NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nem tudom....olyan lassan fordul(Robinson is meg Cook is...) ,hogy a pacskerek is vegig azt jatszottak,hogy a WR megindult sprintbe 10-15 yardot,hirtelen vissza 2-3 yard...es sima elkapas lett ezekbol mind!Lassuak! :-/
Rhodes viszont tenyleg kezdi felvenni a ritmust! Jo lesz!
több mint 10 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Én bízom Robinsonban, nickel CB-nek fasza lesz, gyors, jól is szerel, a játékintelligenciája viszont igen alacsony, szélső elkapóra hiba állítani (látjuk, hogy néha ezt elfelejtik). Rhodes ezzel szemben kurva jó lesz WR-ek ellen, az első meccsén Megatron megette nyilván párszor, de már akkor látszott, hogy nagyon fasza CB lesz belőle. Kell mellé párba valaki, én sajnálom, hogy Tracy Porterre nem mentünk rá nyáron, szerintem jó páros lenne belőlük. Cookkal az a baj, hogy hasonló a játéka Rhodeséhoz, de hiába tapasztaltabb, rosszabb. Cserének megtarthatnánk mondjuk.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Mert Robinson fiatal, és benne van még a hibafaktor. Ha nem tanul a buktáiból, és nem kezd el fejlődni, majd vki más a helyébe lép.Go Vikings!
Jó mondjuk most nem tudnék senki mondani aki szívesen a helyére raknék, meg szegény beesett a mélyvízbe, de olyan hibákat vét ami alapok hiányára utal és nem azon hogy jaj kezdő lettem.
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Mert Robinson fiatal, és benne van még a hibafaktor. Ha nem tanul a buktáiból, és nem kezd el fejlődni, majd vki más a helyébe lép.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Egy Q és egy guard nagyon kell majd. A többi erősítés mehet a védelembe.
Robinson nem értem mért van még a keretben, nem hogy a kezdőben.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Most néztem a meccset....

A kezdés megint álomszerű!Idén már nem először....PATTERSON !!!8-) 8-) 8-)

Nelson 1. TD-jénél...ez a Robinson.....mi lenne ha egyszer már végre a labda irányába is nézne???
Ugyan az ,mint múlt héten....
A 2. Nelson TD...az meg...hát Áron hova dobta már be ??? o_o Igaz Greenway hajszállal maradt le...

Azért a punter húzásunk is elég jól sikerült eddig,szerintem!

Csak azt tudnám felfogni,hogy Pöndör ilyen elkapókkal,miért nem mer passzolni!?


Fusco meg most már meccsek óta akkora fasz hibákat csinál...

starks TD-nél is ennyi misstacklet...Istenem....de nem csak annál....


Giants elleninél jobb volt a meccs mondjuk még így is....
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
a tegnapi VIkings meccs katasztrófa volt. Az offense nagyjából tűrhető játékot mutatott, de hogy Jared Allen-t idézzem, még soha életemben nem láttam ilyen rosszul játszani a defense-t. Minden Packers drive pontszerzéssel ért véget, tiszta kabaré volt. Patterson NFL rekordja dicséretet érdemel.
több mint 10 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
BREAKING NEWS!!!!
Minnesota Vikings football practice was delayed nearly two hours this morning after a player reported finding an unknown white powdery substance on the practice field. Head coach,Leslie Fraser immediately suspended practice while police and federal agents were called to investigate.

After a complete analysis, FBI forensic experts determined that the white substance unknown to the players was the goal line.

Practice was resumed today after special agents decided the team was unlikely to encounter the substance again.

ezt még a Packers meccs előtt találtam. 😀😀😀KmetyG
Én már Jaguars-szal már a szezon elején. És mondjuk úgy "viccesebb" lenne, ha nem szerzett volna 1 TD-t se a csapat .

M. Vikings
Always open!
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Bobby Felder-t elküldtük, csináljuk a helyet a fizetési sapkában.
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
BREAKING NEWS!!!!
Minnesota Vikings football practice was delayed nearly two hours this morning after a player reported finding an unknown white powdery substance on the practice field. Head coach,Leslie Fraser immediately suspended practice while police and federal agents were called to investigate.

After a complete analysis, FBI forensic experts determined that the white substance unknown to the players was the goal line.

Practice was resumed today after special agents decided the team was unlikely to encounter the substance again.

ezt még a Packers meccs előtt találtam. 😀😀😀
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Egyebkent milyen opciok vannak?
Hogy jarhatunk legjobb esetben?

