Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ha 20 pont alatt teljesítetek van esélyünk nyerni, ha felette, nincs 😀 Érdekes meccs lesz ez 😉

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 260 — Vikings fan
Ponder jó lesz bízzatok benne 😀
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Hozzank amugy is az osszes mock Hundleyt irja....vagy a DE gyereket....


Jaaaaaaa....kozben olvasom ,Hundley alliolag egy radio musorban elmondta,hogy o sem megy meg draftra....
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Keressetek új irányítójelöltet, mert Marcus Mariota (Oregon) nem megy az idei DRAFT-ra, inkább megszerzi a diplomát jövőre.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 260 — Vikings fan
, egy olyan csere QB aki náluk játszik simán kezdő lenne nálunk...
vsanyi132
35 éves embert felfedeztek, aki már a ligától is elköszönt korábban? Nem hinném. Jó a séma, az elkapók nyerik a párharcokat, a fal olyan védelmet ad, amit Cutler soha nem kapott. Ennyi. Ha betennénk McCownt ebbe a Vikingsba (természetesen úgy hogy tudja a playbookot együtt készül a csapattal stb), szerintem 1 meccs után leakarnátok váltani. Ez van. Nálunk Cassel is nagy király lenne most, de még Ponder is ezerszer jobban nézne ki. Védelmünk nincs, ezért tartunk ott ahol.tüsi91
Hát a Bearsből max Jeffrey/Marshall férne be hozzánk szóval nekünk nem kell 😛
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
, egy olyan csere QB aki náluk játszik simán kezdő lenne nálunk...
vsanyi132
35 éves embert felfedeztek, aki már a ligától is elköszönt korábban? Nem hinném. Jó a séma, az elkapók nyerik a párharcokat, a fal olyan védelmet ad, amit Cutler soha nem kapott. Ennyi. Ha betennénk McCownt ebbe a Vikingsba (természetesen úgy hogy tudja a playbookot együtt készül a csapattal stb), szerintem 1 meccs után leakarnátok váltani. Ez van. Nálunk Cassel is nagy király lenne most, de még Ponder is ezerszer jobban nézne ki. Védelmünk nincs, ezért tartunk ott ahol.
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Néhágy záró gondolat a Bears elleni meccsről. A végjáték izgalmas volt, és ha semleges néző lettem volna még élveztem is volna hogy micsoda fordulatok vannak. Viking szurkolóként a második szívbajos hosszabítás nem esett jól, de most sem kaptunk ki és a döntetlen is jobb mint egy vereség azért csak pozitívan jöttünk ki a két csoportriválissal szembeni meccsről. Nem hanyagolható el hogy félidei vezetésünk ellenére egy pocsék harmadik negyed után egyenlítettünk, sőt, a rendes játékidőben akár nyerhettünk is volna ha nincs a drop és abból az interception... nem így lett, de igenis pozitív hogy a meccset nem buktuk el Jeffrey szenzációs elkapásai ellenére sem. Nem akarom ezt a győzelmet azzal elintézni hogy ja, fos volt a Bears, ezért könnyen nyertünk.... ez nem igaz, nehezen nyertünk, és ebben az évben igencsak meg kell becsülni egy win-t, főleg ha a PO-ba igyekvő, csoportelsőségre pályázó csapat ellen nyerünk. Hogy ők egyébként hány sebből véreznek kit érdekel, nekünk is van bőven bajunk, egy olyan csere QB aki náluk játszik simán kezdő lenne nálunk... Szóval lássuk a pozitívumokat, bár nem gondolom hogy bármit is túl kellene értékelni, örüljünk és lépjünk túl saját búskomorságunkon.

