Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Mauti kezd egyre szebb dolgokat mutatni a Campen. Egyre fizikálisabb a játéka, keményen lép fel a futás ellen, és amit külön kiemeltek róla, hogy ha elrontja a play olvasást akkor is nagyon gyorsan tud javítani, ami nem nagyon tanítható képesség. Ennek örülök. Persze mindez csak viszonyítás kérdése, lehet a teljesítménye még nem elégséges, de szerintem helye lesz a csapatban.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
thx

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Ahogy én olvasom róla a külső megnyilvánulások alapján nem fog a keretbe jutni, de PS helyet megcsíphet, mert látnak benne hosszú távú lehetőséget. A többi újoncnál előrébb tart. (Kivéve ugye Pattersont)
A harmadik számú csapattal dolgozott.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Rodney Smith-nek van sansza a csapatnál? Csinál valamit? Jót, rosszat?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Na bassz...ezt megint gyonyoruen elneztem! :-/

Pedig mar be volt tervezve,hogy akkor este idoben alvas,hajnal 2-kor felkelek...nezem.
Es akkor reggel indulas nyaralni! 😀


------------

Visszaterve;
egyebkent nem tudom miert Simpson lesz a masik kezdo WR-unk...egesz evben szart se csinalt...nalam siman kispad!
Jennings,Wright es Patterson!!!nalam a kezdok!
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
8-án lesz a Vikings-Texans
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
most ezen a héten vasárnap,nem ? :o
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
hát jövőhét vasárnap éjjel már játszunk a Texans ellen, de már ezen a héten is lesz meccs DAL-MIA (vasárnap éjjel)
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Atyagatya...kezdodjon mar a szezon!!! 😀

Szegeny Childset kihagytad. 8-) 😀ZoliZoltán
Én bírom Childs-t hihetetlen jó keze van, de sajnos PUP-on van, és eddig semmit sem tudott így mutatni értelem szerűen. Szerintem megvan felé a csapatvezetés részéről a bizalom, szóval talán kap esélyt, ha végre 100%-os lesz.
De nem lesz egyszerű így a WR állományt leszűkíteni az biztos, még ha kedvezőnek tűnik is a probléma. Csak halkan merem megjegyezni még az is lehet Simpson kerül ki a társaságból, bár TC-n rendre jól szokott szerepelni, és dícsérik a futás blokkolását is ami nálunk kiemelten fontos szempont, de nála szerintem a védők előtti elkapásban mentális problémák vannak ami ilyen limitált ütközős szituációkban nem jön ki, de ha jön a gyorsvonat akkor szeret idő előtt lelépni a vágányról, és akkor a laszti már nem játszik. Persze nála is sérülsét emlegettek a tavalyi játékával kapcsolatban, így lehet egészségesen bevállalósabb.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Atyagatya...kezdodjon mar a szezon!!! 😀

Szegeny Childset kihagytad. 8-) 😀
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Ponder jó lesz. Tavaly is az év végén jó formában volt, pedig közel ilyen wr állomány nem állt a rendelkezésére. Jennings kiválóan játssza magát üresre, Patterson hihetetlen jól szakad el a védőktől nagyon hamar, és Wright is egyre jobb, pedig tavaly év végén is fontos célponttá vált pár meccs alatt. Rudolph pedig adja magát célpontnak a méretével, és az elkapó képességével. Emellett Carlson és Simpson is jobb lehet egészségesen. De szerintem Webb is jó lesz, nem látom, hogy a kezével nagy gondok lennének, atlétikailag, fizikálisan kiváló, az útvonalakat pedig lehet javítani, ahogy a blokkolást is, meg lehet találni neki is a szerepét. Burtonről is jókat írnak, szóval lesznek lehetőségek, és akkor lehet az ellenfélnek választani kit fognak duplázni, vagy telitömik-e a zsebet AP ellen. A fal amit pedig majdnem elfelejtettem fiatal és fejlődőképes, futásnál jobbak, de erre építve a passzot is meg tudják oldani szerintem megfelelő arányban. Ráadásul a D-line is megdolgoztatja őket, ahogy lehet olvasni, és ezs egít a fejlődésükben. A védőfal is kemény lesz idén. Griffen és Robison fejlődik, Allen pedig nem küzd sérüléssel, remélem ez Kevinre is kedvezően hat és felpörgeti, Floyd pedig ott áll bevetésre készen. Egyre inkább úgy érzem, hogy Kevin sokat lesz NT-be és a 3 Technikán Shariff lesz mellette, valamint sokadik és hosszúnál Griffen. Ha pedig terrorizál a D-line az a mi védekezésünk alapját jelentené.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
Oszinten...egyre jobbnak tunik Ponder!!!helmet maskos vidibe is milyeneket dob...meg ugy az utobbi videokban...
Oke ,hogy nincs nyomas...de tetszk ami most a csapatnal zajlik!!!
Osszhang...fegyelem...de meg is azert jokat rohognek...stbZoliZoltán
Ponder mindig is ügyes jó passzoló volt, neki fejben kell összeraknia ezmagát, remélem a tavaly év vége meg az asszony segít. Patterson meg hihetetlen jó lesz,remélem szezonban sem droppolgat.
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Valahogy a sérüléseket jó lenne elkerülni, meghatározó játékos ne robbanjon le az éles meccsek előtt, és persze azután se. Alul vagyunk értékelve, de most a múlt évvel ellentétben optimistán állok a szezon elé, sok izgalmas és szoros meccset várok. Kell némi szerencse is, hogy ezek győztesek legyenek, de ha Ponder azt nyújtja mint a Packers elleni utolsó alapszakasz meccsen akkor nem lehet gond a PO. Az offense sokkal jobb opciókat tartogat, defense-ben is jobbak vagyunk, nincsenek botrányok a csapat körül, kell egy jó playbook és jó calling, aztán win.
Már nagyon várom a szezont 😊 SKOL VIKINGS!!!

