NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Na azert ma csak nyertunk!! 😀
Illo volt mar! 😀

Kivancsi leszek,hogy ezek utan Asiata vagy Banyard marad-e?!

Walsh megint kihagyott 1 FG-t? :-/

Go Vikes!!!
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy sajnos 2:00-kor nem tudom majd megnézni élőben a meccset...😕
és hogy valahol esetleg megtudom-e majd nézni a meccset felvételről vagy valamilyen úton módon?
Köszönöm előre is!
További szép estét, éjszakát mindenkinek! Jó szurkolást!
Hajrá Vikings!Patrik a Viking!
ismétlés lesz az nfl networkon vasárnap szintén 02:00-kor vagy marad a torrentezés
több mint 11 éve
Patrik a Viking! Minnesota Vikings 7
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy sajnos 2:00-kor nem tudom majd megnézni élőben a meccset...😕
és hogy valahol esetleg megtudom-e majd nézni a meccset felvételről vagy valamilyen úton módon?
Köszönöm előre is!
További szép estét, éjszakát mindenkinek! Jó szurkolást!
Hajrá Vikings!
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Üdvözlet köztünk Patrik és Scarface !!!
A legjobb választás volt! 😊

Ponder, hát valóban vízválasztó év és előre meg merem kockáztatni, hogy a 2014-es drafton az első körben irányítót húzunk, ha csak valamilyen csoda nem történik.KmetyG
Ez nálam is fix!!! 8-)

Üdv az újaknak, kell a támogatás, gyertek sokan 😊 Lassan a meccsnézős csapat itt is összejön 😊
Hiába az előszezon, és minden igaz amit erről mondtatok, de én nem azt látom azt a magabiztosságot, ami az ilyen vereségeket kellene hogy kísérje. Nem tudjuk, csak reméljük hogy AP majd csodát tesz, és egyszerre az O szárnyalni kezd, és nyeri a meccseket.... A Lions ellen én nagyon nehéz kezdést várok, nem lesz 1-2 negyed hogy felocsúdjunk hogy jé itt a szezon.... Ponder pedig sokszor pont így viselkedik. Aztán Bears, és ha 0-2 a kezdés akkor a csoportot ismerve a PO már ugrik is... Szóval nagyon remélem tudja mindenki mit csinálnak ott Minnesota-ban, mi itt izgulunk és én remélem egy hazai győzelem belefér itt a szezon előtt. Hogy ki nyeri meg? Nekem mindegy, csak viking legyen 😊 SKOL VIKINGS!!!vsanyi132
Azért utána jön a Browns...aztán egy londoni Steelers...
2-2 simán lehet....ha ne adj Isten 0-2-vel kezdünk...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
Üdv az újaknak, kell a támogatás, gyertek sokan 😊 Lassan a meccsnézős csapat itt is összejön 😊
Hiába az előszezon, és minden igaz amit erről mondtatok, de én nem azt látom azt a magabiztosságot, ami az ilyen vereségeket kellene hogy kísérje. Nem tudjuk, csak reméljük hogy AP majd csodát tesz, és egyszerre az O szárnyalni kezd, és nyeri a meccseket.... A Lions ellen én nagyon nehéz kezdést várok, nem lesz 1-2 negyed hogy felocsúdjunk hogy jé itt a szezon.... Ponder pedig sokszor pont így viselkedik. Aztán Bears, és ha 0-2 a kezdés akkor a csoportot ismerve a PO már ugrik is... Szóval nagyon remélem tudja mindenki mit csinálnak ott Minnesota-ban, mi itt izgulunk és én remélem egy hazai győzelem belefér itt a szezon előtt. Hogy ki nyeri meg? Nekem mindegy, csak viking legyen 😊 SKOL VIKINGS!!!vsanyi132
Hát téged úgyse lehet meggyőzni arról hogy nem kell kétségbe esni mert AP nélkül egy full lebutított playbookkal , tényleg alapplayekkel nem megy úgy az offense a preseasonban.
Meglepnék lepve hogy a kezdők közül bárki pályára kerülne.
Az újoncoknak meg üdv mindog jó ha vannak friss drukkerek , írjatok nyugodtan észrevételeket több szem többet lát.
Rohadt nehéz a sorsolás , Lionsnál abba bízhatunk hogy a D-fal még nem nyír ki minket illetve az O tavalyi formájában tündököl.
A Bearsnél meg most nem nagyon látom hogy fogják meg AP futásait, de nagyon messze vagyunk még . Én 2-0-t várok de 1-1el is kiegyezek.
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Üdv az újaknak, kell a támogatás, gyertek sokan 😊 Lassan a meccsnézős csapat itt is összejön 😊
Hiába az előszezon, és minden igaz amit erről mondtatok, de én nem azt látom azt a magabiztosságot, ami az ilyen vereségeket kellene hogy kísérje. Nem tudjuk, csak reméljük hogy AP majd csodát tesz, és egyszerre az O szárnyalni kezd, és nyeri a meccseket.... A Lions ellen én nagyon nehéz kezdést várok, nem lesz 1-2 negyed hogy felocsúdjunk hogy jé itt a szezon.... Ponder pedig sokszor pont így viselkedik. Aztán Bears, és ha 0-2 a kezdés akkor a csoportot ismerve a PO már ugrik is... Szóval nagyon remélem tudja mindenki mit csinálnak ott Minnesota-ban, mi itt izgulunk és én remélem egy hazai győzelem belefér itt a szezon előtt. Hogy ki nyeri meg? Nekem mindegy, csak viking legyen 😊 SKOL VIKINGS!!!

