NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
nem teljesen mindegy hova rangsorolják? csak az számít mit látunk a szezonban. tavaly Percy sérülése után az újonc Wright volt az egyetlen épkézláb Wr célpontja. Idén kicsit jobb ez az állomány Rudolph fejlődése is vitathatatlan. Ezegy új szezon, és még mindig a szárazföldi erőnk a fő csapásmérőnk nem a légierő. Ponder működni fog.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Mondjuk egy tavaly PO-ba érő csapat irányítóját kicsit előrébb...

Romo 13?Na hagyjál már...
Cutler 15...
Tunnehill 18....
Rivers 19....
Palmer 22....
még Weeden is 28...
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Azért kicsit túlzás...ZoliZoltán
Miért az eddigiek alapján hova raknád?

Én mondjuk előrébb. 26-27. helyre.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Azért kicsit túlzás...
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/xzwwxfds6ckuurb93lkm
The Quarterback Index: Ranking the starters 1-32
The initial Quarterback Index is out. We're ranking all 32 NFL starting quarterbacks, starting with a look at how they will perform in 2013. Are Andrew Luck and Russell Wilson already top-10 options?


29. a 32-ből.... mindent elmond 😕

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az utolsó "tahót" (DeJon Gomes) aki levadászta épp nemrég igazoltuk le.

több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Asszem várok egy két meccset amíg ideírok mert már fejfájást kapok a Ponder utálattól.
Lehozott egy jó preseason alap playbookkal. Ennél többet AP nélküli csapatba nem nagyon lehet ,
Aztán itt azt olvasom hogy Bethal-Thomast kellene kezdetni wtf ?
Egy ember aki 3 éve a csapatnál van mégsem őt hanem Casselt hoztuk 2. QBnak mert kb annyt ér mint Webb ( emlékeztek mennyire akarta mindenki hogy ő kezdjen és mennyit ért ??)
Van egy playoff esélyes csapatunk amibe Ponder azért folyamatosan fejlődik tavaly jobb éve volt , néha kiegyensúlyozatlan de azért jó pár jó meccse volt, preseasonban számomra meglepően jól dobált látszik a fejlődés, erre egyesek bedobják hogy kezdjünk a 3. Szamú QBval aki semmit az ég világon nem mutatott hát komolyan mondom.
Mi nem újjáépülünk hanem playoff csapatként mostmár egyel nagyobb célokat tűzünk ki, Ponder lesz a QB egész évben és ma. Kövi drafton fog ez változni vagy ha megsérül.Toca
Nem kéne megsértődni 😊 Bethel-Tomphson-t nem mi kívántuk a csapata, hanem Zoli megjegyezte hogy a facebookon már vannak olyan hangok, erre mi elmondtuk a véleményünket róla. Azt meg hogy Ponder mire képes majd kiderül, te hiszel benne én meg csak remélem hogy neked van igazad. Sokan kételkednek, beszélhetünk róla de nem ez fog ezen változtatni hanem az hogy hogyan játszik. Ha nyerő ember akkor most meg kell mutatnia mert ha nem az akkor kiutálják. Nem mi, hanem helyben a szurkolók, itt szerintem senki sem utálja. Én biztosan nem, csak hülyére izgulom magam ha nála a labda és nem vezetünk 2-3 TD-vel... arról meg nem is beszélve, hogy AP egyedül nem fog SB-t nyerni, félek hogy valami tahó levadássza és vakarhatjuk a fejünket...

