Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Én is így vagyok vele. megkaptuk az árát, és nagyon sajnáltam, hogy nem maradt Viking, de most abban bízom a helyette hozott fiatalok beválnak nálunk.

A mi edzésünkre ti sem találtok semmi linket? Szívesen megnézném a srácokat mozgás közben, még ha a bemelegítésről is van szó 😊 De lehet nálunk nincs ilyen lehetőség.Paulus
tavaly volt live stream, de most még nem találtam
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Én is így vagyok vele. megkaptuk az árát, és nagyon sajnáltam, hogy nem maradt Viking, de most abban bízom a helyette hozott fiatalok beválnak nálunk.

A mi edzésünkre ti sem találtok semmi linket? Szívesen megnézném a srácokat mozgás közben, még ha a bemelegítésről is van szó 😊 De lehet nálunk nincs ilyen lehetőség.
több mint 11 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Miért kell(ene) kárörvendeni? Menni akart, elcseréltük, korrekt értéket kaptunk, és draftoltunk egy játékost aki potenciális utódja lehet. Ellenünk ne villogjon, de azon kívül én a legkevésbé se fogok ellene szurkolni.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
kicsit genyosag mivel kedvencem volt de;


😀 😀 😀


ez azert tenyleg nagy oblakolas...


xD xD xD
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Akit érdekel: Harvin PUP listán kezdi a Training Camp-ot a Seahawks-nál.xD
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Na akkor jol kezdodik!!! 😀 8-)
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
A Camp beköltözés napján, aláírt a három első körös választottunk. Szóval holnap kezdődhet a munka... 😊
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Tok leszarom ezeketva nagy szakmai elemzoket....

Nekem tobb elit van a csapatban, mint hinnetek! 😀
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nem is arról van szó nálunk, hogy az általam szerintem allulértékelt játékosok nem elitek lettek, hanem még a második kalapba se fértek be. De mint mondtam ennek számomra nincs jelentősège. Rudolph, Jennings jelentősen javítja az elkapó állományt és még ott vannak a fiatalok is. Greenway pedig az LB sor erőssége lesz. Allen sem sérülten tolja az idènyt vègig. Az újoncok pedig bizonyíthatnak. Csak kezdődjön...
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Szerintem is Elit lenne Percy, persze a sérülést az ő értékelésénèl nem nézték ezek szerint. Jenningsnél számított. Winfield tartóssága is kérdéses bármekkora harcos, èv végére általában elfogy. Ezért mondom, hogy nem olyan egyértelműen számokról szól ez sem ezek szerint.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
Underratedek vagyunk ez tavaly is látszott, idén is kb azzal fognak azonosítani minket ha AP fut nyerünk ha nem nem.
Nem kell foglalkozni vele.
Én szerintem nem elite greenway sem , és winfield sem, harvin igen. De a többi csapatból is szűkebben osztogatnám az eliteket.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Itt kifejtették bővebben, hogy Winfield miért is elit:
 www.profootballfocus.com/blog/2013/03/28/antoine-winfield-pffs-no-1-cornerback/
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Rengeteg hiba is most viszonyítás kérdése, szerintem tavaly stabilabb volt, én a saját szintjéhez mérem és ennél volt már jóval jobb szezonja, mert idén voltak hibái, attól vonatkoztassunk el hogy önmaga tehet róla vagy a társa mert ezt a statisztika nem nézi, de idén sokkal több szerelésről csúszott le mint eddig bármikor láttam.
Most az hogy elite vagy above avarege vagy high quality annyira mindegy, nekem,nekünk mindig elite lesz.
Percy meg elit akárki akármit mond amíg egészséges volt hihetetlenül jól játszott. Winfield pedig nickelben igenis komoly játékot nyújtott.
De persze mi mindig under the radar vagyunk ezt megszokhattátok volna, a mi csapatunkat mindenki úgy nézi hogy van AP meg egy fal esetleg Allen szóval nem kell meglepődni 😀Toca
Sztem Vinfield nem emelkedett ki a D#-ből, hogy egyedülinként legyen elite játékos.
Percy-nél meg bármennyire is szeretem a játékát, amíg nem tud felmutatni egy komplett szezont konzisztens teljesítménnyel, addig igenis hype, hogy elite-nek írják.
Ha még jelenleg is Vikes játékos lenne mind2, lefogadom, hogy max high quality-k lennének, nem létezik, hogy 4 játékost is elitenek írnának...

