NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 368 — Ajmo Vatreni
Borzasztó. Nyugodjon békében.
több mint 11 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Borzasztó hír, részvétem 😕
AP-nek sok erőt, kitartást, a Vikesnak pedig sok sikert!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Valaki lenne olyan faszajofej,hogy leforditja a storyt? :-/ZoliZoltán
Mögkérhetünk Sapka?sutianap
meg, de nem gondoltam, hogy neked sapka
| Street englishsell értemén, de fordítást nem vállalok, csak franciából. |


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
A TC képen a másik fiú van. Az eset elborzasztó, főleg, hogy a szennyláda visszaeső. íme a teljes történet.
 www.inflexwetrust.com/2013/10/11/photos-nfl-complete-update-regarding-the-death-of-adrian-petersons-son-must-read/sutianap
Nem 100%os fordítás de a lényeg:
Patterson egyedül volt otthon a kisfiúval, az anya nem volt otthon.
Nem gondolta féltenie kell a gyereket a férfitól.
Patterson volt korábbi ügye mikor megütött egy 3 éves gyereket.(volt nője gyerekét)
De valószínű erről az anya nem tudhatott..
Többször többféle indokkal megvádolták Pattersont de mindig visszavonták a feljelentést.
Többször ült börtönben.
Először azt hazudta a gyerek cukrot nyelt félre, de ez hamar kiderült hazugság.
Lehetséges hogy a gyerkőc létezéséről A.P. sem tudott, mert titokban tartotta az anyja.
Mivel a kis srác meghalt a vádak súlyosbodni fognak, még nincs hír mennyire.
Jelen állás szerint 40 évet kaphat max, de ez jóval több is lehet, a súlyosbítás miatt.
A kisfiú Október 8.a óta nem mutatott agyi aktivitást, ezért agyhalottnak nyilvánították, és az anyja kérésére lekapcsolták a gépről.
A szerveivel segítenek más beteg gyerekeken.

Ez a lényeg. Remélem semmit nem hagytam ki.


Nyugodj békében még egyszer kiskrapek!!! ((

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Valaki lenne olyan faszajofej,hogy leforditja a storyt? :-/ZoliZoltán
Mögkérhetünk Sapka?sutianap
meg, de nem gondoltam, hogy neked is szükséged lenne rá😛
| nagyjából az a sztori, hogy;
Joseph Patterson volt egyedül otthon a gyerekkel, amikor az eset történt; bár nekem nem tiszta még hogy ez pusztán fizikai támadás volt-e; Ő az anya élettársa, és aznap csakis ő vigyázott a gyerekre; de az anyuka a cikk szerint nem tudta, hogy JP-nek komolyabb előélete van a gyerekbántalmazásban, mert megverte az előző barátnője 3 éves gyerekét; ezen felül is elég erős előmenetele van, főként erőszakos bűncselekményekkel kapcs., de a többségét ejtették, 5 napot volt csak börtönben ezek okán; és az előző barátnőjét is többször halálosan megfenyegette. De az írás szerint az anyuka nem tudta ezt. A gyerek állítólag már 8-án meghalt, akkor azt mondták, hogy egy cukorkától megfulladt; de gondolom látták a rendőrök is, hogy inkább ütésnyomokról van szó; még nem tudják, de vagy egy tompa tárggyal bántották, vagy megrázták.
de Pattersonnak is van egy kisfia (akit nem bántalmazott)
750k-s az óvadék és október végén fog bíróság elé állni max 40 évet kaphat, és az eset előtti bántalmazás nyomok is vannak a kisfiún;
és szerintem a legdurvább a sztoriban, hogy 8-án meghalt a kisgyerek, de mesterségesen életben tartották (az agyhalál ellenére), mert az anya kérésére a szerveket felajánlották donációra
és állítólag komolyabb esély van rá, hogy AP nem is tudott a gyerekről, mert az anya nem tudta pontosan ki lehet az 😊, de az apasági teszt már bebizonyította, hogy AP az
szerk. mondjuk ez a szál picit konteós
|
kicsit fordítás szaga van, elnézést érte

