Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Biztos van egy ilyen rekord is,hogy a legtobb egy szezonban elszenvedett Game Winning Drive...(mert,miert ne lenne!?)
Es akkor johetne Teddy! 8-) 😀ZoliZoltán
Még így is jöhet.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Biztos van egy ilyen rekord is,hogy a legtobb egy szezonban elszenvedett Game Winning Drive...(mert,miert ne lenne!?)
Es akkor johetne Teddy! 8-) 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Azért mondjuk megkérdezném Fraziert mért kért időt és segítette a Skins-t az utolsó playek között... Szerencséjére nem tudták rendezni a sorokat ,de hihetetlen elbaszott döntés volt.
Nyert a Jax még akár harcban lehetünk a top draft cetlikért 😀
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Meg a Redskinsbe tolja, ez már magába elég ok, hogy ne szeressük!😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nem a nyilatkpzataira gondoltam.Az egesz megjelenese...ugy ahogy van az egesz ember leri rola,hogy egy onelegult kis kuki! 😀
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
RGIII-at lehet,hogy csak szimplsn utalja mindenki mivel egy nagyarcu kis f@sz....(az meg megint mas teszta ,hogy ettol meg hatalmas player...minden ellenfel fosik szerintem hha a kezebe kerul a tojas....)

Jo lenne ha maradna a Floyd -Kevin Willy DT paros mert allatok voltak!!!A 2 DE-nkrol nem is beszelve...D-Line ugy ahogy volt atom kemeny!!!


Viking Till I Die !!! 😊 8-)ZoliZoltán
Én erről lemaradtam. Nyilatkozott valami nagyképűt? Mindig polkorrekt sorokat olvastam tőle.
Mondom ezt úgy,hogy nem kedvelem kifejezetten.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Tegnap este a Minneapolis-i rendőrség ittas vezetés miatt letartóztatta a Vikings elkapóját, Jerome Simpson-t.KmetyG
Same old Simpson.

Az a baj az edzői gárdában, hogy nem elég hogy hülyeséget csinál, mégha mindenki látja akkor sem hajlandó feladni az elveit. Ez a meccs remek példa erre...
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Tegnap este a Minneapolis-i rendőrség ittas vezetés miatt letartóztatta a Vikings elkapóját, Jerome Simpson-t.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
RGIII-at lehet,hogy csak szimplsn utalja mindenki mivel egy nagyarcu kis f@sz....(az meg megint mas teszta ,hogy ettol meg hatalmas player...minden ellenfel fosik szerintem hha a kezebe kerul a tojas....)

Jo lenne ha maradna a Floyd -Kevin Willy DT paros mert allatok voltak!!!A 2 DE-nkrol nem is beszelve...D-Line ugy ahogy volt atom kemeny!!!


Viking Till I Die !!! 😊 8-)
több mint 10 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Néhány észrevétel:

-RG3-ra bountyt tűztünk ki, ez 100%, mindig ütöttük-vertük, gyakran play után is. De második félidőben szerencsére időben odaértünk,sackeltük is jópár alkalommal.
-Első félidőben a védelem olyan volt, mintha preseasonben játszanának, gyakran csak kocogtak a rézbőrű után.. második félidőben nagy javulás volt, főleg pass-rushban, Morris utána is szétfutott volna minket, ha használja a Redskins
-Robinson megint kinn volt a szélső elkapón legtöbbször, még Mayock is szapulta, pedig nála mindenki great guy meg great player
-Pondernek pacsi, jól játszott, az INT óriási homály volt, de utána fasza volt. Szerintem idén először volt sikeres bootleg balra, a TD Carlsonnak (aki szintén nagyon jó volt). Jó formába került Ponder, reméljük nem komoly a sérülése, nyerjünk még pár meccset becsületből
-Örömmel láttam, hogy végre a péló másik oldalán voltunk a negyedik negyedben, viszont az időkérés 2v3rd & goalnál a végén nagyon felhúzott..
-Peterson a végén ismét bizonyította, miért ő legjobb, talán az edzőink is észrevették

több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Jaja, dilettánsok szakma terén. Nézd meg, a DC, Alan Williams akkora fogalmatlan volt, hogy év elején kijelentette, Floyd és K-Will együtt nem jó megoldás... A sérülések úgy hozták, hogy együtt kellett lenniük (nem volt több egészséges DT!!), és bár elején döcögött, de nézd meg, mit tolt ez a két ember a 2. félidőben, a D-Line dominált, úgy mint idén még sosem, pedig RGIII-at nem szokták így lezúzni túl gyakran... Szóval ennyire értenek hozzá...

