Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Miert nem az?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 260 — Vikings fan
Tudom.De arra gondolok,hogy Frazier marad(rafogjak majd Musgravere,hogy miatta volt impotens az O),es majd ezzel probslja bizonyitani,hogy nem volt bsl lepes Freeman...csak ido kell neki a playbookhoz stb...
Tudom eleg erosen fantazialas.........de hajlamos vagyok komplikalni....meg ja teljesen egyertelmu a menesztes (Frazier....),csak hat a mai vilagban mar semmin nem lepodom meg!:-/ZoliZoltán
Számomra nem egyértelmű a menesztése Fraziernek.
De Freemannel mit kombinálsz 1 meccse volt szar volt, most se erőltetjük, ha Frazier hinne benne nem ez a kettő szerencsétlenkedne.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Tudom.De arra gondolok,hogy Frazier marad(rafogjak majd Musgravere,hogy miatta volt impotens az O),es majd ezzel probslja bizonyitani,hogy nem volt bsl lepes Freeman...csak ido kell neki a playbookhoz stb...
Tudom eleg erosen fantazialas.........de hajlamos vagyok komplikalni....meg ja teljesen egyertelmu a menesztes (Frazier....),csak hat a mai vilagban mar semmin nem lepodom meg!:-/
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Orulok neki,hogy vegre felepult!Innentol serulesmentes palyafutast Neki!!!Jovore az uj QB-nak azert lesz celpontja rendesen:-p
(most az ugrott be,mi lesz ha Freemant tartjak meg 1.szamunak???3 milla...)ZoliZoltán
a 3 millió csak erre az évre vonatkozik, jövőre FA lesz
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Orulok neki,hogy vegre felepult!Innentol serulesmentes palyafutast Neki!!!Jovore az uj QB-nak azert lesz celpontja rendesen:-p
(most az ugrott be,mi lesz ha Freemant tartjak meg 1.szamunak???3 milla...)
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Childs vasarnap meg nem lesz,mi? :-/

Masik Gregunkkel mi a helyzet?ZoliZoltán
még csak most edzett először ittléte alatt, nem fog pályára lépni a szezonban, Jennings meg továbbra is sérült bár tegnap korlátozottan edzett.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Childs vasarnap meg nem lesz,mi? :-/

Masik Gregunkkel mi a helyzet?
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ez a Peterson kep a vegen ut! 😀)))
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Messze van még igen de több meccset nem sűrűn nyerünk,szóval maradunk kb. top3-4-ben....(ami draftot illeti😊)
és hát azért a QB-król igen csak mindenhonnan lehet hallani...(csak nem olyan nagy mellé egyik se) Hundleyt írják leginkább...de lehet akár Mariota is! 😛ZoliZoltán
nyugi, nem QB lesz az első körös választásunk. 😀😀😀 Eddig csak 3 alkalommal húztunk az első körben QB-t a draftok alkalmával (Tarkenton, Culpepper és Ponder)KmetyG
Tarkenton 3. körös volt...oleewear
igen Tarkenton valóban 3. körös volt, Kramer-ral kavaródtam meg, de a lényeg a lényeg nem sokszor volt QB húzásunk az első körben
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Azert egy Vikes-Pacsker meccs mindig kuriozum!

Sima W !!! 😀 8-)
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Most néztem az Injury reportot mindkét csapatnál... Pfff...

Komoly preseason meccs elé nézünk, klasszis játékosokkal, pontzuhataggal, szerencsétlenkedésekkel, puntzuhataggal...

