NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 11 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Ponder idei legjobb meccsét tolta. Természetesen még mindig nagyon messze van attól, amit egy harmadik évében járó első körös irányítótól elvár az ember. Az OL botrány, egyszerűen nem értem mi történt tavaly óta, zabáltak, mint a disznók? Olyan kelletlen a mozgásuk, lassúak, mintha tegnap reggel úgy keltek volna, hogy "ajj ne, már megint vasárnap van". A defense a második félidőben jó volt, nem működött se a passz se a futás, oda is értük Hójerhez jópárszor. Azt már megszokhattuk, hogy a game-winning drive-okat beszopjuk, évek óta ezt tesszük. Azt sem várhatjuk el, hogy Ponder vezessen two minute drillt, amivel nyerünk, mert 20 yard felett olyan pontatlan, hogy arra nincsenek szavak, inkább agyondobja az 5 yardra álló RB-t.

Érdemes megnézni az edzőink arcát a bekapott Lanning-Cameron TD passz után.. Mindent elmond az idei évről

több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Jó kis londoni meccs lesz ez, az NFL krémje érkezik, a 2 csapat mérlege kombinálva: 0-6.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Akkor cel az 1/1 !!!
Ponder ,Frazier,Musgrave!!!
Takarodjatok!!!

El nem hiszem,hogy mar az NFL-ben is van olyan,hogy buktatas...pffff
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
+ A.J. McCarron is belefér ebbe a classba. 8-) (Mariota és Manziel még csak a második évüket töltik az egyetemen )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
Itt valami nagy baj van! Vagy a játékosok akarják megbuktatni a stábot, vagy a stáb teljesen életképtelen, de inkább az első tűnik valószínűnek. Irány az 1/1, csak az a baj, hogy az idei class-ban szerintem nincs franchise player. Hacsak Manziel nem...Szabolcs_76
Ez mekkora baromság már ne haragudj. Talán az egyik legerősebb QB class ami mostanában volt.
Bridgewater tuti 1/1 bárki lesz ott, kb Luck szintű prospect (lehet kicsit rosszabb).
Emellett Mariota,Boyd,Hundley mind akár franchise irányítók lehetnek.
Manziel meg azért nagyobb eséllyel nem válik be mint igen az NFL-ben ő szerintem első körbe se biztos hogy befér.
Mondjuk azért az 1/1ért komoly fight lesz, Steelers,Jax is eléggé arrafele megy (előbbi talán nem húz QB-t BigBen mellé első körben), Browns sem adta fel, Giants ,Skins is szétvan esve, persze valszeg ők azért kifognak szállni ebből a versenyből.
Meccsről nem akarok túlsokat mondani, nem néztem a nagy részét mikor odakapcsoltam a falat kapartam a playhívásoktól.
Redzoneban nem futtatjuk AP-t hanem Ponder hülye kiforgásait kell néznem... Agyhalál.
Ez a rezsim lebőgött, Ponderrel együtt. Jövőre új QB, új remélem tökösebb edző és szerintem egy elég erős kis keretünk lesz, de idén még szenvednünk kell 😕
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
SZÉGYEN GYALÁZAT! Ezért megyünk Londonba, hogy ezt a szenvedést nézzük?KmetyG
Sima Steelers győzelem lesz.Go Vikings!
láttál az idén steelers meccset? ők sem jobbak, hajjaj. védelmi parádét szagolok.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Ponder "still our starting quarterback," Frazier says. hát el is mond mindent róla
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
SZÉGYEN GYALÁZAT! Ezért megyünk Londonba, hogy ezt a szenvedést nézzük?KmetyG
Sima Steelers győzelem lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Úgy tűnik Londonban csak két élvezhető dolog lesz jövő héten: a fish&chips és az angol sör 😊
Sebaj AP nem sérült le, tehát legalább a tavalyi NFL MVP-t láthatjuk élőben játszani, remélem ez még extraként besorakozik a jó dolgok közé 😊

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
irány az 1/1.... ponder meg frazier-rel együtt akárhova csak az nfl-be ne....

több mint 11 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Itt valami nagy baj van! Vagy a játékosok akarják megbuktatni a stábot, vagy a stáb teljesen életképtelen, de inkább az első tűnik valószínűnek. Irány az 1/1, csak az a baj, hogy az idei class-ban szerintem nincs franchise player. Hacsak Manziel nem...
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
SZÉGYEN GYALÁZAT! Ezért megyünk Londonba, hogy ezt a szenvedést nézzük?
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Ennyi. A szezonnak is. Jövőre új stáb, új QB.... remélhetőleg.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Patrik a Viking! Minnesota Vikings 7
Ok, na ez az a dolog a világon, amire szavak nincsenek! Szánalmas!
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Te kis kárörvendő... 😊
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mindenesetre a szokásos futás-futás-passz 3&outokra, meg Ponder hülye INTjeire (amikor végig a célpontot nézi és leolvassa a CB) én már felkészültem, nem fogok bosszankodni miattuk 😀helmet
És ugye minden egyes vereség közelebb repít egy remek drafthelyhez és egy új rezsimhez. Én ezt már rutinból vágom...

több mint 11 éve
helmet Minnesota Vikings 247
A D# munkája lesz a kulcs ma szerintem, 1 jó drive-ot a mackók ellen is összeraktunk a félidő vége előtt, és ugye AP-ben, vagy a visszahordásokban is mindig benne van a TD, szóval pár pontot biztosan szerzünk, ha a védelem tartja magát, szerintem nyerni fogunk. Aztán amilyen balfaszkodásokra képesek vagyunk, sose lehet biztosra menni.