A védelmükben azt el kell mondani, hogy emberileg nagyon pozitívak, Frazier bár rossz HC és nem túl jó motivátor, de nálunk nem kell tartani Incognito-Martin féle esetektől.

Ez most olyan győzelem volt, amit büszkeségből, szívből hoztunk le, az ilyen találkozókon benne van, hogy túlvállalják magukat a játékosok, ezekben potenciálisan ott a sérülés veszélye, és most sajna meg is történt, ahogy Rudi-val a Dallas ellen, vagy Harrison Smith-szel korábban.

Még nem tartunk ott, hogy feltartott kezekkel lépjünk pályára.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Hulyek ezek ott a palya szelen....
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Carlson 7 elkapás 98 yard 1 TD!
Idehozzátok 2 TE-es felállásokhoz, erre padoztatja a stáb, amikor ilyeneket tud... bosszantó.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Köszönjük! Mindenesetre szvsz nem lenne fogalmatan ez a Ponder srác csak egy jó edzői kéz és rendszer alá kéne kerülni.
Akkor Flacco szintű QB simán lehetne belőle de Smith mindenképp. Szvsz több van benne mint mondjuk Casselben vagy néhány másik kutyaütőben.dande
meg ha van ideje.alapvetően nem tudom hogy áll a Vikes oline passprotection-ben,de nekem az ellenünk játszott meccs alapján egyértelműen az jött le (tudom,feltaláltam a spanyol viaszt)hogy ha megvédik,van ideje,akkor igenis megtalálja a célpontjait,és általában jó döntéseket is hozott,ráadásul nem rossz lába van,és ellenünk ezeket is egészen jól látta meg hogy mikor kell futni,és mikor keresni valakit a labdával.Cowboykarcsi
2 évig tartottam ezt a véleményt. De sajnos ha valaki minden meccsét végig nézi rájön hogy nem. Év elején én is Flakonhoz hasonlítottam, de egyszerűen nem tud konzisztens játékot hozni. Lábon jó, szépen látja meg a helyeket, de eddig lehetett mondani, hogy nem voltak elkapói, de most is látszik kegyszerűen nem lát a pályán. Első számú elkapóját ha levédekezik esetleg elnéz Rudi felé egyébként meg kidobja vagy fut. Jennings / AP rendszerint vannak üresen mert egyszerűen ha elnéz jobbra akkor balra sokszor tökmindegy mi van már nem néz vissza. Persze mondhatjuk, hogy nincs ideje, de mikor van se néz vissza. Karja sosem volt erős de brutálisan sokszor alul dobja a hosszútávú célpontjait. Ha van egy kis helye a WRnek, akkor megtudja találni, a precíziós passzokkal már megint nagyon inkonzisztens. Persze nem kell Rodgers/Manning-nek lenni, de rengeteg intet dob ezekből a szitukból.
És igen lehet, hogy később kinövi ezeket, vagy egy olyan edző / rendszert kap amiben jobban fog élni (Azért Smith seggét is pl. sokszor a védelem húzta ki idén a csávából , ugyanez a palyoffot kivéve Flaccora is igaz), de nekünk nincs időnk többet várni rá. Így is egy szezonnal többet vártunk mint kellett volna. AP-nek van még ezen kívül 2-3 jó szezonja, itt egy igen erős elkapó gárda Rudi és Patterson se ezen a fizun akar maradni sokáig. Van egy védelem ahol Kevin Williams és Allen, Greenway se fiatal már. Ha mi valamit akarunk azt az 1-2 hiányposztot kell betömni és hihetetlen erős lesz a gárdánk.
ÉS sajnos Ponder az egyik hiányposzton van, ezen felül egy G, MLB és CB(nickelbe főleg) esetleg NT hiányzik, hogy topcsapattá váljunk. Nem tudom meglehet-e oldani ezeket 1 offseason alatt ( az idén draftolt projectjeink is beérhetnek ) , de ha a QB posztot megoldjuk, már jelentőset nyer az O és a D is. Ha emellé még a guardot vagy MLB-t / NT-t tudunk szerválni gyakorlatilag 1 offseason alatt rendbetettük a támadókat és a rush D-t. Tekintettel arra, hogy így már jelentőset javul a csapat, ráadásul egész jó ball-hawk embereink vannak 1-1 megszerzett labda sokkal többet számítana, ha az O nem 3 and outot generálna belőle én azt mondanám, csoport esélyesekké lépnénk elő és mindenki szenvedne ellenünk.
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
meg ha van ideje.alapvetően nem tudom hogy áll a Vikes oline passprotection-ben,de nekem az ellenünk játszott meccs alapján egyértelműen az jött le (tudom,feltaláltam a spanyol viaszt)hogy ha megvédik,van ideje,akkor igenis megtalálja a célpontjait,és általában jó döntéseket is hozott,ráadásul nem rossz lába van,és ellenünk ezeket is egészen jól látta meg hogy mikor kell futni,és mikor keresni valakit a labdával.Cowboykarcsi
meg ha van ideje.alapvetően nem tudom hogy áll a Vikes oline passprotection-ben,de nekem az ellenünk játszott meccs alapján egyértelműen az jött le (tudom,feltaláltam a spanyol viaszt)hogy ha megvédik,van ideje,akkor igenis megtalálja a célpontjait,és általában jó döntéseket is hozott,ráadásul nem rossz lába van,és ellenünk ezeket is egészen jól látta meg hogy mikor kell futni,és mikor keresni valakit a labdával.Cowboykarcsi
Nehéz egy olyan csoportban jó QB-nek tűnni, ahol Rodgers, Stafford és Cutler passzolgat...
Amúgy grat a Vikingeknek, Pondernek meg jobbulást! A statok alapján még az int ellenére is elég tisztességes meccset nyomatott a sérüléséig.
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Win 😊 Ez a fontos, végre a hazai közönség megkapta amiért kiment a meccsre. Nekünk is nagyon kellett már 😊 Skol!

