NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Frazier azt mondta a meccs utáni sajtótájékoztatón, hogy Ponder lesz a kezdő QB.
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Nem volt könnyed kis londoni győzelem, de behúztuk. Döntő volt, hogy nem adtuk el a labdát. Innen akár lehet egy 3-5-ös mérleg is félidőre. Steelers tuti meg se áll 0-8ig.Go Vikings!
Nagyon izgalmas lett a vége ennek is, de most végre mi nyertünk. Nekem nem kérdés hogy Cassel jobb teljesítménye kellett hozzá, stabilabb volt mint Ponder az eddigi meccseken és nem adta el a labdát. Walsh kihagyott FG-ja meglepett, tulajdonképpen ezért volt szoros a vége, de szerencsére nem lett baj. Javult az o-line, a D is éledezik, a secondary viszont még mindig életveszélyes. Most van egy kis idő, remélem jövünk fel mint a talajvíz 😊 Skol!

több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Nem volt könnyed kis londoni győzelem, de behúztuk. Döntő volt, hogy nem adtuk el a labdát. Innen akár lehet egy 3-5-ös mérleg is félidőre. Steelers tuti meg se áll 0-8ig.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nem kicsit irigykedem! 😀

Karaj lehet most ott kint !!!
Mindenki amerikai foci orult most arra! 😀
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 262 — Vikings fan
Egesz hetvegen Londonba maszkaltam AP mezben es hihetetlen hogy mennyi ember jott oda ilyen olyan dolgokkal. Szemezgetek kicsit:
Japo csavo: magaamerika? Mondom nem , magyar. Jobb is az amerikaia faszok 😀
3 Seawaksos orditva a metrobol : Oh AP here, he is the best. ALL DAY PETERSON. kb 3
Percig
Amcsi csavo: Szimpatikusak a Vikes szurkolok sokkalinkabb mint a Steelersesek, tobbet is latott meg amugzis AP a legjobb becsuljuk meg hogy lathatjuk. ( kiderult hogz Massachusetts i azoreg es Patses 😀)
Metro infos: Vikings not bad, but Dolphins better 😀
2 kedvencem a vegere:
Buckingham palotanal kiscsavo megallitott hogy alljak mar a palota melle hogy a Peterson felirat ottlegyen a palota mellettt.
Metroban a csavo aki a '' pls mind the gap'' infot ordibalja hogz senki ne esse a metro alá, azt mondja a kihangositoba mikor futunk hogy elerjuk ametrot : Pls careful Adrian Peterson run inside the metro and almost in , what a run 😀 😀. ( pont felugrottunk metrora 😀 ).

Gondoltam tarto egz kishelyzet jelentest aztan irany a meccs , Skol Vikings.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Remelem nyersz! 😀
több mint 11 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Cassel power, megoldja rutinból, legalább 3000 okom van rá hogy bízzak ebben a paliban! 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Semmi vesztenivalótok nincs ha kipróbáljátok Freemant. Adtok érte egy late round picket, ha beválik jó ha nem akkor úgyis lejár a szerződése és mehet amerre lát. Ja és sztem sokkal jobban passzol mint Ponder.Bazzani
Semmivel nem jobb mint Ponder vag ha jobb is kb ugyanaz akizepszeru semmilye iranyito. En ertem hogy neked jo lenneha jonne, en viszont hosszutavon nem latom hogy megoldas lenne. És ha esetleg idén játszik pár jó meccset nég neg is tartjuk pedig semnit nem ér.Toca
Nekem tökmindegy, én leginkább annak örülnék ha Cassel lenne örökre az irányítótok, csak kedvelem Freemant ennyi.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 262 — Vikings fan
Semmi vesztenivalótok nincs ha kipróbáljátok Freemant. Adtok érte egy late round picket, ha beválik jó ha nem akkor úgyis lejár a szerződése és mehet amerre lát. Ja és sztem sokkal jobban passzol mint Ponder.Bazzani
Semmivel nem jobb mint Ponder vag ha jobb is kb ugyanaz akizepszeru semmilye iranyito. En ertem hogy neked jo lenneha jonne, en viszont hosszutavon nem latom hogy megoldas lenne. És ha esetleg idén játszik pár jó meccset nég neg is tartjuk pedig semnit nem ér.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nem kizart,hogy esetleg vasarnap latjuk a Hegylakot is palyaralepni! 😀
En kivancsi lennek ra elesben!Ki tudja?!Meg be is johet!

Freemant ,nem,koszi!
Draftrol jojjon az uj Franchise QB-nk es pont.

Aztan LB!!!

Ja es HC , OC valtast varok meg!!!
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Semmi vesztenivalótok nincs ha kipróbáljátok Freemant. Adtok érte egy late round picket, ha beválik jó ha nem akkor úgyis lejár a szerződése és mehet amerre lát. Ja és sztem sokkal jobban passzol mint Ponder.Bazzani
A kérdés csak valóban az hogy mit adunk érte. A mi zsenijeink képesek sokkal többet adni annál mint amit ér, aztán bíznak benne vagy 2-3 évig amíg rá nem jönnek ahogy Ponder-rel is. Inkább első körben egy nagyon korai pick, addig meg dühöngünk rendületlenül. 😊

