NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
meg fog történni és mi semmit nem tehetünk
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Freeman? :-pZoliZoltán
ESPN's Chris Mortensen reports the Vikings are "intrigued" by free agent Josh Freeman, but have "a lot of questions."
The Vikings aren't the only team with "a lot of questions" about Freeman, who hasn't found a home three days after being cut by the Bucs, and has issues both off the field and on. Tentatively, Oakland and Minnesota are considered the two front-runners to sign Freeman, who should be willing to take a minimum-salary deal or close to it. His $8.6 million Bucs salary was already guaranteed.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Akkor kapcsold ki a PS-t!!!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 262 — Vikings fan
Ma kikap a Lions és a Bears és akkor már csak egyel több vereségünk van mint a többi csoport ellenfélnek. Playoff szagot érzek 😀
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Freeman nem hiszem hogy hozzánk jönne, tényleg nem lenne értelme. Sokkal érdekesebb hogy ki kezd majd, ha Ponder már nem lesz sérült akkor kaphat egy utolsó utáni lehetőséget, szerintem akár meccs közben is lehozzák ha nagyon betlizne, Cassel volt annyira jó hogy legalább nem adta el a labdát. Pondernél ettől minden labdabirtoklásnál tartok, Casselnél nem éreztem ezt. Valószínű hogy választ csak közvetlenül a meccs előtt kapunk, addig is élvezzük ezt a két hetet, győztes meccs után vagyunk 😊vsanyi132
" Luke: Én nem félek semmitől!
Yoda: Hát majd fogsz..."

Ez jutott eszembe erről 😀
Cassel eddigi teljesítménye az NFL-ben, már amit a NE után mutatott abból azt lehet leszűrni hogy konzisztens teljesítményre ő már nem képes, jó csapatok ellen meg benne bízni minimum érdekes...davemayer
Szerencsémre? én nem láttam Cassel-t játszani, nincsenek róla olyan emlékeim ami miatt bennem kialakult volna az a kép hogy pancser. Ponder viszont már megtette azt a szívességet, hogy Pancser legyen, így ha nála van a labda még 1 yardra az endzone-tól is attól tartok hogy picksix lesz a vége.... Tehát ez nem feltétlenül Cassel iránti bizalom, sokkal inkább az ismeretlené az ismerttel szemben. Viszotn Yoda mester a kedvencem, neki igaza van 😊 szóval kell egy új QB, méghozzá a draftról. Skol!vsanyi132
ha most láttad először játszani akkor talán megértem a lelkesedésedet irányába, de ha komplettebb képet akarsz róla kapni menj a KC topicba és kérdezz rá nekik mi a véleményük róla. Mivel jól kezdődött a szezonjuk biztos jókedvükben találod őket és válaszolnak neked 😀
illetve ha ez nem tetszik akkor van ha jól emlékszem egy ulpianus hozzászólás az aranyköpések között ami jól leírja milyen QB is ő.

Igazából ő is olyan mint Sexy Rexy volt, őt is csak a rutinja tartja még a ligában, egy rookienál jobban megy neki a game managelés de ha játszani kell hosszútávon meg van lőve.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Freeman nem hiszem hogy hozzánk jönne, tényleg nem lenne értelme. Sokkal érdekesebb hogy ki kezd majd, ha Ponder már nem lesz sérült akkor kaphat egy utolsó utáni lehetőséget, szerintem akár meccs közben is lehozzák ha nagyon betlizne, Cassel volt annyira jó hogy legalább nem adta el a labdát. Pondernél ettől minden labdabirtoklásnál tartok, Casselnél nem éreztem ezt. Valószínű hogy választ csak közvetlenül a meccs előtt kapunk, addig is élvezzük ezt a két hetet, győztes meccs után vagyunk 😊vsanyi132
" Luke: Én nem félek semmitől!
Yoda: Hát majd fogsz..."

Ez jutott eszembe erről 😀
Cassel eddigi teljesítménye az NFL-ben, már amit a NE után mutatott abból azt lehet leszűrni hogy konzisztens teljesítményre ő már nem képes, jó csapatok ellen meg benne bízni minimum érdekes...davemayer
Szerencsémre? én nem láttam Cassel-t játszani, nincsenek róla olyan emlékeim ami miatt bennem kialakult volna az a kép hogy pancser. Ponder viszont már megtette azt a szívességet, hogy Pancser legyen, így ha nála van a labda még 1 yardra az endzone-tól is attól tartok hogy picksix lesz a vége.... Tehát ez nem feltétlenül Cassel iránti bizalom, sokkal inkább az ismeretlené az ismerttel szemben. Viszotn Yoda mester a kedvencem, neki igaza van 😊 szóval kell egy új QB, méghozzá a draftról. Skol!