Szerintem az eredménykövető izgalmasabb lesz 😊
több mint 10 éve
oleewear Detroit Lions 225
Messze van még igen de több meccset nem sűrűn nyerünk,szóval maradunk kb. top3-4-ben....(ami draftot illeti😊)
és hát azért a QB-król igen csak mindenhonnan lehet hallani...(csak nem olyan nagy mellé egyik se) Hundleyt írják leginkább...de lehet akár Mariota is! 😛ZoliZoltán
nyugi, nem QB lesz az első körös választásunk. 😀😀😀 Eddig csak 3 alkalommal húztunk az első körben QB-t a draftok alkalmával (Tarkenton, Culpepper és Ponder)KmetyG
Tarkenton 3. körös volt...
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Hu de nyugodt lettem....
Az utolso tenyleg nagy kapufa....epp ezert most fog jonni a tokeletes franchise QB!
Es akkor Allen is marad! 😀
Kesz!Ez lesz!!!😀
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Messze van még igen de több meccset nem sűrűn nyerünk,szóval maradunk kb. top3-4-ben....(ami draftot illeti😊)
és hát azért a QB-król igen csak mindenhonnan lehet hallani...(csak nem olyan nagy mellé egyik se) Hundleyt írják leginkább...de lehet akár Mariota is! 😛ZoliZoltán
nyugi, nem QB lesz az első körös választásunk. 😀😀😀 Eddig csak 3 alkalommal húztunk az első körben QB-t a draftok alkalmával (Tarkenton, Culpepper és Ponder)
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Logan Thomas van a Vétekből aki nagydarab és elég gyors is, Mettenberg utána Lojziánából meg Pacal TCUbul, a többiek nem érik el a férfiemberek százkilóját 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Messze van még igen de több meccset nem sűrűn nyerünk,szóval maradunk kb. top3-4-ben....(ami draftot illeti😊)
és hát azért a QB-król igen csak mindenhonnan lehet hallani...(csak nem olyan nagy mellé egyik se) Hundleyt írják leginkább...de lehet akár Mariota is! 😛
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 260 — Vikings fan
Sejtheto volt.

---
Mock; Szerintuk!!! ,jelen allas szerint 1/2-re a DE ,Jadeveon Clowneyt huzzuk....(Allen elmegy....) ,QB-t csak a 2.korben(37. helyen) Zach Mettenbergert.....na ehhez mit szoltok/szolnatok???


Amugy Fantasyban ki az a masik Tatabanya Vikings???? 8-)ZoliZoltán
Clowney elit prospect, de vannak kérdések vele (morális szinten). Kurva messze van még a draft. Addig még Allennel is megegyezhetünk akkor meg felesleges.
Perpill a QB prospecte szénája nem áll jól, majd elválik. Tavaly is eléggé visszaestek, mondjuk ez jóval erősebb class talán.
Én szerintem QBt fogunk hozni ha maradunk a draft helyünkön, de hát addig még bizonyítaniuk kell hogy tényleg jók.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Sejtheto volt.

---
Mock; Szerintuk!!! ,jelen allas szerint 1/2-re a DE ,Jadeveon Clowneyt huzzuk....(Allen elmegy....) ,QB-t csak a 2.korben(37. helyen) Zach Mettenbergert.....na ehhez mit szoltok/szolnatok???


Amugy Fantasyban ki az a masik Tatabanya Vikings???? 8-)
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
A Josh Robinson rajongóknak üzeni Frazier, hogy 4-6 hétre kiesett, mert szegycsonttörést szenvedett.KmetyG
Egyre több esélyt látok a GB ellen 😀Toca
a szezonja is véget ért úgy tűnik
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 260 — Vikings fan
A Josh Robinson rajongóknak üzeni Frazier, hogy 4-6 hétre kiesett, mert szegycsonttörést szenvedett.KmetyG
Egyre több esélyt látok a GB ellen 😀
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
A Josh Robinson rajongóknak üzeni Frazier, hogy 4-6 hétre kiesett, mert szegycsonttörést szenvedett.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Pedig mar kinezte a nagyobb hazat!

egyébként ez volt az 1. pick 6-e,ugye?😒
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Nem láttam a meccset, a szünetben néztem rá az eredményre és a statisztikára, akkor kb ezt a végeredményt tippeltem. Nem vagyunk egy súlycsoportban, és idén már csak kevesekkel leszünk. Érik az előkelő draft pick, ez az egy dolog ami vigasztal. Ha a HC OC DC trió is megy azt se bánom, csak vigyék Pondert mindenképp.

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Pedig szerintem az 1.felido meg ugy jo is volt!Ha ott az O is mutat mar valamit...csak hat az utolso hawks drive....onnantol valahogy elfogytunk...
Es akkor megint terdelunk...legalabb egy probat konyorgom!!!

Ponder tenyleg szanalmasan gyenge volt!(megint)

Folosleges buntetesek...
Sokszor 4-5 yardra senki az ellenfel elkapoin...amator hibak!!!
több mint 10 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Szánalmasan gyenge produkció a védelemtől és a támadósortól is, Sendejon kívül senki nem tud szerelni (+Harrison Smith). Már a meccs előtt kikaptunk, így nem szabad kiengedni sportolót a gyepre. Ponder nulla volt.