több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Jó, azért a 3 előszezon meccsen egy direkte ide tervezett playbookot toltunk, semmi se lesz látható ezekből élesben, mi nem a Bills vagyunk hogy már most filmre rakjuk a kreativ blitz hívásokat a #D, a trükkös playeket az #O részéről. Nehéz úgy mérkőzéseket lehozni, hogy közben próbálod leplezni a gyengeségeidet, és nem virítani semmit az erősségeidből... Még mindig emlékszem, hogy Bills ellen a támadásaink java shotgun felállásból ment, tudjátok ti is, kb. hány play lesz ezekből élesben... meccsenként max. 3 és akkor sokat mondtam.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nyilván AP nélkül az O teljesen más szint mint vele ehhez nem kell előszezon, hogy tudjuk. Toby jobb futó mint amit láttunk tőle ezt ő már szezonba bizonyította. De AP-t nem tudja pótolni sem ő de talán senki.
több mint 11 éve
skarface Minnesota Vikings 35
Helló!
Gondoltam már én is regisztrálok, nem csak olvaslak titeket. Kb 2 éve informálódok innen, meg az oldalról.
Szerintem idén nem lesz gond Ponder játékával, én inkább a játékhívásoktól félek. Tavaly is volt vele problémám.
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
4. előszezon meccsen a kezdők többnyire egyáltalán nem lépnek pályára sehol, ez tényleg arról szól, hogy az 53-as roster végén eldöntsék a harcban állók, hogy ki marad, ki megy. Általában a 3. meccs az éles főpróba, ott szoktak a kezdők akár még a 3. negyed elején is pályára tévedni, meg lennék lepve, ha akár Ponder, akár AP egyetlen snap-et is játszana.somoskovig
Ponder játszik egyet, AP nullát, így az máris sokkal több 😊
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
4. előszezon meccsen a kezdők többnyire egyáltalán nem lépnek pályára sehol, ez tényleg arról szól, hogy az 53-as roster végén eldöntsék a harcban állók, hogy ki marad, ki megy. Általában a 3. meccs az éles főpróba, ott szoktak a kezdők akár még a 3. negyed elején is pályára tévedni, meg lennék lepve, ha akár Ponder, akár AP egyetlen snap-et is játszana.