Mindenesetre a szokásos futás-futás-passz 3&outokra, meg Ponder hülye INTjeire (amikor végig a célpontot nézi és leolvassa a CB) én már felkészültem, nem fogok bosszankodni miattuk 😀
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Hazai pályán nem is kérdés hogy csak a győzelem és a kiváló játék lehet a cél, ezzel nem lebecsülve az ellenfelet persze. A fix győzelem mellett nem elhanyagolható a mutatott játék képe sem, azt várom hogy végre azt a csapatot lássuk aki összeszedte magát és elkezd focizni. A két csoportbéli vereség idegenben azt jelenti hogy komoly bravúrokra van szükség a továbbiakban, a csapategység és a jó játék elengedhetetlen, ebből kell egy nagy adag ma estére. Mi is megérdemelnénk már egy nem túl izgalmas, inkább fölényes és dicsőséges győzelmet! Skol!

több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Na és holnapra ki, mit tippel?
Ilyenkorra már bőven tudni fogjuk, hogy 1-2 vagy 0-3 lesz-e a mérlegünk.

Én teljesen mindegy, hogy milyen, de győzelmet várok már végre ettől a csapattól!
AP-től (bőven) 100+ot, Pondertől meg... Hát már az én bizalmam is eléggé megrendült, pedig szerintem itt közöttünk az enyém a legnagyobb vele szemben kb. O-Line is összeszedhetné magát az O koordinátorral együtt(!), a D-vel múlt meccsen nem voltak olyan nagy gondok szerintem.
Be kell darálni a Barnákat, nincs mese!

Hajrá Vikings!Patrik a Viking!
Nincs mese és nem is kérdés, nyernünk kell. AP akkor fog jól futni, ha az o-line is hozzáteszi, amit kell, persze nem úgy mint tették eddig. Ponder meg, hát még 14 meccsig az irányítónk és bye bye.
több mint 11 éve
Patrik a Viking! Minnesota Vikings 7
Na és holnapra ki, mit tippel?
Ilyenkorra már bőven tudni fogjuk, hogy 1-2 vagy 0-3 lesz-e a mérlegünk.

Én teljesen mindegy, hogy milyen, de győzelmet várok már végre ettől a csapattól!
AP-től (bőven) 100+ot, Pondertől meg... Hát már az én bizalmam is eléggé megrendült, pedig szerintem itt közöttünk az enyém a legnagyobb vele szemben kb. O-Line is összeszedhetné magát az O koordinátorral együtt(!), a D-vel múlt meccsen nem voltak olyan nagy gondok szerintem.
Be kell darálni a Barnákat, nincs mese!

Hajrá Vikings!
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Na ez az,hogy akkpr meg sincs konkret ok? 😀
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
egyrészt, másodrészt pedig ha megfigyeled, akkor a "régi" csapatoknál úgy van, ha egy államban csak egy football csapat van akkor az állam nevét kapja, ha egy államon belül több csapat van akkor a városét. Pl: Minnesota-ban csak egy csapat van, így Minnesota Vikings vagy Tennessee-ben a Titans, de pl Florida államban 3 van, így Miami, Tampa Bay és Jacksonville, de California-ban is San Diego, San Francisco és Oakland.

ez azonban csak az én véleményem szerint van így, de lehet, hogy ez nem is így működik, de azért leírtam 😊KmetyG
Erre azért van bőven ellenpélda is, elég a csoportriválisainkat megnézni, Illinois-ban, Wisconsinban és Michiganben is csak 1-1 csapat van, mégis a város nevét viseli a Bears, a Packers és a Lions is, pedig ezek is elég régi franchise-ok 😊helmet
de én rendes csapatról beszéltem, nem holmiféle szedett-vedett bandákról 😊
több mint 11 éve
helmet Minnesota Vikings 247
egyrészt, másodrészt pedig ha megfigyeled, akkor a "régi" csapatoknál úgy van, ha egy államban csak egy football csapat van akkor az állam nevét kapja, ha egy államon belül több csapat van akkor a városét. Pl: Minnesota-ban csak egy csapat van, így Minnesota Vikings vagy Tennessee-ben a Titans, de pl Florida államban 3 van, így Miami, Tampa Bay és Jacksonville, de California-ban is San Diego, San Francisco és Oakland.

ez azonban csak az én véleményem szerint van így, de lehet, hogy ez nem is így működik, de azért leírtam 😊KmetyG
Erre azért van bőven ellenpélda is, elég a csoportriválisainkat megnézni, Illinois-ban, Wisconsinban és Michiganben is csak 1-1 csapat van, mégis a város nevét viseli a Bears, a Packers és a Lions is, pedig ezek is elég régi franchise-ok 😊
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Lehet,hogy nagy baromsagot fogok most kerdezni;
- Miert nem Minneapolis Vikings ?

mar tobbszor felvetodott bennem. :-/ZoliZoltán
Ha Minneapolis Vikings lenne, a St. Paul-iak nem éreznék magukénak a csapatot.helmet
egyrészt, másodrészt pedig ha megfigyeled, akkor a "régi" csapatoknál úgy van, ha egy államban csak egy football csapat van akkor az állam nevét kapja, ha egy államon belül több csapat van akkor a városét. Pl: Minnesota-ban csak egy csapat van, így Minnesota Vikings vagy Tennessee-ben a Titans, de pl Florida államban 3 van, így Miami, Tampa Bay és Jacksonville, de California-ban is San Diego, San Francisco és Oakland.

ez azonban csak az én véleményem szerint van így, de lehet, hogy ez nem is így működik, de azért leírtam 😊
több mint 11 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Lehet,hogy nagy baromsagot fogok most kerdezni;
- Miert nem Minneapolis Vikings ?

mar tobbszor felvetodott bennem. :-/ZoliZoltán
Ha Minneapolis Vikings lenne, a St. Paul-iak nem éreznék magukénak a csapatot.