Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 10 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Bill O'Brianhez mit szolunk,mint leendo HC?ZoliZoltán
A hírek hatására utána kellett olvasnom, és bár ez nyilván nem ad közel sem teljes képet, de első blikkre szimpatikus.
Abból a szempontból mindenképpen örülök neki, hogy O központú edző. Ezen az oldalon kell a legtöbbet javulni, és az alapanyag - kisebb-nagyobb hiányosságokkal - adott hozzá. Ha pedig az O javul, akkor a D is fog.
Szintén pozitívum, hogy QB coach is volt, így azt várnám tőle, hogy a várható QB draftot a legtökéletesebben hajtsák végre, illetve a megfelelő környezetet teremtsék meg az ifjú irányítónak.
Egyedüli kis problémám vele, hogy a tapasztalatát kevésnek érzem: 1 év OC-ként, és ez a 2. éve HC-ként. Viszont van tapasztalata az NFL-ből, testközelből látta egy franchise működését és olyan helyen melózott, ahol azért évről évre komolyabb elvárások voltak és kritikusabb is volt a tömeg.

Összességében örülnék az érkezésének, de ha nem is pont ő, akkor egy hasonló felfogású HC kell.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Mautiék fényt kapnának hótzicsi


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Bill O'Brianhez mit szolunk,mint leendo HC?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 260 — Vikings fan
Pedig Prater egész jó volt ahhoz képest, hogy eddig csak PS töltelék se volt kb.
Amúgy ennyi sebből vérző D-hez képest egész jó meccset hoztak. Végre volt TO is.
A fal meg továbbra monster.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Akko kilyukadunk oda,hogy a D-ről megint nem esett egy szó sem ? 😛
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 260 — Vikings fan
Következő meccsen lesz már AP?😊
majd meglátjátok,hogy fele ennyi pass nem lesz! 😊

már csak 2 meccs. 😕ZoliZoltán
Nem lesz, elmondom miért, semmi köze AP-hez, de még az edzői stábhoz sem nagyon. Ahhoz, hogy ennyi passzolhass nálad kell legyen a labda, kurva sokat. Mi ligaátlagban utolsó előttiek voltunk a meccs előtt (tipp ki volt az 1. igen az Eagles). Nem tudsz ennyi playt kezdeni ha nincs nálad a labda ez tény.
Mellesleg Asiata 30 carry-t kapott. AP 2x kapott ennél többet egész idényben.

Nah de, hogy ne csak ellenkezzek Tred, ha igazad van az megint két dolgot bizonyít.
1.Edzői baromság, ha nem képesek blitzek illetve teletöltött zsebekre playeket kitalálni
2.Kell egy irányító
Mert jó TE-nk van nem is egy Rudinak és Carlsonnak is lehet gyorspasszokat lőni. Jennings az egyik legjobb slot wr. Emellett Patterson is elég fürge, slantekkel elég jól be lehet lőni gyorsan is akár.
Egyébként Harvin és AP kiesése rámutatott már tavaly is és valszeg idén is ez lehet, hogy az edzőink nem képesek értelmesen playt hívni ha van egy első számú emberünk...
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Következő meccsen lesz már AP?😊
majd meglátjátok,hogy fele ennyi pass nem lesz! 😊

már csak 2 meccs. 😕
több mint 10 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Úgy tűnik, hogy az offense játékán csak segít, ha kiesik egy playmaker, tavaly amikor nem kellett azon stresszelnünk, hogy juttassuk több labdához Percy Harvint, bejutottunk egy eszméletlen hajrával a palyoffba. Most AP esett ki, és az idei legmeggyőzőbb győzelmét tudtuk lehozni.
AP nélkül nem volt akkora nyomás a zseben, és látszott is, hogy ezt a terhelést bírja is az Oline.Tred
Miért AP-t jobban megakarják állítani Asiata meg hagy fusson?
Ez a meccs annyit mutatott meg ha van egy jó QB teljesítményünk bárki ellen esélyesek vagyunk. Mondjuk Foles hihetetlen vak napot fogott ki, azért ezt tegyük hozzá.
Szép win főleg Oline + Casseltől. Asiatától én nem esek hasra mert 1-2 yardről betudja brusztolni...Toca
Pontosan.
Hirtelen csak 4-5 ember támadta a zsebet, ami AP esetén sok esetben akár 8 játékos is volt.
És ha már 8 ember volt D#-től a boxban, akkor passzokra is sokkal kevesebb időnk volt, ezért a passz játékunkat is ilyen módon befolyásolta AP jelenléte.
Amennyire leírtak minket AP nélkül, meg hogy AP maga a franchise, annyival felszabadultabban tudott működni az Oline, WR-ek és a QB nélküle.
Ajánlom, hogy az első és az utolsó mondatodat pedig vesd össze, mert pont megfogja a lényeget.Tred
Azért elég durva dolgokat vonsz le egy meccsből ahol a liga legtöbb yardot nyelő defje ellen játszottunk...
Ha több ember van a boxban lehet hamarabb odaérnek, de akkor üresen is állnak az elkapók. Ha nem így lenne mindenki csak blitzelne 😊
Azért nagyon ledimenzionáltad ezt a játékot. Nem akartak ők Casselnek annyi időt hagyni csak most jó volt a passzprot, mert az Eaglesnél vannak sérültek, illetve Fusco nem volt.
Ráadásul végre nálunk volt többet a labda, a D jük el is fáradt az Ojuk olyan volt meg mintha a mienk lett volna.
Azért arra visszavezetni, hogy jók voltunk mert AP nem játszott elég meredek...Toca
Szerintem eléggé körülírtam, hogy miről beszélek, ahhoz, hogy ne dimenzionálásnak tűnjön.
Az meg konkrétan tényszerű megállapítás, hogy nem támadták annyian a zsebet.