több mint 11 éve
Patrik a Viking! Minnesota Vikings 7
Sziasztok!
Ez lesz a 2. teljes szezonom Vikings drukkerként, az előző szezont regisztráció nélkül, de végig követve Titeket, toltam végig! Úgy látom nagyon jó kis csapat van itt a Vikings fórumon! 😊

Az amerikai focit egy kedves barátom szerettette meg velem és én első évemben a Vikings-ot választottam kedvenc csapatomnak, mert nagyon szimpatikus team-nek tűnt! És én mai napig áldom a napot, hogy nekik szurkolhatok!
AP zseniális, szavakat nem lehet rá találni...
Ponder remélem, hogy tényleg el tudja vezetni ezt a csapatot és méltó vezére lesz a brigádnak az éven, hisz vízválasztó lesz ez Neki!

Egy kérdésem lenne is, a Titans elleni holnap hajnali meccsen szerintetek mennyit fogjuk látni az első számú alakulatot a pályán? Ponder mennyit fog játszani?
Mik az esélyek? Jó lenne azért egy győzelemmel zárni az előszezont mindenképpen szerintem! Jót tenne a srácoknak!

A sérülteknek mielőbbi gyógyulást kívánok, a kezdés rendkívül nehéz lesz, szükség lesz rájuk!

Hajrá Vikings!Patrik a Viking!
Üdv köztünk 😊

Ponder biztosan többet fog játszani, mint Peterson erre meg mernék esküdni is. Már csak azért is, mert látva az előző meccset talán az edzők is a padoztatása mellett döntenek, nehogy valami sérülést szedjen össze, mert akkor ha ő kiesik vége az idénynek.

Ponder, hát valóban vízválasztó év és előre meg merem kockáztatni, hogy a 2014-es drafton az első körben irányítót húzunk, ha csak valamilyen csoda nem történik.KmetyG
Értem, köszönöm!
Hát igen...
Tehát akkor egy negyedet biztosan kap Ponder nem?

Egyébként a cikkeid is rendkívül érdekesek és jók a "vikings" oldalon. 😊
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Sziasztok!
Ez lesz a 2. teljes szezonom Vikings drukkerként, az előző szezont regisztráció nélkül, de végig követve Titeket, toltam végig! Úgy látom nagyon jó kis csapat van itt a Vikings fórumon! 😊

Az amerikai focit egy kedves barátom szerettette meg velem és én első évemben a Vikings-ot választottam kedvenc csapatomnak, mert nagyon szimpatikus team-nek tűnt! És én mai napig áldom a napot, hogy nekik szurkolhatok!
AP zseniális, szavakat nem lehet rá találni...
Ponder remélem, hogy tényleg el tudja vezetni ezt a csapatot és méltó vezére lesz a brigádnak az éven, hisz vízválasztó lesz ez Neki!

Egy kérdésem lenne is, a Titans elleni holnap hajnali meccsen szerintetek mennyit fogjuk látni az első számú alakulatot a pályán? Ponder mennyit fog játszani?
Mik az esélyek? Jó lenne azért egy győzelemmel zárni az előszezont mindenképpen szerintem! Jót tenne a srácoknak!

A sérülteknek mielőbbi gyógyulást kívánok, a kezdés rendkívül nehéz lesz, szükség lesz rájuk!

Hajrá Vikings!Patrik a Viking!
Üdv köztünk 😊

Ponder biztosan többet fog játszani, mint Peterson erre meg mernék esküdni is. Már csak azért is, mert látva az előző meccset talán az edzők is a padoztatása mellett döntenek, nehogy valami sérülést szedjen össze, mert akkor ha ő kiesik vége az idénynek.

