NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Azert egy CB sem artana majd.
*NT-t meg nem biztos,hogy rookieval oldanam meg,mondjuk nem tudom lesz-e valami jo FA!
Mauti szerintem elit MLB lesz!!!Benne nagyon bizom!
Shariff is jo lesz ott DTben!!!

* mondjuk en eddig ugy tudtam,hogy a NT az a 3-4-es D-ben van!
Mi meg mindig 4-3-ban jatszunk,nem?
Vagy Williams visszalep ILB-nek?Guion meg marad a NT?
Vagy,hogy vsn ez?Mert ezt en eddig nem figyeltem.
Aztan lehet baromsag az egesz amit irtam...vannak meg dolgok amik nem 100%-ig tisztak! :-/
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Azert jo lenne ha azt a QB-t meg is vedenek !!!ZoliZoltán
Ofal összeségében egy jó egység, talán Fusco az aki posztján kilóg picit, de ott inkább motivációs gondok vannak mintsem ügyességi. Tavaly ha emlékszel hogy blokkoltak stb.
Egy új edző gárdával sok minden helyre fog állni.
Én 3 kulcs pociziót látok amit muszáj megoldani. QB , NT - MLB . Második kettő pass rush illetve a rush D alapja. Persze Sharif lehet jó lesz mondjuk őt én nem gondolom NT-nek. Bishop - Mauti ér majd valamit de nem hiszem.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Azert jo lenne ha azt a QB-t meg is vedenek !!!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Allan, és Peterson is lehet hogy elmegy tőletek? Most olvasom vissza a kiírásokat. Sajnos Allan kora miatt sokat már a játékospiacon lehet hogy nemér sokat valóban, de remek játékos. De AP a tavalyi MVP, sokat lehetne érte kapni. Ha az ember át gondolja, lehet hogy az általuk felszabadult fizetésért lehetne új játékosokat kipróbálni és elkezdeni építeni a csapatot, 2-3 év a Cinci-nek nagyon bejött ez a dolog!balazs799
AP-t nem fogjuk eladni erre a házam is feltenném.
Mellesleg tartom, hogy ez a csapat egy QB-ra van attól, hogy jelentős erőt képviseljen. AP-ben még van 1-2 év legalább, jövő év lesz inkább a vízválasztó nem az idei.Toca
meg egy teljesen új edzői kar is elférne

Én is kizárom annak a lehetőségét, hogy AP-t elcserélnénk. Pénzügyileg is elég rosszul járna a csapat(cap hit, merchandise)Pálca
Az alap 😀 Mondjuk a QB is. Aztán lehetne toltozgatni a védelmet. Kéne NT, LB sok , CB.
több mint 10 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 328 — Vikings fan
Allan, és Peterson is lehet hogy elmegy tőletek? Most olvasom vissza a kiírásokat. Sajnos Allan kora miatt sokat már a játékospiacon lehet hogy nemér sokat valóban, de remek játékos. De AP a tavalyi MVP, sokat lehetne érte kapni. Ha az ember át gondolja, lehet hogy az általuk felszabadult fizetésért lehetne új játékosokat kipróbálni és elkezdeni építeni a csapatot, 2-3 év a Cinci-nek nagyon bejött ez a dolog!balazs799
AP-t nem fogjuk eladni erre a házam is feltenném.
Mellesleg tartom, hogy ez a csapat egy QB-ra van attól, hogy jelentős erőt képviseljen. AP-ben még van 1-2 év legalább, jövő év lesz inkább a vízválasztó nem az idei.Toca
meg egy teljesen új edzői kar is elférne

Én is kizárom annak a lehetőségét, hogy AP-t elcserélnénk. Pénzügyileg is elég rosszul járna a csapat(cap hit, merchandise)
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Jaj Istenem de remélem,hogy igazad lesz !!!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Allan, és Peterson is lehet hogy elmegy tőletek? Most olvasom vissza a kiírásokat. Sajnos Allan kora miatt sokat már a játékospiacon lehet hogy nemér sokat valóban, de remek játékos. De AP a tavalyi MVP, sokat lehetne érte kapni. Ha az ember át gondolja, lehet hogy az általuk felszabadult fizetésért lehetne új játékosokat kipróbálni és elkezdeni építeni a csapatot, 2-3 év a Cinci-nek nagyon bejött ez a dolog!balazs799
AP-t nem fogjuk eladni erre a házam is feltenném.
Mellesleg tartom, hogy ez a csapat egy QB-ra van attól, hogy jelentős erőt képviseljen. AP-ben még van 1-2 év legalább, jövő év lesz inkább a vízválasztó nem az idei.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Allan, és Peterson is lehet hogy elmegy tőletek? Most olvasom vissza a kiírásokat. Sajnos Allan kora miatt sokat már a játékospiacon lehet hogy nemér sokat valóban, de remek játékos. De AP a tavalyi MVP, sokat lehetne érte kapni. Ha az ember át gondolja, lehet hogy az általuk felszabadult fizetésért lehetne új játékosokat kipróbálni és elkezdeni építeni a csapatot, 2-3 év a Cinci-nek nagyon bejött ez a dolog!


