NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
A mostani meccsen Ponder több játéklehetőséget kap, Frazier is szeretné, ha tudna most bizonyítani az új elkapóival.

A múltkori szereplés és limitált 1 drive elég szerencsétlenül jött ki, pláne, hogy kevésbé volt Ponder hibája az INT mint Simpsoné. De ez már a múlt, nézzünk előre remélem most jobban megy az első team..
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nem rossz a nyaralas! 😀
Teljesen karaj!!! 😀

Most vettem egy tojglilabdat!!! 😀)))
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 993 — no es importante
 mmqb.si.com/2013/08/12/zach-line-rookie-journey-3/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Kicsit lesulyto elemzes GoVikings!-tol...😕
De meg tenyleg csak PS...ZoliZoltán
Nem értelek ennyire szar a nyaralás? Szerintem az elemzés reális, és max akkor lesújtó, ha mindenhol a harmadik embernek kell majd játszani. (Na jó egy két helyen a második is kérdéses.) Teljesen depressziós hangulatba kerültél... 😊 Ennyire ne csapjon földbe, hogy a negyedik csapatunk 14-0-ra szopott a Houston negyedik egységétől... 😉 😀
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Kicsit lesulyto elemzes GoVikings!-tol...😕
De meg tenyleg csak PS...
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
A WR állomány tényleg jó lesz, szinte mindbe benn van a nagy játék, és egyre jobban játsszák magukat üresre, és az AD tényezőt még nem is vettük, hogy miatta teletömik a boxot, még több helyük lesz. A futók is erősek, még AP mögött is, Zach lehet kiszorítja Asiata-t, de még Toby-nak is alig jut labdacipelés, szóval alapból mindegy a dolog. Az OL mélysége tényleg erősen kérdőjeles, az első sor nagyon összeszokott társaság, és jól is szuperáltak, de mögöttük lehetnek gondok. Reméljük nem lesz szükség itt a tartalékokra. A TE-k is jók, szóval az O kerete erős. Ponder szerintem jó lesz, a tegnapi önmagában nem jelent semmit, elég szerencsétlen szituáció volt, a teljesen üresre játszott Simpsont dobta (egy kicsit lehet túl vezette, de nem volt vészes) Simpson keményen nyúlt bele, és felütötte a labdát, pont a méterekre mögötte lévő védő kezébe. Mivel előre meg lett mondva, hogy a kezdők 1 drive-ot kapnak ezért ez véget is ért, nyilván jobb lenne, ha egy biztos drive-ot tudnak lerakni az asztalra minimum FG-al de ezen nem múlik a bajnokság. Sajnos pár nagyokos megmondó kint, már e miatt elkezdett károgni, ami viszont tényleg nem tesz jót, már ha Ponder foglalkozik ilyennel. Remélem nem....

A védelem kezdőinek fele nem is lépett pályára tegnap, (Allen, Williams, Robison, Greenway, Bishop, Rhodes) szóval a csapataink mélysége kis túlzással egyet előre lépett a rangsorban. A vége a negyedik negyed garnitúrája mondjuk vállalhatatlan is lett összességében. Tényleg talán Mauti egyetlen goal line fellépése és szerelése volt valamennyire értékelhető, de egyébként az a védelem nem ért semmit. A D-line-on átfutottak, az LB-ket mélységében zárták el a játéktól a S-ik szerelgettek, de ez önmagában szinte első kísérleteket jelentett minimum. Nem számít semmit.
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
QB: Ponder fenn volt egy drive-ot, Simpson-nak hála INT-tel lett befejezve. Cassel backup szinten játszott, hozta az annak megfelelő színvonalat. A másik két QB felejtős.

RB: Nem volt AP, Toby is keveset. Asiata lassú, Felton és az UDFA Zach Line jó volt. Nem tudom, hány RB/FB lesz a végső rosteren, de egy AP-Gerhart-Felton-Zach Line sor bár bőven fasza lesz.😊

TE: Rudi nem volt, Carlson-ra nem igen lehet panasz, Ellison helye is biztos. A névtelen TE-k nevükhez mérten tolták, nem kell komoly jós ahhoz, hogy csak a 3 nevesített játékos lesz a végső keret tagja.

WR: Spielman megmondta, Jennings-Simpson-Patterson-Wright be van betonozva. Van 1-2 szabad(nak tűnő) hely, de Webb úgyis maradni fog, és Stephen Burton jobban játszott, mint egy 5-6. számú WR, neki is kinéz egy spot. A többi WR nem mutatott semmit, főként mert a 3-4. QB szar volt. De kizárt, hogy bárki is PS-nél többre vigye közülük. Childs nem fog játszani szezon elején, ő nem számít (még).