Ponder, hát valóban vízválasztó év és előre meg merem kockáztatni, hogy a 2014-es drafton az első körben irányítót húzunk, ha csak valamilyen csoda nem történik.
több mint 11 éve
Patrik a Viking! Minnesota Vikings 7
Sziasztok!
Ez lesz a 2. teljes szezonom Vikings drukkerként, az előző szezont regisztráció nélkül, de végig követve Titeket, toltam végig! Úgy látom nagyon jó kis csapat van itt a Vikings fórumon! 😊

Az amerikai focit egy kedves barátom szerettette meg velem és én első évemben a Vikings-ot választottam kedvenc csapatomnak, mert nagyon szimpatikus team-nek tűnt! És én mai napig áldom a napot, hogy nekik szurkolhatok!
AP zseniális, szavakat nem lehet rá találni...
Ponder remélem, hogy tényleg el tudja vezetni ezt a csapatot és méltó vezére lesz a brigádnak az éven, hisz vízválasztó lesz ez Neki!

Egy kérdésem lenne is, a Titans elleni holnap hajnali meccsen szerintetek mennyit fogjuk látni az első számú alakulatot a pályán? Ponder mennyit fog játszani?
Mik az esélyek? Jó lenne azért egy győzelemmel zárni az előszezont mindenképpen szerintem! Jót tenne a srácoknak!

A sérülteknek mielőbbi gyógyulást kívánok, a kezdés rendkívül nehéz lesz, szükség lesz rájuk!

Hajrá Vikings!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
Nekem ez akkor sem tetszik,hogy ha nincs egy AP-nk,akkor gyakorlatilag Nulla az O-nk!
Gerhart nem tudom de szerintem semmi...
Es ha nincs futasunk rendre befuccsol a passzjatek!
Pondertol nagyon sokat varok iden!!!ZoliZoltán
Az egesz O AP kore vna épitve, fal is elite futásra, de passzra korántsem.
Ráadásul van 2 új elkapónk akik valszeg a kezdők lesznek. Pondernek azért kell még hogy összeszokjanak. Nem aggódom AP miatt rengeteg sáv fog nyílni, kevesebb lesz a blitz, jobban fognak félni a futástól.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nekem ez akkor sem tetszik,hogy ha nincs egy AP-nk,akkor gyakorlatilag Nulla az O-nk!
Gerhart nem tudom de szerintem semmi...
Es ha nincs futasunk rendre befuccsol a passzjatek!
Pondertol nagyon sokat varok iden!!!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
Első félidőt én mnidenképpen kielemzem majd mert 1.5 hétig semmit nem fogunk a kezdőktől látni, de az igazság úgyis APvel a Lions ellen ferül ki
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Mondasz valamit.Lehet,leszedem en is a Frisco meccset... :-p
De lehet hagyom inkabb mara a mazohizmust... DX
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
Nem áll jól a szénánk. Felton,Williams, Childs nem lesz az elején, mi pedig két csoport rangadóval kezdünk, necces nagyon.
0-3nak speciel örülök, remélem lenéznek minket. Frisco meccset majd ma megnézem ,aztán megmondom, hogy Pondertől továbbra is breakout szezon várok-e vagy nem 😊
Lions tökéletes kezdés lesz, ha az ofal kicsit tart előtte, ha meg nem...
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ez egy régebbi eset következménye. Vagy egy éve volt egy ittas vezetése, azért lett most eltiltva, a liga malmai lassan őrölnek.😊 De mint mondtam, nem tragédia.Go Vikings!
Ahhha!Ertem. 😀
De akkor sem hinnem,hogy Petersonnak ez jot jelentene...ZoliZoltán
I
Line majd addig rendezi a sorokat 😊KmetyG
Amen! 😀


Na akkpr Kevinunk is csak legkorabban Londonbab lesz bevetheto.Ha minden jol megoy... :-/