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Igen két sztori van egy minősíthetetlen gyerekgyilkos a white trash anyával, aki ráhagyja a visszaesőre a másik meg a szerintem bepalizott AP, aki elviszi a hátán, ami lehet, hogy nem is az övé, mindenestre nagy szíve van.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Valaki lenne olyan faszajofej,hogy leforditja a storyt? :-/ZoliZoltán
Mögkérhetünk Sapka?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Mondjuk én azon kaptam fel a fejem, hogy ha van egy köztiszteletben álló, multimilliomos sportoló apja a gyereknek, akkor miért a kurva anyja neveli.Höri
itt lesz a válasz süti linkjében, | Ashley Ann Doohen lived in Minnesota for a while, and at one point she had a casual relationship with A.P. Reports say the mother did not know who the father was until recently when a paternity test was done. The two year old boy appeared to be a secret, even from Peterson himself. |
| +AP-nek van több gyereke is erre-arra, 1 lánya van pl. Houstonban, stb. | sapka
Most attól függetlenül, hogy ki az apja, anyja egyetlen kicsit sem szabad bántania senkinek sem. Nagyon remélem, hogy az a tahó amíg él szenvedni fog.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Mondjuk én azon kaptam fel a fejem, hogy ha van egy köztiszteletben álló, multimilliomos sportoló apja a gyereknek, akkor miért a kurva anyja neveli.Höri
itt lesz a válasz süti linkjében, | Ashley Ann Doohen lived in Minnesota for a while, and at one point she had a casual relationship with A.P. Reports say the mother did not know who the father was until recently when a paternity test was done. The two year old boy appeared to be a secret, even from Peterson himself. |
| +AP-nek van több gyereke is erre-arra, 1 lánya van pl. Houstonban, stb. |

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
A börtönben nem igazán tudja majd lerakni a seggét.

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Valaki lenne olyan faszajofej,hogy leforditja a storyt? :-/


-------

Egyebkent orulok,hogy holnap Cassel kezd!
MNF-en meg mar Freeman lesz a torpek ellen? :-p
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Undorító szarházi tetű.

Mondjuk én azon kaptam fel a fejem, hogy ha van egy köztiszteletben álló, multimilliomos sportoló apja a gyereknek, akkor miért a kurva anyja neveli.Höri
Szezon alatt szerintem nagyon kevés ideje lett volna rá.James007
Meg alap, hogy hiába a híres apa, általában az anyáknak ítélik a gyereket, úgy az esetek 95%-ban...

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Undorító szarházi tetű.

Mondjuk én azon kaptam fel a fejem, hogy ha van egy köztiszteletben álló, multimilliomos sportoló apja a gyereknek, akkor miért a kurva anyja neveli.Höri
Szezon alatt szerintem nagyon kevés ideje lett volna rá.
több mint 11 éve
Stylee New York Jets 480
Részvétem. Számomra ez felfoghatatlan. Egyszerűen nem tudom ezt……

😥 😥
több mint 11 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
RIP!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
A TC képen a másik fiú van. Az eset elborzasztó, főleg, hogy a szennyláda visszaeső. íme a teljes történet.
 www.inflexwetrust.com/2013/10/11/photos-nfl-complete-update-regarding-the-death-of-adrian-petersons-son-must-read/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Undorító szarházi tetű.

Mondjuk én azon kaptam fel a fejem, hogy ha van egy köztiszteletben álló, multimilliomos sportoló apja a gyereknek, akkor miért a kurva anyja neveli.

több mint 11 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 031
R.I.P. Petersonnak meg kitartást! 😕
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Nyugodjon Békében a kisember!😕

több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Őszinte együttérzésem Adriannak, erre szavakat sem találok...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Basszus, ez borzalmas.

több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Gondolataink a Peterson-családdal vannak. Legyen neked könnyű a föld, kispajtás!
több mint 11 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Hát ez szörnyű.. 😕
Részvétem az egész Vikings családnak!

AP nyilatkozatát olvasva megerősödött bennem, hogy nem csak szenzációs játékos, hanem szenzációs ember is.
több mint 11 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
érthetetlen 😕 nyugodjon békében 😕
több mint 11 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
Erre nem lehet mit mondani. 😕 Sok kitartást a családnak!

#KeepPounding