OL: A kezdők keveset voltak fenn. A cserék közül egyedül Boka srác teljesített elfogadhatóan, így Berger-rel (csere center) van hét játékos, akire számítani lehet élesben is.

DL: a belső falember poszt a csapat erőssége lehet. K. Williams- Guion - Fred Evans - Floyd - Ballard mind megérdemel egy rosterhelyet, és ez már 5! név. Mák, mert a többi DT nagyon gyengus a keretben, talán Everette Dawkins megéli a p. squad-et, a többiek... útilapu. DE poszt érdekes lehet, Allen, Griffen, Robison helye fix és Lawrence Jackson jól tolta, ez már 4 rotálható ember. Valszeg nem is tartunk többre igényt.

LB: A veterán opciós sort nem láthattuk, így nem tudni a Bishop - Henderson - Greenway trió mire lesz majd képes, de a cserék nagyon gyengén muzsikáltak, egyedül talán Audey Cole volt tűrhető. Dean, McKenzie, Mitchell nem több mint Spec team opció ez látszott, Mauti még nagyon messze a profi szinttől, de tőle volt 1-2 ígéretes play, Hodges nem lesz starter újoncként, még van mit tanulnia és fejlődnie. Érdekes lesz, kiket tartunk majd meg a sok fiatal meg spec teamer közül.

CB: A kezdő hármas után (Rhodes, J Robinson, Cook) nagy a szakadék. Még AJ Jefferson szódával elmegy, de a többiek, mind kuka. Imádkozzunk, hogy ez a részleg ne szenvedjen el sérüléseket.

FS/SS: A Smith-Jamarca-Raymond trió után az űr, még Blanton se volt jó, Sendejo meg átlagos (max).

K/P: ők jók lesznek.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Akkor a tanulság: Ne játszunk a bajnokságban a harmadik, negyedik sorral... 😊
De most, tényleg. Szegény srácok nagy része nem is lesz a csapattal, nem teljesen mindegy mit értek el, vagy sem?
A harmadik sor kevésbé működött, a negyedik pedig sehogy, ennyi amit le lehet vonni tanúlságként.
Szerintem fontosabb, hogy akik kezdőbe, vagy fontos csere posztra várhatóak azok nagyrészt jól teljesítettek, már ha pályára léptek egyáltalán.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
A meccsrol meg csak annyit,hogy hiaba PS...de tenyleg egy egesz felido alatt zero pont.... 😕((
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Tegnap nem volt innen valaki a balatonfűzfői strandon? Láttam egy hosszú hajú Jared Allent Vikings capben 😊Rataxes
Bakkikam....most is pont innen potyogok!!! 😀 😀 😀
de nem en voltam...a sracot meg nem is lattam pedig kint voltunk tegnap is! 😀)))
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Én megnéztem a találkozót, bár a negyedik negyedre szánt időt sajnálom. Ott semmi biztatót nem találtam, Mauti volt az MLB, és Hodges is itt kapott szerepet, de az ellen a védelem ellen annyi TD-t vihetett volna bárki amennyire csak az ideje futja. Nem mintha az Offense valamit is le tudott volna tenni az asztalra azon a szakaszon. Az O-line sem futást nem tudott nyitni, de passzot sem tudott védeni, és innentől nincs is miről beszélni. De nem is hiszem, hogy lenne jelentősége ennek a résznek, itt ment el eredményben a Houston.

Ami fontosabb Patterson nagyon jó volt, mind WR-ben mind Returnben, Burton is nagyot villantott, mind elkapásban, mind blokkolásban, Wright is jól mozgott, és Webb is megbízhatóan szerepelt amikor lehetőséget kapott, kiosztott egy akkora blokkot, hogy a védője beborult. Simpson viszont "kiválóan" ütötte fel a védőnek Ponder passzát amiből INT lett....
Carlson jó volt, Cassel INT-je egyértelműen a QB hibája volt.

Zach állat volt a hosszú TD-nél több védő is lejött róla, és a sebessége sem volt rossz, nem tudom lehet-e helye a rosteren, nem hiszem.

