NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Ponder mellett Cook, Ellison és Sanford sem lép pályára
több mint 11 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Itt az apokalipszis. Akármennyire is szidjuk Pondert, ha van irányító aki még nála is rosszabb, az Cassel.

CP legalább néha megfutja first downt😀
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Az álmotok valóra vált.... A következő lehetne az, hogy Loadholt helyére Webbet akarjátok betenni. 😀
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
FRISS! Vasárnap Christian Ponder nem lép pályára, a Minnesota Vikings Matt Cassel vezetésével mérkőzik meg a Steelers csapatával!KmetyG
Hétfőre Pondert HoF irányítónak fogjátok látni... 😀somoskovig
várjuk ki a végét. Sokkal nem lehet rosszabb, de majd kiderül és ha nem tetszik majd hangot adunk neki 😀
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
FRISS! Vasárnap Christian Ponder nem lép pályára, a Minnesota Vikings Matt Cassel vezetésével mérkőzik meg a Steelers csapatával!KmetyG
Hétfőre Pondert HoF irányítónak fogjátok látni... 😀

több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
FRISS! Vasárnap Christian Ponder nem lép pályára, a Minnesota Vikings Matt Cassel vezetésével mérkőzik meg a Steelers csapatával!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 262 — Vikings fan
Nyerjetek tettem a meccsetekra 3000-t bennetek van minden bizodalmam!ParadSEC
Jobb helyre is mehetett volna 😀
több mint 11 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Nyerjetek tettem a meccsetekra 3000-t bennetek van minden bizodalmam!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Jo utat Vikingek!
Jo szorakozast!Jo meccset!Jo szurkolast!

es persze minimum egy szep Gyozelmet!!!

Skoool Vikings !!!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 262 — Vikings fan
Felton ismét aktív, az O-line talán rendeződik valamennyire, főleg a futások blokkolásától várok javulást a játékával, illetve nagyon jó lenne ha összeszednék magukat a srácok.

Megfogadtam hogy nem érdekel mi az idei mérleg, és az sem hogy ki a hc, oc, kezdő qb vagy akárki. Meccsről meccsre szurkolok a csapatnak, mert VIKING a vérem. SKOL VIKINGS!!!vsanyi132
Én is mindig ide jutok, majd a meccsek végére a TAKAODJ PONDER, TAKARODJ FRAZIER, TAKARODJ MUSGRAVE !!
Amúgy innen kijön és melyik szektorban lesz ? Nem tolunk valami közös mókát ?
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 262 — Vikings fan
HOPPÁ! Lehet, hogy meglepetést látunk London-ban, ugyanis Christian Ponder bordasérülés miatt nem biztos, hogy pályára lép a Steelers ellen!KmetyG
Őszintén, inkább játszon, ha nekem Casselnek kell szurkolnom irányítóként a csapatban sírni fogok az egész meccsen a lelátón 😕
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
HOPPÁ! Lehet, hogy meglepetést látunk London-ban, ugyanis Christian Ponder bordasérülés miatt nem biztos, hogy pályára lép a Steelers ellen!KmetyG
Állítólag ennek ellenére játszani fog.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
HOPPÁ! Lehet, hogy meglepetést látunk London-ban, ugyanis Christian Ponder bordasérülés miatt nem biztos, hogy pályára lép a Steelers ellen!
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Felton ismét aktív, az O-line talán rendeződik valamennyire, főleg a futások blokkolásától várok javulást a játékával, illetve nagyon jó lenne ha összeszednék magukat a srácok.

Megfogadtam hogy nem érdekel mi az idei mérleg, és az sem hogy ki a hc, oc, kezdő qb vagy akárki. Meccsről meccsre szurkolok a csapatnak, mert VIKING a vérem. SKOL VIKINGS!!!

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 262 — Vikings fan
Ráadásul a sikeres NCAA karrier nem garancia a sikeres NFL jövőre. Sajnos Frazier hihetetlen konzervativ HC és iyleneket választott maga mellé. Az offense playhívás szörnyen gyenge, kb három sablon játékot váltogatnak jobbra ballra. Semennyire nem alkalmazkodnak az ellenfél játékára nem hogy negyed közben de félidőben aem. Ugyanazt erőltetik végig. Ha megy akkor nincs gond de idén nem is megy sajnos. Rugalmatlan, ötlettelen, és még makacs is. A legrosszabb kombináció.