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 900
Szigorúan racionálisan nézve a dolgot 2 első körös draftjog egy szezon végén 29-et betöltő runningbackért marha nagy üzlet. Persze érzelmi alapon teljesen más a helyzet, ő maga a franchise jelenleg és baromira sajnálni fogom ha nem játszik most hétvégén.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
😕

Nem hinném,hogy pont a Dallasba menne el..aztán ki tudja?! 😕

csak nem baszik ki velünk!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
 thelandryhat.com/2013/10/25/cowboys-trade-two-first-round-draft-picks-adrian-peterson/
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
ha követjük a sormintát, akkor most vereség a Packers ellen, majd nyerünk Dallas-ban 😀
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Dehat Ti vagytok az elso! XD
...vagy tan masra is jo a net? 😀


egyebkent szeritetek jatszik AP???
Eddig majd hogy nem O miatt volt erdemes leulni megnezni a meccseinket! :-/

Ha nem,hat itt a lehetoseg Tobynak...talan nem veszik komolyan. 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Jaa.akkor oke!azt mondta kollegam,hogy a 14-es 2. kort...ZoliZoltán
Amúgy ha gonosz lennék akkor azt mondanám lenyitod a draft wiki oldalát és megnézed 😀 😛
Persze szívesen válaszolunk ilyen kérdésre, csak megijesztettél hogy Spielmen hüly volt 😀
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Jaa.akkor oke!azt mondta kollegam,hogy a 14-es 2. kort...
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
igen, de nem a jövő évit

ezt akartam írni 50 perce csak elfelejtettem rányomni a küldés gombra 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
A 2. kört azt buktuk Pattersonért ,ugye?ZoliZoltán
Miért is ?
Tavalyi 2.-3.-4.-7. -et adtuk oda, hogy jön ide az idei 2.kör ?
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
A 2. kört azt buktuk Pattersonért ,ugye?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Azért Allen elcserélése nem feltétlenül baromság. Kedvenc játékosom, a kedvenc csapatomban, de sajnos olyan szituáció állt elő, ami nem nekünk (csapat) kedvez, ugyanis ha Allen év végéig és év végén sem fog hosszabbítani, akkor kikerül a szabadügynöki listára és több, mint valószínű, hogy ott pár óra leforgása alatt alatt új csapata lesz. (nagy valószínűség szerint Seattle Seahawks, Denver Broncos, New England Patriots, New Orleans Saints)

Nem fiatal, ami Spielman szemében annyit tesz, hogy neki nem feltétlen éri meg a több 10 millió dolláros szerződés kínálása egy olyan játékosnak, aki talán nem is olyan szívesen játszana itt tovább. Persze nem tudjuk Allen jelen lelki állapotát és nem tudjuk, hogy mit hoz a jövő. Bármennyire is sajnálnám és a szívem szakadna meg, ha más csapatban játszana, de be kell lássuk, talán így jobban járunk a cserével.

Nem igazán tudjuk, hogy mivel lehetne motiválni egy olyan játékost, aki a saját posztján mindenféle rekordot megdöntött és csak az a bizonyos gyűrű hiányzik neki. Kevesebb pénzért pedig egyenesen kizárt, hogy maradni fog, ezt onnan gondolom, hogy idén sem ment bele, hogy csökkentsék a fizetését.

Mindenesetre remélem, hogy sikerül vele megegyezni, de erre talán a legkisebb az esély.KmetyG
2 dolog.
1. ennyi idős emberét nem fognak 1.kört vagy 2.kört adni, 3.kört meg ha UFAként elmegy is kaounk komp pickből
2. Allen idei 17 millás fizuját azért nehéz lesz eltradelni
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
a szégyen új a logo már régi 😀
több mint 10 éve
helmet Minnesota Vikings 247
új lógónk a szezon hátralevő részére:
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ha mast nem is ,pont az Ő sackjet erdemes megnezni az MNFrol!!!
Szerintem az is rekord!!! 8-) 😀
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
igen, franchise rekordokra gondoltam, ráadásul a Giants ellen lépett pályára sorozatban 100. alkalommal kezdőként.

a kérdésre úgy is választ kapunk legkésőbb október 29-ig
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Dehogy...cseppetsem ironia!!!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
ha Allen év végéig és év végén sem fog hosszabbítani, akkor kikerül a szabadügynöki listára és több, mint valószínű, hogy ott pár óra leforgása alatt alatt új csapata lesz. (nagy valószínűség szerint Seattle Seahawks, Denver Broncos, New England Patriots, New Orleans Saints)KmetyG
Várj, ez most irónia? 😀
Tény, eléggé bevásároltunk mostanában tőletek, de szerintem semmi szükségünk Allenre (habár én személy szerint kedvelem a játékát).
Idős, sokat eszik.