NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Lehet,hogy nagy baromsagot fogok most kerdezni;
- Miert nem Minneapolis Vikings ?

mar tobbszor felvetodott bennem. :-/
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ez meg lesz!(vagy most robbannak majd be a rookie-k... XD XD XD)

es vegre megborotvalkozhatok 3 het utan 😀 😀 😀
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Azt mondják, hogy futója se lesz a Browns-nak.
Hát ha vmikor akkor mostmár tényleg illene behúzni az első W-t...Tred
csak összehozzuk valahogy
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Azt mondják, hogy futója se lesz a Browns-nak.
Hát ha vmikor akkor mostmár tényleg illene behúzni az első W-t...

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
skarface Minnesota Vikings 35
Ha nem Ponder kezdene azzal az edző elismerné, hogy eddig rossz döntést hozott, és a töretlen bizalom tévedés volt. Kirúgatná magát kb.
több mint 11 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Jason Campbell - Mat Cassel QB harc vasárnap ?
Mit vétettem hogy ezt kell megnéznem...Toca
Azt mondják, Hoyer kezd majd barnáéknál. Na nem mintha az úgy olyan sokkal jobb lenne😀
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Ha nem sérült, Ponder kezd. Szerintem.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
Jason Campbell - Mat Cassel QB harc vasárnap ?
Mit vétettem hogy ezt kell megnéznem...
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Na kivancsi leszek,hogy vasarnap tenyleg Cassel kezd-e!
több mint 11 éve
green1731 2
Sziasztok! Felszabadult 2 jegy a londoni Vikings v Steelers meccsre, ha valakit érdekel, privátban keressen!
több mint 11 éve
DaSa 2
Sziasztok! Van 2db eladó jegyem a Steelers-Vikings meccsre. Ha valakit érdekel bővebb infót adok ha felveszi velem a kapcsolatot közösségi portál üzenetben.  www.facebook.com/sandor.dancsi.5
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Barnaknak pont a D ami karcol! :-/
Nalunk meg ugye az OL.... 😕


De sztem Londonban nyerni fogunk...ez a piccbörg...haaaat...

Es azert ugye egy 2-2...:-p
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ha valaki tud értelmes magyarázatot arra, hogy miért nem mentünk 4-re a meccs végén TD-ért az mondja meg. (...)vsanyi132
Hát nem tudom, szerintem ez abszolút racionális döntés volt, az lett volna meglepő, ha rámennek. Az NFL többi edzőjéből szerintem mondjuk 30 ezt húzza (Chip Kelly a 31.)..Szobi22
FGn belül vagyunk 2 és 4, nálunk a liga legjobb futója, futtatni kéne az órát, a fal is erre jó, QB liga szinten top 5 hátulról.
Mi a pöcsömért hívunk Passz playt ?Toca
Én arra reagáltam, hogy miért nem mentetek 4.-re TD-re, amit te írsz, azzal természetesen egyetértek (és valószínűleg a másik 31 edző is) 😊

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
Ennek nem szabad hogy kemény legyen. Nincs offensük, bar a Djük kemény, de ha őket nem verjük el nem tudom kiket fogunk.
Mellesleg most akkor feszültség van a gárdában ami ki kell hogy jöjjön, reméljük jó irányba.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Egy szó ,mit száz,vasárnap Browns!

Kemény lesz!De már Otthon! 😛
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Bár Musgrave szerintem is szar O kordinátor még mindig nem siratnám az egész szezont. Majdnem behúztuk a mecset úgy hogy bőven lehet miben fejlődni. Túl sok hiba van a játékban amit javítani kell.

Csakis a Vikingek!Paulus
Hogyne síratnám a szezont! Egy PO-s csapattól előrelépést szeretne az ember, nem ilyen bungee jumpingot 3-13, 10-6 és most ki tudja, 4-12 szezonokkal??!! A GM Spielman legalább nem dőlt be a tavalyi szezonnak, és nem hosszabbított egyből Frazier-rel, csak az opciós évet aktiválta, így látható, hogy a 10-6 nagy részt kinek az érdeme volt... segítek, a csávó 2000+ yardot futott.😊

Soha, senki nem emlékszik arra, kinek milyen szezonja volt x évben, csak az SB nyertesek neve marad meg az emberek fejében, néhány die hard fan esetleg a döntőt elbukó csapatokra is emlékszik, de azon kívül tök mindegy, hogy 2 vagy 7 győzelmed volt... Mentálisan jó érzés, hogy az utóbbi 10 évben pl. 5x ott volt a csapat a PO-ban, mert így lehet érezni, hogy még se egy kalap trágya az évről-évre mutatott játék (pl. azt majdnem mindenki tudja, hogy a Bills ebben az évezredben még nem volt PO-ban)... de szinte csak az SB számít.