A védelem a második félidőben mert újat húzni. Blitueket küldött a Dline mellé. Meg is volt az eredmény. Sackek, Intek hamar leparancsolt Browns támadók. Az utolsó drive ba megint csak a Dline ment. Ahogy a Bears ellen most sem tudtak nyomást gyakorolni. Így pedig szétszedték a covert. Most a nézőktől támogatva egy rutintalan qb ellen nem szbadott volna csökkenteni a nyomást. Sajnos mégis megtették, érthetetlen...Paulus
Számomra is főleg mert konkrétan 2 elkapót kellett volna levédekezni emellett és szét lehet blitzelni őket, mindegy
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Ráadásul a sikeres NCAA karrier nem garancia a sikeres NFL jövőre. Sajnos Frazier hihetetlen konzervativ HC és iyleneket választott maga mellé. Az offense playhívás szörnyen gyenge, kb három sablon játékot váltogatnak jobbra ballra. Semennyire nem alkalmazkodnak az ellenfél játékára nem hogy negyed közben de félidőben aem. Ugyanazt erőltetik végig. Ha megy akkor nincs gond de idén nem is megy sajnos. Rugalmatlan, ötlettelen, és még makacs is. A legrosszabb kombináció.

A védelem a második félidőben mert újat húzni. Blitueket küldött a Dline mellé. Meg is volt az eredmény. Sackek, Intek hamar leparancsolt Browns támadók. Az utolsó drive ba megint csak a Dline ment. Ahogy a Bears ellen most sem tudtak nyomást gyakorolni. Így pedig szétszedték a covert. Most a nézőktől támogatva egy rutintalan qb ellen nem szbadott volna csökkenteni a nyomást. Sajnos mégis megtették, érthetetlen...
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Es ki lenne az a DC vagy OC aki jovore zsir HC lesz?

Kit szeretnetek/szeretnenk ???ZoliZoltán
Az ilyet sose lehet tudni, viszonylag ismeretlenekből is lett már sikeres HC, meg nagyon jó koordinátorok is égtek már meg, ismered a mondást a pudingról, a próbáról, meg az evésről 😊helmet
Ugy ertettem,hogy biztos van itt viking aki figyeli az ncaa-t.(en abszolut nem,annyit tudok,hogy az idei az elmult 10 ev legjobb QB prospectje!)Es esetleg van ott valaki aki nagy kedvenc vagy vmi ilyesmi.

Es ki lenne az a DC vagy OC aki jovore zsir HC lesz?

Kit szeretnetek/szeretnenk ???ZoliZoltán
Megmondom őszintén még nem néztem ennek utána mert bíztam benne hogy nem leszünk fosok..de igen

Nah jó 2 bengalsost azért szívesen látnám főleg Zimmert, de akár Jay Gruden is jó lehet.Toca
Na tenyleg,ok talan tenyleg jok is lehetnenek! 8-)
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 262 — Vikings fan
Es ki lenne az a DC vagy OC aki jovore zsir HC lesz?

Kit szeretnetek/szeretnenk ???ZoliZoltán
Megmondom őszintén még nem néztem ennek utána mert bíztam benne hogy nem leszünk fosok..de igen

Nah jó 2 bengalsost azért szívesen látnám főleg Zimmert, de akár Jay Gruden is jó lehet.
több mint 11 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Es ki lenne az a DC vagy OC aki jovore zsir HC lesz?

Kit szeretnetek/szeretnenk ???ZoliZoltán
Az ilyet sose lehet tudni, viszonylag ismeretlenekből is lett már sikeres HC, meg nagyon jó koordinátorok is égtek már meg, ismered a mondást a pudingról, a próbáról, meg az evésről 😊
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Es ki lenne az a DC vagy OC aki jovore zsir HC lesz?

