NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
😕

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
😥

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Sajnos nagyon szomorú hírt kaptunk. A rendőrség úgy tájékoztatta a médiát, hogy a tegnap életveszélyes állapotban kórházba szállított Adrian Peterson kisfia nem sokkal ezelőtt elhunyt.
több mint 11 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Nem tudom miért történt, de abban biztos vagyok, hogy egy kisgyerek bántalmazására nincsen magyarázat. Ilyet nem lehet. Jobbulást neki és AP-nak is. Ilyet senkinek sem szabadna megtapasztalnia.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Azta....a rohadt szemét!
De erre tényleg nincsenek szavak...hidegrázós nálam is!

Jobbulás kis AP !!! 😉
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Walsh sérülése miatt (belső combizom húzódás) Locke lehet a a kicker is a mérkőzésen.
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Cassel kezd...

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
Bakker, a hideg kirázott..... 😕
Jobbulást, a patkány meg dögöljön!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
A kis srácnak jobbulást.. A tettest meg megpuhítanám.. Nem is kicsit...Stev85
Aki 2 éves kisgyermeket bántalmaz azt nem puhítani kell, hanem kivégezni.

Robison szerződését mennyire látjátok reálisnak?tüsi91
Kivégzés nem jó.. Hamar vége... De vannak jó fogások a "Törvénytisztelő Polgár" című műben..

több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Lehet, hogy hétvégén más futójátékosunk fog futni mert ...

Adrian Peterson azért hagyta el tegnap a csapat edzését, mert sürgősen Dél Dakota-ba kellett utaznia, hol a 2 éves kisfiát életveszélyes állapotban szállították kórházba, miután egy 27 éves férfi megverte őt. A támadót, aki a súlyos testi sértést okozta már letartóztatta a rendőrség. Részletek később várhatók.

Ebben az állapotban nem igazán tudna koncentrálni, legalábbis én nem tudnék.KmetyG
Bazzeg szegény srác. AP-t ismerve kéltem hogy kihagyja a meccset, főleg ha addig jó hírek jönnek amit nagyon remélek.Toca
Igen visszatért már a csapathoz, de sajnos a kis srác állapota még mindig kritikus.

Remélem a célba lövést gyakorolják a támadón.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A kis srácnak jobbulást.. A tettest meg megpuhítanám.. Nem is kicsit...Stev85
Aki 2 éves kisgyermeket bántalmaz azt nem puhítani kell, hanem kivégezni.

Robison szerződését mennyire látjátok reálisnak?
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 262 — Vikings fan
Lehet, hogy hétvégén más futójátékosunk fog futni mert ...

Adrian Peterson azért hagyta el tegnap a csapat edzését, mert sürgősen Dél Dakota-ba kellett utaznia, hol a 2 éves kisfiát életveszélyes állapotban szállították kórházba, miután egy 27 éves férfi megverte őt. A támadót, aki a súlyos testi sértést okozta már letartóztatta a rendőrség. Részletek később várhatók.

Ebben az állapotban nem igazán tudna koncentrálni, legalábbis én nem tudnék.KmetyG
Bazzeg szegény srác. AP-t ismerve kéltem hogy kihagyja a meccset, főleg ha addig jó hírek jönnek amit nagyon remélek.
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Lehet, hogy hétvégén más futójátékosunk fog futni mert ...

Adrian Peterson azért hagyta el tegnap a csapat edzését, mert sürgősen Dél Dakota-ba kellett utaznia, hol a 2 éves kisfiát életveszélyes állapotban szállították kórházba, miután egy 27 éves férfi megverte őt. A támadót, aki a súlyos testi sértést okozta már letartóztatta a rendőrség. Részletek később várhatók.

Ebben az állapotban nem igazán tudna koncentrálni, legalábbis én nem tudnék.KmetyG
Pénteken visszatért az edzőkomplexumba.
"Peterson is expected to address the media after the light walkthrough, which is scheduled to start at 11 a.m. CT. Coach Leslie Frazier is schduled to speak to the media at 12:15 p.m. CT."

A kis srácnak jobbulást.. A tettest meg megpuhítanám.. Nem is kicsit...

több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Lehet, hogy hétvégén más futójátékosunk fog futni mert ...

Adrian Peterson azért hagyta el tegnap a csapat edzését, mert sürgősen Dél Dakota-ba kellett utaznia, hol a 2 éves kisfiát életveszélyes állapotban szállították kórházba, miután egy 27 éves férfi megverte őt. A támadót, aki a súlyos testi sértést okozta már letartóztatta a rendőrség. Részletek később várhatók.

Ebben az állapotban nem igazán tudna koncentrálni, legalábbis én nem tudnék.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 262 — Vikings fan
Panthers-t simán fogjuk hozni 3.negyedig, aztán neki állunk tartani az előnyt amiből az lesz hogy a végére vagy bemákoljuk vagy Cam-ből hős lesz.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ponder trade lesz ? :-p 😀 😀

Mondjuk ketlem...akkor Hegylakot nem raktuk volna ki...
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
McLeod Bethel-Thompson mostantól a San Francisco 49ers tagja.KmetyG
örülök neki, meg fogjuk még bánni hogy elengedtük

több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
McLeod Bethel-Thompson mostantól a San Francisco 49ers tagja.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nyugi ellenünk nem kell stresszelni akármilyen szarul játszanátok garantált W, mi elintézzük 😀gabokocka
Ha ezt nem nekünk írnád még majdnem el is gondolkodnék rajta! 😊
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Nyugi ellenünk nem kell stresszelni akármilyen szarul játszanátok garantált W, mi elintézzük 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Ki mit tippel a Panthers ellen? Szerintem akár még egy izgalmas, jó mérkőzés is lehet, ők sincsenek bombaformában, mi se vagyunk világverők idén, olyan egyenlő erők csatájának tűnik két relatíve peches csapattal.😊Go Vikings!
A szokásos infarktus közeli élményt, szoros végjátékot, és győzelmet. Mindegy kivel, a szerencse is jól jön, hazai pályán nyerni kell. Ha kikapunk az ne az utolsó percben ha lehet.... Nyerni az nem bánom, de egy sima győzelemnek jobban örülnék 😊 SKOL!

több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Ki mit tippel a Panthers ellen? Szerintem akár még egy izgalmas, jó mérkőzés is lehet, ők sincsenek bombaformában, mi se vagyunk világverők idén, olyan egyenlő erők csatájának tűnik két relatíve peches csapattal.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Brian Robison aláírta az új szerződését.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Adna az eg!!!
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Ahogy az várható volt, McLeod Bethel-Thompson lett az áldozata Josh Freeman érkezésének. Ma elküldték a csapattól.KmetyG
Remélem leigazolja valaki, és bizonyíthat máshol.
2 napig nem vagyok net közelben erre micsoda híreket olvasok..... Mindegy mit akarunk mi itt, megcsinálják a tengerentúlon amit akarnak... Freeman-nek van mit bizonyítania, nekünk kell egy motivált QB, Ponder mehet haza füvet nyírni. Csak a következő meccsre figyelek, nem számolgatok, szerintem Cassel fog kezdeni, Ponder idén már nem lép pályára, el is cseréljük valami jóféle pálinkára 😊 Nekem gyanús az a sérülés, nincs ott semmi baj csak a 3 vereség amit a nyakába varrtak diszkréten. Cassel addig amíg Freeman be nem kopik irányít valahogy, aztán meglátjuk.

Skol!