Ha sokan támadják az irányítót akkor valszeg az elkapók is kapnak egy fasza kis emberfogást, hogy addig a 2 mp-ig ne legyenek üresek, amíg leszedik az irányítót, vagy a futást.
Olyan esetben egy nagyon megbízható TE vagy slot WR kéne, aki fixen üresre játssza magát pillanatok alatt, illetve egy olyan irányító, aki rendkívül gyorsan olvas és passzol, az előbbieknek kb csak Kyle Rudolph felel(t) meg, utóbbi meg nincs, úgy meg nehéz.
A mostani meccsen, ahogy néztem jellemzően 10 yardnál hosszabbak voltak a passzok a pár screen-től eltekintve, ezeket eddig nem igazán tudtuk megjátszani.
AP szerintem is egy félisten, szerintem bármelyik más RB a ligában még 1000 yardot se tudna összehozni nálunk.
Nagyjából, ez olyan mintha egy széria autóba nitrót szerelnél, még egy megbízható fasza járgány is szétesik tőle, ha nem upgrade-led a kocsi többi alkatrészét is.

M. Vikings
Always open!
több mint 10 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Naná, hogy kell AP. Azért Asiata is kapott 30 labdát, abból hozta össze az 51 yardot. Ha AP kapja azt a 30 labdát akkor még futójátékunk is van. Hívták a futást szép számmal, nem álltunk át pass heavy O-ra, csak nem ment.
Szerencsénkre nem volt nagy szükség erre, mert ezt az Eagles secondaryt egy kis extra teljesítménnyel szétdobta Cassel. Furcsa volt látni, hogy ült szinte az összes nagy játék. Az elkapók is megbízhatók voltak, hirtelen nem is ugrik be komoly drop.
A D-el is hellyel-közzel elégedett vagyok, bár azt a szokásos 30 pontot sikerült összeszedni az Eagles O szerencsétlenkedése mellett. Foles nagy homályokat szórt, de amikor nagyon siettek, akkor átmasíroztak rajtunk 1 perc alatt.
Örülök, hogy sikerült kihasználni az ellenfél balfaszkodását, nem tudtunk rákontrázni sehogy 😀

