NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Ahogy az várható volt, McLeod Bethel-Thompson lett az áldozata Josh Freeman érkezésének. Ma elküldték a csapattól.
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Őszinte részvétem. Illik a már meglévő 2 QB mellé..
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Bizonyítani nem fog, mert Frazier a mai sajtótájékoztatóban elmondta, hogy még mindig Ponder-el tervezik a Vikings jövőjét. Freeman csak vésztartaléknak érkezett, ő lesz a harmadik számú QB a csapatnál. Elmondta azt is, hogy a hétvégén a Carolina elen nem fog kezdeni, sőt még játszani sem Freeman. 3 millió dollárért tehát igazoltunk egy harmadik számú QB-t.KmetyG
Ezt nem.hiszem el...
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Bizonyítani nem fog, mert Frazier a mai sajtótájékoztatóban elmondta, hogy még mindig Ponder-el tervezik a Vikings jövőjét. Freeman csak vésztartaléknak érkezett, ő lesz a harmadik számú QB a csapatnál. Elmondta azt is, hogy a hétvégén a Carolina elen nem fog kezdeni, sőt még játszani sem Freeman. 3 millió dollárért tehát igazoltunk egy harmadik számú QB-t.KmetyG
Frazier mindig is játékosbarát edző volt, sosem szólt egy rossz szót sem a "fiaira", még Ponder-re se. Ilyen a habitusa, Egyedül szegény Percy lelkébe gázolt bele valamennyire, de abból se lett olyan ongoing drama, mint SchiaNO - Freeman esete volt - a klub szolídan megvált Harvintól és kész. Én remélem, vmi tervszerűség azért áll Freeman leigazolása mögött, és nem csak kapkodás van, fejetlenül. De mint mondtam, azt ne várjuk Frazier-től, hogy bármelyik játékosáról leszedi a keresztvizet. Kb. ez a legértékesebb tulajdonsága, mint HC, sok más fronton sajna nem ennyire jó.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
Egyébként rohadt nagy röhej, de ha Freeman egy picit konzisztensebb és kicsit kevésbé beszari játékot produkál akkor akár még a playoff is simán meglehet (ebben a csoportban).Toca
Így van, de ehhez el kell kezdeni meccseket nyerni... 😊
Viccet félretéve, ha fel tudtok egy picit javulni, komoly lesz ez a csoport ismét.csi77
Igen el kell 😀
Ehhez kell egy QB, szerintem nem Freeman az de bizonyíthat.
Mondjuk pont egy chocker csapatból jövő QBtól várjuk hogy megmentse a chockerkedésünket ?
Egyébként állhatnánk most 3-1 el is vagy 2-2 vel és ez nem legfőképpen Ponderen múlt, hanem az edzőkön, a 2.félidő különösen a 4.negyed végi play hívásokon. Mind a védelemben mind a támadó oldalon.Toca
Akárcsak ellenünk, amit én ugyan nem bántam, de nektek igen szarul eshetett......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Bizonyítani nem fog, mert Frazier a mai sajtótájékoztatóban elmondta, hogy még mindig Ponder-el tervezik a Vikings jövőjét. Freeman csak vésztartaléknak érkezett, ő lesz a harmadik számú QB a csapatnál. Elmondta azt is, hogy a hétvégén a Carolina elen nem fog kezdeni, sőt még játszani sem Freeman. 3 millió dollárért tehát igazoltunk egy harmadik számú QB-t.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 262 — Vikings fan
Egyébként rohadt nagy röhej, de ha Freeman egy picit konzisztensebb és kicsit kevésbé beszari játékot produkál akkor akár még a playoff is simán meglehet (ebben a csoportban).Toca
Így van, de ehhez el kell kezdeni meccseket nyerni... 😊
Viccet félretéve, ha fel tudtok egy picit javulni, komoly lesz ez a csoport ismét.csi77
Igen el kell 😀
Ehhez kell egy QB, szerintem nem Freeman az de bizonyíthat.
Mondjuk pont egy chocker csapatból jövő QBtól várjuk hogy megmentse a chockerkedésünket ?
Egyébként állhatnánk most 3-1 el is vagy 2-2 vel és ez nem legfőképpen Ponderen múlt, hanem az edzőkön, a 2.félidő különösen a 4.negyed végi play hívásokon. Mind a védelemben mind a támadó oldalon.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
Egyébként rohadt nagy röhej, de ha Freeman egy picit konzisztensebb és kicsit kevésbé beszari játékot produkál akkor akár még a playoff is simán meglehet (ebben a csoportban).Toca
Így van, de ehhez el kell kezdeni meccseket nyerni... 😊
Viccet félretéve, ha fel tudtok egy picit javulni, komoly lesz ez a csoport ismét.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 262 — Vikings fan
Egyébként rohadt nagy röhej, de ha Freeman egy picit konzisztensebb és kicsit kevésbé beszari játékot produkál akkor akár még a playoff is simán meglehet (ebben a csoportban).
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Igen, amikor nyíltan kést dobáltak egymás felé Schianóval.
Volt neki 2010-ben egy 25 TD 6 INT-es szezonja is. Nyilván ilyet is feltud mutatni Gabbert.... Ja hogy ő pályafutás alatt nem fog 25 TD passzt adni, nemhogy egy szezon alatt.
Nem azt mondom hogy instant upgrade, hanem hogy nem feltétlenül akkora szar, mint aminek az utóbbi időben tűnt. Egy jó edzővel lehet benne fantázia, azt nem tudom hogy illik-e majd a rendszerbe, de azért Gabberttel összehasonlítani vicc kategória.gabokocka
hasonlíthatjuk Camhez is ha szeretnéd.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ezért nem értem a sok károgót!
Most POnderrel jók vagyunk?vagy Casselel?
PO úgy se lesz...ha nem jön be Freeman akkor jöhet a QB draft...ennyi.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
A jó mobilis irányító eddig is illett a csapat elképzeléseibe, csak nem találták sehol.
Freeman "csak" pénzbe kerül. Nem olcsó, ellenben dead money nem marad utána, pickbe nem kerül. Idő még van, ha nem válik be, akkor draft vagy más megoldás. Megér egy próbát.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Én marhára nem örülök, hogy ide került.
Szerintem hatalmas upgrade lesz Ponderhez képest. Célpontok megvannak, fal elméletileg nem rossz, futójáték remek.
Ideális hely neki és élni is fog vele (sajnos).Bazzani
Így gondolom én is! 😊
több mint 11 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Én örülök neki, sok vesztenivalónk nincs, Ponder/Cassel közül egyik sem hosszútávú megoldás, ha Freeman is szar lesz, még mindig draftolhatunk egy QB-t jövőre az első körben.

