Minnesota Vikings
40 feliratkozó
több mint 12 éve
Pedig mar kinezte a nagyobb hazat!egyébként ez volt az 1. pick 6-e,ugye?😒
több mint 12 éve
Nem láttam a meccset, a szünetben néztem rá az eredményre és a statisztikára, akkor kb ezt a végeredményt tippeltem. Nem vagyunk egy súlycsoportban, és idén már csak kevesekkel leszünk. Érik az előkelő draft pick, ez az egy dolog ami vigasztal. Ha a HC OC DC trió is megy azt se bánom, csak vigyék Pondert mindenképp.
több mint 12 éve
Pedig szerintem az 1.felido meg ugy jo is volt!Ha ott az O is mutat mar valamit...csak hat az utolso hawks drive....onnantol valahogy elfogytunk...Es akkor megint terdelunk...legalabb egy probat konyorgom!!!
Ponder tenyleg szanalmasan gyenge volt!(megint)
Folosleges buntetesek...
Sokszor 4-5 yardra senki az ellenfel elkapoin...amator hibak!!!
több mint 12 éve
Szánalmasan gyenge produkció a védelemtől és a támadósortól is, Sendejon kívül senki nem tud szerelni (+Harrison Smith). Már a meccs előtt kikaptunk, így nem szabad kiengedni sportolót a gyepre. Ponder nulla volt.

több mint 12 éve
Gamedaaaaaaay!!!! 😀Lassunk ma egy jo meccset.sok TD-t!!!persze amiket mi is csinalunk!😀
Skooooool!!!
több mint 12 éve
A holnapi lesz a 800. Vikings meccs. Szép lenne győzelemmel ünnepelni. Nem vagyunk esélyesek, de abban bízom hogy a végéig szoros lesz, ott meg amilyen pechünk volt idén eddig most már csak megfordul a szerencse. Skol!
több mint 12 éve
Lehet nem figyeltem vagy csak nem érdekelt!? 😊De valamiért teljesen 100%-ig biztos voltam benne,hogy idén lett Nike!
De lehet,hogy a West Hammmel keverem ,mert náluk lett idén adidas...szóval maga a dátum! 😊
több mint 12 éve
Tavaly még nem Nike volt...az,hogy lehet? 😊ZoliZoltánde tavaly is Nike volt, csak most újratervezték
több mint 12 éve
Tavaly még nem Nike volt...az,hogy lehet? 😊
több mint 12 éve
Toca!Miért nem nyomod a Fantasyt?ez tavalyi mez, de amúgy az nflshop.com-on (hivatalos) is csak 49$ szóval nem biztos, hogy kamu
Már párszor leszidtak mindet ott...a Vikings delegációt!
mindketten szartunk bele...pár hete már komolyan veszem! 😀
----
nagyon jó ár ;AP új (2013) mez;
www.ebay.com/itm/auth-nfl-Minnesota-Vikings-jerseys-28-casual-men-tops-purple-sz-M-3XL-PETERSON-/190958726858?pt=US_Football_Fan_Shop&var=&hash=item2c7606eeca
ha esetleg valakinek!(L-est már ne keressétek😊)ZoliZoltán
több mint 12 éve
MarioAna
1 997
Igen!😀oke.😀igaz nem engem kérdeztél, de válaszolok ha nem gond 😊. 24 értékelése van az eladónak (abból csak 1 az eladás, 23-nál a vevői oldalon volt, plusz gyanúsan olcsó szállítással együtt...én nyáron USA-ban FF-ről rendeltem 40 dollárért a Reebok replika mezeimet darabjáért (ami Reebok, csak ugye már nem "hivatalos"), szinte lehetetlennek tartom, hogy olcsóbban meglegyen ez idehaza szállítással.
Mit ertesz atveres-gyanus alatt? :-/ZoliZoltán
szóval ha valakinek kell egy hasonló mez, akkor inkább valami csoportos rendelésben gondolkozzon FF-ről, azt tanácsolom.
Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Ha jol latom holnap hawks ellen Game Pass Free match! :-pZoliZoltánnem, ez olyan mint már volt párszor. ingyen nyomják a 7 napos verziót, de regisztrálnod kell, megadni bankkártyát stb. aztán lemondod mielőtt véget ér a 7 nap és akkor nem veszik le a pénzed kártyáról.
több mint 12 éve
Ha jol latom holnap hawks ellen Game Pass Free match! :-p
több mint 12 éve
Toca!Miért nem nyomod a Fantasyt?Felkúrtak az elején, úgyhogy azt mondtam, hogy akkor basszák meg magukat that's all.
Már párszor leszidtak mindet ott...a Vikings delegációt!
mindketten szartunk bele...pár hete már komolyan veszem! 😀
----
nagyon jó ár ;AP új (2013) mez;
www.ebay.com/itm/auth-nfl-Minnesota-Vikings-jerseys-28-casual-men-tops-purple-sz-M-3XL-PETERSON-/190958726858?pt=US_Football_Fan_Shop&var=&hash=item2c7606eeca
ha esetleg valakinek!(L-est már ne keressétek😊)ZoliZoltán
Veled fogok játszani ? Akkor megtisztellek hogy összerakom a csapatot 😀
Amúgy átverés gyanús a mez.
több mint 12 éve
Toca!Miért nem nyomod a Fantasyt?Már párszor leszidtak mindet ott...a Vikings delegációt!
mindketten szartunk bele...pár hete már komolyan veszem! 😀
----
nagyon jó ár ;AP új (2013) mez;
www.ebay.com/itm/auth-nfl-Minnesota-Vikings-jerseys-28-casual-men-tops-purple-sz-M-3XL-PETERSON-/190958726858?pt=US_Football_Fan_Shop&var=&hash=item2c7606eeca
ha esetleg valakinek!(L-est már ne keressétek😊)
több mint 12 éve
Kemeny meccs lesz....talan.😀Azt hittem 7 orasi meccs mar...a rohadt eletbe! 😡
Goooooo Vikkkings!!!
Tu-uuuuuuuu
több mint 12 éve
A Kukorica Sólymok esélyei is! Győzni megyünk Seattle-be!! Skol!!!
több mint 12 éve
A zászlók elfogytak...
több mint 12 éve
én is hoztam 9-et 😊
több mint 12 éve
Sziasztok Viking drukkerek!Még a londoni meccsről hoztam 2 db vikinges zászlót, amit a meccsen osztogattak.
Ha valakit érdekel keressen meg pm-ben.
több mint 12 éve
Ez is jogos mondjuk!továbbra is a Vikingeknek fogsz szurkolni 😉dande
Ha nem QB jon 1. korben...en nem tudom meg,hogy mit fogok tenni...😊ZoliZoltán
Haaaaaaat....Ez is jogos mondjuk!továbbra is a Vikingeknek fogsz szurkolni 😉dande
Ha nem QB jon 1. korben...en nem tudom meg,hogy mit fogok tenni...😊ZoliZoltán
több mint 12 éve
Simpsont lehet,hogy elküldik?😕 ._.Jaaa!? Akkor C.Pattersoné a palya!!! 8-)
több mint 12 éve
Ez is jogos mondjuk!továbbra is a Vikingeknek fogsz szurkolni 😉
Ha nem QB jon 1. korben...en nem tudom meg,hogy mit fogok tenni...😊ZoliZoltán
több mint 12 éve
Ez is jogos mondjuk!Ha nem QB jon 1. korben...en nem tudom meg,hogy mit fogok tenni...😊