Szegeny Childs is PUP lista.... 😕 pedig azt hittem mar az oroszlanok ellen bevetheto lesz. 😕
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Ez egy régebbi eset következménye. Vagy egy éve volt egy ittas vezetése, azért lett most eltiltva, a liga malmai lassan őrölnek.😊 De mint mondtam, nem tragédia.Go Vikings!
Ahhha!Ertem. 😀
De akkor sem hinnem,hogy Petersonnak ez jot jelentene...ZoliZoltán
Line majd addig rendezi a sorokat 😊
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ez egy régebbi eset következménye. Vagy egy éve volt egy ittas vezetése, azért lett most eltiltva, a liga malmai lassan őrölnek.😊 De mint mondtam, nem tragédia.Go Vikings!
Ahhha!Ertem. 😀
De akkor sem hinnem,hogy Petersonnak ez jot jelentene...
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
A 3 előszezon vereség önmagában semmit nem számít, ha négy győzelem lenne akkor sem lehetne messzemenő következtetéseket levonni az alapszakaszra.

Peterson szerepe megkerülhetetlen a támadóink között, és ha ő tényleg pályán van, és bevetésre is kerül, az átírja az ellenfelek védekezési stratégiáját. Még mindig nem láthattuk, hogy akkor mennyivel több levegőt kapnak az elkapók és az irányító. Ponder egyébként jóval magabiztosabbnak tűnt a Frisco ellen. Jól mozgott a zsebben a nyomás alatt. Az előszezon 2 INT nem homályba, duplázásba dobott elkapkodott labda volt, a WR-ek kezén váltott irányt a laszti, és az elkapók nem szoros védelemben kapták azt. Továbbra sem lesz TOP QB a ligában, de nekem nincs kétségem, hogy a teljes támadó alakulatot el fogja tudni vezetni, és megfelelő passzjátékot tudunk a futás mellé felrakni.(Jó célpontjai lesznek, és én még mindig azt mondom Webbet csapatban kell tartani, mert jóval többet ér mint egy 5-6-ik WR) Kalil-t fejben össze kell rázni, de bízom benne, hogy kevésbé lesz dekoncentrált és szétesett, ha beindul a futójáték is, mert nem hülyegyerek.

Az első védelem működni látszik többnyire, nehéz helyzetekben kapták többször is a védekezést, de elég jól megoldották azt. Cook sérülékenysége számomra kérdőjel, mert klasszisokkal jobb a védekezésünk vele, mint ha nem tud játszani, a mélység hiánya miatt. Robinsont most megtalálták gyenge pontként, de remélhetőleg rendbe rakják a védekezését, mert fizikálisan nem rossz egy slot klasszikus elleni védekezésre. Az LB-k sem lesznek rosszak, a tavalyinál jobb lesz ez az alakulat is, Mauti pedig tényleg egyre magabiztosabb a pályán, igazi vezéralkattá nőhet ki középen, még ha nem is idén, de nagyon jó lesz az a srác. A kérdőjel megint a DT állomány jelenleg, remélhetőleg Williams, és Floyd is vissza tud térni az alapszakaszra és akkor nem lesz gond.

A Spec team annak ellenére, hogy most csúnyán benyelt egy visszahordást inkább erősség lesz, itt sokat számít a keretszűkítés, mennyire érinti ennek az egységnek a meghatározó játékosait az elküldések.

Még mindig vannak kérdőjeleink amit a szezonnak kell megválaszolni, és a sérülésfaktor mint minden csapat felett ott lebeg, de ezzel nem lehet számolni. Én azt mondom erősebbek leszünk összességében, mint tavaly.

SKOL!
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
 bowl.hu/jerome_felton_eltiltasaempty taxi
Az ilyeneket fel nem tudom fogni...felt,hogy nem kerul 53ba? XDZoliZoltán
Ez egy régebbi eset következménye. Vagy egy éve volt egy ittas vezetése, azért lett most eltiltva, a liga malmai lassan őrölnek.😊 De mint mondtam, nem tragédia.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
13 emberke akiket elkuldtek;

WR LaMark Brown, WR Erik Highsmith, OG Tyler Holmes, DE Lawrence Jackson, DE Marquis Jackson, LB Stanford Keglar, DB Greg McCoy, RB Bradley Randle, WR Chris Summers, QB James Vandenberg, C Camden Wentz, RB Jerodis Williams, and DB Roderick Williams.