Verjünk el még egy PO-ra ácsingózó csapatot, csak a miheztartás végett.
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Szögezzük le, AP és Toby is kell a csapatba 😊 Jó volt végre nyerni, és egy PO-ba igyekvő csapat ellen főleg szép eredménynek tartom. Hogy ők épp miért és hogyan nem voltak top-on hát nem izgat, minden meccset nyerni kell, nekik a kötelezőt nem sikerült. Én amondó vagyok hogy a Bengals is verhető, főleg ha már továbbment, míg a stadion záró meccsén bizony a Lions ellen szinte kötelező a győzelem. Tudom, egy meccs nem a világ és nem ebből a győzelemből kellene azt hinni hogy most már minden héten nyerünk, de úgy érzem a csapat idén Baltimore-ban hagyta a rossz formáját és a balszerencséjét. Ha a hátralevő 2 meccsből csak 1-et nyerünk akkor is az év utolsó harmada egész jól sülne el, én nagyon sajnálom a szeptemberi és októberi bénázást.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 260 — Vikings fan
Úgy tűnik, hogy az offense játékán csak segít, ha kiesik egy playmaker, tavaly amikor nem kellett azon stresszelnünk, hogy juttassuk több labdához Percy Harvint, bejutottunk egy eszméletlen hajrával a palyoffba. Most AP esett ki, és az idei legmeggyőzőbb győzelmét tudtuk lehozni.
AP nélkül nem volt akkora nyomás a zseben, és látszott is, hogy ezt a terhelést bírja is az Oline.Tred
Miért AP-t jobban megakarják állítani Asiata meg hagy fusson?
Ez a meccs annyit mutatott meg ha van egy jó QB teljesítményünk bárki ellen esélyesek vagyunk. Mondjuk Foles hihetetlen vak napot fogott ki, azért ezt tegyük hozzá.
Szép win főleg Oline + Casseltől. Asiatától én nem esek hasra mert 1-2 yardről betudja brusztolni...Toca
Pontosan.
Hirtelen csak 4-5 ember támadta a zsebet, ami AP esetén sok esetben akár 8 játékos is volt.
És ha már 8 ember volt D#-től a boxban, akkor passzokra is sokkal kevesebb időnk volt, ezért a passz játékunkat is ilyen módon befolyásolta AP jelenléte.
Amennyire leírtak minket AP nélkül, meg hogy AP maga a franchise, annyival felszabadultabban tudott működni az Oline, WR-ek és a QB nélküle.
Ajánlom, hogy az első és az utolsó mondatodat pedig vesd össze, mert pont megfogja a lényeget.Tred
Azért elég durva dolgokat vonsz le egy meccsből ahol a liga legtöbb yardot nyelő defje ellen játszottunk...
Ha több ember van a boxban lehet hamarabb odaérnek, de akkor üresen is állnak az elkapók. Ha nem így lenne mindenki csak blitzelne 😊
Azért nagyon ledimenzionáltad ezt a játékot. Nem akartak ők Casselnek annyi időt hagyni csak most jó volt a passzprot, mert az Eaglesnél vannak sérültek, illetve Fusco nem volt.
Ráadásul végre nálunk volt többet a labda, a D jük el is fáradt az Ojuk olyan volt meg mintha a mienk lett volna.
Azért arra visszavezetni, hogy jók voltunk mert AP nem játszott elég meredek...
több mint 10 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
hát én nagyon örültem a győzelemnek (ma meg hogy megjött a rendelt vikings sálam) és külön öröm volt látni a játékosok arcán a felszabadultságot. Ilyen az amikor élvezik azt amit csinálnak.
Lehet nem volt AP vagy nem volt Gerhardt de a csapat nagyon jól játszott. sajnálom hogy nem voltunk ilyen jók a szezon első részében de ahogy korábban is mondtam tartom magam ahhoz most is. Nagyonörülök hogy ezt a csapatot választottam! GO VIKIMGS! SKOL!
több mint 10 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Úgy tűnik, hogy az offense játékán csak segít, ha kiesik egy playmaker, tavaly amikor nem kellett azon stresszelnünk, hogy juttassuk több labdához Percy Harvint, bejutottunk egy eszméletlen hajrával a palyoffba. Most AP esett ki, és az idei legmeggyőzőbb győzelmét tudtuk lehozni.
AP nélkül nem volt akkora nyomás a zseben, és látszott is, hogy ezt a terhelést bírja is az Oline.Tred
Miért AP-t jobban megakarják állítani Asiata meg hagy fusson?
Ez a meccs annyit mutatott meg ha van egy jó QB teljesítményünk bárki ellen esélyesek vagyunk. Mondjuk Foles hihetetlen vak napot fogott ki, azért ezt tegyük hozzá.
Szép win főleg Oline + Casseltől. Asiatától én nem esek hasra mert 1-2 yardről betudja brusztolni...Toca
Pontosan.
Hirtelen csak 4-5 ember támadta a zsebet, ami AP esetén sok esetben akár 8 játékos is volt.
És ha már 8 ember volt D#-től a boxban, akkor passzokra is sokkal kevesebb időnk volt, ezért a passz játékunkat is ilyen módon befolyásolta AP jelenléte.
Amennyire leírtak minket AP nélkül, meg hogy AP maga a franchise, annyival felszabadultabban tudott működni az Oline, WR-ek és a QB nélküle.
Ajánlom, hogy az első és az utolsó mondatodat pedig vesd össze, mert pont megfogja a lényeget.