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Freeman nem hiszem hogy hozzánk jönne, tényleg nem lenne értelme. Sokkal érdekesebb hogy ki kezd majd, ha Ponder már nem lesz sérült akkor kaphat egy utolsó utáni lehetőséget, szerintem akár meccs közben is lehozzák ha nagyon betlizne, Cassel volt annyira jó hogy legalább nem adta el a labdát. Pondernél ettől minden labdabirtoklásnál tartok, Casselnél nem éreztem ezt. Valószínű hogy választ csak közvetlenül a meccs előtt kapunk, addig is élvezzük ezt a két hetet, győztes meccs után vagyunk 😊vsanyi132
" Luke: Én nem félek semmitől!
Yoda: Hát majd fogsz..."

Ez jutott eszembe erről 😀
Cassel eddigi teljesítménye az NFL-ben, már amit a NE után mutatott abból azt lehet leszűrni hogy konzisztens teljesítményre ő már nem képes, jó csapatok ellen meg benne bízni minimum érdekes...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Erdekes de en is ezt ereztem!
.....vagy csak nyugodt voltam ,hogy nem Pondert lattam! 😀
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 262 — Vikings fan
Freeman nem hiszem hogy hozzánk jönne, tényleg nem lenne értelme. Sokkal érdekesebb hogy ki kezd majd, ha Ponder már nem lesz sérült akkor kaphat egy utolsó utáni lehetőséget, szerintem akár meccs közben is lehozzák ha nagyon betlizne, Cassel volt annyira jó hogy legalább nem adta el a labdát. Pondernél ettől minden labdabirtoklásnál tartok, Casselnél nem éreztem ezt. Valószínű hogy választ csak közvetlenül a meccs előtt kapunk, addig is élvezzük ezt a két hetet, győztes meccs után vagyunk 😊vsanyi132
Jó neked, azért hogy nem 1-2 int szerepelt a neve mellett annak több köze volt a tiszta mákhoz mint tudatos odafigyelésnek. Ettől függetlenül picivel jobban múködött az O Cassellel. Mondjuk a botrányszar fallal, vagy a 4.negyedben általános beszari playhívásról ő se tehetett.
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Freeman nem hiszem hogy hozzánk jönne, tényleg nem lenne értelme. Sokkal érdekesebb hogy ki kezd majd, ha Ponder már nem lesz sérült akkor kaphat egy utolsó utáni lehetőséget, szerintem akár meccs közben is lehozzák ha nagyon betlizne, Cassel volt annyira jó hogy legalább nem adta el a labdát. Pondernél ettől minden labdabirtoklásnál tartok, Casselnél nem éreztem ezt. Valószínű hogy választ csak közvetlenül a meccs előtt kapunk, addig is élvezzük ezt a két hetet, győztes meccs után vagyunk 😊

több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Hosszú még a hét, majd időben fény derül mindenre.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ha nem hat nem! 😀
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Freeman? :-pZoliZoltán
Minek? Vele előrébb lennénk csapat szinten? 31 pontot kapunk átlagban, nem csak a QB felelős a szar játékért.
34-17-es vezetésnél az edzői stáb nem győzelemre játszik, hanem hogy ne kapjunk ki,és majdnem bebukjuk egy liga alja csapattól. Sok itt a probléma, nem kell még tetőzni egy Freeman-nel.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Freeman? :-p
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Meg mindig nem nyugszik? 😀
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
 www.startribune.com/sports/vikings/226068041.html

Winfield talán mégis visszatér, jól jönne az öreg a háznál 😊 Én örülnék neki.

több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Egesz hetvegen Londonba maszkaltam AP mezben es hihetetlen hogy mennyi ember jott oda ilyen olyan dolgokkal. Szemezgetek kicsit:
Japo csavo: magaamerika? Mondom nem , magyar. Jobb is az amerikaia faszok 😀
3 Seawaksos orditva a metrobol : Oh AP here, he is the best. ALL DAY PETERSON. kb 3
Percig
Amcsi csavo: Szimpatikusak a Vikes szurkolok sokkalinkabb mint a Steelersesek, tobbet is latott meg amugzis AP a legjobb becsuljuk meg hogy lathatjuk. ( kiderult hogz Massachusetts i azoreg es Patses 😀)
Metro infos: Vikings not bad, but Dolphins better 😀
2 kedvencem a vegere:
Buckingham palotanal kiscsavo megallitott hogy alljak mar a palota melle hogy a Peterson felirat ottlegyen a palota mellettt.
Metroban a csavo aki a '' pls mind the gap'' infot ordibalja hogz senki ne esse a metro alá, azt mondja a kihangositoba mikor futunk hogy elerjuk ametrot : Pls careful Adrian Peterson run inside the metro and almost in , what a run 😀 😀. ( pont felugrottunk metrora 😀 ).