Kit szeretnetek/szeretnenk ???
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 262 — Vikings fan
Sajnos morálisan szét van csúszva a csapat. Az Oline kataszzròfa futásban is, de passznál nincsenek is szavak milyen rosszak. Mindezt tetőzi a playhívás ami egysíkú ötlettelen kiszámítható. Erős blitzek ellen nincsenek játékaink. Lehet szídni Pondert mert vannak hibái de nála jobb Qb is csúfos véget érna jelenleg. Ha nem lenne jó lábon kb 10 sacket kapna meccsenként. Volt olyan hogy egymás után 3 play action bootleget hívtak. A harmadiknál már hárman vártak a fal szélén biztos ami biztos...
A védelem pedig a másik érzhetetlen dolog. Simán végig lehet passzolgatni őket gond nélkül. Rengeteg pontot kapunk.

A spec team pedig ami jól működott idén hülyére van szivatva.

Vannak játékos hibák is de ez már bőven edzői probléma és szinte minden fronton...

De csakazért is SKOL Vikes !!!Paulus
Igen lehet elézni Pondert mert nem nyújt sokat , de pl. Tokeletes pelda Eli ha a fal nem segít neki nem is fog fejlődni... Ezek a play actionok meg botrány kiszamithatoak , redzoneban rengeteget hasznaljuk es mily meglepo le is vedekezik. Futásoknál is bumm neki a szar falnak. Trükkös paly amikor van egy Ap-nk, Pattersonunk, Jenningsunk 0 (bocs tegnap volt egy futas talan).
Védelem:
Nekem ne mondja senki hogy ez az emberanyag ennyit tud. Ez a D-fal ligaszinten top5-nek kéne lennie (jó gyengébb DT teljesítménnyel is top 10). Harrison Smith hihétetlen jól szerel, coverben is jó. Én a CB sort sem tartom rossznak csak nem így használva. Jo az LB sor fos, de ettől még nem kellene ennyire gyengének lenni a D-nek.
Speciel team:
Ezt a TD így benyelni szánalom. Nem azért mert szarul játszották vagy ilyesmi. De full üresen áll a TE-jük oldalt kb 10 yardon belül senki. Mit gondoltak az edzők onnan blokkol majd FGt?
Igazából remélem marad idény végéig a rezsim 2 dolog miatt
1. Meccset fogunk nyerni de egy jó top5 pick nagyon sok mindent megoldana (qb posztot pl..)
2. Én valami vagány edzőre vágyok, akár egyetemről akár valami DC/OC-t aki kilépne a HC arnyékából , és nem csapaton belül megoldva.
Ezt csak év végén lehet.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Kivancsi vagyok meddig varnak a valtassal!

Londonban Ponder kezd!Haladunk tovabb a megkezdett uton!

De milyen utrol beszel ez a fostalicska Frazier?
Olyan beszari ,mint Ponder....
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Sajnos morálisan szét van csúszva a csapat. Az Oline kataszzròfa futásban is, de passznál nincsenek is szavak milyen rosszak. Mindezt tetőzi a playhívás ami egysíkú ötlettelen kiszámítható. Erős blitzek ellen nincsenek játékaink. Lehet szídni Pondert mert vannak hibái de nála jobb Qb is csúfos véget érna jelenleg. Ha nem lenne jó lábon kb 10 sacket kapna meccsenként. Volt olyan hogy egymás után 3 play action bootleget hívtak. A harmadiknál már hárman vártak a fal szélén biztos ami biztos...
A védelem pedig a másik érzhetetlen dolog. Simán végig lehet passzolgatni őket gond nélkül. Rengeteg pontot kapunk.

A spec team pedig ami jól működott idén hülyére van szivatva.

Vannak játékos hibák is de ez már bőven edzői probléma és szinte minden fronton...

De csakazért is SKOL Vikes !!!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 262 — Vikings fan
Mellesleg FG kisérletnél senki nem veszi észre hogy a WR full üresen áll a jobb szélen, se a játékosok se az edző. Vicc az egész hozzáállás.
Game winnings driveban is kb Cameron vagy Gordon ennyit kellett volna levédekezni azt úgy byeltük be ahogy illik. Nem értem mire készülnek az edzők , mit videóz ak, miket találnak ki mert kb semmit nem látok a pályán ami arra emlékeztetne hogy nem 3 faszkalap nézi a pálya széléről a meccsrt akik mindent telibeszarnak...
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Jó kis londoni meccs lesz ez, az NFL krémje érkezik, a 2 csapat mérlege kombinálva: 0-6.Go Vikings!
Ez jo!D 😀 😀

a vegen meg 1-7 lesz. XD