Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nem az elit besorolást hiányolom ha nem vetted volna èszre. A 9 TD az 9 tudtommal a többi TE is magas mégis ő volt a második legjobb. Ha pedig láttad már játszani tudhatnád hogy nem csak a feldobott labdákat kapja el kiválóan. Ne ő tehessen már róla, hogy nem hasznàlták rendesen. Greeneayről ne is beszéljünk mert nála a statok is kiválóak, és mèg nála se Elit besorolásról beszélek.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
akkor Greenway-nél mi alapján jött ki a besorolás? Rudolph a második legtöbb td-t kapta el a TE-k közül. nyilván nem hozhat sokkal többet ha mezőnyben nem kap passzot.Paulus
Wyatt válaszolt érdemeben a kérdésedre. De megint kicsit elbeszélünk egymás mellett. Mert azt nem is fogja mutatni a statisztika (elkapott yard), hogy mennyit nem kaphatott el, mert nem felé dobtak.

Másrészt, amit mondasz. Nem állítom, hogy ez tökéletes értékmérő. Igazából a PFF sem állítja. Egyszerűen ez is egy szempont, így is lehet nézni. Miszerint ha csak a számokat nézzük a kezdő 11ben, akkor mit mutat egy ennyire leegyszerűsített mutató?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ne röhögtess már, 16 meccsen 500 yardja nem volt az embernek... Most, ha azon kevés alkalmakkor, amikor nem AP kapja a labdát a red zone-ban, rádobálják, mert jó magas, attól még nem lesz elit, 9 TD ide vagy oda

több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
akkor Greenway-nél mi alapján jött ki a besorolás? Rudolph a második legtöbb td-t kapta el a TE-k közül. nyilván nem hozhat sokkal többet ha mezőnyben nem kap passzot.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Ez egy statisztika oldal. Kizárólag a számokat nézik. A potenciál, vagy hogy te tudod mekkora tehetség, nem volt szempont. Azt nézték, a számok alapján ki mit tudott tavaly felmutatni a posztján játszó többi játékoshoz képest.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Értem hogy van kiegészítés, de szerintem mint potenciál ők alapból tartoznak egy kazegóriával feljebb és oda lehet írni, hogy ezért meg azèrt nem nyújtották tavaly ezt a szintet. Bár Rudolph és Greenway tavaly is hozta. A másik kettő pedig előtte a sèrülés mentes években végig. De igazán nincs ennek jelentősége mint annak sem, hogy a csapatot is rendszeresen lehúzzák az erősorrendeken. A lènyeg úgy is a pályán dől el.
több mint 11 éve
helmet Minnesota Vikings 247
szerinzem Jennings, Greenway és Rudolph is egy kategóriával jobb a besorolásuknál. De talán még Allen is liga elitet képvisel. Majd meglátjuk idén sérülés nélkül.Paulus
Allen sérülten játszott tavaly, gondolom ez befolyásolta a megítélését. Jenningshez és Rudihoz volt ennyi kiegészítés PFF-en:
– If Greg Jennings is fully healthy he’s certainly “high quality”, but that’s a big “if”. Let’s just say “above average” with the potential for more.

– Rudolph certainly has the potential for great things but needs to show it more consistently. His Pro Bowl trip last year was premature, and probably more an indictment of the quality of tight ends in the NFC than a superb display.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
na egy kis eselylatolgatas....

realisan mit vartok a szezontol?
kivel mit jatszunk?
hanyadik hely a csoportban?
ill. csoport vegeredmenye...
PO?
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
szerinzem Jennings, Greenway és Rudolph is egy kategóriával jobb a besorolásuknál. De talán még Allen is liga elitet képvisel. Majd meglátjuk idén sérülés nélkül.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
ALL DAAAAAAAAY !!!
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
úgy látom nálunk még nem volt ilyen:


Mennyire értünk egyet velük?helmet
Azért máshogy nézne ki, ha fullback lenne rajta jerome simson helyett.
Robison és Greenway sztem simán high quality, Allen meg elite.
Kevin Williams meg a Guardok pedig sztem average.