A védelem a tavalyihoz hasonlóan szerepelt általában, inkább ad esélyt a rövidebb játékoknak, mint a hosszúnak, ez minél hátrább mentünk a védelmi szinteken annál szarabbul ment, mert a rövid játékokból is hosszú lett, a futást meg kinyitották, mondjuk nem a negyedik soros védelem fog szerepet kapni a bajnokságban. Floyd jó volt amíg le nem sérült, remélem nincs komolyabb baja.

Igazából a hátsó körös, vagy UDFA újoncok közül Zachen kívül nagyon nem tudtak mutatni semmit a többiek, a WR-ek felé talán labda sem repült, az RB-ket már minusz yardokon ütötték verték, a védelem pedig kompletten nem működött ebben a szakaszban.

Jöhet a következő ilyen találkozó, annál is közelebb lesz az igazi bajnokság 😊
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Nem láttam, a statok alapján elég biztos Texans győzelem. A 2. félidőben szerzett 0 pont ami leginkább nem tetszik, akkor sem ha akkor már a "zs" csapat tolta....

több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Kár, hogy a végére ennyire elengedtük magunkat.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Ma este amire külön kiváncsi leszek:

- első csapat abban a pár play-ban amit kapnak, (offense AP nélkül Tobyval)
- Wright, Patterson, Webb, Thielen
- Floyd, Griffen
- special teamek, (rúgóink, bár többet lássam Walshot mint, Locke-t 😊 )
- Mauti és Cole, Hodges

rájuk figyelek leginkább, remélem a WR-ek kapnak esélyt az elkapásokra.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Tegnap nem volt innen valaki a balatonfűzfői strandon? Láttam egy hosszú hajú Jared Allent Vikings capben 😊Rataxes
Azt tudtam, hogy nem játszik ma, de hogy leugrott a Balcsira is azt nem gondoltam volna... 😉 😊
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Na jó, nem bánom, ne játsszon sokat Ponder, engem meg lehet győzni 😊. Valóban nem lenne jó ha megsérülne, de azt semmiképp se szeretném ha 3 forduló után azon menne a vita hogy ne inkább a preseason meccsein jól játszó Cassel legyen-e a kezdő.... Pozitív leszek innentől, és nem aggodalmaskodom, hanem szurkolok a csapatnak. Annak ellenére hogy nem számít az eredmény azért a győzelem nagyon jól esne, és főleg hozzá egy jó játék, zéró sérüléssel. Skol! 😊