M. Vikings
Always open!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Szep gyozelem !!!
Es azert az eselyesebbnek tartott madarak ellen 48 pontot szeteztunk! 8-)
Persze en tudtam,hogy nyerunk! 😀)

Nekem is egybol az jott le ebbol,ha nincs AP teljesen mas a forgatokonyv!Nem olyan egysiku,tobb pass....jobbak coltunk nelkule.szomoru ezt leirni de tenyleg igy van!

Patterson TD-nek ugy orultem,mint egy kisgyerek! 😀
De azert remelem az 1.korben QB jon!
Cassel meg siman jo lesz backupnak! 😀

Go Viiiiiiiiiikings!!!"
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 260 — Vikings fan
Úgy tűnik, hogy az offense játékán csak segít, ha kiesik egy playmaker, tavaly amikor nem kellett azon stresszelnünk, hogy juttassuk több labdához Percy Harvint, bejutottunk egy eszméletlen hajrával a palyoffba. Most AP esett ki, és az idei legmeggyőzőbb győzelmét tudtuk lehozni.
AP nélkül nem volt akkora nyomás a zseben, és látszott is, hogy ezt a terhelést bírja is az Oline.Tred
Miért AP-t jobban megakarják állítani Asiata meg hagy fusson?
Ez a meccs annyit mutatott meg ha van egy jó QB teljesítményünk bárki ellen esélyesek vagyunk. Mondjuk Foles hihetetlen vak napot fogott ki, azért ezt tegyük hozzá.
Szép win főleg Oline + Casseltől. Asiatától én nem esek hasra mert 1-2 yardről betudja brusztolni...
több mint 10 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Úgy tűnik, hogy az offense játékán csak segít, ha kiesik egy playmaker, tavaly amikor nem kellett azon stresszelnünk, hogy juttassuk több labdához Percy Harvint, bejutottunk egy eszméletlen hajrával a palyoffba. Most AP esett ki, és az idei legmeggyőzőbb győzelmét tudtuk lehozni.
AP nélkül nem volt akkora nyomás a zseben, és látszott is, hogy ezt a terhelést bírja is az Oline.

M. Vikings
Always open!
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Szóval igen, Cassel lehozta a meccset és Asiata fuott 4 Td-t emberek! 😊

Azt kértem legyen sima a meccs vége, és erre álmomban se gondoltam. Az lett, és egy remek win. SKOL VIKINGS!!!vsanyi132
hármat de így is szép, mondjuk a 1.7 yardos futási átlag nem annyira
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok teljesen megérdemeltétek!!! S előre elnézést kérek, ha ezzel megmentettük Frazier hátsóját és Cassel lesz a fr QB ne utáljatok érte majd nagyon 😉 😛
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Szóval igen, Cassel lehozta a meccset és Asiata fuott 3 Td-t emberek! 😊

Azt kértem legyen sima a meccs vége, és erre álmomban se gondoltam. Az lett, és egy remek win. SKOL VIKINGS!!!

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 260 — Vikings fan
Üdv Vito.
Ugyanmár Cassel egyedül lehozza a meccset még Asiata kb 2-3 fumblejával együtt is 😀
több mint 10 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Altatunk... 😀
Ha bármi tétje lenne részünkről a meccsnek, akkor biztos, hogy nem lenne kérdéses a játékuk. Ilyen helyzetben viszont felesleges kockáztatni egy újabb, komolyabb sérülést.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Se AP, se Toby, nem tudom ez mit jelent, ennyire tartalékoltok?
több mint 10 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Nem jó ilyen híreket olvasni, én is reménykedtem legalább Toby játékában. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy az edzői gárda, hogy tudja ezt a szitut lereagálni. Nem sok jóra számítok, de lepjenek meg.
Kíváncsi vagyok, hogy Pattersonnal próbálunk-e pár futást vagy screen pass-t, az utóbbi meccseken ültek ebből nagy játékok.
A szurkoló énem azt mondja, hogy nyerjük meg. Reálisan nézve nem számítok sok jóra, az Eagles-nek kulcsfontosságú win, nekünk édesmindegy.

Ja és üdv a magyar Viking közösségnek! 😊
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Mennyi play acion lesz ma? :-p
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Szerintem nem fog játszani AP, és felesleges bárki mást is olyan rizikónak kitenni, hogy rásérüljön meglévő nyavajájára. NINCS már tét, győzni kellene, de nem bármi áron.Go Vikings!
A mai hírek alapján igazad van, Toby sem játszik, ami nekem kicsit meglepetés, azt hittem az ő sérülése nem annyira komoly. Kíváncsi vagyok így a futó játék mire lesz elég, kicsit preseason íze van a dolognak. Csodálkoznék ha 20 pontot elérnénk.....