több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
meg ha van ideje.alapvetően nem tudom hogy áll a Vikes oline passprotection-ben,de nekem az ellenünk játszott meccs alapján egyértelműen az jött le (tudom,feltaláltam a spanyol viaszt)hogy ha megvédik,van ideje,akkor igenis megtalálja a célpontjait,és általában jó döntéseket is hozott,ráadásul nem rossz lába van,és ellenünk ezeket is egészen jól látta meg hogy mikor kell futni,és mikor keresni valakit a labdával.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönjük! Mindenesetre szvsz nem lenne fogalmatan ez a Ponder srác csak egy jó edzői kéz és rendszer alá kéne kerülni.
Akkor Flacco szintű QB simán lehetne belőle de Smith mindenképp. Szvsz több van benne mint mondjuk Casselben vagy néhány másik kutyaütőben.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Engem akkor sem gyozott meg!Elso driveunk utan azt hittem felrobbanok megint! ( mert miert ne ugy ulnek le meg mindig minden egyes alkalommal meccset nezni,hogy ma nyerunk!?)
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Ponder bal válla kificamodott
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nyertuuuuunk !!!!
Mondjuk draft szempontjabol nem is tudom....

Csak nem szalag....Pondernel.

Pattersooon 1. TD-jeeeeeeee 8-)8-)8-)
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Sima liba volt, domináltuk a 2. félidőt egy harmatgyenge Redskins ellen. Első félidőt megint bealudtuk, de 2. félidőben hasított a defense. Ponder nem volt szar, kár az INT-ért, remélem a sérülése nem súlyos.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Pár pillanattal ezelőtt a Vikings elküldte a LB Audie Cole-t és a helyére OT Kevin Murphy-t szerződtette az edzőcsapatból.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Meglepetés lesz, azaz megnyerjük a meccset. AP nagyot fog futni, és ha hiszitek ha nem Ponder dob TD-t, ráadásul 2-őt vagy akár 3-at is. Mire alapozom mindezt? Semmire, szurkolok, Skol!

( ha fordítva lenne, és nem TD-t dob hanem INT-et akkor bocsi 😊 😊 )vsanyi132
Hajrá az Inteket tartogassa ellenünk 😉 😛dande
Van neki bőven, nem kell aggódni hogy elfogy...
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Meglepetés lesz, azaz megnyerjük a meccset. AP nagyot fog futni, és ha hiszitek ha nem Ponder dob TD-t, ráadásul 2-őt vagy akár 3-at is. Mire alapozom mindezt? Semmire, szurkolok, Skol!

( ha fordítva lenne, és nem TD-t dob hanem INT-et akkor bocsi 😊 😊 )vsanyi132
Hajrá az Inteket tartogassa ellenünk 😉 😛