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Adrian Peterson kapta az év visszatérője díját az ESPY díjátadón - pluszban még Sarapovától vehette át az elismerést!) Ő lett az év NFL játékosa is.


több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
úgy látom nálunk még nem volt ilyen:


Mennyire értünk egyet velük?helmet
2000 yardos futóval átlag alatti Guardjaink vannak, nah elhúznak a picsába... A többi nagyjábóól ok.
több mint 11 éve
helmet Minnesota Vikings 247
úgy látom nálunk még nem volt ilyen:


Mennyire értünk egyet velük?
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 998 — no es importante
beállítások -> kedvenc csapat -> tádámm 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
gergely1987 2
hejhó
van egy jegyem szeptermber 29-re a wembleybe a steelers-vikings meccsre
ha érdekel a kontaktom:
decsicsgergely@gmail.com
vagy teló: 30/251-2560
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 998 — no es importante
Fehér Marcell közreműködésével elkészült a Minnesota Vikings teljes csapattörténete
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Minnesota Vikings | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nagyon jó videó!8)
SMITH !!! még most is felkiáltok!
vagy egy kis pöcsarcú Cutler Int-nél! 😊
Robison se volt kutya! 😊
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
A tavalyi Draft húzások egész jól bejöttek, remélem az ideiek is minimum így muzsikálnak. Addig nézzük meg ezt a kis összefoglalót. A főszereplők: Harrison Smith, Josh Robinson, Jarius Wright, Blair Walsh, és akik szintén jók voltak, de kevés képet kaptak, Matt Kalil, Rhett Ellison.

 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7GUFj0YCEBQ
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
NFL TOP100 legjobb 6 játékosának a fele az NFC-Northban játszik. Nakiakirály? 😀Tred
Ráadásul a top 1 ,100 %-a meg nálunk 😀Toca
hehee.ez jó 😀
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
NFL TOP100 legjobb 6 játékosának a fele az NFC-Northban játszik. Nakiakirály? 😀Tred
Ráadásul a top 1 ,100 %-a meg nálunk 😀
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
NFL TOP100 legjobb 6 játékosának a fele az NFC-Northban játszik. Nakiakirály? 😀

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Attól azért kevésbé kell tartani, hogy elbillenne a mérleg a passz irányába. Ugyanúgy futás fog alapozni passzot De ha bemennek a dobások megfelelő időben és jó százalékkal, akkor nem teheti meg a védelem, hogy vészesen elöl maradjon. Ekkor pedig Peterson-nak és a blokkolóknak is könnyebb lesz a dolga a futásokkal, bár nem tudom a 6-os futó átlagon lehet-e javítani, de ha valaki képes rá akkor a mostani gárda képes.
Amikor pedig stabilizáltuk a vezetést, akkor jönnek a futások pörgetni az időt. Bár én nem vagyok rekord mániás, jobban örülnék annak, ha AP mellett Gerhard-ot is többet futtatnánk, mert az esetleg meghosszabittaná azon évek számát amikor örülhetünk a 28-as futásainak.Paulus
Ki az a Gerhard ? 😀

ui.:kb 1-1,5 éve várok ,hogy elírj egy nevet 😀Toca
Szegénynek tényleg elírtam a nevét, vissza németesítettem .S 😀 Remélem idén kap annyi lehetőséget, hogy ilyen hibát ne kövessek el. Szánom bánom így is, mert bírom a srácot nagyon.
Valószínű ez lesz nálunk az utolsó éve, de teljesen érthető, ha máshol próbára teszi magát ahol több lehetőséget kaphat majd, mert simán lehetne egy kezdő tandem tagja sok helyen.

MVPeterson pedig TOP1 lett, az NFL.com-on. Bár nincs különösebb jelentősége, de megérdemli nagyon.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 998 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
Attól azért kevésbé kell tartani, hogy elbillenne a mérleg a passz irányába. Ugyanúgy futás fog alapozni passzot De ha bemennek a dobások megfelelő időben és jó százalékkal, akkor nem teheti meg a védelem, hogy vészesen elöl maradjon. Ekkor pedig Peterson-nak és a blokkolóknak is könnyebb lesz a dolga a futásokkal, bár nem tudom a 6-os futó átlagon lehet-e javítani, de ha valaki képes rá akkor a mostani gárda képes.
Amikor pedig stabilizáltuk a vezetést, akkor jönnek a futások pörgetni az időt. Bár én nem vagyok rekord mániás, jobban örülnék annak, ha AP mellett Gerhard-ot is többet futtatnánk, mert az esetleg meghosszabittaná azon évek számát amikor örülhetünk a 28-as futásainak.Paulus
Ki az a Gerhard ? 😀

ui.:kb 1-1,5 éve várok ,hogy elírj egy nevet 😀