Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
😀
mert mara mar 2-szer annyi kombonk van AP-re! 😀
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Se nem vagyok régi vikings szurkoló(idén kezdtem) se nem értem még teljesen meg az össze összefüggést az NFLben de az tény hogy ezen a mecsen láttam először Fraizer kezében egy dupla akkora taktik lapot mint eddig. ez miért van?Pyrrus
Nem hajtotta félbe 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Se nem vagyok régi vikings szurkoló(idén kezdtem) se nem értem még teljesen meg az össze összefüggést az NFLben de az tény hogy ezen a mecsen láttam először Fraizer kezében egy dupla akkora taktik lapot mint eddig. ez miért van?
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Eddig az utolso negyedek vegen hany PI-t kaptunk!?
Nem volt szamomra ujdonsag...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Azért az a PI a végén csúnya volt a sporiktól...
több mint 10 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Én a végét hol örjöngtem hol nem tudtam a fenekemen maradni az örömtől. DE Cassel szerintem jó volt és Gerhardt is jól nyomta. Sajnálom amiért Peterson lesérült és hogy ennyire ellenünk fújtak. A védelem 3 negyedig szépen nyomta(leszámítva az első TD-t) de reméljük a draftban jön egy csúcs QB.
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Egy lépéssel közelebb a jobb draft pick-hez, ez vigasztal. Nyertek a "riválisok", a Texans kivételével... Skol 😊

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ahogy ZoliZoltán is írta egy hulladék meccsből lett az, ami. Remélem a sérültek hamar felépülnek, valamint sajnálom, hogy a bíráskodás is közbeszólt a meccsbe. Én általában véve közepesen jó fújást éltem meg, de tény, hogy azért volt - és ezt eredménykövetőbe is írtam - f@rokság bőven a zebráktól.... sok sikert a továbbiakra.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Meg egy ilyen szerencsetlen csapat a vilagon nincsen....
Ezt most nyerni kellett volna.
Amugy az utolso 4-5 perc miatt lett ez jo meccs,elotte egy hulladek volt....egyfolytaban punt....serulesek....

PATTERSON baratom allat volt! 😊
Peterson,Carlson,Rhodes....
AP ficam,kb. 2 het...lehet iden mar nem is latjuk?
Philly ellen meg TE hianyban?

De az teny ,hogy a vege frenetikus volt! 😀
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az szép lesz srácok jövő héten egyik oldalon AP a másikon Shady futkorászik jobbra balra irányítók minek 😛?dande
Az a baj, hogy túloldalon irányító is lesz 😕Toca
Azért Cassel ahogy sejtem ma nem nyomott rossz mecset egy Baltimore D ellen?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 260 — Vikings fan
Az szép lesz srácok jövő héten egyik oldalon AP a másikon Shady futkorászik jobbra balra irányítók minek 😛?dande
Az a baj, hogy túloldalon irányító is lesz 😕
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az szép lesz srácok jövő héten egyik oldalon AP a másikon Shady futkorászik jobbra balra irányítók minek 😛?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 260 — Vikings fan
AP kiakadt, ez már tényleg jelent valamit, mert nem gyakran szokott...

 bleacherreport.com/articles/1881040-adrian-peterson-calls-out-refs-and-ravens-fans-after-loss
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
2 percen belül 2szer nyertétek meg a meccset, ám még is kikaptok, mert 3szor elvesztitek. 😀. Szenzációs.tüsi91
Remélem jövőre visszakapjuk azt a töménytelen szopást amit ki kell állnunk. A bírók nagyon nem akarták, hogy nyerjünk.
AP meg nagyon remélem nem komoly és látjuk még idén.Toca
Minden geciskedés nélkül szerintem a tavalyit kapjátok most vissza. A meccset nem láttam. AP esetét igen. Nem térd ugye?tüsi91
Boka, és állítólag csak ficam. Jól ránk hozta a frászt....

több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Engem igenis idegesít az eredmény, ma nem voltunk vesztes csapat. Ott volt a srácokban a győzelem, tényleg meg kellett volna nyerni és ha a bírók nem oda fújnak ez sima win. Utálok veszíteni, ha jobb az ellenfél elviselem de ma egy nyert meccsen kaptunk ki.... és idén ez a negyedik ilyen.

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
2 percen belül 2szer nyertétek meg a meccset, ám még is kikaptok, mert 3szor elvesztitek. 😀. Szenzációs.tüsi91
Remélem jövőre visszakapjuk azt a töménytelen szopást amit ki kell állnunk. A bírók nagyon nem akarták, hogy nyerjünk.
AP meg nagyon remélem nem komoly és látjuk még idén.Toca
Minden geciskedés nélkül szerintem a tavalyit kapjátok most vissza. A meccset nem láttam. AP esetét igen. Nem térd ugye?
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Fene tudja, de szerintem ez jó meccs volt.😊

Irreális körülmények között 3 negyeden át uraltuk a meccset a tavalyi bajnok ellen, a végén többször is bebiztosíthattuk volna a győzelmet, de tenni kellett róla, hogy 7 pontról 30 közelébe engedjük a Ravens-t, mert különben javult volna az a meccsenkénti 30+ kapott pont.

Idén nem számít, hogy szoros meccsek bukta vagy nem, itt most nincs is mire kenni a dolgokat, volt egy őrült utolsó 5 perc, kb. 5 évente látni ilyet, én nem is bosszankodok rajta.

Edzői stábnak persze mennie kell, meccsenként 30 pontot nem lehet kapni, így mint ma, lehetne, de nem 13-ból 13szor.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 260 — Vikings fan
2 percen belül 2szer nyertétek meg a meccset, ám még is kikaptok, mert 3szor elvesztitek. 😀. Szenzációs.tüsi91
Remélem jövőre visszakapjuk azt a töménytelen szopást amit ki kell állnunk. A bírók nagyon nem akarták, hogy nyerjünk.
AP meg nagyon remélem nem komoly és látjuk még idén.
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
2 percen belül 2szer nyertétek meg a meccset, ám még is kikaptok, mert 3szor elvesztitek. 😀. Szenzációs.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ponder jó lesz bízzatok benne 😀Toca
Ha nem megy neki itt a cseréje:

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Gameday!!! 😊
Jó meccs lesz ez ma úgy érzem! 😊
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Mondjuk szamomra az egyetlen liga ahol Minden meccs egy uj bajnoksag...szoval barmi lehet! 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 260 — Vikings fan
Nem surun vagyunk 20 folott...kerdes,hogy mi tudunk-e titeket 20 pont alatt tartani! 😀ZoliZoltán
Nem sűrűn vagyunk 20 pont felett, szóval, ahogy írtam, érdekes lesz 😀Collapo
Átlag 30.5 pont engedésével vezetjük a ligát. 20 pontnál kevesebbet nem nagyon kaptunk. Szóval meglepődnék ha nem érnétek egy a 25-30 pontot.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem surun vagyunk 20 folott...kerdes,hogy mi tudunk-e titeket 20 pont alatt tartani! 😀ZoliZoltán
Nem sűrűn vagyunk 20 pont felett, szóval, ahogy írtam, érdekes lesz 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nem surun vagyunk 20 folott...kerdes,hogy mi tudunk-e titeket 20 pont alatt tartani! 😀