És most tegye fel a kezét az, aki elhiszi, hogy Ponderrel sikerülhet egy SB... valaha is.Go Vikings!
Ennyi erővel kár a Vikingeknek szúrkolni mert semmire sem kellene emlékezni az igen gazdag múltból. Ilyenkor kell olyan csapatot keresni ahol pár évente megörvendeztetnek egy SB győzelemmel. Nem örülök én sem a vereségeknek de remélem az öltözőben még nem tépik sírva zokogva a mezeket mert ez a sport nem az első két ütés utáni feladásról szól.Paulus
Jó, úgy értettem általánosságban csak az SB-re emlékszik az ember. Persze a saját csapatod jó mérkőzéseire / hullámvölgyeire emlékszel alapból.😊 De ha engem kérdeznek pl. Texans, Rams, Raiders stb. meccsekről, max arra emlékszem, mintha a Houston lett volna PO-ban mostanság, de fejből nem tudnám megmondani az utóbbi években hozott mérlegüket (míg azért a Vikingsét tudom), de pl. azt se tudom ki a def. cord. Oaklandban meg ilyenek...

Ha nem jutunk Superbowl közelébe, senki se fog emlékezni 10 év múlva, hogy a Vikingsnak milyen mérlege volt 2008-2014 között, ez azért tény. Max ugye mi, die hard Vikings fanok.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Én sem értettem miért pont akkor kezdtünk el passzolni...
időt kellett volna pörgetni most a pöcsöm 3 playből 2 futással,minél később indulva...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
Ha valaki tud értelmes magyarázatot arra, hogy miért nem mentünk 4-re a meccs végén TD-ért az mondja meg. (...)vsanyi132
Hát nem tudom, szerintem ez abszolút racionális döntés volt, az lett volna meglepő, ha rámennek. Az NFL többi edzőjéből szerintem mondjuk 30 ezt húzza (Chip Kelly a 31.)..Szobi22
FGn belül vagyunk 2 és 4, nálunk a liga legjobb futója, futtatni kéne az órát, a fal is erre jó, QB liga szinten top 5 hátulról.
Mi a pöcsömért hívunk Passz playt ?
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ha valaki tud értelmes magyarázatot arra, hogy miért nem mentünk 4-re a meccs végén TD-ért az mondja meg. (...)vsanyi132
Hát nem tudom, szerintem ez abszolút racionális döntés volt, az lett volna meglepő, ha rámennek. Az NFL többi edzőjéből szerintem mondjuk 30 ezt húzza (Chip Kelly a 31.)..

több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Bár Musgrave szerintem is szar O kordinátor még mindig nem siratnám az egész szezont. Majdnem behúztuk a mecset úgy hogy bőven lehet miben fejlődni. Túl sok hiba van a játékban amit javítani kell.

Csakis a Vikingek!Paulus
Hogyne síratnám a szezont! Egy PO-s csapattól előrelépést szeretne az ember, nem ilyen bungee jumpingot 3-13, 10-6 és most ki tudja, 4-12 szezonokkal??!! A GM Spielman legalább nem dőlt be a tavalyi szezonnak, és nem hosszabbított egyből Frazier-rel, csak az opciós évet aktiválta, így látható, hogy a 10-6 nagy részt kinek az érdeme volt... segítek, a csávó 2000+ yardot futott.😊

Soha, senki nem emlékszik arra, kinek milyen szezonja volt x évben, csak az SB nyertesek neve marad meg az emberek fejében, néhány die hard fan esetleg a döntőt elbukó csapatokra is emlékszik, de azon kívül tök mindegy, hogy 2 vagy 7 győzelmed volt... Mentálisan jó érzés, hogy az utóbbi 10 évben pl. 5x ott volt a csapat a PO-ban, mert így lehet érezni, hogy még se egy kalap trágya az évről-évre mutatott játék (pl. azt majdnem mindenki tudja, hogy a Bills ebben az évezredben még nem volt PO-ban)... de szinte csak az SB számít.