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Tegnap nem volt innen valaki a balatonfűzfői strandon? Láttam egy hosszú hajú Jared Allent Vikings capben 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Biztos nem fog sokat játszani, van aki pedig egyáltalán nem (AP, Allen). Frazier nyilatkozta, hogy ezek az előszezon meccsek fontosabbak lettek abból a szempontból, hogy az új kollektív szerződés alapján jóval jobban le vannak limitálva az ütközős edzések. Ezért most kell jobban megnézni azokat ütközés közben, akikről még nincs teljes képe a stábnak. Szóval az eredmény teljesen másodlagos, a lényeg, hogy a megfelelő keret szűkítéséhez használják fel ezeket a meccseket. Amikor Ponder lesz akkor biztos az első fallal dolgozik majd. A második garnitúra O-line nagyon gyengén szerepelt a második D-line-unk ellen, Mondjuk remélem ez azért is van mert Griffen, Floyd is sokszor megfodult köztük, és Griffen az első fal ellen is nagyon jól nyomta, Floyd pedig egyre feljebb küzdötte magát a harmadik csapatból indulva, és az utolsó napokon, már az első fal ellen is jól szerepelt. Szóval a második D-line sorunk kifingatta a második O-line-t, most azt meg lehe nézni, más csapatok ellen ezek az egységek mit mutatnak. (Persze ott is a második garnitúrák ellen, és jobb összképet lehet kapni a teljesítményükről.)
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
Ponder 2 éve kezdő, de a szójátékot kihasználva én azt mondom hogy sajnos még mindig csak kezdő.... legalábbis nálam alig több mint rookie. Nem tudom mennyire épült fel a sérüléséből, de ha egészséges akkor nem kímélném. Nem bízom benne, és ezzel nem vagyok egyedül, a tavalyi év AP óriási játéka és sikere miatt volt elfogadható, és megmentette Ponder-t a kritikáktól, a sérülése miatt pedig nem derült ki hogy a playoff-ban mire képes. Őt tartom stratégiailag a leggyengébb láncszemnek, az összes csapatrészt tekintve rajta mehet el a legtöbb. Mindenhol nagyon sok lehetőség van a fejlődésre, míg Ponder egy beváltásra váró ígéret.... remélem hogy bizonyít és nem kell megint azon aggódni hogy hiába fut AP 3 TD-t és nem tudunk nyerni....vsanyi132
Teljesen mindegy hogy kezdő(értsd béna volt-e vagy sem), 2 éve kezdő(starter ), akivel készült a csapat, aki a legjobban tudja a playbookot, akire számít a csapat. Milyen baromság lenne,főleg hogy sérült is volt 4 PS meccsen sokat játszatni,mondjuk egy B vagy C fal mögött , hogy agyonverják ?
Ráadásul nála nem az a kérdés, hogy tud-e dobni mert azt tudjuk hogy szépen és pontosan dob, nála önbizalom és hasonlók hibáznak, ezt mondjuk egy szar PS szereplés(tekintettel hogy B és C csapatok játszanak ) max rombolná.
Majd a Lions ellen legyen fitt 😊
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
A spec team tavaly top 5 volt, idén is jó teljesítményt várok tőlük.
A Favre vezette csapat a látványos focit prezentálta nekünk, azért is kedveltük annyira azt a csapatot. Mindenki szereti a látványos focit.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nagyon jó cikk, egy kiemelkedő teljesítmény, és mégis sokan ráfogták a bukást. pedig az egy brutál csapat volt, mindkét oldalon Offensben és Defensben is. Ha mégis bejutunk a döntőbe akkor az öreg nem tudott volna játszani, szóval nem lett volna rózsás a hangulata a csapatnak, nem tudom azt mennyire bírtuk volna el mentálisan. De ezt nem is tudtuk meg sajnos...
Viszont most is jó úton járunk, és most a spec team si lehet extra ász. Pár csavarnak kell a helyére kerülni és újra meghatározó csapat leszünk.
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 328 — Vikings fan
Ha valaki esetleg nem olvassa ezt az oldalt, és hogy véletlenül se felejthessük el:
 mmqb.si.com/2013/08/07/sage-rosenfels-brett-favre-saints-vikings/
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Ponder 2 éve kezdő, de a szójátékot kihasználva én azt mondom hogy sajnos még mindig csak kezdő.... legalábbis nálam alig több mint rookie. Nem tudom mennyire épült fel a sérüléséből, de ha egészséges akkor nem kímélném. Nem bízom benne, és ezzel nem vagyok egyedül, a tavalyi év AP óriási játéka és sikere miatt volt elfogadható, és megmentette Ponder-t a kritikáktól, a sérülése miatt pedig nem derült ki hogy a playoff-ban mire képes. Őt tartom stratégiailag a leggyengébb láncszemnek, az összes csapatrészt tekintve rajta mehet el a legtöbb. Mindenhol nagyon sok lehetőség van a fejlődésre, míg Ponder egy beváltásra váró ígéret.... remélem hogy bizonyít és nem kell megint azon aggódni hogy hiába fut AP 3 TD-t és nem tudunk nyerni....

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
Biztatóak a dolgok 😊 Nemsokára itt a péntek, és az első meccs, ami tudom hogy nem számít, de ilyen kiéhezett időszakban már ezt is alig várom 😊 Nem tudom hánykor játszunk és azt se hogy nézhető e valahol, de nyilván lesznek videók és megnézhetjük ahogy Ponder passzol.... Remélem őt játszatják, kell neki a meccs a nem túl összeszokott védelmek ellen csak hagy rázódjon bele a fiú. AP meg csak pihenjen, nem kell őt ilyenkor még erőltetni, ő tudja mi a dolga és a legjobban is csinálja ALL Day 😊 SKOL Vikings!vsanyi132
Istenments hogy Ponder 10-12 playenél többet legyen a pályán. Azért 2 éve kezdő nálunk ne nézzük már le ennyire hogy preseason meccs kel lhogy belerázódjon.
Cassel fog dobálgatni renélem , ami jó mert ezek ellen a védelmek ellen stabilan tudja hozni magát , szóval tényleg látható lesz mennyire jók az elkapók. Védelemre és a Sherifre kíváncsi leszek, bár fogalmam sincs mikor lesz időm megnézni 😕
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Harmadik meccsunk pont a Frisco :-pZoliZoltán
Az legalább komoly erőfelmérő lesz minden egységünknek, még ha csodafegyvereket ott se fognak elsütögetni, de az alap játékok gyakorlására király lesz.Paulus
Kár,hogy nem látom! 😕
Nyaralunk! 😀