írnék neveket hogy kit szeretnék mert az mindegy, a fontos hogy kit választ a vezetőség. Bízom benne hogy Frazier-el nem találkozunk ellenfélként egy darabig, túl jó DC lesz valahol szerintem 😊

  Felkapott fórum témák