És most tegye fel a kezét az, aki elhiszi, hogy Ponderrel sikerülhet egy SB... valaha is.Go Vikings!
Ennyi erővel kár a Vikingeknek szúrkolni mert semmire sem kellene emlékezni az igen gazdag múltból. Ilyenkor kell olyan csapatot keresni ahol pár évente megörvendeztetnek egy SB győzelemmel. Nem örülök én sem a vereségeknek de remélem az öltözőben még nem tépik sírva zokogva a mezeket mert ez a sport nem az első két ütés utáni feladásról szól.
több mint 11 éve
skarface Minnesota Vikings 35
Szerintem idén hozzuk azt amit a kritikusok és az okosat tavaly szezon elött vártak a csapattól.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Es meg mindig az a helyzet,hogy tavaly konnyu volt a sorsolasunk!

Az ideivel mar most nyaron bucsuztunk volna Frazierektol...Ponderestul...
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Bár Musgrave szerintem is szar O kordinátor még mindig nem siratnám az egész szezont. Majdnem behúztuk a mecset úgy hogy bőven lehet miben fejlődni. Túl sok hiba van a játékban amit javítani kell.

Csakis a Vikingek!Paulus
Hogyne síratnám a szezont! Egy PO-s csapattól előrelépést szeretne az ember, nem ilyen bungee jumpingot 3-13, 10-6 és most ki tudja, 4-12 szezonokkal??!! A GM Spielman legalább nem dőlt be a tavalyi szezonnak, és nem hosszabbított egyből Frazier-rel, csak az opciós évet aktiválta, így látható, hogy a 10-6 nagy részt kinek az érdeme volt... segítek, a csávó 2000+ yardot futott.😊

Soha, senki nem emlékszik arra, kinek milyen szezonja volt x évben, csak az SB nyertesek neve marad meg az emberek fejében, néhány die hard fan esetleg a döntőt elbukó csapatokra is emlékszik, de azon kívül tök mindegy, hogy 2 vagy 7 győzelmed volt... Mentálisan jó érzés, hogy az utóbbi 10 évben pl. 5x ott volt a csapat a PO-ban, mert így lehet érezni, hogy még se egy kalap trágya az évről-évre mutatott játék (pl. azt majdnem mindenki tudja, hogy a Bills ebben az évezredben még nem volt PO-ban)... de szinte csak az SB számít.

És most tegye fel a kezét az, aki elhiszi, hogy Ponderrel sikerülhet egy SB... valaha is.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
A LoS mindkét felén hihetetlen gyatrák vagyunk, szerintem ez a fő gond. Loadholt megkapta a nagy pénzt, azóta nagyon kevésszer láttam tőle, amit tavaly. Lehet, hogy velem van a gond - nem figyeltem annyira tegnap - de egyetlen futás sem hozott jobbra szinte semmit. Fuscoról legalább tudjuk, hogy nem kezdő szint, de Loadholt eddig legalább az volt.. Kalil is megtalálhatná már a tavalyi formáját, Johnson és Sullivan blokkolgatnak néha jókat. A DT poszt pedig a legnagyobb gyengeségünknek tűnik e két meccs alapján. Floyd jövőre már beérhet, Guiontól mondjuk szép volt a tegnapi fumbli, de Kevin Williams olyan halvány önmagához képest, hogy arra nincsenek szavak. Igaz, hogy fejlődés volt a Lions meccshez képest, Forte legalább nem futott annyira szét minket.

több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Az lehetett az okoskodás, hogy berúgjuk a biztos fg-t és akkor fg-on tartva őket nyerünk. Nem jött be. Igazából teljesen konzervatív gondolkodás volt. Nem ez volt a legnagyobb hiba edzői rèszről.

Nem csak a DB-ben biztak egyébként hanem a DL-ekben is. El kellett volna csiípni Cutlert. Egyébként a DB-k nem olyan rosszak, az LB-nél nagyobb gond van.