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
Asszem várok egy két meccset amíg ideírok mert már fejfájást kapok a Ponder utálattól.
Lehozott egy jó preseason alap playbookkal. Ennél többet AP nélküli csapatba nem nagyon lehet ,
Aztán itt azt olvasom hogy Bethal-Thomast kellene kezdetni wtf ?
Egy ember aki 3 éve a csapatnál van mégsem őt hanem Casselt hoztuk 2. QBnak mert kb annyt ér mint Webb ( emlékeztek mennyire akarta mindenki hogy ő kezdjen és mennyit ért ??)
Van egy playoff esélyes csapatunk amibe Ponder azért folyamatosan fejlődik tavaly jobb éve volt , néha kiegyensúlyozatlan de azért jó pár jó meccse volt, preseasonban számomra meglepően jól dobált látszik a fejlődés, erre egyesek bedobják hogy kezdjünk a 3. Szamú QBval aki semmit az ég világon nem mutatott hát komolyan mondom.
Mi nem újjáépülünk hanem playoff csapatként mostmár egyel nagyobb célokat tűzünk ki, Ponder lesz a QB egész évben és ma. Kövi drafton fog ez változni vagy ha megsérül.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
:-o
ez tenyleg el van baxcsizva! 😀
0-3 , 0-4 lett volna ,ami csak fejben volt meg! 😀
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
:-o
ez tenyleg el van baxcsizva! 😀
0-3 , 0-4 lett volna ,ami csak fejben volt meg! 😀
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na ez az,hogy ha inditunk egy Ne adj Isten 3 vagy 4-0-al...
Felek ettol a Lions meccstol is...a mackoktol is tartok...talan Barnaktol annyira nem de ott is ki tudja...aztan a spiccborg...
Hat kemeny lesz!

Remeljuk a legjobbakat.
Mondjuk egy 4-0-at! 😀


SKoOoOoOoOL !!! 8-)ZoliZoltán
Ezt sosem értem 😊

több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Hali van még két jegy a meccsre, Londonba. Egy ismerősöm nem tud kijönni mégsem. Akit érdekel privátban írjon.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
az a baj, hogy 3-0, 4-0 -ban gondolkodnak sokan ami lássuk be szuper volna de a Medvéket mèg 2009-ben egy lendületben lévő csapatunk sem tudta megverni idegenben. persze nem lehetetlen de a csoportrangadók mindig kiélezettek. jóval összetettebb dolog ez mint simán csak hogy mennyivel állunk négy meccs után. Ponderen óriási a nyomás mert szinte csak akkor jöhet jól ki a négy meccsből ha mindegyiken jól jàtszik ès nyerünk is. holott ez náls előrébb soro QB+nak is òriási kihívàs lenne. egyébként Bethel is ezért lenne kudarcra ítèlve ha bevetésre kerülne. arra azért kicsi az esèlx hogy ultra klasszis teljesítményt produkálna. Másképp sok szurkolónál bukna meg vègleg. kicsit reálisabb elvàràsok kellenének. Nem feledve, hogy a bajnoksàg a rájátszásban dől el, az alapszakaszban "csak" el kell oda jutni.
Pondertől tényleg fejlődés kell, de reális elvárások közt és nem 1 meccs ami dönt.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Na ez az,hogy ha inditunk egy Ne adj Isten 3 vagy 4-0-al...
Felek ettol a Lions meccstol is...a mackoktol is tartok...talan Barnaktol annyira nem de ott is ki tudja...aztan a spiccborg...
Hat kemeny lesz!

Remeljuk a legjobbakat.
Mondjuk egy 4-0-at! 😀


SKoOoOoOoOL !!! 8-)
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
A kezdő NFL védelmek ellen Ponder sem éppen a legmagabiztosabb, Cassel-t meg láttuk hány pénzt ér, egy esetleges Ponder sérülés miatt hamar sor kerülhet egy "mélyvíz"-re. Bethel-Tompson nálunk van már 3. éve, ismeri a játékosokat, a playbook-ot ha játszania kell még meg is úszhatjuk 😊

Ponder a kezdő, és így is marad ha nem sérül meg, én változatlanul tartok tőle milyen szezont produkál, ha nem nyerjük a meccseket ki fogják utálni a szurkolók akárhogy is játszik.

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Pondernek adnek 3-4 meccset!