Láttam a Ravens meccsét, nem várok nagy csodát, idén nem vagyunk partiban velük. Túl nagy a különbség QB poszton, ez el is fogja dönteni a meccset, nem vagyunk abban a helyzetben hogy minden kapott Td-re Td-vel válaszoljunk. A secondary-nk egyértelműen nem fogja tudni megakadályozni a nagy játékokat, így a kérdés csak az, hogy mennyi ideig tudjuk a pályán kívül tartani a Ravens offense-t. Sok futással, órát ölve és Td-vel befejezve a drive-okat meccsben maradhatnánk, de Musgrave-ben nem bízom, simán beleviszi Casselt az int-ekbe. Egy szoros végjátékban már-már rutinosnak mondhatjuk magunkat, azzal hogy számunkra nincs tétje a meccsnek előnyben is vagyunk. Sima Ravens győzelem vagy vért izzadva szoros ki-ki végjáték bármelyik csapat győzelmével. Ezt várom. A szurkoló énem pedig csak győzelmet 😀 Skol Vikings!

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 260 — Vikings fan
Itt mindig nagy a csend....ZoliZoltán
Ez annyira szánalmas meccs volt, hogy jót nem igen lehet róla írni. A két csapat, a bírok, mind-mind. Természetesen gratulálok a győzelemhez!tüsi91
Gould kihagyta, hogy Walsh berúghassa, de miután berúgta a buzi bíró újra rúgatta, így kihagyta, hogy utána Gould berúghassa, de Golud kihagyta, így Walsh mégis berúghatta.
Ezzel kb összefoglaltam a meccset 😀Toca
Bár nem ismerem a bírók nemi identitását, de az ott egy akkora méretes facemask volt, hogy amellett nem lehetett elmenni...Tred
Az volt, és tudod hány ilyet láttam már, hogy leszarták a bírók? Nagyon sokat.
Igazából, persze helyes ítélet volt, és a bírók nemi identitását nem is itt kérdőjeleztem meg, hanem, hogy az egész meccsen annyira a középpontban akartak lenni, a hülyébnél hülyébb ítéleteikkel hol ide(talán felénk többször), hol oda mint a buzik, a buzifelvonuláson.


Ravens meccstől mit várunk?
Jó kérdés, én szerintem mivel nem NFC North-os derby lesz nem fogunk tudni fölpörögni és kapunk egy sima L-t, de ez persze a szokásos 2 egyenletes egyenlet rendszerünktől is függ (Patterson+Peterson +/- valamelyik QB-nk teljesítménye).
Ha Cassel egy Bears elleni teljesítményt lehoz izgi jó meccs lesz,különben csoda kell vagy legalább egy 10 pontos égés lesz.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hétvégén jöttök Maryland gyönyörű tájaira... mit reméltek, vártok a találkozótól?!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Kakasulorol is lattak.😀
több mint 10 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Itt mindig nagy a csend....ZoliZoltán
Ez annyira szánalmas meccs volt, hogy jót nem igen lehet róla írni. A két csapat, a bírok, mind-mind. Természetesen gratulálok a győzelemhez!tüsi91
Gould kihagyta, hogy Walsh berúghassa, de miután berúgta a buzi bíró újra rúgatta, így kihagyta, hogy utána Gould berúghassa, de Golud kihagyta, így Walsh mégis berúghatta.
Ezzel kb összefoglaltam a meccset 😀Toca
Bár nem ismerem a bírók nemi identitását, de az ott egy akkora méretes facemask volt, hogy amellett nem lehetett elmenni...

M. Vikings
Always open!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 260 — Vikings fan
Itt mindig nagy a csend....ZoliZoltán
Ez annyira szánalmas meccs volt, hogy jót nem igen lehet róla írni. A két csapat, a bírok, mind-mind. Természetesen gratulálok a győzelemhez!tüsi91
Gould kihagyta, hogy Walsh berúghassa, de miután berúgta a buzi bíró újra rúgatta, így kihagyta, hogy utána Gould berúghassa, de Golud kihagyta, így Walsh mégis berúghatta.
Ezzel kb összefoglaltam a meccset 😀
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Itt mindig nagy a csend....ZoliZoltán
Ez annyira szánalmas meccs volt, hogy jót nem igen lehet róla írni. A két csapat, a bírok, mind-mind. Természetesen gratulálok a győzelemhez!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Itt mindig nagy a csend....
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Elég csendesen örülünk egy csoportrivális legyőzésének, pedig ez - beleértve a Packers elleni döntetlent is - igazán pozitív dolognak tudható be. Van tartás a csapatban, nagyon kíváncsi vagyok a hátralevő meccseken megmarad-e ez a küzdelmes, drámával teli foci vagy a siker után leeresztünk és sima 4 vereség jön. Valami azt súgja okozunk még meglepetést. Skol 😊

