Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 260 — Vikings fan
Rick bacsi remelem ev vegen megkoszoni....mondjuk nem tudom mit lehet megkoszonni Lessinek.... :-/ZoliZoltán
Hát én a draftjait azért megköszönöm, Ponderen kívül egész jó embereket hozott.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Rick bacsi remelem ev vegen megkoszoni....mondjuk nem tudom mit lehet megkoszonni Lessinek.... :-/
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 260 — Vikings fan
Hát én büszke vagyok egyébként rohadtul a játékosokra. Megmutatták, hogy a Viking szív erősen mint az edzői agyhalál.
Mondjuk ezen még mindig nehezen tudok túllépni, hogy gyakorlatilag -16nál tett kijelentésem, hogy kikapunk közel bejött...
Ennyire 0 edzői kart, illetve ennyire 0 4.negyedeket én kevés edzőtől láttam, talán Falconstól.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ez is döntetlen lett:
 www.packersnews.com/article/20131126/PKR04/311260202/That-halftime-proposal-Packers-fan-said-yes-Vikings-fan?nclick_check=1James007
(Y) (Y) (Y) királyság!
én is imádom a sajtot! 😀
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Ez is döntetlen lett:
 www.packersnews.com/article/20131126/PKR04/311260202/That-halftime-proposal-Packers-fan-said-yes-Vikings-fan?nclick_check=1
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Winfield ismét a Seahawks-nál. Nekik kellett az öreg....

több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
De ilyenkor felesleges az igazolas is....enny erovel a nagyanyamat is leigazilhatnak! 😀
Irok is Lesszinek! 😀ZoliZoltán
Lehet latnak benne valamit. Most ha van szabad hely miert legyen ures? Volt mar aki FArol osszeszedve befutott.Toca
ez pontosan így van, bár egy CB-t kellett volna szerintem szerződtetni, mert Rhodes agyrázkódás miatt kérdéses a Bears ellen, a többi meg pff..
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 260 — Vikings fan
De ilyenkor felesleges az igazolas is....enny erovel a nagyanyamat is leigazilhatnak! 😀
Irok is Lesszinek! 😀ZoliZoltán
Lehet latnak benne valamit. Most ha van szabad hely miert legyen ures? Volt mar aki FArol osszeszedve befutott.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
De ilyenkor felesleges az igazolas is....enny erovel a nagyanyamat is leigazilhatnak! 😀
Irok is Lesszinek! 😀
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Hogy benne is mit latnak ilyenkor!?
Bucsba jatszott eleteben egy meccset iden a Jags ellen....meg a 7. heten.Azota se....
Most cut....
Az ilyeneket sose fogom megerteni.Kalil oldalan jatszik?
Mert akkor talan egy torpnyi konkurencianak jo.......ZoliZoltán
csak azért igazolták, mert volt felesleges hely a keretben, nem fog játszani
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Hogy benne is mit latnak ilyenkor!?
Bucsba jatszott eleteben egy meccset iden a Jags ellen....meg a 7. heten.Azota se....
Most cut....
Az ilyeneket sose fogom megerteni.Kalil oldalan jatszik?
Mert akkor talan egy torpnyi konkurencianak jo.......
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
OT Mike Remmers szerződtetve
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Az komoly...
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
A.J. Jefferson-t ma kora reggel letartóztatták erőszakos bűntett miatt. A délelőtti sajtótájékoztatón Frazier bejelentette, hogy megváltak a játékostól.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ponder csoda jo volt megint!:-/

Izgi lesz a draft! 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 260 — Vikings fan
Amúgy az megvan, hogy Garbage Time-on kívül (értsd kurvára vezetett a Seahawks-Panthers-Packers is) 1 azaz 1 TD-t csináltunk a 4.negyedben, emellett 6 azaz 6 FG-t(+1 OT).
Szóval 8 meccs alatt 25 pont az utolsó negyedben. 3.25 pont átlagban. Mégis mit akarunk ?
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Nyert meccs volt, de legalább nem kaptunk ki. A zebrák is belenyúltak, de nem azon ment el a meccs. A D egész jól tolta, és ha a playcalling csak egy hangyaf*sszal jobb nyerünk.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 260 — Vikings fan
Az edzői stábunk mindig alul tudja múlni magát...
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Kellett már egy döntetlent is tolnunk, mégse járja, hogy 35 éve nem ikszeltünk a Pacskerekkel!😊

Nekünk a végén nem fog hiányozni a W, vajon nekik?😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ágyék serulese van mar hetek ota.Hawks ellen is osszeszedett vmi kisebb serulest!:-[Frazier tobb snapra akarja Gerhartot....mondvan foloslehes a mar tet nelkuli szezonban leserulnie!
O maga viszont azt mondja teljesen fitt!kesz a jatekra!(mint mindig😀)

Ha jol tudom....
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Remek kerdes-valasz.! 😉ZoliZoltán
Csak gondoltam van vmi egyéb infótok is 😊 de akkor az gondolom fix, hogy nem kap annyi snapet, mint általában. (Fantasy miatt kérdeztem).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Remek kerdes-valasz.! 😉
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
AP mennyire valószínű, hogy fog játszani? Quastionablet írnak, ami ugye 50-50%.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Lacyra ,Starksra meg Nelsonra kell nagyon figyelni!es meg akarmi is lehet!
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Gameday! A mai meccs érdekes lesz, nem hiszem hogy esélyesnek mondhatnánk magunkat, ugyanakkor Áron nélkül a Packers offense is gyenge. Ezért egy izgalmas meccsre számítok, ahol akár még véletlenül kevesebbet is bénázhatunk mint az ellen, ahol komoly a győzelmi kényszer, nekünk meg már nincs mit veszíteni mint csapatnak. Egyénileg más a helyzet, a sérüléseket el kell kerülni, AP-re vigyázni kell, stb. A másik szempont érdekes. J Allen megszellőztette hogy jövőre csapatot váltana, szeretne egy gyűrűt, amit nálunk nem lát reálisnak az elkövetkező idényben. Ha jó szerződést akar és valóban SB esélyes csapathoz akar kerülni akkor neki a hátralevő meccseken - azon kívül hogy nagyon vigyáz arra hogy meg ne sérüljön - mutatni kell hogy nem csak a neve van, és még mindig ugyanolyan gyors és erős mint fénykorában. Ezért tőle extra teljesítményt várok, és azt hogy a D tagjait is magával ragadja. A legszomorúbb az lesz ha a végén egy jó formában levő Allen-től kell elköszönni.... AP-nek is volt egy érdekes nyilatkozata a héten, azt mondta hogy akár a 8-8-as mérleg is elérhető még, azzal pedig bármi lehet.... Úgy tűnt komolyan gondolja, de azért ez a legvalószínűtlenebb forgatókönyv amit el tudok képzelni.
Szóval ma valahogy verjük el a pacskerokat, legyen egy jó hetünk a következő meccsig! SKOL VIKINGS!!!