Gondoltam tarto egz kishelyzet jelentest aztan irany a meccs , Skol Vikings.Toca
Nekem a Regent Streeten maradt meg két jelenet a játékosok bemutatkozása alatt:
Ugye először a Steelers 7-8 legjobbjával csináltak 3-4 kérdéses interjúkat, már lement 5-6 játékos, és az utolsók között volt Troy Polamalu, akit ugye mindenki várt. Bemutatta a riporter csávó (felsorotla a probobowljai... stb számát), és a helyi Steelers drukkerek kb 1 percig tomboltak majd amikor lecsengett az örjöngés Polamalu fogta magát és visszalépett a többiek közé. (Kicsit olyan volt mint a Csondaráló végén az indián szakkomentátor)

A másiknál Jared Allen szúrt be egy olyan sluszpoént a végére, amiről azt hittem, hogy álltalában több bőrt fognak az emberek lehúzni, ez pedig úgy hangzott nagyjából, hogy "There will be only one Big Ben ringin' tomorrow", mondjuk ebben igaza is lett 😊

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
sélményToca
végre, egy új szó! köszi 😉
és gratula


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 262 — Vikings fan
Fú nagy királyság volt a meccs. Szerencsére Vikings sorbá ültünk, így együtt tomboltunk vagy néztük szomorkodva hogy a Steelers sor előttünk orül.
D-fal végre éledezett Allen 3 vagy 4 sackkel zárt. Viszont a végén hihetetlen feszültség volt, de az a fumble vuhuuuu .
Hihetetlen sélmény voltigyekszem jövőre is menni.
Tetszett hogy volt kint egy magyar zászló is , olyan jó érzés volt látni.
AP meg hihetetlen király, azért ez a Cassel mennyivel jobb mint Ponder még talány. Igen jobban megnézi a célpontjait, de azért többször kellett kiimátkozni a Steelers vedő kezéből minthogy stabilnak mondanám.
Playhívások viszontjobban ültek most talán, illetve a kilőtt labdákat sokkal jobban dobja mint Ponder.
Megvan az első Go vikes 😊
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
azért nem kiabálnám el ezt a Cassel ügyet. nem egy két passza volt amit csak a csoda mentett meg az INT-től. Nem lesz ez mindig igy... Nagyobb gond, hogy a védelem enyhén szólva sem stabil. De most jött az az egy sack aminek az előző két meccsen is be kellett volna figyelni.
több mint 11 éve
skarface Minnesota Vikings 35
Nem szeretem Casselt se, de az látszott, hogy ő használja a szemét. Ponder indítás előtt már eldönti kinek passzol, ha fogják vagy eladja vagy fut 3-5y-ot. Cassel sokkal jobban látott és kereste az üres embereket, nem csak 1 opció. szerintem most már maradhatna az idényre.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Sokkal nyugodtabb voltam mikor feljott a palyra at O-nk!
Vegre nem lattam Pöndört!!! 😀

A vege megint izgalmas volt!De most nekunk volt szerencsenk!

de ennyi butetest....


Az meg,hogy 2 het mulva megint Pinder kezd...hat komolyan mindom nem hiszem el... 😕 😕 😕
több mint 11 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Na ki a zseni? Nyertetek nekem 6.200 ft-ot! Go Vikings 😀 😀 😀 😀 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Nagyon nagy élmény volt a csapatot élőben látni. A mérkőzésen az volt amit vártam, sok pont és szoros eredmény. Walsh kihagyott mezőnygóljáért kár, de a végén mégis mi éltethettük csapatunk. Tökélétes meccs volt, nekem igen. A Ponder lesz a kezdő irányító kijelentéssel még várnék.
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Frazier azt mondta a meccs utáni sajtótájékoztatón, hogy Ponder lesz a kezdő QB.vassadi
Hátha otthagyják valahogy Londonban 😊