NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Ha a Giant ugy jatszik ellenunk hetfon ,ahogy legutobb a Dallas ellen....akkor nem sok eselyunk lesz!
A D-juk.is kurba jo volt....

De hat Freeman talan lendit valamit!!!ZoliZoltán
Legutóbb a Dallas ellen ? Tudtommal az 1.körben játszottak 😀 ez alapján kis túlzással azt is mondhatnám ha úgy játszunk mint tavaly semmi esélyük 😉
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Biztos csak az apro betuket latja...atert ilyen hatalmas!
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
 www.youtube.com/watch?v=wepgzlasF9U 1.11-nél röhögnek Musgrave-en hogy micsoda remek playbook-ja van 😊 nem csoda hogy nincs benne egy normális play sem.

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ha a Giant ugy jatszik ellenunk hetfon ,ahogy legutobb a Dallas ellen....akkor nem sok eselyunk lesz!
A D-juk.is kurba jo volt....

De hat Freeman talan lendit valamit!!!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Olvasgattam FB-n, itt ott amott, hogy csak mi vagyunk-e elfoglaltak.
FBn volt, hogy 5 kulcsot kérdeztek a losshoz:
átlagos:
1. Bill Musgraves
2. Josh Robinson (#21) is a sally.
3. Our defense in general sucks at tackling.
4. AP didn't get the ball enough.
5. We brought in Josh Freeman, which is basically telling Cassel he's gone in a couple of weeks, so what did you expect from him? They basically gave him a vote of no confidence.

Teljesen érthető mindegyik pont, szerintem le is írtuk ezeket.

a kedvencem:
1. Head coach
2. Defensive coordinator
3. Offensive coordinator
4. O line coach
5. D backs coach

Többen mondták, hogy a Dome jó nagy része félidőben hazament, ami mindent elmond a csapatba vetett hittről. Én 3x kapcsoltam ki és vissza hiába mazoista vagyok.
Giants elleni L-el közelebb kerülhetnénk a még jobb pickhez, igazából ha most nem nyerünk , vagy esetleg a Giants is megaláz akkor tényleg nem tudom mi menti meg az edzőket. Mondjuk ezen a meccsen kívül fingom sincs hol van esélyünk még.
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Hát Frazier nem mondott le, ennyi. Egy szar, fos, gerinctelen féreg HC-nk van, amíg nem mozdítják el erővel, nem lesz itt javulás.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Ez a meccs Childress óta nem látott gyalázat volt. Értem, hogy nem akarnak az edzőért játszani, értem, hogy leszarják, hogy otthon 2. vereség zsinórban, de hogy egy ilyen mély pillanatban még azt az embert is szembeköpik ezzel a játékkal aki nem egyszer kihúzta őket már a szarból számomra elfogadhatatlan.
Védelem kritikán aluli, miss tackle hegyek, mikor megállítjuk őket csinálnak egy fasz flaget ,csak hogy maradhassanak a pályán.
O az meg vicc, AP-t megfogták oké, tavaly is volt hogy megfogták, de hogy ennyi carryt kapjon vicc. Addig képes fantáziadús playeket hívni az OC amíg nincs int. Most 1.driveban volt...
Redzoneban AP elfut 8 yardot (kiejti nálunk marad tök8) , erre a maradék 2 yardra (és kb 5 yardra van a Goal Line is) jönnek a szarabnál szarabb passzok... Mert ha bevágja emberre Cassel azt mondom oké Jenning és Rudi is el kaphatja. De hogy mélységben egész meccsen fos Cassel hosszúra ívelgeti, illetve a tökéletesen meglepetés szerű playactiönök illetve screenek amivel egész meccsen szopattuk magunkat...
Edzőknek le kellett volna már mondani, a csk-knak meg sűrűn elnézést kérni mindenkitől...
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Desmond Bishop-nak ACL (elülső keresztszalag) szakadása van, mindannyian tudjuk, hogy ez mit jelent.KmetyG
Nagy kár hogy nem sikerült nálunk egy épkézláb meccset se lehoznia, a vasárnapi volt az általam látott eddigi leggyengébb meccsünk. A többi sérültet azért remélem összedrótozzák, fejben meg mindenki megtalálja az agyát mert illene egy tisztes helytállás a szezon hátralévő részében. Nem várok semmit, csak ne alázkodjunk meg.

több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Desmond Bishop-nak ACL (elülső keresztszalag) szakadása van, mindannyian tudjuk, hogy ez mit jelent.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Szegenyek....
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Az tuti, hogy rekordnézettség lesz a kövi Monday Night Football-on, a 0-6-os Giants fogadja az 1-4-es ViKings-et, epic game várható, ha odatesszük magunkat, a nézettség vetekedhet a hüvelygomba ellenes reklámokkal (talán).Go Vikings!
mnf, tökmindegy ki játszik, mindenki azt nézi

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Az tuti, hogy rekordnézettség lesz a kövi Monday Night Football-on, a 0-6-os Giants fogadja az 1-4-es ViKings-et, epic game várható, ha odatesszük magunkat, a nézettség vetekedhet a hüvelygomba ellenes reklámokkal (talán).

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Szerintem Frazier nem mond le, Freeman-t már azért hozták mert a szezon a levesbe ment, vele kezdik építgetni a csapatot, ezt tudja mindenki. így persze nem várhatod el a D-től sem hogy összetörje magát, és Cassel sem fog meghalni a pályán ha tudja hogy ott ül a padon mackóban aki jövő héten már kezd. Ez most nagyon szar meccs volt, és feláldozták a szezonunkat. Kezdem sajnálni Pondert, nem ő az egyetlen béna balfasz a csapat háza táján, a Hegylakó járt a legjobban én mondom.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Frazier lemond és Musgrave lesz a HC. Nah akkor megyek falnak 😀
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Ha Frazier holnap lemond, elmondhatjuk, volt egy szar edzőnk, akinek legalább volt gerince. Ha nem mond le, akkor van egy gerinctelen, szar edzőnk...

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Szánalmas minden téren!
Remélem reggel azt olvasom,hogy Frazier lemondott!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Én kikapcsoltam, egyszerűen szánalom a D és az O is. Fosnál szarabb playhívások csak felbaszom rajta magam ah...
Mivel mazoista vagyok tuti mindjárt visszanyomom...
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
eddig siralom ami megy
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
elég idegesítő, hogy másodszorra csinálják meg a 4. kísérletet
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
na szép
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Rudolph-ot gyakran kell használni a meccsen.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Akkor sorry! :-/ 🏈 (Y)
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 328 — Vikings fan
Walshról mi hír?Játszani fog?JoeyPorter
Walsh aktív!
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Locke lesz a K!
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Walshról mi hír?Játszani fog?