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Semmi vesztenivalótok nincs ha kipróbáljátok Freemant. Adtok érte egy late round picket, ha beválik jó ha nem akkor úgyis lejár a szerződése és mehet amerre lát. Ja és sztem sokkal jobban passzol mint Ponder.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 262 — Vikings fan
Biztos itt is egyedül maradok a véleményemmel, de Én kedvelem Freeman játékát. Nyílván nem sok Tampa meccset láttam, de sztem messze nem annyira rossz mint sokan rámondják. Mindenesetre jobb mint Ponder, pláne mint Cassel...Bazzani
Igen jobb ? Mitől ? Kb ugyanaz mint Ponder, jó kicsit több yardot dob, de kisebb hatékonysággal, ugyanolyan hülye intjei vannak, ráadásul ő egy jobb fal ,erős D-vel hozott idén is gyengébb számokat mint Ponder. 2010-ben volt egy jó éve se több se kevesebb, ennyivel tud többet felmutatni.
Semmivel nem jobb mint Ponder és főleg a jövő évi QB class-t látva tök felesleges lenne ide.
Akkor már inkbáb nézzük meg Bethel-Thomast (és igen én is leírtam ezt a mondatot... 😀 ) bár tőle sem várok semmit.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Biztos itt is egyedül maradok a véleményemmel, de Én kedvelem Freeman játékát. Nyílván nem sok Tampa meccset láttam, de sztem messze nem annyira rossz mint sokan rámondják. Mindenesetre jobb mint Ponder, pláne mint Cassel...

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 262 — Vikings fan
Egyre jobb, állítólag érdeklődünk Josh Freeman iránt.... csak nehogy sokba kerüljön ez nekünk.....vsanyi132
ha netán tán elhozzuk Freeman-t, akkor megint nem lehet irányítóra számítani a drafton jövőreKmetyG
Komolyan mondom ha elhozzuk Freemant én nem nézek idén több Vikes meccset. Minden leszerepelt szemetet muszáj idehozni? Értem, hogy Favreból kitudtunk sajtolni x éve egy jó évet még, de ő más kaliber volt.
Freeman lófaszt nem ér, mint Cassel vagy Ponder. Jövőre főleg ha így folytatjuk az idényt simán húzhatunk franshise QB-t, vagy mondjuk egy A.J. Mccarronnal is kibékülnék 2.-3.körben az elején meg csináljunk valamit az LB sorral vagy a fallal.
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Egyre jobb, állítólag érdeklődünk Josh Freeman iránt.... csak nehogy sokba kerüljön ez nekünk.....vsanyi132
ha netán tán elhozzuk Freeman-t, akkor megint nem lehet irányítóra számítani a drafton jövőre
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Egyre jobb, állítólag érdeklődünk Josh Freeman iránt.... csak nehogy sokba kerüljön ez nekünk.....

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ezt is megeltuk...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 262 — Vikings fan
Lécci valaki vágja földhöz jól már az első snapbe, vagy csúszzon el a házába esetleg a Londoni repülőről lejőve ejtsék rá a csomat vagy akármi. Én rosszul leszek tőle mégha jól játszik akkor is.
AP magic kell megint...
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Meglátjátok, még Webb is szóba fog kerülni....... Ki vagyok akadva már ezen, évek óta QB problémánk van, és most mint a szűzlány sikoltozunk hogy jaj mi lesz velünk... Cassel backup-nak jött, ez pont az a szituáció amiért itt van. Ez a szezon már elment, így nincs jelentősége, győzni szeretnénk de a drafton a legjobb lehetőséget a legjobb pick-re is. Jó lenne győzni, de az sem érdekel ha QB nélkül állunk fel 😊 😊

több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Komolyan mondom némely NFL játékos olyan mint a magyar politikusok sokasága valahol elbszrintják aztán mintha semmit nem rontottak volna el máshol csinálhatják újra a hülyeséget. Más meg aki tehetséges lenne az esélyt sem kapja meg. David Coppelfield vagy Houdini tanulhatná tőlük a túlélőművészetet... 😛 Nem irigyellek titeket....dande
Bethel-Thompson -ra gondolsz?KmetyG
Nem hát Cassel-redande
ok, én a tehetséges, de nem kapják meg a lehetőséget részre értettem.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 124 — Így remélem megfelelek nektek.....
Komolyan mondom némely NFL játékos olyan mint a magyar politikusok sokasága valahol elbszrintják aztán mintha semmit nem rontottak volna el máshol csinálhatják újra a hülyeséget. Más meg aki tehetséges lenne az esélyt sem kapja meg. David Coppelfield vagy Houdini tanulhatná tőlük a túlélőművészetet... 😛 Nem irigyellek titeket....dande
Bethel-Thompson -ra gondolsz?KmetyG
Nem hát Cassel-re
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Komolyan mondom némely NFL játékos olyan mint a magyar politikusok sokasága valahol elbszrintják aztán mintha semmit nem rontottak volna el máshol csinálhatják újra a hülyeséget. Más meg aki tehetséges lenne az esélyt sem kapja meg. David Coppelfield vagy Houdini tanulhatná tőlük a túlélőművészetet... 😛 Nem irigyellek titeket....dande
Bethel-Thompson -ra gondolsz?
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 124 — Így remélem megfelelek nektek.....
Komolyan mondom némely NFL játékos olyan mint a magyar politikusok sokasága valahol elbszrintják aztán mintha semmit nem rontottak volna el máshol csinálhatják újra a hülyeséget. Más meg aki tehetséges lenne az esélyt sem kapja meg. David Coppelfield vagy Houdini tanulhatná tőlük a túlélőművészetet... 😛 Nem irigyellek titeket....
több mint 11 éve
and1ao Minnesota Vikings 4
Első Steelers win eljön vasárnap az évben.