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
Nem emlékszem, hogy regeteg hibája lett volna. Csupán arra hogy volt rontott szerelése. Meg mellette komoly mennyiségű tackle amit csinált. Az elkapások szempontjából pedig szerintem minden játékosunk zónájában sok elkapás volt, ez részben a rendszerünkből is adódik amit védekezünk. Ha csak a számok számítanak akkor Smith se lehetne Elit szint alatt. De Smith legalább olyan fontos láncszeme lett a DB-nek mint amilyen Greenway az LB-nek. Nem néztem át más csapatoknál ki milyen osztályzatot kapott. De ha csak nem a posztok legjobbja lett egyedül elit akkor Greenway simán a második kalapba tartozó LB akire LB sor èpülhet nem olyan aki csak az átlagnál jobb.Paulus
Rengeteg hiba is most viszonyítás kérdése, szerintem tavaly stabilabb volt, én a saját szintjéhez mérem és ennél volt már jóval jobb szezonja, mert idén voltak hibái, attól vonatkoztassunk el hogy önmaga tehet róla vagy a társa mert ezt a statisztika nem nézi, de idén sokkal több szerelésről csúszott le mint eddig bármikor láttam.
Most az hogy elite vagy above avarege vagy high quality annyira mindegy, nekem,nekünk mindig elite lesz.
Percy meg elit akárki akármit mond amíg egészséges volt hihetetlenül jól játszott. Winfield pedig nickelben igenis komoly játékot nyújtott.
De persze mi mindig under the radar vagyunk ezt megszokhattátok volna, a mi csapatunkat mindenki úgy nézi hogy van AP meg egy fal esetleg Allen szóval nem kell meglepődni 😀
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Nem emlékszem, hogy regeteg hibája lett volna. Csupán arra hogy volt rontott szerelése. Meg mellette komoly mennyiségű tackle amit csinált. Az elkapások szempontjából pedig szerintem minden játékosunk zónájában sok elkapás volt, ez részben a rendszerünkből is adódik amit védekezünk. Ha csak a számok számítanak akkor Smith se lehetne Elit szint alatt. De Smith legalább olyan fontos láncszeme lett a DB-nek mint amilyen Greenway az LB-nek. Nem néztem át más csapatoknál ki milyen osztályzatot kapott. De ha csak nem a posztok legjobbja lett egyedül elit akkor Greenway simán a második kalapba tartozó LB akire LB sor èpülhet nem olyan aki csak az átlagnál jobb.Paulus
Idevág talán, hogy Seattle-nél Percy Harvin és Antoine Winfield is Elite minősítést kapott. Én nem érzem a pluszt, ami miatt őket a tavalyi szezon alapján high quality-nél magasabbra kéne értékelni, de a Seattle hype gondolom mindenkit feljebb dob egy szinttel...