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Oszinten...egyre jobbnak tunik Ponder!!!helmet maskos vidibe is milyeneket dob...meg ugy az utobbi videokban...
Oke ,hogy nincs nyomas...de tetszk ami most a csapatnal zajlik!!!
Osszhang...fegyelem...de meg is azert jokat rohognek...stb
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Ahogy olvasgattam, jól halad a felkészülés, a csapat egyben van, ez már csak Ponderen múlik, mire lesz elég.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Én meg azon gondolkozom,hogy ki lehet az a 19 Viking itt a fórumon...?! :-o
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
egy kis mozgás a srácoktól 1-1- ellen, de nem hiszem, hogy mai termés, mivel nincs még rajtuk teljes cucc. azért a semminél több 😊

 www.vikings.com/media-vault/videos/Training-Camp-Highlights-1-on-1-Battles/70a161fe-c050-444f-9712-904ec73739b4
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ravens iden sehol nem lesz....
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
V. Shiancoe aláírt 1 évre a Ravens-hez. Remélem jó éve lesz, kedveltem amikor nálunk volt.

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Guion...remélem nem súlyos....
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
SZÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉP !! 😀 😊
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Patterson egykezese, pedig nem volt rossz a védekezés...

 www.vikings.com/media-vault/videos/Must-See-Pattersons-One-Handed-Catch/26a0aa7b-e230-4925-8803-d0747869bad1
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nem kár örvendés...
csak azért ment el,hogy SB esély meg stb...aztán megint nem játszik(egyelőre úgy néz ki)ZoliZoltán
Szerintem bonyolultabb volt ez annál, hogy egy indoka lett volna a távozásának.(Pénz, játékidő, játékrendszer, edző-játékos ellentét stb. stb.) Kinek mennyire volt igaza vagy sem, azt soha nem tudjuk meg, Az idő meg eldönti ki járt jól és ki nem ezzel a váltással, Lehet, hogy összességében egyik csapat sem panaszkodhat majd, de az is lehet, valaki jól járt, valaki meg nem. Nekünk az a lényeg, hogy a Vikings jól jöjjön ki az üzletből.
De szerintem Patterson és Wright is jól tud majd Percy helyein játszani, és tudtuk pótolni az elvesztését.

Én úgy vagyok vele, hogy soha nem tudok örülni egyetlen sérülésnek sem, teljesen mindegy kiről és melyik csapatról van szó. A legjobb az lenne, ha minden mérkőzésen a legjobbak dönthetnék el a találkozókat, hiszen nálunk is voltak már kulcs kiesők és azt az érzést nem kívánom másnak sem. Persze ez a sérülésmentesség egy leányálom, de nem lenne rossz,
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nem kár örvendés...
csak azért ment el,hogy SB esély meg stb...aztán megint nem játszik(egyelőre úgy néz ki)
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Remélem idén is mutatnak valamit a srácokból ami publikus, szinte mindegy is, hogy mit a jelenlegi kiéheztetett helyzetben.