Ugy ertem ha olyan csoda jol fogja nyomni ,mint az eloszezonban...aztan nem tudom melyik a jobb;Cassel vagy Hegylako-kiserlet!
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Teljesen valószínű hogy a harmadik Qb-val kezdjűnk aki még egy kezdő NFL vèdelem ellen sem játszott vagy dobott még talán edzésen sem... De ha beraknák, mennyi meccset adnátok neki hogy bizonyítson? 1-et 3-at 5-öt? Vagy egyből csodában bíznátok? Szerintem ez nem az az évünk ahol kísérletezèssel kell élesben kezdeni.
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
személy szerint én is kipróbálnám őt, hogy mit tud élesben, szerintem még be is válhatna.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Egyébként olvastátok facebuksin,hogy rengetegen Bethel-Thompson-t követelik kezdőnek???
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Akkor az idei Vikings keret:

Quarterbacks (3): Christian Ponder, Matt Cassel, McLeod Bethel-Thompson

Running Backs (4): Adrian Peterson, Toby Gerhart, Matt Asiata, Zach Line

Wide Receivers (5): Greg Jennings, Jerome Simpson, Cordarrelle Patterson, Jarius Wright, Joe Webb

Tight Ends (3): Kyle Rudolph, John Carlson, Rhett Ellison

Offensive Linemen (8): Matt Kalil, Charlie Johnson, John Sullivan, Brandon Fusco, Phil Loadholt, Jeff Baca, Joe Berger, J'Marcus Webb

Defensive Linemen (9): Brian Robison, Kevin Williams, Letroy Guion, Jared Allen, Everson Griffen, Sharrif Floyd,Fred Evans, Chase Baker, George Johnson

Linebackers (8): Chad Greenway, Erin Henderson, Desmond Bishop, Marvin Mitchell, Audie Cole, Larry Dean,Gerald Hodges, Mike Mauti

Defensive Backs (10): Chris Cook, Josh Robinson, Xavier Rhodes, A.J. Jefferson, Marcus Sherels, Harrison Smith,Jamarca Sanford, Mistral Raymond, Andrew Sendejo, Robert Blanton

Kicker (1): Blair Walsh

Punter (1): Jeff Locke

Longsnapper (1): Cullen Loeffler


Eltiltva (2): FB Jerome Felton, OT DeMarcus Love

Injured Reserve (3): OG Seth Olsen, CB Bobby Felder, DE DeAundre Reed

Practice Squad (7): RB Joe Banyard, G Travis Bond, DT Everett Dawkins, TE Chase Ford, T Kevin Murphy, WR Rodney Smith, WR Adam Thielen

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Cornerback Bobby Felder and defensive end D'Aundre Reed were waived/injured and placed on injured reserve after clearing waivers. Both players suffered ankle injuries in the final preseason game Thursday night.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Sokkal szivesebben neznem Banyardot hetrol-hetre ,mint Asiata semmilyen jatekat! 😕

Mar csak par naaap es kezdoooodik!!! :-pZoliZoltán
igen én is Banyardot hagytam volna bent, már csak azért is mert meggyőző volt a játéka az egész előszezon alatt. Jó futások mellett szerintem az elkapásokat is jól intézte. Csak majd nehogy úgy járjunk vele, mint egy éve Jordan Todman-al. A szituáció hasonló volt, csak idény közben elvitte őt a practice squadunkból a Jaguars és így egy fiatal és tehetséges futótól fosztott meg.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Sokkal szivesebben neznem Banyardot hetrol-hetre ,mint Asiata semmilyen jatekat! 😕

Mar csak par naaap es kezdoooodik!!! :-p
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
itt a practice squad és egyéb finomságok

Signed RB Joe Banyard, G Travis Bond, DT Everett Dawkins, TE Chase Ford, T Kevin Murphy, WR Rodney Smith, and WR Adam Thielen to the practice squad. Claimed T J’Marcus Webb and waived T Troy Kropog.
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 328 — Vikings fan
Amúgy szerintem Webb max 4 fordulót lesz itt, amíg le nem jár Love eltiltása. Remélem a vezetőség is így gondolja.