Viszont Pondert így el is cserélhetnénk valahova egy alacsonyabb pickért, 3 ilyen irányítót szerintem felesleges a rosteren tartani. (Bills? Browns?)
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én marhára nem örülök, hogy ide került.
Szerintem hatalmas upgrade lesz Ponderhez képest. Célpontok megvannak, fal elméletileg nem rossz, futójáték remek.
Ideális hely neki és élni is fog vele (sajnos).

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Igen, amikor nyíltan kést dobáltak egymás felé Schianóval.
Volt neki 2010-ben egy 25 TD 6 INT-es szezonja is. Nyilván ilyet is feltud mutatni Gabbert.... Ja hogy ő pályafutás alatt nem fog 25 TD passzt adni, nemhogy egy szezon alatt.
Nem azt mondom hogy instant upgrade, hanem hogy nem feltétlenül akkora szar, mint aminek az utóbbi időben tűnt. Egy jó edzővel lehet benne fantázia, azt nem tudom hogy illik-e majd a rendszerbe, de azért Gabberttel összehasonlítani vicc kategória.gabokocka
Nem én tettem. Peter King volt az:
 mmqb.si.com/2013/10/07/tony-romo-monday-morning-quarterback/4/
Don't shoot the messenger. 😀😀
több mint 11 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Mielőtt mindenki hatalmas upgradnek hiszi Freemant itt Ponderhez képest, íme az utolsó 10 meccsének stajai Tampában:
2131 passzolt yard, 6 TD 13INT, 50,8% os passz pontosság 62.8as QB rating 1-9 az utolsó 10 meccsén...

Viszonyításképpen Blaine Gabbert utolsó 10 meccsének(borzalmas) statisztikái.
1675 passzolt yard 6 TD 13 INT 57.5%os passz pontosság, 62.3as QB rating 0-10es mérleg.
Egyedül passzolt yardokban van nagyobb eltérés kettőjük között...

Na, örül még valaki?iktriad
TROLL ON: Én igen 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Igen, amikor nyíltan kést dobáltak egymás felé Schianóval.
Volt neki 2010-ben egy 25 TD 6 INT-es szezonja is. Nyilván ilyet is feltud mutatni Gabbert.... Ja hogy ő pályafutás alatt nem fog 25 TD passzt adni, nemhogy egy szezon alatt.
Nem azt mondom hogy instant upgrade, hanem hogy nem feltétlenül akkora szar, mint aminek az utóbbi időben tűnt. Egy jó edzővel lehet benne fantázia, azt nem tudom hogy illik-e majd a rendszerbe, de azért Gabberttel összehasonlítani vicc kategória.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mielőtt mindenki hatalmas upgradnek hiszi Freemant itt Ponderhez képest, íme az utolsó 10 meccsének stajai Tampában:
2131 passzolt yard, 6 TD 13INT, 50,8% os passz pontosság 62.8as QB rating 1-9 az utolsó 10 meccsén...

Viszonyításképpen Blaine Gabbert utolsó 10 meccsének(borzalmas) statisztikái.
1675 passzolt yard 6 TD 13 INT 57.5%os passz pontosság, 62.3as QB rating 0-10es mérleg.
Egyedül passzolt yardokban van nagyobb eltérés kettőjük között...

Na, örül még valaki?
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
1 évre leigazoltuk Josh Freeman-tKmetyG
Good Bye Christian!!! 😀😀😀

Akkor johet az elso koros QB backupnak?(ha bevalik Josh)

Mondjuk ettol fuggetlenul meg HC ,OC cseret varok!!!
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Akkor Pondernek ennyi volt.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
1 évre leigazoltuk Josh Freeman-t
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Es minek menyjunk PO-ba???

Egy jo pick kell! Uj QB!
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Kikapott a Lions és a Bears, kicsit szorosabb a csoport.... nyerni kell ezentúl minden meccset, mondjuk QB nélkül állunk fel AP és Toby fut és nyerünk... 😀 😀

több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
ha leigazoljuk Freeman-t akkor Pondernek meszeltek