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Akkor nagyon 1 huron pendulunk! 😀

Gratulalok Petersonnak!!! Alien!!! 😀

Rhodesos dolog tenyleg aggaszto! 😕
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 260 — Vikings fan
AP 211 yard, 10000 yardon túl, stílusosan 28.kéntToca
Ráadásul 28 évesen 😊
Am meg ne legyünk már Jacksonville fan-ok, hogy a győzelem után egyből a draftpozíción lovagol mindenki. 😉Tred
Sajnálom, de engem idén 3 dolog tud lekötni már csak a csapattal kapcsolatban. A két Son és a draft 😊
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Az a bajom hogy idén ha csak a szoros meccseket nézem amiken kikaptunk most vezetnénk a csoportot.... de a jó draft kell, mert ha Ponder a pályán marad ma simán kikaptunk volna. Kell egy jó QB, és a draftról kell. Mind a 4 hátralevő meccsünkön a lehető legtöbbet a jövő nagy tehetségéért tehetjük 😊 ha mégis nyerjük bármelyiket akkor az a Lions ellen legyen, nem akarom hallgatni hogy oda-vissza vertek minket, ha már a Packers és a Bears sem tette. Jó kis meccs volt ez, sok hibával de győzelemmel. Skol!

több mint 10 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
AP 211 yard, 10000 yardon túl, stílusosan 28.kéntToca
Ráadásul 28 évesen 😊
Am meg ne legyünk már Jacksonville fan-ok, hogy a győzelem után egyből a draftpozíción lovagol mindenki. 😉

M. Vikings
Always open!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 260 — Vikings fan
AP 211 yard, 10000 yardon túl, stílusosan 28.ként, megnyerünk egy elvesztett meccset. Ez a pozitívum.
Musgravenek 12,5 hét kellett, hogy rájöjjön AP tud meccseket nyerni. DC-nk annyira gyökér , hogy a 3 play kell neki mire rájön, hogy csak Forte fut. Frazier arcán meg látszott, hogy szomorú hogy Gould kihagyta ez mindent elmond...

1/1 elment de szerintem a top3 is, de örülök neki mert legalább látjuk hogy van kire építeni. Patterson jó lehet, Cole is egész szép meccseket hoz. Cookről meg megtudtuk hogy szar (jah én már 12 meccse mondom 😀 ).
Rhodes minden meccsen megsérül ezzel is kéne kezdeni valamit.
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Nagyon örülnék neki ha nemcsak AP-nek lenne jó napja, hanem Toby-nak is, ha a Packers ellen hagyják még futni nyerhettünk volna. Ezt a Lions-Packers meccset látva mondom, nem is tudom hogy nem tudtuk még jobban szétfutni a Packerst.... Szóval ha mindkét futónk 100 yard felett teljesít nyernünk kell a meccset még akkor is ha Ponder egy balf*sz...

SKOL!

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Szerintem nem baj az ha jo napja lesz! 😀
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
Macik Cutler nelkul....na mi lesz?Nyerunk?hat perste! 😀ZoliZoltán
Eddig is így voltunk és nyertünk is már. Nem is Cutty hiányzik igazán, hanem a védelmünk. AP-nek sajnos nagyon jó napja lehet......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Macik Cutler nelkul....na mi lesz?Nyerunk?hat perste! 😀
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Erről most ez jutott eszembe;