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nem emlékszem, hogy regeteg hibája lett volna. Csupán arra hogy volt rontott szerelése. Meg mellette komoly mennyiségű tackle amit csinált. Az elkapások szempontjából pedig szerintem minden játékosunk zónájában sok elkapás volt, ez részben a rendszerünkből is adódik amit védekezünk. Ha csak a számok számítanak akkor Smith se lehetne Elit szint alatt. De Smith legalább olyan fontos láncszeme lett a DB-nek mint amilyen Greenway az LB-nek. Nem néztem át más csapatoknál ki milyen osztályzatot kapott. De ha csak nem a posztok legjobbja lett egyedül elit akkor Greenway simán a második kalapba tartozó LB akire LB sor èpülhet nem olyan aki csak az átlagnál jobb.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
Nem Greenwaynek nem volt jó éve hanem nem volt mellette megfelelő MLB. Sokáig vezette a tackle listát ha pedig két zónában kell szerelni becsúsznak a rontott szerelések is. Főleg, hogy középpen sem volt mindig jó a futás elleni D-line munka. Legalább nekünk kellene ezt látni akik néztèk a meccseket. Ezt most teljesen függetlenül mondom az alábbi értékeléstől.Paulus
Tehát szerinted sem volt jó/tökéeletes éve mert a társai nem segítették emiatt rengeteg hibába is kényszerült. Mi erről beszélünk, és nem arról hogy Greenway tehet mindenről .
Ettől függetlenül nálam is elite, mert nélküle playoff közelébe nem vagyunk.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nem Greenwaynek nem volt jó éve hanem nem volt mellette megfelelő MLB. Sokáig vezette a tackle listát ha pedig két zónában kell szerelni becsúsznak a rontott szerelések is. Főleg, hogy középpen sem volt mindig jó a futás elleni D-line munka. Legalább nekünk kellene ezt látni akik néztèk a meccseket. Ezt most teljesen függetlenül mondom az alábbi értékeléstől.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
Greenwaynek szerintem nem volt jó éve, főleg amiatt is mert egyedül kellett mindent csinálni . Voltak is misstackljei illetve passz védelembe nem sokat tudott hozzátenni a dolgokhoz. Ráadásul mindig under the radar volt.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nyilván általánosságban beszéltem, ezért írtam 200 tackle-t, meg folyamatos 8-9 yardot, hogy ez ne legyen kérdéses 😀

több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Megnyugodtam, mert egyre biztosabb vagyok benne, hogy nem sok Vikings meccset láttál. De ha csak általánosságban beszélsz még igazad is lehetne... 😀
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk, ha valaki folyamatosan 8-9 yardon állítja meg a futót, aki rongyol vele a hátán 4-5 yardot, annak hiába van 200 tackle-je, jó még nem lesz tőle 😛

több mint 11 éve
helmet Minnesota Vikings 247
A szerelésekben pedig magabiztos kimagasló számokat hozott. Mikor melyik statisztika kell. Mit is akarunk bizonyítani. Számon lehet kérni a sackeket is igaz roppant keveset küldték de számügyileg tényleg nincs neki. Mondjuk részemről már így is sokat beszéltem erről a dologról ami amúgy kevéssé érdekel. Tavaly is sokan vártak minket 0-16 környékére szerencsére a pályán másképp alakult.Paulus
Félre ne érts, hogy Greenway kiváló játékos, és hogy évek óta a védelem egyik legnagyobb erőssége, azt én a legkevésbé se vonom kétségbe. Csak látom, hogy miért nem kapott magasabb besorolást a PFF-nél, erre próbáltam rávilágítani.

Egyébként a pozitívumokat is ugyanúgy ki lehetne emelni erről az ábráról, pl. hogy a tavalyi két első körös választott egyből High Quality játékos lett.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
A szerelésekben pedig magabiztos kimagasló számokat hozott. Mikor melyik statisztika kell. Mit is akarunk bizonyítani. Számon lehet kérni a sackeket is igaz roppant keveset küldték de számügyileg tényleg nincs neki. Mondjuk részemről már így is sokat beszéltem erről a dologról ami amúgy kevéssé érdekel. Tavaly is sokan vártak minket 0-16 környékére szerencsére a pályán másképp alakult.
több mint 11 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Greeneayről ne is beszéljünk mert nála a statok is kiválóak, és mèg nála se Elit besorolásról beszélek.Paulus
Nem mintha a végletekig akarnám védeni ezt az egyébként teljesen jelentéktelen PFF elemzést, de Greenway-nek passzvédekezésben egyáltalán nem voltak kiemelkedő statisztikái, sőt, linebackerek között NFL szinten is az egyik legtöbb yardot kapták el róla, ha jól emlékszem. Persze ez nem kis mértékben a védekezési séma, illetve a többi LB-nk inkompetenciája miatt volt, de hát pont azért statisztika a statisztika, mert az ilyen dolgok nincsenek benne 😊