Mar ha tenyleg elmegy egyaltalan...ZoliZoltán
Nem tudom. Igazaból továbbra sem tudom hogy az évi 17 misijével melyik csapathoz fér be. Amellett hogy egy ilyen idős Endért ki adna olyan picket amiért érdemes elapsszolni. Ha FAn megy el úgyis kapunk egy 3.körös komp picket, ennél többet meg nem fog adni senki.Toca
Akkor talán tényleg az volna a legjobb ha maradna szezon végéig!

Aztán holnapig még ki tudja...
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Igazából e az FO nak lesz kemény offseason. Mert ugye a csapatban van potenciál , nem véleltlenül jött pl Jennigs ide, csak 1-2 kulcs poszton van nagy gáz. Ha megtudják az offseasonben teremteni azt hogy ezek befoltozódjanak akkor pl Allen is szívesen fog maradni .
Illetve ezen trade pletykák nagy része amúgyis kamu. A fetrengő franchiseokat próbálják így kiárusítani , de én kétlem hogy a vezetés bármilyen hülyeségbe belemenne.
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
 www.nationalfootballpost.com/Vikings-Jared-Allen-isnt-thinking-trade.html

Hátha mégis marad, legalább év végéig....

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Egyebkent milyen opciok vannak?
Hogy jarhatunk legjobb esetben?

Mar ha tenyleg elmegy egyaltalan...ZoliZoltán
Nem tudom. Igazaból továbbra sem tudom hogy az évi 17 misijével melyik csapathoz fér be. Amellett hogy egy ilyen idős Endért ki adna olyan picket amiért érdemes elapsszolni. Ha FAn megy el úgyis kapunk egy 3.körös komp picket, ennél többet meg nem fog adni senki.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Egyebkent milyen opciok vannak?
Hogy jarhatunk legjobb esetben?

Mar ha tenyleg elmegy egyaltalan...
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Allen távozása egyre valószínűbb, legalábbis a hírek szerint a csapat is hajlik rá hogy odaadják...

Ha én minnesotai adófizető lennék, és látnám amit művelnek biztosan kapával kaszával mennék meccsre..... itt tartották a franchise-t hogy darabokra hulljon...

Bármennyire is logikusnak is tűnik a trade, erre az évre már valóban elment a hajó, azért mégiscsak kellene néhány win... D nélkül meg nem fog menni.

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ponder az Eagles-be tart állítólag 😀KmetyG
nanebassz... XDXDXD
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Ponder az Eagles-be tart állítólag 😀
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
4-3-ban is van NT, aki az A, max B lyukakat tomi be. A masik 4-3-as DT masik neve under tackle, ok valamivel mozgekonyabbak. Nalunk a Williams Wall idejen volt nagyon jol lathato ez a kulonbseg, Pat volt a klasszikus NT, Kevin az UT.gyalu
Ilyenről eddig még csak nem is hallottam!
köszi szépen! 😉


Tulajdonképpen én írtam kis hülyeséget vagy legalábbis félrheérthető volt, de arra gondoltam, hogy kéne egy Pat Williamshez hasonló nagyobb debella DT (ezt hívtam NTnek 😀 ) aki futás ellen stabilan tudja hozni a dolgokat. Kevin Williams szerintem nem az bár súlyban már nincs sok különbség, de azért látszik hogy ő mennyivel volt hatékonyabb mikor Pat volt mellette.
Guion - Evens duó semmit nem ér, 1-1 nagy playt néha leraknak de eltolják őket mint a szart legtöbbször.
4-3 at nem variálhatjuk hisz 2 db elite 4-3-as DE-nk van akik 3-4 ben már közel sem biztos hogy jól mutatnának.
Mauti nem mutatott eddig semmit. 3. számú MLB, persze lehet onnan is jó lesz majd, de kétlem hogy nekünk elég lesz egy project ember.
Shariff jó lehet, jó lesz, de ő meg pont az mint Kevin Wili, nem is véletlenül nem játszanak egymás mellett.
Amúgy meg nem draftról oldanám meg ezeket a posztokat. QB-t lehet húzni jót jövőre, esetleg DT / MLB -t lehet húzni 2.körben a többit nem.
CB draftjainak elnézve ne húzzunk többet oda embert 😀
De ez még odébb van, új edzői karra számítva sok minden változhat. Kár hogy már most ezt tárgyaljuk 😕

Gyalu kicsit szakszerűbben leírta a dolgokat 😀Toca
Így már érthetőbb,igen! 😊


Jay Glazer szerint Jared Allent lehet eltradelitek, jövőre lejár a szerződése és nem igazán szeretne maradni.empty taxi
Szomorú hír!Sajnálnám nagyon!(de ha valaki nem akar itt játszani...)
akkor DE-t is kell húzni!vagy intézni majd....
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Jay Glazer szerint Jared Allent lehet eltradelitek, jövőre lejár a szerződése és nem igazán szeretne maradni.empty taxi
igen a legnagyobb esélyesnek a Cowboys-t és a Broncos-t mondják.

Amúgy ne szaladjunk ennyire előre keddig úgyis eldől minden.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Jay Glazer szerint Jared Allent lehet eltradelitek, jövőre lejár a szerződése és nem igazán szeretne maradni.empty taxi
Nem ő az első és nem is az utolsó aki ezt írja 😊 Majd meglátjuk. Ha elcseréljük bízom benne hogy értéket is kapunk, eddig mondjuk a tradeinkkel nem volt bajom.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Jay Glazer szerint Jared Allent lehet eltradelitek, jövőre lejár a szerződése és nem igazán szeretne maradni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Azert egy CB sem artana majd.
*NT-t meg nem biztos,hogy rookieval oldanam meg,mondjuk nem tudom lesz-e valami jo FA!
Mauti szerintem elit MLB lesz!!!Benne nagyon bizom!
Shariff is jo lesz ott DTben!!!

* mondjuk en eddig ugy tudtam,hogy a NT az a 3-4-es D-ben van!
Mi meg mindig 4-3-ban jatszunk,nem?
Vagy Williams visszalep ILB-nek?Guion meg marad a NT?
Vagy,hogy vsn ez?Mert ezt en eddig nem figyeltem.
Aztan lehet baromsag az egesz amit irtam...vannak meg dolgok amik nem 100%-ig tisztak! :-/ZoliZoltán
Tulajdonképpen én írtam kis hülyeséget vagy legalábbis félrheérthető volt, de arra gondoltam, hogy kéne egy Pat Williamshez hasonló nagyobb debella DT (ezt hívtam NTnek 😀 ) aki futás ellen stabilan tudja hozni a dolgokat. Kevin Williams szerintem nem az bár súlyban már nincs sok különbség, de azért látszik hogy ő mennyivel volt hatékonyabb mikor Pat volt mellette.
Guion - Evens duó semmit nem ér, 1-1 nagy playt néha leraknak de eltolják őket mint a szart legtöbbször.
4-3 at nem variálhatjuk hisz 2 db elite 4-3-as DE-nk van akik 3-4 ben már közel sem biztos hogy jól mutatnának.
Mauti nem mutatott eddig semmit. 3. számú MLB, persze lehet onnan is jó lesz majd, de kétlem hogy nekünk elég lesz egy project ember.
Shariff jó lehet, jó lesz, de ő meg pont az mint Kevin Wili, nem is véletlenül nem játszanak egymás mellett.
Amúgy meg nem draftról oldanám meg ezeket a posztokat. QB-t lehet húzni jót jövőre, esetleg DT / MLB -t lehet húzni 2.körben a többit nem.
CB draftjainak elnézve ne húzzunk többet oda embert 😀
De ez még odébb van, új edzői karra számítva sok minden változhat. Kár hogy már most ezt tárgyaljuk 😕

Gyalu kicsit szakszerűbben leírta a dolgokat 😀
több mint 10 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
4-3-ban is van NT, aki az A, max B lyukakat tomi be. A masik 4-3-as DT masik neve under tackle, ok valamivel mozgekonyabbak. Nalunk a Williams Wall idejen volt nagyon jol lathato ez a kulonbseg, Pat volt a klasszikus NT, Kevin az UT.

több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A green bay-es topikba írtam épp tegnap, hogy a hétvégén ha nemtér vissza hozzánk J. Jones nálatok több elkapó áll majd Ponder rendelkezésére mint nálunk Rodgersére, a Jennings, Patterson, Rudolph, Simpson elkapósor szerintem teljesen rendben van, egy közepes QB-val remek Offense-t lehet belőlük kihozni. Persze nem is említve meg a AP általi lehetőséget. Ez a csapat csak QB-ért kiált O oldalon, D-nél valóban mélyebbek a problémák, de FA, draft majd alakul valami. 😊


Liverpool Fc fan